Sarmiento – Barracas Central Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Sarmiento — Barracas Central, Τρί 20 Οκτ 01:00
Sarmiento
Barracas Central
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Junior MarabelMarabelΚ. επιθ. | 27 | 14 | 4 | 14 | 53 | 25 | 13 | 4 | 17 | 3 | 1 | 67% | 10 | 5 | 19 | 1 | 119 | 41% | 1 | 0 | 0 | 23 | 27 | 0 | 0 | 8 | 28 | 0 | 6,93 |
Julián MavillaMavillaΕπ. χαφ | 10 | 4 | 1 | 4 | 15 | 8 | 0 | 16 | 16 | 2 | 6 | 77% | 13 | 4 | 10 | 1 | 45 | 60% | 1 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 7,33 |
Mauricio MartínezMartínezΑμ. χαφ | 22 | 2 | 0 | 2 | 31 | 7 | 0 | 16 | 15 | 1 | 4 | 78% | 33 | 16 | 30 | 6 | 78 | 55% | 6 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 6 | 24 | 0 | 6,88 |
Diego ChurínChurínΚ. επιθ. | 22 | 2 | 0 | 2 | 18 | 7 | 3 | 8 | 9 | 0 | 0 | 63% | 18 | 1 | 20 | 0 | 97 | 56% | 2 | 0 | 1 | 18 | 17 | 0 | 0 | 7 | 14 | 0 | 6,71 |
Jonathan HerreraHerreraΚ. επιθ. | 11 | 2 | 1 | 2 | 14 | 6 | 2 | 2 | 5 | 1 | 1 | — | 7 | 0 | 9 | 0 | 23 | 36% | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,70 |
| Cristian ZabalaZabalaΚ. μέσος | 26 | 1 | 1 | 1 | 15 | 3 | 0 | 21 | 23 | 3 | 11 | 81% | 70 | 33 | 51 | 7 | 155 | 57% | 5 | 0 | 0 | 25 | 19 | 0 | 0 | 7 | 36 | 0 | 6,92 |
| Renzo OrihuelaOrihuelaΚ. αμυν. | 17 | 1 | 0 | 1 | 8 | 4 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 72% | 33 | 27 | 100 | 9 | 85 | 56% | 2 | 0 | 0 | 20 | 17 | 0 | 0 | 4 | 25 | 0 | 6,70 |
Lucas SuárezSuárezΚ. αμυν. | 20 | 1 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 8 | 8 | 1 | 4 | 66% | 42 | 22 | 71 | 7 | 88 | 49% | 4 | 0 | 0 | 21 | 18 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 6,66 |
Nicolás PasquiniPasquiniΑρ. οπισθ. | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 3 | 70% | 11 | 1 | 18 | 1 | 17 | 59% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,49 |
Carlos VillalbaVillalbaΑμ. χαφ | 11 | 1 | 0 | 1 | 11 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 74% | 9 | 13 | 10 | 4 | 24 | 41% | 4 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,66 |
| Pablo MagninMagninΚ. επιθ. | 10 | 1 | 2 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | — | 3 | 1 | 3 | 0 | 12 | 38% | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,65 |
J. InsaurraldeInsaurraldeΚ. αμυν. | 24 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 74% | 23 | 23 | 199 | 18 | 95 | 60% | 9 | 1 | 1 | 21 | 10 | 0 | 0 | 7 | 29 | 0 | 6,75 |
Santiago SalleSalleΔεξ. μέσος | 26 | 0 | 2 | 0 | 10 | 4 | 0 | 33 | 16 | 3 | 16 | 64% | 30 | 15 | 43 | 5 | 117 | 49% | 9 | 0 | 0 | 35 | 36 | 0 | 0 | 8 | 26 | 0 | 6,58 |
Julián ContreraContreraΔεξ. εξτρέμ | 22 | 0 | 3 | 0 | 16 | 6 | 1 | 12 | 27 | 7 | 28 | 66% | 25 | 11 | 13 | 2 | 63 | 31% | 8 | 0 | 0 | 43 | 19 | 0 | 0 | 7 | 17 | 0 | 6,58 |
Thiago SantamaríaSantamaríaΔεξ. οπισθ. | 16 | 0 | 1 | 0 | 12 | 3 | 1 | 5 | 13 | 1 | 8 | 68% | 24 | 20 | 28 | 1 | 42 | 41% | 2 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 6,58 |
Manuel GarcíaGarcíaΑμ. χαφ | 15 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 6 | 3 | 0 | 2 | 73% | 30 | 10 | 20 | 1 | 44 | 40% | 3 | 0 | 0 | 27 | 5 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0 | 6,45 |
| Thyago AyalaAyalaΤερμ. | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 47% | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 32 | 19 | 3 | 11 | 1 | 7,17 |
| Agustín SeyralSeyralΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 73% | 12 | 21 | 50 | 15 | 32 | 59% | 2 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,94 |
Yair ArismendiArismendiΑρ. εξτρέμ | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 8 | 5 | 1 | 4 | 68% | 9 | 7 | 25 | 1 | 36 | 57% | 3 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,66 |
| Gastón ArturiaArturiaΚ. αμυν. | 12 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 75% | 10 | 8 | 31 | 4 | 27 | 47% | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,50 |
| Jhon RenteríaRenteríaΔεξ. εξτρέμ | 11 | 0 | 2 | 0 | 11 | 5 | 2 | 22 | 6 | 2 | 5 | 77% | 8 | 0 | 1 | 0 | 56 | 49% | 2 | 0 | 0 | 5 | 21 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,60 |
Gabriel DíazDíazΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0 | 2 | 79% | 5 | 5 | 23 | 3 | 13 | 33% | 1 | 1 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,46 |
| J. CabreraCabreraΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 66% | 6 | 5 | 7 | 1 | 12 | 31% | 2 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,17 |
| Elián GiménezGiménezΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | — | 6 | 0 | 2 | 5 | 11 | 37% | 1 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,52 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Iván TapiaTapiaΕπ. χαφ | 28 | 3 | 2 | 3 | 31 | 12 | 0 | 6 | 31 | 1 | 32 | 82% | 23 | 15 | 13 | 1 | 70 | 45% | 2 | 0 | 0 | 14 | 29 | 0 | 0 | 10 | 18 | 0 | 6,85 |
Rodrigo InsúaInsúaΑρ. οπισθ. | 27 | 3 | 1 | 3 | 26 | 8 | 0 | 15 | 14 | 4 | 10 | 65% | 32 | 17 | 52 | 5 | 89 | 55% | 5 | 0 | 0 | 22 | 18 | 0 | 0 | 9 | 20 | 0 | 6,76 |
Norberto BriascoBriascoΔεξ. εξτρέμ | 19 | 3 | 0 | 3 | 26 | 11 | 3 | 10 | 15 | 0 | 6 | 72% | 16 | 4 | 11 | 1 | 81 | 39% | 5 | 0 | 0 | 29 | 27 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 6,83 |
Fernando TobioTobioΚ. αμυν. | 17 | 2 | 0 | 2 | 7 | 3 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 78% | 18 | 11 | 93 | 4 | 34 | 68% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 13 | 0 | 6,75 |
Gonzalo MaroniMaroniΕπ. χαφ | 20 | 2 | 0 | 2 | 21 | 8 | 5 | 23 | 14 | 2 | 4 | 79% | 12 | 5 | 2 | 0 | 64 | 40% | 7 | 0 | 0 | 21 | 20 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 6,66 |
Gonzalo MoralesMoralesΚ. επιθ. | 12 | 2 | 0 | 2 | 15 | 5 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 68% | 2 | 3 | 6 | 2 | 20 | 34% | 1 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,72 |
Tomás PorraPorraΕπ. χαφ | 25 | 1 | 4 | 1 | 28 | 6 | 0 | 37 | 38 | 4 | 13 | 75% | 35 | 26 | 16 | 4 | 132 | 46% | 5 | 0 | 0 | 20 | 41 | 0 | 0 | 9 | 15 | 0 | 6,88 |
Kevin JappertJappertΚ. αμυν. | 20 | 1 | 1 | 1 | 14 | 6 | 0 | 13 | 6 | 2 | 2 | 72% | 37 | 41 | 100 | 2 | 104 | 68% | 2 | 0 | 0 | 18 | 12 | 0 | 0 | 10 | 13 | 0 | 6,97 |
Facundo BrueraBrueraΚ. επιθ. | 24 | 1 | 1 | 1 | 37 | 14 | 4 | 5 | 22 | 2 | 2 | 54% | 13 | 3 | 21 | 2 | 130 | 40% | 7 | 0 | 0 | 43 | 17 | 0 | 0 | 8 | 14 | 0 | 6,72 |
Jhonatan CandiaCandiaΚ. επιθ. | 23 | 1 | 0 | 1 | 24 | 10 | 3 | 14 | 11 | 1 | 1 | 67% | 10 | 6 | 15 | 1 | 91 | 46% | 4 | 0 | 0 | 30 | 19 | 0 | 0 | 7 | 11 | 0 | 6,71 |
Damián Martínez MartínezΔεξ. οπισθ. | 14 | 1 | 0 | 1 | 7 | 1 | 2 | 1 | 6 | 1 | 6 | 64% | 15 | 9 | 20 | 0 | 24 | 39% | 2 | 0 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 6,49 |
| Enzo TabordaTabordaΔεξ. εξτρέμ | 12 | 1 | 0 | 1 | 10 | 1 | 1 | 15 | 4 | 2 | 2 | 87% | 9 | 0 | 1 | 0 | 32 | 46% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,69 |
Marcelo MiñoMiñoΤερμ. | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 55% | 2 | 0 | 35 | 0 | 13 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 89 | 44 | 9 | 18 | 0 | 7,29 |
Dardo MilocMilocΑμ. χαφ | 26 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 9 | 0 | 1 | 81% | 44 | 32 | 45 | 2 | 97 | 56% | 7 | 0 | 0 | 21 | 16 | 0 | 0 | 10 | 18 | 0 | 6,75 |
Nicolás DemartiniDemartiniΚ. αμυν. | 21 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 0 | 77% | 29 | 31 | 82 | 8 | 68 | 53% | 6 | 0 | 0 | 34 | 6 | 0 | 0 | 8 | 18 | 0 | 6,73 |
Rafael BarriosBarriosΔεξ. οπισθ. | 20 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 11 | 9 | 1 | 7 | 71% | 36 | 23 | 28 | 0 | 79 | 51% | 2 | 0 | 0 | 23 | 14 | 0 | 0 | 7 | 11 | 0 | 6,64 |
Nicolás CapraroCapraroΚ. αμυν. | 18 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 4 | 4 | 0 | 2 | 79% | 24 | 18 | 61 | 10 | 50 | 52% | 2 | 0 | 0 | 19 | 6 | 0 | 0 | 5 | 16 | 0 | 6,75 |
Yonatthan RakRakΚ. αμυν. | 14 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 83% | 26 | 16 | 58 | 5 | 57 | 65% | 0 | 0 | 0 | 5 | 12 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 6,95 |
Gastón CampiCampiΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 71% | 10 | 19 | 37 | 6 | 27 | 59% | 2 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,90 |
Elías PereyraPereyraΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 2 | 79% | 15 | 6 | 11 | 1 | 28 | 56% | 1 | 0 | 0 | 5 | 9 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,70 |
Iván GuarazGuarazΚ. μέσος | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 75% | 12 | 5 | 14 | 3 | 26 | 48% | 3 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,65 |
Juan EspínolaEspínolaΤερμ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 37% | 0 | 0 | 11 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 14 | 6 | 1 | 6 | 0 | 6,73 |
Rodrigo BogarínBogarínΕπ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 81% | 11 | 4 | 4 | 2 | 23 | 52% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,70 |
Esteban RolónRolónΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 74% | 7 | 4 | 7 | 0 | 15 | 60% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,62 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.







































