Radnik Surdulica – IMT Novi Beograd Στατιστικά αγώνα

Radnik Surdulica — IMT Novi Beograd, Σάβ 13 Μαρ 02:00

Radnik SurdulicaΝΙΙΙΗΝΙΙΙΗ
IMT Novi BeogradΝΙΗΙΝΝΙΗΙΝ

Παίκτες

Radnik Surdulica — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία24 ετώνVukašin BogdanovićBogdanovićΚ. επιθ.10505241144100176%81706549%20020290021607,14
#30Σερβία25 ετώνMartin NovakovićNovakovićΚ. μέσος10222249313154480%2511626847%30016260021607,08
#47Γκάνα19 ετώνE. Jr.Jr.Δεξ. εξτρέμ1020212416113368%101712439%1001060031006,75
#22Σερβία23 ετώνU. LazićLazićΔεξ. οπισθ.11101730260967%26102854655%2001680031506,72
#20Σερβία18 ετώνLuka JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ910114416204—63402550%00079002906,68
#28Σερβία35 ετώνAleksandar PejovićPejovićΑμ. χαφ811172071731277%861012558%10156002807,23
#7Σερβία23 ετώνDarko StojanovicStojanovicΕπ. χαφ81011031480271%62311236%30083003106,82
#3Σερβία28 ετώνLuka ZoricZoricΚ. μέσος8101620230065%93611448%20080003706,55
#37Γκάνα28 ετώνSadick AbubakarAbubakarΚ. αμυν.11010410130083%25127376256%3002380031606,81
#6Σερβία24 ετώνDavid StojanovicStojanovicΚ. αμυν.11010520230082%20147025763%30011150031606,81
#5Σερβία22 ετώνMilos PopovicPopovicΑμ. χαφ110001330260183%139943547%20019150031606,75
#99Σερβία27 ετώνStefan RanđelovićRanđelovićΤερμ.8000000000063%11503—10002301221106,95
#2Ισπανία25 ετώνTijan SonhaSonhaΑρ. οπισθ.90004106131779%14122023355%300950021006,76
#88Σερβία25 ετώνĐorđe JovanovićJovanovićΕπιθ.1003022432123376%931203241%100911003706,84
#23Σερβία23 ετώνLazar RadojicicRadojicicΤερμ.40000000000—00200—100001281516,97
#92Λιβερία25 ετώνAyouba KosiahKosiahΚ. επιθ.50101000310—1001941%20144001106,30
#66Σερβία23 ετώνMateja GašićGašićΔεξ. οπισθ.30000001604—61519—00021001206,81
#21Σερβία20 ετώνUros FilipovicFilipovicΑρ. οπισθ.20000001000—21603—00000001106,39
#25Βοσνία - Ερζεγοβίνη18 ετώνTeo LakicLakicΕπ. χαφ20000000000—13404—00032001006,50
#27Σερβία29 ετώνMilos SpasicSpasicΔεξ. εξτρέμ20103100210—00208—00011000206,92
#55Βόρεια Μακεδονία17 ετώνM. DjangarovskiDjangarovskiΑρ. εξτρέμ20000000000—10113—00022001106,46
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος10002000100—00101—10011000006,48
#10Ιαπωνία25 ετώνRyonosuke OhoriOhoriΚ. μέσος30002002101—40006—10020001206,58
#14Σερβία20 ετώνUroš IlićIlićΑρ. οπισθ.20000001000—11104—10011001006,54
IMT Novi Beograd — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Σερβία27 ετώνNikola GlisicGlisicΔεξ. οπισθ.102222282992670%1041414045%1001312005406,93
#19Σερβία17 ετώνTadija CojićCojićΕπ. χαφ1022215603130174%123502145%00095004507,00
#99Γαλλία27 ετώνCharly KeitaKeitaΚ. επιθ.10222197511010—21105955%2102019005306,87
#2218 ετώνVasilije Novicic NovicicΑμ. χαφ11121136121841381%21111635259%200146005707,29
#3Ισπανία29 ετώνIván MartosMartosΑρ. οπισθ.10101710151673%20122024960%4001719004706,85
#65Σερβία29 ετώνStefan SapicSapicΚ. αμυν.10101322250089%12114594269%20064004707,07
#1823 ετώνJosué TiendrébéogoTiendrébéogoΕπ. χαφ1010118402140376%1912414944%4002921005506,90
Σερβία19 ετώνDusan ZagarZagarΑρ. εξτρέμ610118804604—32301031%100113003306,98
#29Μαρτινίκα26 ετώνKarl Fabien FabienΔεξ. εξτρέμ41014204201—101001650%00061001206,83
#1Αρμενία37 ετώνOgnjen CancarevicCancarevicΤερμ.11000000000059%10505—0000323135706,72
#5Μάλι25 ετώνMoussa SissakoSissakoΚ. αμυν.11000500410084%12134985668%100610005706,92
#27Σερβία27 ετώνVladimir RadocajRadocajΔεξ. εξτρέμ100001030790664%1691223343%200163005406,83
#2Ισπανία31 ετώνJulián DelmásDelmásΔεξ. οπισθ.7000200680271%2101302261%10037003406,82
#45Ισπανία25 ετώνIsmael CasasCasasΔεξ. οπισθ.5000200120285%46621548%00037003106,70
#8Σερβία30 ετώνLuka LukovicLukovicΕπ. χαφ70008204101281%83201944%100112004106,88
#14Μάλι26 ετώνIbrahima KébéKébéΑμ. χαφ5000710190082%93101542%00063002306,93
#9Σερβία17 ετώνAleksa MiticMiticΚ. επιθ.50004111100—40302039%00033001206,63
#15Σερβία34 ετώνAleksandar SedlarSedlarΚ. αμυν.20000001000—02404—10031001006,55
#50Σερβία18 ετώνLazar CvijeticCvijeticΚ. επιθ.30003220100—10001139%00036001106,48
#2018 ετώνD. RadivojevicRadivojevicΕπ. χαφ50002105101—2431838%10071003106,66
#1120 ετώνR. JuniorJuniorΔεξ. εξτρέμ50003003300—10108—00026002106,56
#23Γκάνα19 ετώνDaniel AkrofiAkrofiΑμ. χαφ40000000000—12113—00011002106,38
#28Σερβία18 ετώνAndrej MilanovicMilanovicΚ. αμυν.20000000000—00202—00000001006,55
#94Γαλλία25 ετώνVicky KiankauluaKiankauluaΑρ. εξτρέμ20000001000—22113—00020001106,51

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Radnik Surdulica11 αγώνεςIMT Novi Beograd11 αγώνες
Radnik Surdulica6 αγώνεςIMT Novi Beograd5 αγώνες
Radnik Surdulica5 αγώνεςIMT Novi Beograd6 αγώνες
1111Αγώνες1111
3-5-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-3-3
27%27%Νίκες45%45%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,1813
0,9110ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,647
0,829Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,364
0,455Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,829
14,4158ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,915,4169
4,550Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,156
0,273ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,455
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3555
15,3168Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,813,9153
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
66Αγώνες55
3-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
50%50%Νίκες60%60%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,47
1,59ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,150,63
1,338Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,84
15,794ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,615,879
530Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,15,628
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,540,84
4,728ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,427
11,871Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,310,452
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,140,42
55Αγώνες66
0-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
0%0%Νίκες33%33%
0,63ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,0816
0,21ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,674
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,171
0,42Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,835
12,864ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,11590
420Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,24,728
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,171
420ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,728
19,497Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,416,8101
0,21ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,273Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,455
1,4516Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,330,647
17,8196ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,6171
7,886ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,8108
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,84
1,177Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,21
16,599ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,616,482
8,752ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,28,442
0,21Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,616
19,497ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,889
6,834ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,21166
16,3179Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,817,9197
333Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,182Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
16,8101Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,41890
2,515Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,821,68
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400
15,678Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,117,8107
3,618Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53318
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Radnik Surdulica11 αγώνεςIMT Novi Beograd11 αγώνες
Radnik Surdulica6 αγώνεςIMT Novi Beograd5 αγώνες
Radnik Surdulica5 αγώνεςIMT Novi Beograd6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
27%Over 1,527%
18%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,555%
45%Over 2,527%
27%Over 3,59%
18%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

45%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
18%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,527%
9%Νίκη & Under 1,518%
18%Νίκη & Over 2,518%
9%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,560%
50%Over 1,540%
33%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,540%
50%Over 2,520%
33%Over 3,520%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
33%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,540%
17%Νίκη & Under 1,520%
33%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,540%
33%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
0%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,567%
40%Over 2,533%
20%Over 3,50%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου0%
36%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη9%
9%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

60%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
20%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

27%Νίκη45%
45%Ισοπαλία27%
73%Νίκη ή ισοπαλία73%
50%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
9%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη60%
50%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη33%
40%Ισοπαλία33%
40%Νίκη ή ισοπαλία67%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,527%
36%Over 10,527%
18%Over 11,518%
0%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

55%Over 4,5 υπέρ55%
45%Over 5,5 υπέρ9%
18%Over 6,5 υπέρ9%
64%Over 4,5 κατά27%
45%Over 5,5 κατά27%
18%Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
18%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
33%Over 10,520%
33%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ40%
50%Over 5,5 υπέρ20%
17%Over 6,5 υπέρ20%
67%Over 4,5 κατά20%
33%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,533%
40%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ67%
40%Over 5,5 υπέρ0%
20%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά33%
60%Over 5,5 κατά33%
40%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
0%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,591%
91%Over 2,573%
73%Over 3,555%
73%Over 4,555%
64%Over 5,545%
36%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

91%Over 15 πόντοι73%
73%Over 25 πόντοι45%
45%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι82%
45%Over 25 πόντοι64%
18%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
83%Over 2,540%
50%Over 3,520%
50%Over 4,520%
50%Over 5,520%
33%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι20%
50%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

50%Over 15 πόντοι60%
33%Over 25 πόντοι20%
33%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
100%Over 3,583%
100%Over 4,583%
80%Over 5,567%
40%Over 6,567%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι83%
100%Over 25 πόντοι67%
40%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι100%
0%Over 35 πόντοι50%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.