Σάντα Κλάρα – Αρούκα Στατιστικά αγώνα

Σάντα Κλάρα — Αρούκα, Κυρ 21 Φεβ 02:00

Σάντα ΚλάραΙΝΝΙΝΙΝΝΙΝ

Λίγκα Πορτογαλίας

ΑρούκαΝΙΗΙΝΝΙΗΙΝ

Παίκτες

Σάντα Κλάρα — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πορτογαλία32 ετώνGonçalo PaciênciaPaciênciaΚ. επιθ.851527114871162%71713641%1001312005407,17
#10Βραζιλία24 ετώνBrennerBrennerΔεξ. εξτρέμ620210436301—171103158%10037004207,04
#8Πράσινο Ακρωτήριο23 ετώνDjéDjéΚ. μέσος8111810781078%140504059%1001010005406,95
#70Βραζιλία27 ετώνVinícius LopesLopesΔεξ. εξτρέμ8111134312152280%134625152%200918005407,04
#20Πορτογαλία24 ετώνTiago RibeiroRibeiroΚ. μέσος8101720061876%43011341%20086005106,78
#7Βραζιλία21 ετώνFernandoFernandoΚ. επιθ.81016113401—50001542%00075005006,69
#17Πορτογαλία21 ετώνVasconcelosVasconcelosΕπ. χαφ31012100200—00001—10001003007,09
#1Βραζιλία30 ετώνLucas FrançaFrançaΤερμ.8000000000069%001202—100001585406,94
#5Βραζιλία29 ετώνGuilherme RomãoRomãoΑρ. οπισθ.8000200560474%1182603367%100611005406,79
#6Πορτογαλία28 ετώνPedro FerreiraFerreiraΑμ. χαφ8000600280182%3482015056%200134005406,96
#4Πορτογαλία29 ετώνPedro PachecoPachecoΚ. αμυν.8010201232188%10144912359%10082005407,11
#21Πορτογαλία23 ετώνEmanuel MoreiraMoreiraΚ. αμυν.7000200140083%292561445%30063005206,81
#42Βραζιλία28 ετώνLucas SoaresSoaresΔεξ. οπισθ.5010210220382%611401260%10052003106,94
#41Βραζιλία23 ετώνDani BorgesBorgesΑμ. χαφ60005103101—54912753%30087004206,73
#9920 ετώνSorrisoSorrisoΑρ. εξτρέμ60108206514—22301543%21035003306,56
#11Βραζιλία27 ετώνWelinton TorrãoTorrãoΔεξ. εξτρέμ60101002221—50301650%00031003006,70
#21Βραζιλία29 ετώνSidney LimaLimaΚ. αμυν.10001000000—02804—00001000206,68
#22Βραζιλία22 ετώνVitinhoVitinhoΚ. μέσος20000000100—30005—00002001106,48
#320 ετώνHenrique SilvaSilvaΚ. αμυν.30002000000—00513—00001002006,67
#18Πορτογαλία21 ετώνAfonso DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ10000001000—10002—00000001006,26
#73Βραζιλία21 ετώνLéo JacóJacóΚ. επιθ.20000000000—00003—00011001006,55
#25Πορτογαλία20 ετώνFredyFredyΕπ. χαφ10000000000—00000—00000001006,49
Αρούκα — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Ισπανία28 ετώνIván BarberoBarberoΚ. επιθ.850516104210072%70402543%200109004506,97
#3Ισπανία26 ετώνJosé FontánFontánΚ. αμυν.8202331030090%12862142861%20053004707,27
#23Ουρουγουάη24 ετώνDylan NandínNandínΚ. επιθ.72027434000—10201436%20056004206,60
#6Κάτω Χώρες23 ετώνEspen van Eevan EeΚ. μέσος8101210210188%107912748%200118004606,77
#12Ουρουγουάη29 ετώνI. de Arruabarrenade ArruabarrenaΤερμ.8000000000074%00506—1000629204707,18
#28Πορτογαλία31 ετώνTiago EsgaioEsgaioΔεξ. οπισθ.80004113831071%1382523453%00085004706,78
#8Ιαπωνία22 ετώνTaichi FukuiFukuiΚ. μέσος80009304132688%12181703650%000914004707,07
#7Γαλλία26 ετώνNaïs DjouahraDjouahraΑρ. εξτρέμ805015221094783%8121001938%10011004707,05
#18Ουκρανία28 ετώνOrest LebedenkoLebedenkoΑρ. οπισθ.8000420131384%1792833043%100114004706,68
#19Ουρουγουάη27 ετώνAlfonso TrezzaTrezzaΔεξ. εξτρέμ8010901483777%103412040%00035004606,72
#15Ισπανία29 ετώνJavi SánchezSánchezΚ. αμυν.7000311120193%7144671954%30031003706,99
#10Ισπανία25 ετώνPablo GozálbezGozálbezΕπ. χαφ70101001630—70101747%10045004406,59
#21Ισπανία22 ετώνMateo FloresFloresΚ. μέσος70001101201—2011735%00013003306,45
#14Νότια Κορέα23 ετώνHyun-ju LeeLeeΕπ. χαφ40104000100—3110629%10013003006,54
#89Πορτογαλία26 ετώνPedro SantosSantosΚ. μέσος8010100340092%120011867%20013004106,75
#24Ουρουγουάη24 ετώνBrian MansillaMansillaΑρ. εξτρέμ70003102314—22106—20032003106,58
#20Κροατία22 ετώνGabriel RukavinaRukavinaΑρ. εξτρέμ30002100210—00002—10012001006,55
#5Σερβία26 ετώνBoris PopovićPopovićΑμυν.10000000000—11714—00000001007,31
#4Πορτογαλία21 ετώνDiogo MonteiroMonteiroΚ. αμυν.10000000000—01200—11030001004,74
#9Γαλλία24 ετώνFally MayuluMayuluΚ. επιθ.20000000000—10101—00030000006,39
#37Ισπανία24 ετώνMario ClimentClimentΑρ. οπισθ.10000000000—00201—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Σάντα Κλάρα8 αγώνεςΑρούκα8 αγώνες
Σάντα Κλάρα4 αγώνεςΑρούκα4 αγώνες
Σάντα Κλάρα4 αγώνεςΑρούκα4 αγώνες
88Αγώνες88
5-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-2-2
63%63%Νίκες50%50%
1,512ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,371,3811
18ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,8818
0,887Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,610,635
0,635Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,756
13,3106ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,210,584
3,528Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,830
0,383ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,252
4,133ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,43,125
13,5108Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,610,584
0,131ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,131
44Αγώνες44
2-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,31κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,86κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,51κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
44Αγώνες44
3-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,43κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,9κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,62κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,32κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,5κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,635Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,280,54
0,54Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,370,887
18,6149ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,6125
7,862ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,410,483
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,29κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,43κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,27κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,31κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
13,3106Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,610,483
2,8823Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,29324
0,131Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,060,131
0,131Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,110,131
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,02κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,56κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Σάντα Κλάρα8 αγώνεςΑρούκα8 αγώνες
Σάντα Κλάρα4 αγώνεςΑρούκα4 αγώνες
Σάντα Κλάρα4 αγώνεςΑρούκα4 αγώνες

Γκολ ομάδας

88%Over 0,575%
38%Over 1,538%
13%Over 2,513%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,563%
38%Over 2,550%
25%Over 3,525%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

63%Over 0,5 α′ ημιχρόνου38%
25%Over 1,5 α′ ημιχρόνου13%
38%Over 0,5 β′ ημιχρόνου63%
13%Over 1,5 β′ ημιχρόνου13%

Συνδυασμοί

25%Νίκη & Over 1,525%
38%Νίκη & Under 1,525%
25%Νίκη & Over 2,525%
38%Νίκη & Under 2,525%
13%G/G & Νίκη13%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,54 αγ.
4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

38%Γκολ/Γκολ38%

G/G ανά ημίχρονο

13%G/G α′ ημιχρόνου13%
13%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

13%G/G & Νίκη13%
50%Νίκη χωρίς παθητικό38%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

63%Νίκη50%
38%Ισοπαλία25%
100%Νίκη ή ισοπαλία75%
100%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
50%Νίκη χωρίς παθητικό38%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη4 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

63%Over 9,538%
13%Over 10,525%
13%Over 11,513%
13%Over 12,513%

Κόρνερ ομάδας

38%Over 4,5 υπέρ38%
25%Over 5,5 υπέρ0%
25%Over 6,5 υπέρ0%
50%Over 4,5 κατά50%
25%Over 5,5 κατά38%
25%Over 6,5 κατά25%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ25%
38%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ13%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,588%
88%Over 2,588%
75%Over 3,575%
38%Over 4,575%
38%Over 5,563%
38%Over 6,563%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

75%Over 15 πόντοι75%
50%Over 25 πόντοι63%
38%Over 35 πόντοι38%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

63%Over 15 πόντοι75%
50%Over 25 πόντοι50%
13%Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.