Rapid Bucuresti – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Rapid Bucuresti — CFR Cluj, Κυρ 02 Αυγ 21:30

Rapid BucurestiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

3–1

Ημίχρονο 3–0

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Rapid Bucuresti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Ρουμανία28 ετώνAlexandru DobreDobreΔεξ. εξτρέμ11303338227191879%108326558%300714004807,33
#9Ελβετία26 ετώνFilip StojilkovicStojilkovicΚ. επιθ.8313311353621—10601131%10082003707,03
#8Ρουμανία23 ετώνConstantin GrameniGrameniΚ. μέσος112229311114377%18161834655%1001819004907,12
#80Ρουμανία27 ετώνOlimpiu MoruțanMoruțanΔεξ. εξτρέμ1127224901842112378%153404444%100811004807,71
#5Ρουμανία28 ετώνAlexandru PașcanuPașcanuΚ. αμυν.7202850140086%622421855%20183003207,07
#6Κάτω Χώρες27 ετώνLars Kramer KramerΚ. αμυν.11101522060089%17177775358%20063004907,14
#19Ρουμανία28 ετώνRăzvan OneaOneaΔεξ. οπισθ.101016301101277%1372222348%10036004606,87
#7Λιβερία28 ετώνMohammed KamaraKamaraΑρ. εξτρέμ81111131752081%10412140%10054003406,81
#10Ρουμανία25 ετώνClaudiu PetrilaPetrilaΑρ. εξτρέμ51016512314—12125—10011001106,78
#15Ρουμανία22 ετώνC. VulturarVulturarΑμ. χαφ10000410150379%16101834351%3001812004506,79
#16Ρουμανία26 ετώνMarian AioaniAioaniΤερμ.7000000000067%101003—100122263406,92
#22Μαυροβούνιο27 ετώνVladan BubanjaBubanjaΑμ. χαφ110201452171471%1451955051%200150004406,82
#13Ρουμανία28 ετώνDenis CiobotariuCiobotariuΚ. αμυν.6000301111177%651941441%20054001206,63
#99Ρουμανία19 ετώνBogdan UngureanuUngureanuΤερμ.4000000000058%00601—000001251506,69
#21Ρουμανία22 ετώνRobert SălceanuSălceanuΑρ. οπισθ.50002100100—631821346%20031002306,55
#3Βοσνία - Ερζεγοβίνη33 ετώνDaniel GraovacGraovacΚ. αμυν.5000100100091%241719—10021002206,68
#44Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνChec Bebel DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος4000100100081%931431963%00031002406,73
#27Γκάνα24 ετώνEbenezer AnnanAnnanΑρ. οπισθ.3000000200080%43611260%00020001206,89
#66Μπουρκίνα Φάσο18 ετώνLatif OuedraogoOuedraogoΑρ. οπισθ.60001001101—55621155%10013001406,52
#55Ρουμανία21 ετώνRareș PopPopΔεξ. εξτρέμ50005101111—6040832%00021002106,51
#18Γκάμπια30 ετώνSheriff SinyanSinyanΚ. αμυν.20001100000—221318—10010000406,33
#77Ρουμανία20 ετώνJason KodorKodorΚ. επιθ.60005202100—50311342%00042003006,59
#23Ρουμανία29 ετώνCristian Manea ManeaΔεξ. οπισθ.30004000200—32415—00011002106,69
#90Σλοβακία23 ετώνTimotej JamborJamborΚ. επιθ.30101101100—01208—00024001106,71
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Rapid Bucuresti11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
7-3-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
64%64%Νίκες45%45%
1,6418ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,647Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
111Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
17,3173ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
6,161Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,44ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
6,767ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
9,494Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
66Αγώνες55
4-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
67%67%Νίκες60%60%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
1,338ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
19,3116ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
742Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
7,545ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
10,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
55Αγώνες66
3-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
60%60%Νίκες33%33%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,68κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,879
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)525
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)4,422
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)9,849
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,06κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
0,829Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
15,3153ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
8,787ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
15,593ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
9,859ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
0,84Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (4/5)1575
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,643
12,2122Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,11Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)9,849
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,18κάτω από 5 αγώνες (4/5)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Rapid Bucuresti11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Rapid Bucuresti6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Rapid Bucuresti5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

82%Over 0,582%
45%Over 1,527%
27%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
36%Over 2,573%
27%Over 3,555%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

36%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
18%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
64%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

45%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,518%
36%Νίκη & Over 2,527%
27%Νίκη & Under 2,518%
36%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
50%Over 1,540%
33%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
50%Over 2,560%
33%Over 3,560%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,540%
17%Νίκη & Under 1,520%
50%Νίκη & Over 2,540%
17%Νίκη & Under 2,520%
50%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
40%Over 1,517%
20%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
20%Over 2,583%
20%Over 3,550%
20%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
40%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,517%
20%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,517%
40%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
18%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%G/G & Νίκη18%
27%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

50%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη17%
40%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

64%Νίκη45%
27%Ισοπαλία9%
91%Νίκη ή ισοπαλία55%
88%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
27%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη60%
17%Ισοπαλία20%
83%Νίκη ή ισοπαλία80%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη33%
40%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
40%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,540%
40%Over 10,520%
40%Over 11,510%
30%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ50%
60%Over 5,5 υπέρ40%
60%Over 6,5 υπέρ20%
30%Over 4,5 κατά40%
20%Over 5,5 κατά40%
20%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
40%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,540%
50%Over 10,520%
50%Over 11,50%
50%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ60%
67%Over 5,5 υπέρ40%
67%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά20%
17%Over 5,5 κατά20%
17%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,540%
4 αγ.Over 10,520%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά60%
4 αγ.Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,550%
70%Over 3,520%
50%Over 4,510%
40%Over 5,50%
30%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι40%
50%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

90%Over 15 πόντοι40%
70%Over 25 πόντοι20%
40%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,560%
67%Over 3,540%
50%Over 4,520%
33%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι20%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι80%
67%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,560%
4 αγ.Over 2,540%
4 αγ.Over 3,50%
4 αγ.Over 4,50%
4 αγ.Over 5,50%
4 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι0%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι0%
4 αγ.Over 25 πόντοι0%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.