Rosario Central – Estudiantes de Río Cuarto Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Rosario Central — Estudiantes de Río Cuarto, Σάβ 07 Νοε 22:30
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 70,5%ισοπαλία Χ 20,2%νίκη φιλοξενούμενου 2 9,4%
Rosario Central
Estudiantes de Río Cuarto
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Di María ÁngelDi MaríaΔεξ. εξτρέμ | 28 | 11 | 5 | 11 | 84 | 35 | 3 | 41 | 69 | 15 | 51 | 73% | 18 | 9 | 3 | 0 | 97 | 41% | 5 | 0 | 0 | 12 | 39 | 0 | 0 | 9 | 22 | 0 | 7,40 |
Ávila GastónÁvilaΚ. αμυν. | 27 | 7 | 2 | 7 | 30 | 12 | 0 | 4 | 8 | 3 | 4 | 84% | 44 | 28 | 144 | 9 | 158 | 67% | 3 | 0 | 0 | 20 | 42 | 0 | 0 | 9 | 24 | 0 | 7,27 |
Copetti EnzoCopettiΚ. επιθ. | 30 | 6 | 2 | 6 | 48 | 18 | 14 | 7 | 22 | 3 | 2 | 70% | 18 | 9 | 20 | 1 | 89 | 42% | 4 | 0 | 0 | 29 | 30 | 0 | 0 | 9 | 22 | 0 | 6,77 |
Campaz JámintonCampazΑρ. εξτρέμ | 25 | 4 | 5 | 4 | 66 | 28 | 4 | 60 | 55 | 16 | 47 | 78% | 31 | 6 | 4 | 1 | 134 | 49% | 0 | 0 | 0 | 20 | 30 | 0 | 0 | 8 | 17 | 0 | 7,36 |
| Fernández JuliánFernándezΔεξ. εξτρέμ | 19 | 3 | 3 | 3 | 23 | 7 | 2 | 25 | 15 | 3 | 6 | 84% | 16 | 5 | 6 | 1 | 66 | 46% | 2 | 0 | 0 | 8 | 21 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 6,91 |
| Ovando IgnacioOvandoΚ. αμυν. | 29 | 2 | 2 | 2 | 15 | 6 | 4 | 7 | 8 | 1 | 0 | 90% | 34 | 59 | 143 | 12 | 144 | 62% | 4 | 0 | 0 | 25 | 37 | 0 | 0 | 10 | 22 | 0 | 7,06 |
| Cantizano GiovanniCantizanoΑρ. εξτρέμ | 15 | 2 | 2 | 2 | 19 | 9 | 6 | 14 | 15 | 2 | 3 | 82% | 18 | 3 | 5 | 0 | 43 | 43% | 2 | 0 | 0 | 11 | 10 | 0 | 0 | 6 | 9 | 0 | 6,82 |
Pizarro VicentePizarroΑμ. χαφ | 32 | 1 | 4 | 1 | 26 | 7 | 0 | 24 | 41 | 5 | 17 | 86% | 43 | 35 | 33 | 3 | 120 | 52% | 5 | 0 | 0 | 25 | 26 | 0 | 0 | 11 | 24 | 0 | 7,05 |
Coronel EmanuelCoronelΔεξ. οπισθ. | 27 | 1 | 1 | 1 | 12 | 3 | 0 | 18 | 10 | 7 | 3 | 81% | 40 | 29 | 65 | 7 | 111 | 49% | 8 | 2 | 0 | 35 | 24 | 0 | 0 | 9 | 23 | 0 | 6,67 |
| Giménez EnzoGiménezΔεξ. εξτρέμ | 17 | 1 | 1 | 1 | 21 | 6 | 5 | 9 | 15 | 5 | 5 | 79% | 34 | 16 | 35 | 6 | 99 | 51% | 5 | 0 | 0 | 27 | 27 | 0 | 0 | 4 | 16 | 0 | 6,83 |
Soto AlexisSotoΑρ. οπισθ. | 22 | 1 | 0 | 1 | 8 | 2 | 0 | 7 | 10 | 4 | 5 | 85% | 28 | 14 | 44 | 8 | 56 | 53% | 3 | 0 | 0 | 13 | 8 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0 | 6,76 |
Rodríguez AlanRodríguezΚ. μέσος | 8 | 1 | 1 | 1 | 9 | 3 | 2 | 10 | 9 | 0 | 0 | 84% | 12 | 7 | 3 | 1 | 32 | 46% | 3 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 6,80 |
| Verón ElíasVerónΔεξ. οπισθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 5 | 7 | 2 | 2 | 79% | 18 | 9 | 11 | 0 | 28 | 46% | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,76 |
Ledesma ConanLedesmaΤερμ. | 28 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65% | 0 | 0 | 31 | 0 | 8 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 76 | 42 | 8 | 26 | 1 | 6,86 |
Ibarra FrancoIbarraΑμ. χαφ | 29 | 0 | 4 | 0 | 18 | 2 | 0 | 17 | 29 | 2 | 8 | 87% | 125 | 51 | 53 | 15 | 245 | 61% | 12 | 0 | 0 | 47 | 75 | 0 | 0 | 9 | 24 | 0 | 7,24 |
Sández AgustínSándezΑρ. οπισθ. | 27 | 0 | 2 | 0 | 24 | 9 | 3 | 8 | 17 | 2 | 10 | 82% | 39 | 28 | 67 | 8 | 88 | 49% | 7 | 0 | 0 | 26 | 12 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 6,77 |
Mallo FacundoMalloΚ. αμυν. | 16 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 85% | 11 | 12 | 69 | 13 | 37 | 59% | 3 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 6,64 |
Navarro FedericoNavarroΑμ. χαφ | 23 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 87% | 23 | 9 | 14 | 3 | 31 | 40% | 4 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 6,51 |
Fernández PolFernándezΚ. μέσος | 16 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 1 | 6 | 14 | 3 | 4 | 89% | 10 | 8 | 7 | 2 | 26 | 54% | 3 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 6,77 |
| Duarte GasparDuarteΔεξ. εξτρέμ | 14 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 2 | 7 | 5 | 0 | 1 | 76% | 9 | 2 | 4 | 1 | 32 | 42% | 1 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,51 |
Badaloni TomásBadaloniΚ. επιθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 10 | 31% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,48 |
Quintana CarlosQuintanaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 77% | 0 | 2 | 23 | 1 | 13 | — | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,61 |
| Raffin LucaRaffinΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 26 | 3 | 13 | 59% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,58 |
Werner AxelWernerΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 7 | 2 | 0 | 0 | 7,60 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Alanís GabrielAlanísΑρ. μέσος | 28 | 4 | 1 | 4 | 49 | 15 | 2 | 23 | 25 | 7 | 23 | 76% | 35 | 12 | 33 | 2 | 108 | 47% | 0 | 0 | 1 | 16 | 21 | 0 | 0 | 5 | 32 | 0 | 6,87 |
Hesar IbrahimHesarΑρ. εξτρέμ | 13 | 3 | 1 | 3 | 15 | 3 | 1 | 5 | 16 | 4 | 0 | 69% | 15 | 2 | 11 | 3 | 66 | 41% | 3 | 0 | 0 | 20 | 23 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 6,92 |
| Garnerone MartínGarneroneΚ. επιθ. | 24 | 2 | 0 | 2 | 27 | 6 | 4 | 18 | 22 | 3 | 19 | 77% | 13 | 7 | 10 | 1 | 53 | 41% | 2 | 0 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 | 3 | 23 | 0 | 6,74 |
| Valiente MauroValienteΑρ. εξτρέμ | 22 | 2 | 0 | 2 | 25 | 6 | 4 | 16 | 15 | 2 | 16 | 66% | 15 | 4 | 9 | 2 | 59 | 38% | 3 | 0 | 0 | 18 | 13 | 0 | 0 | 5 | 16 | 0 | 6,67 |
| Ojeda SergioOjedaΚ. αμυν. | 19 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 2 | 78% | 28 | 27 | 108 | 17 | 68 | 56% | 5 | 0 | 0 | 12 | 13 | 0 | 0 | 4 | 25 | 0 | 6,76 |
Bajamich MateoBajamichΚ. επιθ. | 20 | 1 | 0 | 1 | 21 | 9 | 4 | 3 | 12 | 1 | 3 | 65% | 11 | 2 | 8 | 1 | 47 | 37% | 0 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 0 | 4 | 18 | 0 | 6,58 |
| Cobos FacundoCobosΑρ. οπισθ. | 16 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 | 6 | 11 | 0 | 16 | 71% | 33 | 14 | 22 | 2 | 63 | 62% | 1 | 0 | 0 | 9 | 12 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 6,70 |
| Maffini GonzaloMaffiniΚ. αμυν. | 25 | 0 | 1 | 0 | 14 | 3 | 1 | 5 | 7 | 2 | 0 | 71% | 48 | 46 | 190 | 18 | 165 | 61% | 4 | 0 | 2 | 27 | 16 | 0 | 0 | 5 | 36 | 0 | 6,85 |
| González TomásGonzálezΕπ. χαφ | 29 | 0 | 0 | 0 | 24 | 4 | 1 | 23 | 32 | 4 | 16 | 74% | 60 | 21 | 33 | 6 | 161 | 47% | 9 | 0 | 0 | 52 | 41 | 0 | 0 | 6 | 34 | 0 | 6,71 |
Valenti MatíasValentiΚ. αμυν. | 22 | 0 | 1 | 0 | 16 | 2 | 2 | 5 | 4 | 2 | 4 | 73% | 32 | 37 | 95 | 17 | 96 | 55% | 7 | 0 | 0 | 30 | 5 | 0 | 0 | 4 | 22 | 0 | 6,75 |
| Antonini JuanAntoniniΚ. αμυν. | 20 | 0 | 0 | 0 | 12 | 2 | 2 | 2 | 7 | 0 | 6 | 70% | 31 | 42 | 97 | 7 | 73 | 50% | 2 | 0 | 2 | 16 | 5 | 0 | 0 | 2 | 29 | 0 | 6,58 |
Cabrera AlejandroCabreraΑμ. χαφ | 21 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 0 | 8 | 13 | 2 | 2 | 86% | 65 | 35 | 37 | 3 | 126 | 58% | 8 | 0 | 0 | 33 | 38 | 0 | 0 | 3 | 28 | 0 | 7,02 |
| Romero FranciscoRomeroΚ. μέσος | 15 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 17 | 81% | 21 | 30 | 38 | 3 | 65 | 62% | 1 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 7,02 |
| Talpone NicolásTalponeΔεξ. μέσος | 21 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | 1 | 9 | 21 | 2 | 10 | 81% | 22 | 9 | 12 | 4 | 46 | 39% | 1 | 0 | 0 | 13 | 14 | 0 | 0 | 6 | 19 | 0 | 6,73 |
Rosané SiroRosanéΑμ. χαφ | 26 | 0 | 2 | 0 | 16 | 3 | 1 | 13 | 13 | 4 | 10 | 76% | 30 | 15 | 23 | 1 | 109 | 60% | 1 | 0 | 0 | 16 | 33 | 0 | 0 | 5 | 14 | 0 | 6,79 |
Lastra AgustínLastraΤερμ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 62% | 0 | 1 | 14 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 30 | 13 | 2 | 17 | 0 | 6,74 |
González GonzaloGonzálezΔεξ. οπισθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 70% | 24 | 13 | 22 | 2 | 47 | 57% | 1 | 0 | 0 | 15 | 14 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,58 |
Bruera LucasBrueraΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 62% | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 25 | 13 | 3 | 11 | 0 | 6,82 |
| Rodríguez FernandoRodríguezΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 1 | 10 | 11 | 1 | 9 | 73% | 16 | 14 | 30 | 2 | 38 | 46% | 5 | 0 | 0 | 13 | 2 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,67 |
Quiroga AgustínQuirogaΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 73% | 12 | 11 | 73 | 4 | 38 | 50% | 4 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,85 |
Lozano RaúlLozanoΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 0 | 10 | 4 | 1 | 7 | 77% | 14 | 6 | 14 | 1 | 30 | 47% | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,58 |
Ferreira JavierFerreiraΚ. επιθ. | 18 | 0 | 0 | 0 | 17 | 4 | 7 | 4 | 4 | 0 | 2 | 54% | 5 | 3 | 6 | 0 | 53 | 44% | 3 | 0 | 0 | 9 | 17 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,47 |
| Moreno YeisonMorenoΚ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 7 | 0 | 25 | 33% | 1 | 0 | 0 | 11 | 4 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,59 |
Díaz MatíasDíazΔεξ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 3 | 0 | 14 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,49 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.































