Radomiak Radom – Śląsk Wrocław Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Radomiak Radom — Śląsk Wrocław, Δευ 02 Νοε 19:00
Radomiak Radom
Śląsk Wrocław
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Rafał WolskiWolskiΕπ. χαφ | 10 | 3 | 0 | 3 | 14 | 7 | 0 | 10 | 23 | 7 | 20 | 76% | 13 | 6 | 11 | 1 | 49 | 52% | 2 | 0 | 0 | 14 | 21 | 0 | 0 | 2 | 17 | 0 | 7,26 |
| Jan GrzesikGrzesikΔεξ. οπισθ. | 10 | 1 | 2 | 1 | 22 | 4 | 4 | 4 | 12 | 3 | 6 | 77% | 15 | 17 | 35 | 5 | 46 | 45% | 0 | 0 | 0 | 12 | 15 | 0 | 0 | 2 | 23 | 0 | 6,89 |
| Filip KoperskiKoperskiΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 88% | 12 | 6 | 41 | 8 | 38 | 59% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,90 |
Ibrahima CamaráCamaráΑμ. χαφ | 10 | 1 | 1 | 1 | 8 | 2 | 1 | 4 | 9 | 2 | 4 | 88% | 12 | 10 | 17 | 4 | 17 | 38% | 1 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | 0 | 6,83 |
Guilherme LuizLuizΚ. επιθ. | 5 | 1 | 0 | 1 | 8 | 4 | 2 | 12 | 4 | 0 | 1 | — | 5 | 4 | 4 | 0 | 28 | 44% | 0 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,81 |
Roberto AlvesAlvesΕπ. χαφ | 3 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | 1 | 3 | 6 | 1 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,93 |
| Steve KingueKingueΚ. αμυν. | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 5 | 3 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8,12 |
| Kryspin SzcześniakSzcześniakΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 88% | 9 | 9 | 75 | 8 | 30 | 55% | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 2 | 23 | 0 | 6,65 |
| Filip MajchrowiczMajchrowiczΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 66% | 0 | 0 | 10 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 20 | 2 | 18 | 0 | 6,62 |
| Zié OuattaraOuattaraΔεξ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 10 | 6 | 1 | 4 | 84% | 15 | 7 | 32 | 2 | 42 | 52% | 1 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | 2 | 20 | 0 | 6,54 |
LuquinhasLuquinhasΕπ. χαφ | 10 | 0 | 1 | 0 | 12 | 4 | 2 | 20 | 13 | 2 | 1 | 83% | 12 | 9 | 5 | 4 | 63 | 55% | 3 | 0 | 0 | 10 | 26 | 0 | 0 | 2 | 21 | 0 | 6,81 |
Christos DonisDonisΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 8 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 2 | 86% | 10 | 4 | 23 | 5 | 28 | 53% | 3 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,68 |
| Ronaldo LumungoLumungoΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 21 | 8 | 5 | 9 | 4 | 0 | 2 | — | 10 | 2 | 2 | 1 | 27 | 47% | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 6,44 |
Abdoul TapsobaTapsobaΚ. επιθ. | 9 | 0 | 1 | 0 | 11 | 0 | 5 | 2 | 5 | 3 | 2 | — | 4 | 1 | 7 | 1 | 28 | 41% | 3 | 0 | 0 | 15 | 9 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 6,50 |
ConradoConradoΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 79% | 7 | 2 | 7 | 0 | 22 | 50% | 2 | 0 | 0 | 10 | 11 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,26 |
Fernand GoureGoureΚ. επιθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 11 | 0 | 19 | 41% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,52 |
Adrián DiéguezDiéguezΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 82% | 6 | 7 | 13 | 6 | 12 | 39% | 3 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,13 |
Ché NunnelyNunnelyΔεξ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 44% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,50 |
Romário BaróBaróΑμ. χαφ | 4 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | — | 2 | 1 | 3 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,66 |
| B. GradeckiGradeckiΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 5 | 0 | 5,18 |
ManuManuΔεξ. εξτρέμ | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,60 |
Elves BaldéBaldéΔεξ. εξτρέμ | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,51 |
| Kacper KarasekKarasekΕπ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,67 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P. Samiec-TalarSamiec-TalarΕπ. χαφ | 8 | 4 | 3 | 4 | 16 | 9 | 0 | 8 | 19 | 7 | 14 | 76% | 7 | 3 | 3 | 1 | 25 | 39% | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 7,37 |
| P. BanaszakBanaszakΚ. επιθ. | 10 | 2 | 0 | 2 | 13 | 5 | 3 | 2 | 4 | 1 | 2 | 65% | 4 | 1 | 10 | 1 | 31 | 47% | 0 | 0 | 0 | 11 | 7 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,69 |
| G. TomasiewiczTomasiewiczΕπ. χαφ | 9 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 82% | 7 | 8 | 13 | 6 | 21 | 53% | 2 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,74 |
| Luka MarjanacMarjanacΚ. επιθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 13 | 6 | 4 | 4 | 5 | 1 | 4 | 76% | 5 | 3 | 2 | 0 | 29 | 37% | 1 | 0 | 0 | 14 | 14 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,65 |
Malaly DembéléDembéléΚ. επιθ. | 10 | 1 | 1 | 1 | 16 | 4 | 2 | 10 | 8 | 2 | 2 | 69% | 1 | 2 | 3 | 0 | 35 | 38% | 0 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,66 |
Eniss ShabaniShabaniΑμ. χαφ | 8 | 1 | 1 | 1 | 4 | 2 | 1 | 6 | 5 | 1 | 2 | 82% | 10 | 5 | 5 | 0 | 22 | 47% | 3 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,74 |
| Adam CiućkaCiućkaΕπ. χαφ | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,94 |
Marc LlinaresLlinaresΑρ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 7 | 3 | 1 | 4 | 75% | 14 | 7 | 30 | 2 | 44 | 52% | 4 | 0 | 0 | 13 | 20 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 6,47 |
Karol NiemczyckiNiemczyckiΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51% | 0 | 0 | 13 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 29 | 18 | 1 | 17 | 0 | 6,67 |
Lamine BaBaΚ. αμυν. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 88% | 10 | 9 | 52 | 7 | 22 | 58% | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 1 | 14 | 0 | 6,69 |
| Mariusz MalecMalecΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 89% | 5 | 8 | 37 | 3 | 19 | 61% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,56 |
A. AnderssonAnderssonΔεξ. μέσος | 9 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 9 | 2 | 7 | 83% | 13 | 8 | 12 | 4 | 22 | 54% | 1 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,66 |
Jorge YriarteYriarteΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 0 | 3 | 86% | 12 | 6 | 14 | 0 | 33 | 51% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,63 |
| I. ChristodoulouChristodoulouΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | 81% | 9 | 11 | 28 | 4 | 24 | 59% | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,84 |
Michał RosiakRosiakΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 7 | 77% | 8 | 1 | 13 | 1 | 17 | 41% | 2 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,48 |
Karol LinettyLinettyΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 2 | 8 | 83% | 8 | 6 | 3 | 1 | 17 | 40% | 2 | 0 | 0 | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,87 |
| Ieltsin CamõesCamõesΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,51 |
| Dorian MarkowskiMarkowskiΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,34 |
Jan JurcecJurcecΔεξ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 3 | 2 | 2 | 1 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,48 |
Michał Mokrzycki MokrzyckiΑμ. χαφ | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | — | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,93 |
Michał SzromnikSzromnikΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 6,57 |
| M. StangretStangretΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,65 |
Dominik SzalaSzalaΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,36 |
| Adrian ŻulewskiŻulewskiΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.




























