Raków Częstochowa – Motor Lublin Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Raków Częstochowa — Motor Lublin, Παρ 11 Σεπ 19:00

Raków CzęstochowaΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Εκστρακλάσα

2–1

Ημίχρονο 1–1

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Παίκτες

Raków Częstochowa — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πολωνία27 ετώνPatryk MakuchMakuchΕπ. χαφ10606311454121476%331135854%00012180002107,31
#11Αζερμπαϊτζάν29 ετώνMahir EmreliEmreliΚ. επιθ.103133411214130384%161213338%1001240002207,05
#5Κροατία25 ετώνMarko BulatBulatΑμ. χαφ61117217100982%53111959%100160001206,89
#80Γαλλία25 ετώνL. Diaby-FadigaDiaby-FadigaΕπ. χαφ510110212100—31016—001210001006,36
#1719 ετώνJakub JendrykaJendrykaΔεξ. μέσος31013201100—40007—00022000706,66
#1Πολωνία23 ετώνKacper TrelowskiTrelowskiΤερμ.9000000110068%001407—00000362302316,95
#25Ρουμανία26 ετώνBogdan RacovițanRacovițanΚ. αμυν.9000200220093%6944112852%1009110002106,56
#20Βραζιλία30 ετώνJean Carlos SilvaSilvaΑρ. μέσος10010123111112582%13111734769%0007170001806,92
#6Πολωνία27 ετώνOskar RepkaRepkaΑμ. χαφ90101322482182%8101733449%100870002106,67
#8Πολωνία22 ετώνTomasz PienkoPienkoΕπ. χαφ8000621781481%72602847%200590001206,59
#7Κροατία31 ετώνFran TudorTudorΔεξ. μέσος7000510470285%13121933762%4109130001306,90
#4Ελλάδα28 ετώνStratos SvarnasSvarnasΚ. αμυν.7000210160589%852452160%100470001206,75
#23Πολωνία25 ετώνKarol StruskiStruskiΑμ. χαφ7000400041487%25401641%3009120001006,57
#10Ουκρανία30 ετώνV. KocherginKocherginΑμ. χαφ8020500381479%53621144%100320001006,71
#2Πολωνία21 ετώνJerzy NapierajNapierajΚ. αμυν.3000000341189%42901973%10044000806,76
#88Ουγγαρία22 ετώνÁdin MolnárMolnárΕπ. χαφ80004008904—22101547%00024000606,60
#19Πολωνία26 ετώνMichael AmeyawAmeyawΑρ. εξτρέμ30006014325—22609—00002000306,79
#26Κένυα30 ετώνErick OtienoOtienoΑρ. μέσος30001100312—53106—00001000506,79
#3Σουηδία27 ετώνArvid BrorssonBrorssonΚ. αμυν.3000000000093%011425—000100001006,14
#9918 ετώνAdam BasseBasseΕπ. χαφ80006112000—70212465%00034000506,64
#36Μαυροβούνιο20 ετώνMarko PerovicPerovicΑρ. μέσος60001003101—73311448%00033000606,43
#2917 ετώνWiktor ZolneczkoZolneczkoΤερμ.10000000100—00000—00000110205,74
#39Σουηδία20 ετώνIsak BrusbergBrusbergΚ. επιθ.40101002220—21607—00032000306,71
#2219 ετώνAbraham OjoOjoΑμ. χαφ20000000000—12003—00012000206,24
Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Raków Częstochowa10 αγώνεςMotor Lublin10 αγώνες
Raków Częstochowa6 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
Raków Częstochowa4 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
1010Αγώνες1010
1-0-9Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-5
10%10%Νίκες20%20%
1,313ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,212
0,66ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,898
0,55Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,33
0,88Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,99
15,5155ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,7132
4,343Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,238
0,33ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,333
550ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,935
14,5145Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,912,1109
0,22ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
66Αγώνες55
1-0-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
17%17%Νίκες20%20%
1,59ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,650,84
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,110,84
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,5600
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,090,84
16,297ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,678
530Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 54,422
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,21
5,835ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,83,618
15,895Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,711,256
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
44Αγώνες55
0-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
—Νίκες20%20%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,68
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
2,525Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,717
11,9119ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,7141
8,989ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,274
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,42
2,8317Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,47
11,871ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,21680
848ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,638
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63κάτω από 5 αγώνες (4/5)210
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
11,1111Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,8115
220Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,941,4413
0,11Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,22Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,112,864
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,715
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Raków Częstochowa10 αγώνεςMotor Lublin10 αγώνες
Raków Częstochowa6 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες
Raków Częstochowa4 αγώνεςMotor Lublin5 αγώνες

Γκολ ομάδας

90%Over 0,580%
40%Over 1,530%
0%Over 2,510%

Γκολ αγώνα

90%Over 1,580%
90%Over 2,560%
40%Over 3,540%
40%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου30%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
70%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
10%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,510%
0%Νίκη & Under 1,510%
10%Νίκη & Over 2,510%
0%Νίκη & Under 2,510%
10%G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,560%
50%Over 1,520%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,560%
100%Over 2,540%
50%Over 3,520%
50%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου0%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,520%
17%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,520%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,5100%
4 αγ.Over 1,540%
4 αγ.Over 2,520%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,560%
4 αγ.Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,520%
4 αγ.Νίκη & Under 1,50%
4 αγ.Νίκη & Over 2,520%
4 αγ.Νίκη & Under 2,50%
4 αγ.G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

90%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου30%
50%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

10%G/G & Νίκη10%
0%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου60%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη20%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

10%Νίκη20%
0%Ισοπαλία30%
10%Νίκη ή ισοπαλία50%
10%Νίκη χωρίς την ισοπαλία29%
0%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη20%
0%Ισοπαλία20%
17%Νίκη ή ισοπαλία40%
17%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη20%
4 αγ.Ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,522%
40%Over 10,511%
30%Over 11,511%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

70%Over 4,5 υπέρ33%
30%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
40%Over 4,5 κατά22%
40%Over 5,5 κατά11%
30%Over 6,5 κατά11%

Συνδυασμοί

70%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ44%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,520%
33%Over 10,50%
17%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ40%
50%Over 5,5 υπέρ0%
33%Over 6,5 υπέρ0%
17%Over 4,5 κατά20%
17%Over 5,5 κατά0%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,589%
70%Over 2,578%
50%Over 3,556%
30%Over 4,533%
20%Over 5,511%
10%Over 6,511%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

70%Over 15 πόντοι56%
30%Over 25 πόντοι11%
10%Over 35 πόντοι11%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι78%
40%Over 25 πόντοι56%
10%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
67%Over 2,580%
50%Over 3,560%
33%Over 4,520%
17%Over 5,50%
17%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι40%
33%Over 25 πόντοι0%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.