Ρίο Άβε – Εστρέλα Αμαδόρα Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Ρίο Άβε — Εστρέλα Αμαδόρα, Δευ 14 Σεπ 20:45
Ρίο Άβε
Εστρέλα Αμαδόρα33
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jalen BlesaBlesaΚ. επιθ. | 8 | 3 | 1 | 3 | 8 | 6 | 0 | 6 | 8 | 1 | 1 | 76% | 10 | 3 | 8 | 1 | 52 | 63% | 1 | 0 | 0 | 1 | 21 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 7,15 |
Francisco PetrassoPetrassoΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 84% | 4 | 4 | 35 | 7 | 19 | 68% | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 6,64 |
Diogo BezerraBezerraΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 3 | 1 | 10 | 5 | 1 | 14 | 9 | 2 | 11 | 74% | 3 | 4 | 1 | 0 | 24 | 29% | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,61 |
Tamble MonteiroMonteiroΚ. επιθ. | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 2 | 4 | 0 | 37 | 51% | 1 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,74 |
R. GalčíkGalčíkΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 3 | 0 | 7 | 23% | 1 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,56 |
S. ClemmensenClemmensenΔεξ. εξτρέμ | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 1 | 10 | 42% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,78 |
Ennio Van Der GouwVan Der GouwΤερμ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71% | 0 | 0 | 7 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21 | 14 | 1 | 14 | 0 | 6,66 |
Georgios LiavasLiavasΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 1 | 85% | 12 | 7 | 14 | 2 | 21 | 55% | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,44 |
Andreas NtoiNtoiΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 83% | 7 | 7 | 6 | 4 | 24 | 45% | 1 | 0 | 1 | 10 | 4 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,41 |
Tamás NikitscherNikitscherΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 88% | 19 | 6 | 14 | 0 | 42 | 63% | 2 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,69 |
Gustavo ManchaManchaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 83% | 3 | 2 | 30 | 6 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,34 |
Marios VrousaiVrousaiΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 84% | 18 | 8 | 18 | 2 | 25 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,59 |
Diogo NascimentoNascimentoΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 88% | 2 | 0 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,61 |
Nelson AbbeyAbbeyΑμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 10 | 5 | 11 | 1 | 19 | 73% | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,77 |
M. PatrícioPatrícioΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | — | 4 | 4 | 2 | 0 | 12 | 50% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,44 |
João ToméToméΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 14 | 2 | 6 | — | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,21 |
Simón GarcíaGarcíaΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 92% | 0 | 3 | 9 | 2 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,40 |
Malik SelloukiSelloukiΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,67 |
Vítor HugoHugoΤερμ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 3 | 0 | 6,99 |
Pedro AmaralAmaralΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 3 | 4 | 4 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,21 |
Dario SpikicSpikicΔεξ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | 36% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,45 |
Jakub BrabecBrabecΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 7 | 2 | 4 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,77 |
RyanRyanΚ. μέσος | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,36 |
C. ValençaValençaΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,60 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leandro Antonetti AntonettiΚ. επιθ. | 8 | 4 | 1 | 4 | 24 | 7 | 4 | 3 | 5 | 2 | 1 | 67% | 13 | 2 | 7 | 1 | 48 | 45% | 1 | 0 | 0 | 14 | 9 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 7,08 |
Abraham MarcusMarcusΔεξ. εξτρέμ | 8 | 4 | 1 | 4 | 18 | 10 | 1 | 15 | 14 | 5 | 6 | 80% | 7 | 3 | 3 | 1 | 39 | 44% | 1 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 7,31 |
Ianis StoicaStoicaΑρ. εξτρέμ | 8 | 4 | 2 | 4 | 15 | 6 | 1 | 7 | 9 | 2 | 3 | 84% | 9 | 2 | 8 | 1 | 28 | 51% | 0 | 0 | 0 | 8 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 7,22 |
Max ScholzeScholzeΔεξ. οπισθ. | 8 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 1 | 89% | 27 | 8 | 20 | 1 | 35 | 54% | 3 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,69 |
Rafa SoaresSoaresΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 16 | 2 | 17 | 80% | 9 | 3 | 34 | 1 | 15 | 50% | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 6,77 |
Léo LinckLinckΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 77% | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 23 | 13 | 0 | 15 | 0 | 6,54 |
Lovro ZvonarekZvonarekΕπ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 1 | 3 | 8 | 0 | 2 | 80% | 7 | 2 | 5 | 1 | 28 | 49% | 0 | 0 | 0 | 10 | 12 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 6,55 |
Eddy DouéDouéΑμ. χαφ | 8 | 0 | 3 | 0 | 4 | 2 | 0 | 8 | 9 | 1 | 2 | 80% | 15 | 10 | 9 | 3 | 40 | 56% | 4 | 0 | 0 | 11 | 9 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 7,00 |
Luan PatrickPatrickΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 91% | 16 | 6 | 36 | 1 | 23 | 70% | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,71 |
Stefan LekovićLekovićΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 90% | 7 | 4 | 25 | 4 | 31 | 67% | 3 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,57 |
S. SerraSerraΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 85% | 8 | 6 | 10 | 1 | 21 | 57% | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,84 |
RobinhoRobinhoΚ. μέσος | 5 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | — | 2 | 1 | 3 | 0 | 13 | 45% | 1 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,67 |
B. SouzaSouzaΑρ. εξτρέμ | 8 | 0 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 | 7 | 4 | 2 | 3 | — | 6 | 0 | 0 | 0 | 20 | 51% | 1 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,71 |
Bernardo SchappoSchappoΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 14 | 1 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,44 |
Jefferson EncadaEncadaΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 3 | 6 | 0 | 12 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,56 |
Joan JordánJordánΚ. μέσος | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 5 | 0 | 2 | 1 | 8 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,64 |
Emerson VangaVangaΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,36 |
Kevin Höög JanssonJanssonΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,52 |
René MitongoMitongoΚ. επιθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,48 |
A. de Jesusde JesusΑρ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,44 |
Lucas MincarelliMincarelliΑρ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.














































