Rapid Bucuresti – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

Rapid Bucuresti — Corvinul Hunedoara, Σάβ 17 Οκτ 21:30

Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ
Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71
Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Rapid Bucuresti11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
7-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
64%64%Νίκες36%36%
1,6418ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
17,3173ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
6,161Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,44ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
6,767ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
9,494Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες66
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
67%67%Νίκες50%50%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
1,338ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
19,3116ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
742Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
7,545ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
10,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
55Αγώνες55
3-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
60%60%Νίκες20%20%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)14,673
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,819
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,226
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)1260
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
0,829Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
15,3153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
8,787ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
9,859ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (4/5)17,487
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,432
12,2122Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)16,281
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (4/5)3,618
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Rapid Bucuresti11 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,555%
45%Over 1,536%
27%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
36%Over 2,536%
27%Over 3,518%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

36%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
18%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

45%Νίκη & Over 1,536%
18%Νίκη & Under 1,50%
36%Νίκη & Over 2,536%
27%Νίκη & Under 2,50%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
50%Over 1,550%
33%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
50%Over 2,550%
33%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,550%
17%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,550%
17%Νίκη & Under 2,50%
50%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,520%
40%Over 1,520%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
20%Over 2,520%
20%Over 3,520%
20%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,520%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,520%
40%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου18%
18%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
17%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

64%Νίκη36%
27%Ισοπαλία36%
91%Νίκη ή ισοπαλία73%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
27%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη50%
17%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία83%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη20%
40%Ισοπαλία40%
100%Νίκη ή ισοπαλία60%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
40%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,536%
40%Over 10,527%
40%Over 11,527%
30%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ36%
60%Over 5,5 υπέρ36%
60%Over 6,5 υπέρ36%
30%Over 4,5 κατά45%
20%Over 5,5 κατά45%
20%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,517%
50%Over 10,517%
50%Over 11,517%
50%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ33%
67%Over 5,5 υπέρ33%
67%Over 6,5 υπέρ33%
17%Over 4,5 κατά33%
17%Over 5,5 κατά33%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,540%
4 αγ.Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά60%
4 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,582%
100%Over 2,582%
70%Over 3,564%
50%Over 4,564%
40%Over 5,536%
30%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι64%
50%Over 25 πόντοι45%
20%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι73%
70%Over 25 πόντοι55%
40%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,567%
100%Over 2,567%
67%Over 3,533%
50%Over 4,533%
33%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι50%
67%Over 25 πόντοι50%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,5100%
4 αγ.Over 4,5100%
4 αγ.Over 5,580%
4 αγ.Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι80%
4 αγ.Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.