Sarajevo – Inter Turku Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Sarajevo — Inter Turku, Πέμ 09 Ιουλ 22:00

SarajevoΙΗΙΗ

Κόνφερενς Λιγκ

1–1

Ημίχρονο 0–1

Inter TurkuΝΝΙΙΗΝΝΙΙΗ

Παίκτες

Sarajevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Γκάνα29 ετώνFrancis KyeremehKyeremehΔεξ. εξτρέμ21010000000—00000—00000000306,42
#99Κροατία23 ετώνBartol BarisicBarisicΚ. επιθ.11010000000—00000—00000000106,46
#31Κροατία32 ετώνIvan BanicBanicΤερμ.20000000000—00000—00000000306,00
#22Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνAmar BeganovicBeganovicΔεξ. οπισθ.20000000000—00000—00000000306,15
#20Βόρεια Μακεδονία25 ετώνAgon EleziEleziΚ. μέσος20000000000—00000—00000000206,37
#77Κροατία25 ετώνMihael KupresakKupresakΑρ. εξτρέμ20000000000—00000—10000000206,35
#22Σερβία35 ετώνAdem Ljajic LjajicΕπ. χαφ20000000000—00000—00000000206,37
#30Κροατία25 ετώνLuka DajcerDajcerΑρ. οπισθ.10000000000—00000—10000000206,04
#2EN22 ετώνShane MaroodzaMaroodzaΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000306,15
#3820 ετώνSouleymane MéitéMéitéΚ. αμυν.10000000000—00000—10000000206,05
#9Κροατία29 ετώνLeo MikicMikicΑρ. εξτρέμ10100000000—00000—00000000206,43
#59Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνGojko CimirotCimirotΑμ. χαφ20000000000—00000—00000000206,37
#8Κροατία23 ετώνAntonio GalesicGalesicΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000106,37
#2320 ετώνJonathan AgyekumAgyekumΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000106,46
#27Κροατία27 ετώνLuka HujberHujberΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—00000000006,50
Inter Turku — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#1619 ετώνClinton JephtaJephtaΑρ. εξτρέμ83037314511—50311544%10045002906,82
#10Σιέρα Λεόνε21 ετώνAlie ContehContehΚ. επιθ.831312844100—10302452%10078002906,76
#9Φινλανδία30 ετώνJasse TuominenTuominenΚ. επιθ.83138313103—31821333%30064002706,62
#4Γκάνα27 ετώνProsper AhiabuAhiabuΑμ. χαφ81211001000—33119—00004002406,58
#1Φινλανδία23 ετώνEetu HuuhtanenHuuhtanenΤερμ.8000000000067%001003—00002171021006,65
#2Φινλανδία24 ετώνJussi NiskaNiskaΑρ. οπισθ.8000000520188%771211544%100130021006,38
#18Φινλανδία25 ετώνSeth SaarinenSaarinenΔεξ. οπισθ.8000000131281%841211548%00003002906,40
#22Φινλανδία23 ετώνLuka KuittinenKuittinenΚ. αμυν.7000310000091%112641141%20052002906,41
#14Φινλανδία25 ετώνJanne-Pekka LaineLaineΚ. μέσος7010100251580%771111547%21042002906,66
#77Καμερούν22 ετώνLoic EssombaEssombaΔεξ. εξτρέμ80201004736—41601652%00043002806,61
#17Γκάνα24 ετώνBismark AmpofoAmpofoΚ. μέσος7000100320191%95631858%00034002706,67
#3Φινλανδία32 ετώνJuuso Hämäläinen HämäläinenΚ. αμυν.3000000010094%68719—00010001406,75
#28Φινλανδία21 ετώνLauri LaineLaineΔεξ. εξτρέμ30001001000—00003—00012001106,54
#11Μπουρκίνα Φάσο24 ετώνJean BotuéBotuéΚ. επιθ.60001100101—10003—00002001206,51
#24Φινλανδία25 ετώνJulius TauriainenTauriainenΔεξ. οπισθ.30000000101—10101—00020001106,32
#19Φινλανδία29 ετώνIiro JärvinenJärvinenΚ. μέσος50000000000—00000—00010001106,43
#3518 ετώνEeli KiiskiläKiiskiläΚ. μέσος10000000000—00000—00000000106,37
#30Γκάνα25 ετώνYeboah AmankwahAmankwahΚ. αμυν.50001001000—00312—00010002106,40
#8Φινλανδία25 ετώνJohannes Yli-KokkoYli-KokkoΕπ. χαφ20000000101—00001—00000001106,55
#5Φινλανδία37 ετώνAlbin GranlundGranlundΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Sarajevo2 αγώνεςInter Turku8 αγώνες
Sarajevo1 αγώναςInter Turku4 αγώνες
Sarajevo1 αγώναςInter Turku4 αγώνες
22Αγώνες88
0-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-4-1
—Νίκες38%38%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (2/8)1,3811
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (2/8)0,54
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (2/8)0,635
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (2/8)0,756
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (1/6)8,752
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/7)4,431
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/8)0,131
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (2/8)3,326
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (2/8)13,5108
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/8)0,131
11Αγώνες44
0-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
11Αγώνες44
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (0/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (2/8)0,252
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (2/8)1,2510
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/8)7,358
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/8)5,141
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (2/8)10,886
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (2/7)1,5711
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/8)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/7)0,141
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (1/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Sarajevo2 αγώνεςInter Turku8 αγώνες
Sarajevo1 αγώναςInter Turku4 αγώνες
Sarajevo1 αγώναςInter Turku4 αγώνες

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,588%
2 αγ.Over 1,550%
2 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,588%
2 αγ.Over 2,550%
2 αγ.Over 3,525%
2 αγ.Over 4,513%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου63%
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,538%
2 αγ.Νίκη & Under 1,50%
2 αγ.Νίκη & Over 2,525%
2 αγ.Νίκη & Under 2,513%
2 αγ.G/G & Νίκη25%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,54 αγ.
1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.
1 αγ.Over 3,54 αγ.
1 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,54 αγ.
1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.
1 αγ.Over 3,54 αγ.
1 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ75%

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου13%
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου38%

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη25%
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό13%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη38%
2 αγ.Ισοπαλία50%
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία88%
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό13%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη4 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
—Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη4 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,538%
2 αγ.Over 10,513%
2 αγ.Over 11,513%
2 αγ.Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ25%
2 αγ.Over 5,5 υπέρ25%
2 αγ.Over 6,5 υπέρ13%
2 αγ.Over 4,5 κατά75%
2 αγ.Over 5,5 κατά63%
2 αγ.Over 6,5 κατά63%

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,54 αγ.
1 αγ.Over 10,54 αγ.
1 αγ.Over 11,54 αγ.
1 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,54 αγ.
1 αγ.Over 10,54 αγ.
1 αγ.Over 11,54 αγ.
1 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5100%
2 αγ.Over 2,557%
2 αγ.Over 3,529%
2 αγ.Over 4,529%
2 αγ.Over 5,514%
2 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι57%
2 αγ.Over 25 πόντοι29%
2 αγ.Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι57%
2 αγ.Over 25 πόντοι0%
2 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.
1 αγ.Over 5,53 αγ.
1 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,54 αγ.
1 αγ.Over 2,54 αγ.
1 αγ.Over 3,54 αγ.
1 αγ.Over 4,54 αγ.
1 αγ.Over 5,54 αγ.
1 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.