Rapid Bucuresti – Farul Constanța Στατιστικά αγώνα

Rapid Bucuresti — Farul Constanța, Σάβ 13 Μαρ 02:00

Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ
Farul ConstanțaΙΙΝΗΝΙΙΝΗΝ

Παίκτες

Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71
Farul Constanța — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Ρουμανία22 ετώνE. RadaslavescuRadaslavescuΕπ. χαφ115352714213236782%63102738%200590031007,39
#70Μπενίν27 ετώνMattéo AhlinviAhlinviΚ. μέσος11414198113132283%2471135460%00011130031307,20
#53Ρουμανία19 ετώνIustin DoicaruDoicaruΔεξ. εξτρέμ6313191126510—41202034%00088001807,08
#7Ρουμανία35 ετώνDenis AlibecAlibecΚ. επιθ.7121231080733—30201239%00148003706,59
#2819 ετώνCristian SimaSimaΑρ. εξτρέμ7101540820182%144602347%10081002606,86
#11Ρουμανία34 ετώνCristian GaneaGaneaΑρ. οπισθ.5111810260381%247010—00004002507,06
#9917 ετώνRăzvan MarinceanMarinceanΑρ. εξτρέμ61015303100—00008—00012002206,70
#2917 ετώνAlexandru GoncearGoncearΕπ. χαφ51012205213—10108—00021002206,71
#12Ρουμανία20 ετώνR. MunteanuMunteanuΤερμ.11000000000067%011804—10000261531516,69
#23Γαλλία28 ετώνTony NjikéNjikéΑμ. χαφ110108105141291%21161364257%200850031407,02
#6Ρουμανία26 ετώνVictor DicanDicanΑμ. χαφ10000611100092%905982547%500850021406,65
#24Γαλλία26 ετώνS. BouzamouchaBouzamouchaΚ. αμυν.9000411431189%12104813557%0009110021106,76
#4Βραζιλία24 ετώνGustavo MarinsMarinsΚ. αμυν.9000201130090%9115072967%10062003706,96
#3Ρουμανία26 ετώνValentin ȚicuȚicuΑρ. οπισθ.9000610593382%1251022852%200960021206,77
#10Γαλλία27 ετώνEddy SylvestreSylvestreΕπ. χαφ100106321260382%62602948%000611003706,69
#22Ρουμανία23 ετώνDan SîrbuSîrbuΔεξ. οπισθ.70101003100385%1762422854%00064002806,91
#17Ρουμανία39 ετώνIonuț LarieLarieΚ. αμυν.6000200100189%2218011—00033001506,48
#5Γαλλία24 ετώνNabil AberdinAberdinΚ. αμυν.3000000000094%35656—00000001606,82
#71Ρουμανία23 ετώνRăzvan TănasăTănasăΑρ. εξτρέμ70106223500—53501441%10045002206,59
#8Ρουμανία31 ετώνIonuț VînăVînăΚ. μέσος30105205303—10216—00010000207,01
#30Αρμενία25 ετώνNarek GrigoryanGrigoryanΔεξ. εξτρέμ20004200312—12001—10010000107,03
#80Ρουμανία23 ετώνN. PopescuPopescuΑμ. χαφ60000002200—12206—00002001206,53
#9Κοσσυφοπέδιο25 ετώνMuhamet HyseniHyseniΚ. επιθ.10001010100—10113—00012000106,58
#18Ρουμανία21 ετώνLuca BanuBanuΑμ. χαφ30001110001—11101—00010001106,36

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Rapid Bucuresti11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες
1111Αγώνες1111
7-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-5-2
64%64%Νίκες36%36%
1,6418ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,0912
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,59111
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,556
17,3173ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,614,6161
6,161Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,167
0,44ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
6,767ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,448
9,494Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες55
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-0
67%67%Νίκες80%80%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,752,412
1,338ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,68
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
19,3116ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
742Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6840
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
7,545ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3420
10,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,261
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,42
55Αγώνες66
3-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-4-2
60%60%Νίκες0%0%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,835
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,835
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,883
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,527
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,728
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,551
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,273
0,829Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,3615
15,3153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,3157
8,787ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,9115
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,668
9,859ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6735
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,6710
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,889
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,249
12,2122Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,4516
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,28,241
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)10,764
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,6710
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Rapid Bucuresti11 αγώνεςFarul Constanța11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςFarul Constanța5 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςFarul Constanța6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,573%
45%Over 1,545%
27%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,582%
36%Over 2,555%
27%Over 3,545%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

36%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
18%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

45%Νίκη & Over 1,536%
18%Νίκη & Under 1,50%
36%Νίκη & Over 2,527%
27%Νίκη & Under 2,59%
36%G/G & Νίκη27%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
50%Over 1,580%
33%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,580%
50%Over 2,560%
33%Over 3,560%
0%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,580%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,560%
17%Νίκη & Under 2,520%
50%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,567%
40%Over 1,517%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
20%Over 2,550%
20%Over 3,533%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,50%
40%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου36%
18%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη27%
27%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου60%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη60%
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

64%Νίκη36%
27%Ισοπαλία45%
91%Νίκη ή ισοπαλία82%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
27%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη80%
17%Ισοπαλία20%
83%Νίκη ή ισοπαλία100%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη0%
40%Ισοπαλία67%
100%Νίκη ή ισοπαλία67%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,545%
40%Over 10,536%
40%Over 11,59%
30%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ45%
60%Over 5,5 υπέρ45%
60%Over 6,5 υπέρ9%
30%Over 4,5 κατά64%
20%Over 5,5 κατά9%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,560%
50%Over 10,540%
50%Over 11,50%
50%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ60%
67%Over 5,5 υπέρ60%
67%Over 6,5 υπέρ0%
17%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά0%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,533%
4 αγ.Over 10,533%
4 αγ.Over 11,517%
4 αγ.Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 4,5 κατά67%
4 αγ.Over 5,5 κατά17%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,564%
70%Over 3,555%
50%Over 4,545%
40%Over 5,527%
30%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι55%
50%Over 25 πόντοι18%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι64%
70%Over 25 πόντοι36%
40%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
67%Over 3,560%
50%Over 4,560%
33%Over 5,540%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι40%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
67%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,550%
4 αγ.Over 3,550%
4 αγ.Over 4,533%
4 αγ.Over 5,517%
4 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι33%
4 αγ.Over 25 πόντοι17%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.