Raków Częstochowa – Wisła Kraków Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Raków Częstochowa — Wisła Kraków, Σάβ 17 Απρ 03:00

Raków CzęstochowaΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Εκστρακλάσα

Wisła KrakówΝΙΝΝΗΝΙΝΝΗ

Παίκτες

Raków Częstochowa — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πολωνία27 ετώνPatryk MakuchMakuchΕπ. χαφ10606311454121476%331135854%00012180002107,31
#11Αζερμπαϊτζάν29 ετώνMahir EmreliEmreliΚ. επιθ.103133411214130384%161213338%1001240002207,05
#5Κροατία25 ετώνMarko BulatBulatΑμ. χαφ61117217100982%53111959%100160001206,89
#80Γαλλία25 ετώνL. Diaby-FadigaDiaby-FadigaΕπ. χαφ510110212100—31016—001210001006,36
#1719 ετώνJakub JendrykaJendrykaΔεξ. μέσος31013201100—40007—00022000706,66
#1Πολωνία23 ετώνKacper TrelowskiTrelowskiΤερμ.9000000110068%001407—00000362302316,95
#25Ρουμανία26 ετώνBogdan RacovițanRacovițanΚ. αμυν.9000200220093%6944112852%1009110002106,56
#20Βραζιλία30 ετώνJean Carlos SilvaSilvaΑρ. μέσος10010123111112582%13111734769%0007170001806,92
#6Πολωνία27 ετώνOskar RepkaRepkaΑμ. χαφ90101322482182%8101733449%100870002106,67
#8Πολωνία22 ετώνTomasz PienkoPienkoΕπ. χαφ8000621781481%72602847%200590001206,59
#7Κροατία31 ετώνFran TudorTudorΔεξ. μέσος7000510470285%13121933762%4109130001306,90
#4Ελλάδα28 ετώνStratos SvarnasSvarnasΚ. αμυν.7000210160589%852452160%100470001206,75
#23Πολωνία25 ετώνKarol StruskiStruskiΑμ. χαφ7000400041487%25401641%3009120001006,57
#10Ουκρανία30 ετώνV. KocherginKocherginΑμ. χαφ8020500381479%53621144%100320001006,71
#2Πολωνία21 ετώνJerzy NapierajNapierajΚ. αμυν.3000000341189%42901973%10044000806,76
#88Ουγγαρία22 ετώνÁdin MolnárMolnárΕπ. χαφ80004008904—22101547%00024000606,60
#19Πολωνία26 ετώνMichael AmeyawAmeyawΑρ. εξτρέμ30006014325—22609—00002000306,79
#26Κένυα30 ετώνErick OtienoOtienoΑρ. μέσος30001100312—53106—00001000506,79
#3Σουηδία27 ετώνArvid BrorssonBrorssonΚ. αμυν.3000000000093%011425—000100001006,14
#9918 ετώνAdam BasseBasseΕπ. χαφ80006112000—70212465%00034000506,64
#36Μαυροβούνιο20 ετώνMarko PerovicPerovicΑρ. μέσος60001003101—73311448%00033000606,43
#2917 ετώνWiktor ZolneczkoZolneczkoΤερμ.10000000100—00000—00000110205,74
#39Σουηδία20 ετώνIsak BrusbergBrusbergΚ. επιθ.40101002220—21607—00032000306,71
#2219 ετώνAbraham OjoOjoΑμ. χαφ20000000000—12003—00012000206,24
Wisła Kraków — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Ισπανία31 ετώνJordi SánchezSánchezΚ. επιθ.761615933840—10602042%2001180011007,29
#9Ισπανία29 ετώνÁngel Rodado RodadoΚ. επιθ.1041434736101380%102713243%100147002907,03
#6Πολωνία32 ετώνAlan UrygaUrygaΚ. αμυν.102121733131089%12105255161%300850021407,09
#17Αυστρία28 ετώνMarko BozicBozicΑρ. εξτρέμ102223112320144278%1301205356%1004170021307,09
#27Γαλλία27 ετώνÉlie YouanYouanΑρ. εξτρέμ810112531340378%95103254%10074002406,87
#21Ελβετία28 ετώνJérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ.21011100000—00002—00012001006,91
#1Πολωνία22 ετώνMarcel ŁubikŁubikΤερμ.10000000041071%00806—00004382421407,15
#52Πολωνία20 ετώνJakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ.1000012116161582%25112644052%000760021406,87
#41Πολωνία22 ετώνKacper DudaDudaΚ. μέσος100109404152585%417727158%30013190021307,00
#7Αυστρία29 ετώνJulius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ10010144052532079%103503844%20015210021207,05
#34Ελβετία28 ετώνRaoul GigerGigerΔεξ. οπισθ.8010000441288%2392814368%10097002906,94
#12Νιγηρία31 ετώνJames IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ10000720780186%1714923953%100149002906,78
#29Αυστρία27 ετώνDarijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν.6000810140189%942052157%10032002606,89
#10Πορτογαλία27 ετώνFrederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ7000830562385%41002244%0008110011006,67
#13Γαλλία27 ετώνM. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν.5010200010085%643131652%30090000806,49
#2Κάτω Χώρες28 ετώνJulian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ.5000000040089%37707—00013000606,56
#5120 ετώνMaciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ7000113010300—51201951%00030001206,66
#4Πολωνία29 ετώνRafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ.70103111100—10408—00033002006,52
#8Ισπανία32 ετώνMarc CarbóCarbóΑμ. χαφ30001001000—20108—00043000106,66
#23Ισπανία27 ετώνVíctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ20001100000—20003—10010000006,67
#32Πολωνία17 ετώνOliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ10000000000—01001—00000000006,52
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Raków Częstochowa10 αγώνεςWisła Kraków10 αγώνες
Raków Częstochowa6 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
Raków Częstochowa4 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
1010Αγώνες1010
1-0-9Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-3
10%10%Νίκες50%50%
1,313ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,717
0,66ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93110
0,55Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,77
0,88Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92110
15,5155ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,918,6186
4,343Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,757
0,33ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,88
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,555
14,5145Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,913,3133
0,22ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,22
66Αγώνες55
1-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-0
17%17%Νίκες100%100%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65210
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,111,26
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,560,84
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,091,26
16,297ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,693
530Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 55,427
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,84
5,835ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,85,628
15,895Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,711,457
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,21
44Αγώνες55
0-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
—Νίκες0%0%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,47
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)18,693
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)630
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,427
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,276
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
2,525Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,414
11,9119ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,518,3183
8,989ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,878
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,42
2,8317Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,330,63
11,871ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,218,894
848ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,844
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,211
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)17,889
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)6,834
11,1111Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,6136
220Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,121
0,11Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,22Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,114,271
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71,26
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)1365
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/5)315
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/5)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Raków Częstochowa10 αγώνεςWisła Kraków10 αγώνες
Raków Częstochowa6 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες
Raków Częstochowa4 αγώνεςWisła Kraków5 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,590%
40%Over 1,570%
0%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,560%
40%Over 3,520%
40%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
70%Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
10%Over 1,5 β′ ημιχρόνου30%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,50%
10%Νίκη & Over 2,530%
0%Νίκη & Under 2,520%
10%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5100%
50%Over 1,5100%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,560%
50%Over 3,50%
50%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,5100%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,560%
0%Νίκη & Under 2,540%
17%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,540%
4 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,560%
4 αγ.Over 3,540%
4 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,50%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,50%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

90%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου30%
50%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

10%G/G & Νίκη30%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου20%
50%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη60%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου40%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

10%Νίκη50%
0%Ισοπαλία20%
10%Νίκη ή ισοπαλία70%
10%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη100%
0%Ισοπαλία0%
17%Νίκη ή ισοπαλία100%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη0%
4 αγ.Ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,550%
40%Over 10,550%
30%Over 11,530%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ40%
30%Over 5,5 υπέρ30%
20%Over 6,5 υπέρ20%
40%Over 4,5 κατά50%
40%Over 5,5 κατά30%
30%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

70%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,560%
33%Over 10,560%
17%Over 11,540%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ40%
50%Over 5,5 υπέρ20%
33%Over 6,5 υπέρ20%
17%Over 4,5 κατά40%
17%Over 5,5 κατά40%
0%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,540%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά20%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,590%
70%Over 2,580%
50%Over 3,570%
30%Over 4,550%
20%Over 5,520%
10%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

70%Over 15 πόντοι60%
30%Over 25 πόντοι30%
10%Over 35 πόντοι30%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι70%
40%Over 25 πόντοι50%
10%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
67%Over 2,560%
50%Over 3,540%
33%Over 4,520%
17%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι40%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι40%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,5100%
4 αγ.Over 4,580%
4 αγ.Over 5,540%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.