Rapid Bucuresti – Universitatea Cluj Στατιστικά αγώνα

Rapid Bucuresti — Universitatea Cluj, Σάβ 13 Φεβ 02:00

Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ
Universitatea ClujΗΝΝΝΗΗΝΝΝΗ

Παίκτες

Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71
Universitatea Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#25Σουηδία30 ετώνAlibek AlievAlievΚ. επιθ.1162614830621—21301648%100510002607,06
#19Γαλλία27 ετώνIssouf MacalouMacalouΔεξ. εξτρέμ113132762211751576%133404240%300860021607,01
#7Γαλλία27 ετώνMouhamadou DrammehDrammehΑμ. χαφ1030317611060087%63512842%20012100021406,79
#29Γαλλία25 ετώνOucasse MendyMendyΑρ. εξτρέμ931317621193184%75103747%1008150021006,95
#17Βοσνία - Ερζεγοβίνη27 ετώνJovo LukićLukićΚ. επιθ.823214555125176%361003346%100520021207,09
#94Ρουμανία32 ετώνOvidiu BicBicΚ. μέσος1110110307130391%2313834853%20010150021707,22
#8Ρουμανία29 ετώνDorin CodreaCodreaΑμ. χαφ9101510130091%1893694459%4001070021307,01
#14Ρουμανία28 ετώνMarius ȘtefănescuȘtefănescuΔεξ. εξτρέμ810110421911083%53001335%20065002606,72
#6Ρουμανία32 ετώνIulian CristeaCristeaΚ. αμυν.11000811110089%11115773354%1001010021606,82
#27Ρουμανία37 ετώνAlexandru Chipciu ChipciuΑρ. οπισθ.10010102014142179%25121614954%3001050021706,83
#1Ρουμανία21 ετώνŞ. LefterLefterΤερμ.10000000000073%00804—00002281521606,74
#24Κροατία32 ετώνDino Mikanovic MikanovicΔεξ. οπισθ.100004104110486%2262543870%100970021606,80
#10Ρουμανία38 ετώνDan NistorNistorΕπ. χαφ10030144221841085%63101135%10022002806,95
#18Πορτογαλία26 ετώνPedro PinhoPinhoΑμ. χαφ9000621030082%1210402847%3001013002906,64
#33Σερβία27 ετώνJug StanojevStanojevΔεξ. εξτρέμ50005111511—01303—00011000406,53
#22Μαρτινίκα29 ετώνFlorent PouloloPouloloΚ. αμυν.4000200010087%111914—00010000506,41
#12Νιγηρία23 ετώνFriday AdamsAdamsΔεξ. οπισθ.70101103210—61401759%00066001306,73
#46Κύπρος32 ετώνNeofytos MichailMichailΤερμ.20000000000—00000—000001170207,54
#2Ρουμανία20 ετώνAlin ChinteșChinteșΔεξ. οπισθ.30000000213—61708—10021000106,87
#23Ιταλία30 ετώνElio CapradossiCapradossiΚ. αμυν.30000000000—20313—00000002206,50
#77Ρουμανία24 ετώνAndrei GheorghițăGheorghițăΑρ. εξτρέμ40002100000—00002—00112001206,26
#59Ρουμανία19 ετώνAlin TechereșTechereșΑρ. οπισθ.10000000000—10102—10001000105,90
#19Ρουμανία22 ετώνAtanas Ioan TricăTricăΚ. επιθ.10000000000—00100—00000000006,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Rapid Bucuresti11 αγώνεςUniversitatea Cluj11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςUniversitatea Cluj6 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςUniversitatea Cluj5 αγώνες
1111Αγώνες1111
7-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-0-5
64%64%Νίκες55%55%
1,6418ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,8220
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93110
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,455
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,3615
17,3173ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,2152
6,161Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,848
0,44ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
6,767ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,848
9,494Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,611,1111
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,44
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-2
67%67%Νίκες67%67%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,3314
1,338ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,26
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,991,59
19,3116ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
742Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,226
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
7,545ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,226
10,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,462
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,63
55Αγώνες55
3-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-3
60%60%Νίκες40%40%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,26
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4100
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,51,26
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,874
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)4,422
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)4,422
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)9,849
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
0,829Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,6418
15,3153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916160
8,787ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,585
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,171
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,6710
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,678
9,859ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,442
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,21
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,68
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (4/5)16,482
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,643
12,2122Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,611110
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,323
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21260
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,89
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,21
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)1050
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,814
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/5)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Rapid Bucuresti11 αγώνεςUniversitatea Cluj11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςUniversitatea Cluj6 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςUniversitatea Cluj5 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,582%
45%Over 1,573%
27%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,591%
36%Over 2,582%
27%Over 3,536%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

36%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
18%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου82%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

45%Νίκη & Over 1,555%
18%Νίκη & Under 1,50%
36%Νίκη & Over 2,545%
27%Νίκη & Under 2,59%
36%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,5100%
50%Over 1,5100%
33%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,5100%
50%Over 2,5100%
33%Over 3,533%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου83%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,567%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,567%
17%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,560%
40%Over 1,540%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,580%
20%Over 2,560%
20%Over 3,540%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,540%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,520%
40%Νίκη & Under 2,520%
20%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
18%G/G β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη36%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
17%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη50%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

64%Νίκη55%
27%Ισοπαλία0%
91%Νίκη ή ισοπαλία55%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία55%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη67%
17%Ισοπαλία0%
83%Νίκη ή ισοπαλία67%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη40%
40%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία40%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
40%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,540%
40%Over 10,530%
40%Over 11,520%
30%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ40%
60%Over 5,5 υπέρ20%
60%Over 6,5 υπέρ20%
30%Over 4,5 κατά40%
20%Over 5,5 κατά20%
20%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,540%
50%Over 10,540%
50%Over 11,520%
50%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ40%
67%Over 5,5 υπέρ40%
67%Over 6,5 υπέρ40%
17%Over 4,5 κατά20%
17%Over 5,5 κατά20%
17%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,540%
4 αγ.Over 10,520%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά20%
4 αγ.Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ80%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
70%Over 3,570%
50%Over 4,540%
40%Over 5,520%
30%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι70%
70%Over 25 πόντοι30%
40%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
50%Over 4,540%
33%Over 5,520%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
67%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,540%
4 αγ.Over 5,520%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι40%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.