Rapid Bucuresti – Csikszereda Στατιστικά αγώνα

Rapid Bucuresti — Csikszereda, Δευ 02 Νοε 21:00

Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ
CsikszeredaΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ

Παίκτες

Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71
Csikszereda — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#27Ουγγαρία34 ετώνMárton EppelEppelΚ. επιθ.1040422104091054%211414143%00013100012006,96
#17Ουγγαρία23 ετώνÁdám CzékusCzékusΚ. επιθ.9212530251276%114813146%20011130011606,76
#94Ρουμανία32 ετώνEduard PapPapΤερμ.11000000000061%001003—00002533712407,09
#6Ουγγαρία30 ετώνLóránd PászkaPászkaΑρ. οπισθ.11020103072052278%20122015352%20011170012406,86
#3Ρουμανία30 ετώνRaul Ioan PalmesPalmesΚ. αμυν.10000512440187%13135154868%10016130012206,68
#8Ρουμανία30 ετώνSzilard VeresVeresΚ. μέσος10000300361078%21141364950%4002270011606,65
#4Ουγγαρία28 ετώνAlex SzabóSzabóΚ. αμυν.8000210120377%1264842753%300810011806,47
#13Ρουμανία31 ετώνAttila CsurosCsurosΚ. αμυν.9000301110084%1221462140%2001540011006,51
#24Ουγγαρία30 ετώνJános HegedűsHegedűsΚ. αμυν.8010320141085%881941752%000330001806,51
#29Ρουμανία29 ετώνRăzvan Alin TrifTrifΑρ. οπισθ.8000642041568%1061902252%100670011406,50
#77Ρουμανία27 ετώνAlbert StahlStahlΔεξ. εξτρέμ100004206110—16201133%200540011106,45
#22Ουγγαρία25 ετώνMáté ÓdorÓdorΔεξ. οπισθ.7000000521376%541611937%201102001506,21
#55Ρουμανία17 ετώνDarius BotaBotaΕπ. χαφ90004002201—12101845%200311001606,44
#16Ρουμανία19 ετώνElőd Tóth-PálTóth-PálΚ. επιθ.60104102211—00106—20054001406,56
#11Ουγγαρία23 ετώνArtúr HorváthHorváthΑμ. χαφ50000000301—53219—00034000806,56
#79Ουγγαρία24 ετώνSzabolcs SzalaySzalayΚ. επιθ.70006402100—30101662%000490001106,64
#18Ουγγαρία28 ετώνMátyás TajtiTajtiΚ. μέσος60001104001—90201956%10073000706,50
#20Βραζιλία26 ετώνGabriel AraujoAraujoΔεξ. εξτρέμ30007308200—22101657%00035000406,93
#30Ουγγαρία25 ετώνZ. MagyarMagyarΕπ. χαφ30000000000—30104—00041001306,42
#9Σλοβενία25 ετώνN. KukovecKukovecΚ. επιθ.30000010000—10002—00011000106,44
#7Μαυροβούνιο23 ετώνDusan VukovicVukovicΕπ. χαφ20003100000—20003—00001000106,42

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Rapid Bucuresti11 αγώνεςCsikszereda11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςCsikszereda5 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςCsikszereda6 αγώνες
1111Αγώνες1111
7-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-10
64%64%Νίκες0%0%
1,6418ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,340,556
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,364
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,273
17,3173ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,69,2101
6,161Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,538
0,44ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,182
6,767ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,72,629
9,494Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,4147
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1800
66Αγώνες55
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-4
67%67%Νίκες0%0%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,750,63
1,338ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,42
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,42
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,21
19,3116ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,11155
742Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,63,417
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
7,545ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3315
10,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,864
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
55Αγώνες66
3-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-6
60%60%Νίκες0%0%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,53
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,171
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)7,746
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)3,521
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,314
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,883
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,091
0,829Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,1824
15,3153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,3146
8,787ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,785
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,21
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,89
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,261
9,859ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,844
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,515
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,285
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/6)6,841
12,2122Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,6161
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,4527
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,213,266
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2210
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)15,895
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,8317
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Rapid Bucuresti11 αγώνεςCsikszereda11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςCsikszereda5 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςCsikszereda6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,536%
45%Over 1,518%
27%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,564%
36%Over 2,545%
27%Over 3,536%
9%Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

36%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
18%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου27%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

45%Νίκη & Over 1,50%
18%Νίκη & Under 1,50%
36%Νίκη & Over 2,50%
27%Νίκη & Under 2,50%
36%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,540%
50%Over 1,520%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
50%Over 2,540%
33%Over 3,540%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,533%
40%Over 1,517%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,567%
20%Over 2,550%
20%Over 3,533%
20%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,50%
40%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου27%
18%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη0%
27%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου40%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

64%Νίκη0%
27%Ισοπαλία9%
91%Νίκη ή ισοπαλία9%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
27%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη0%
17%Ισοπαλία20%
83%Νίκη ή ισοπαλία20%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη0%
40%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία0%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,518%
40%Over 10,518%
40%Over 11,50%
30%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ0%
60%Over 5,5 υπέρ0%
60%Over 6,5 υπέρ0%
30%Over 4,5 κατά36%
20%Over 5,5 κατά27%
20%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,520%
50%Over 10,520%
50%Over 11,50%
50%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ0%
67%Over 5,5 υπέρ0%
67%Over 6,5 υπέρ0%
17%Over 4,5 κατά60%
17%Over 5,5 κατά40%
17%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,517%
4 αγ.Over 10,517%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά17%
4 αγ.Over 5,5 κατά17%
4 αγ.Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
100%Over 2,564%
70%Over 3,555%
50%Over 4,536%
40%Over 5,527%
30%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι55%
50%Over 25 πόντοι45%
20%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι45%
70%Over 25 πόντοι9%
40%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
67%Over 3,560%
50%Over 4,520%
33%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι60%
33%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι60%
67%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,567%
4 αγ.Over 2,550%
4 αγ.Over 3,550%
4 αγ.Over 4,550%
4 αγ.Over 5,550%
4 αγ.Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι50%
4 αγ.Over 25 πόντοι50%
4 αγ.Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι33%
4 αγ.Over 25 πόντοι17%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.