Radnički Kragujevac – Mačva Šabac Στατιστικά αγώνα

Radnički Kragujevac — Mačva Šabac, Σάβ 20 Φεβ 02:00

Radnički KragujevacΙΙΝΝΗΙΙΝΝΗ
Mačva ŠabacΙΙΗΗΙΙΙΗΗΙ

Παίκτες

Radnički Kragujevac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Γαλλία25 ετώνMohamed CisséCisséΔεξ. εξτρέμ10414196113135675%74004851%0005250041107,10
#9Σερβία20 ετώνUroš SremčevićSremčevićΚ. επιθ.84041966451064%401303652%000910004407,07
#19Τσεχία27 ετώνDavid BuchtaBuchtaΔεξ. εξτρέμ531313931410—12005—00022002607,19
#77Γουινέα24 ετώνIssa BahBahΑρ. εξτρέμ820210622200—72601935%00086004306,64
#35Σερβία29 ετώνNemanja GlavcicGlavcicΚ. μέσος9121163282231578%178934954%20018130041007,28
#14Σερβία37 ετώνSlobodan SimovicSimovicΚ. αμυν.7111751110086%1183233463%100911003607,12
#28Σερβία22 ετώνSemir AlicAlicΑμ. χαφ91013103702—831011932%200105003506,52
#70Αυστρία20 ετώνJovan ZivkovicZivkovicΔεξ. εξτρέμ9121152010938—113502445%10064004406,95
#81Σερβία21 ετώνLuka LijeskicLijeskicΤερμ.10000000000074%10803—00001281641206,63
#7Μαυροβούνιο26 ετώνBojica NikcevicNikcevicΔεξ. εξτρέμ1002014409134872%7101012335%0001950041206,73
#5Σερβία28 ετώνNikola MarjanovicMarjanovicΚ. αμυν.9000620340182%92244105657%50018120041107,07
#11Σερβία24 ετώνI. BabićBabićΔεξ. εξτρέμ90305203113477%1342923743%4001514004906,74
#27Σερβία31 ετώνMilos RisticRisticΑμ. χαφ8000810181481%14101742952%400103004506,86
#80Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνJovan IlicIlicΑμ. χαφ6000622471983%74312047%10136001706,80
#6Ισραήλ26 ετώνHasan HiluHiluΚ. αμυν.6000100000077%1032122243%301135003606,35
#8Βοσνία - Ερζεγοβίνη30 ετώνMico KuzmanovicKuzmanovicΔεξ. εξτρέμ60002104211—63702044%00048002306,55
#1621 ετώνVanja TomicTomicΚ. μέσος6000000100085%3511210—20021001606,49
#26Μαυροβούνιο27 ετώνAleksa MarusicMarusicΚ. επιθ.60006142200—0010935%00043003306,31
#99Βοσνία - Ερζεγοβίνη35 ετώνAsmir SuljićSuljićΑρ. εξτρέμ60002111300—32406—00012002306,53
#3Σερβία35 ετώνNemanja MileticMileticΑρ. οπισθ.10000000303—12705—00001000107,40
#25Νιγηρία19 ετώνThomas Viktor UdeUdeΚ. αμυν.20001101100—31004—00000000306,49
#4Σερβία22 ετώνNikola MilicicMilicicΚ. αμυν.20000000000—201124—10010002006,78
#2Βέλγιο32 ετώνMohamed MezghraniMezghraniΔεξ. οπισθ.20101100110—11403—10012001106,95
Mačva Šabac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία26 ετώνMilan VidakovVidakovΚ. επιθ.93032052560059%1031016342%30016180031006,94
#30Σερβία21 ετώνDjordje DjordjicDjordjicΕπ. χαφ1110194017120571%153215053%20010150031506,79
#27Σερβία27 ετώνLuka PejovićPejovićΑρ. εξτρέμ1110117411182770%2371216046%20020170031406,77
#10Σερβία24 ετώνMitar ErgelašErgelašΔεξ. εξτρέμ8111720371667%34501338%00067003506,78
#99Σερβία20 ετώνNikša DelibašićDelibašićΚ. επιθ.91011101000—2150827%00023001706,54
#55Σερβία32 ετώνStefan ČolovićČolovićΔεξ. εξτρέμ21011100201—10103—00022000106,88
#15Σερβία24 ετώνS. SladojevićSladojevićΚ. αμυν.10010320211076%91373134852%4001480031706,73
#8Σερβία31 ετώνBoško VraštanovićVraštanovićΚ. μέσος10010610341380%138863545%3011513003906,65
#22Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνKristijan TojcicTojcicΚ. αμυν.9000110400082%14182494056%50019120031306,66
#19Σερβία38 ετώνIgor RistivojevićRistivojevićΚ. αμυν.10000300010068%686292852%300103003906,72
#44Σερβία25 ετώνNemanja StevanovicStevanovicΑρ. οπισθ.9010411251266%22101813946%1001011002906,47
#17Σερβία24 ετώνNikola LainovićLainovićΔεξ. οπισθ.100007201381685%1182603953%1007130031006,77
#4Σερβία27 ετώνVladimir IlićIlićΔεξ. οπισθ.9000200840273%652544050%20016180031506,41
#89Σερβία19 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΤερμ.6000000000069%00500—0000024122717,27
#5Σερβία27 ετώνDarko TerzićTerzićΑμ. χαφ10000800440075%441121433%1001340031206,44
#12Σερβία21 ετώνKosta RakonicRakonicΤερμ.6000000000072%00304—00003181121206,72
#1119 ετώνVladimir RakicRakicΕπ. χαφ90005103211—104622036%200920031206,39
#33Σερβία24 ετώνUroš BlagojevićBlagojevićΑρ. οπισθ.30001001000—51708—00012000806,31
#34Σερβία22 ετώνDanilo KneževićKneževićΑμ. χαφ30000000000—40207—00012000306,60
#26Σερβία24 ετώνUros Drezgic DrezgicΚ. αμυν.20000000000—01721—00010000306,48
#35Issa KoneKoneΑμυν.10000001000—21708—00002000206,56
#6ΣερβίαJakša JevremovićJevremovićΑμ. χαφ20000000000—12002—00011000206,38
#21Σερβία28 ετώνVasilije DjuricDjuricΕπ. χαφ20101000210—10003—00002000006,89
#50Σερβία34 ετώνBojan MatićMatićΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000106,41

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Radnički Kragujevac10 αγώνεςMačva Šabac11 αγώνες
Radnički Kragujevac4 αγώνεςMačva Šabac5 αγώνες
Radnički Kragujevac6 αγώνεςMačva Šabac6 αγώνες
1010Αγώνες1111
5-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-3-6
50%50%Νίκες18%18%
1,717ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,330,738
1,212ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,455
0,99Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,273
0,88Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,455
15,7157ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,9999
5,151Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,62,325
0,55ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,091
6,565ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,32,528
14,5145Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,814,9164
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
44Αγώνες55
3-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-2
—Νίκες40%40%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,59κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,76κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,83κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,256
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)315
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)420
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,879
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
66Αγώνες66
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-4
33%33%Νίκες0%0%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,674
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,674
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,171
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,53
13,883ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,17,243
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,21,710
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3500
6,740ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,81,38
15,593Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,414,285
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,44Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,273
1,212Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,7319
13,6136ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,9164
9,797ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,7999
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,41κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,07κάτω από 5 αγώνες (4/5)15
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,276
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)9,648
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2300
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,62,3314
14,285ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,788
10,764ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,28,551
16,2162Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,816,3179
2,828Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68333
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,22Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)19,296
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/5)420
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
17102Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,113,883
2,6716Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,532,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Radnički Kragujevac10 αγώνεςMačva Šabac11 αγώνες
Radnički Kragujevac4 αγώνεςMačva Šabac5 αγώνες
Radnički Kragujevac6 αγώνεςMačva Šabac6 αγώνες

Γκολ ομάδας

60%Over 0,564%
40%Over 1,59%
30%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

70%Over 1,573%
60%Over 2,545%
20%Over 3,527%
20%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου27%
30%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
10%Νίκη & Under 1,518%
40%Νίκη & Over 2,50%
10%Νίκη & Under 2,518%
20%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,580%
4 αγ.Over 1,50%
4 αγ.Over 2,50%

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,540%
4 αγ.Over 2,540%
4 αγ.Over 3,520%
4 αγ.Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,50%
4 αγ.Νίκη & Under 1,540%
4 αγ.Νίκη & Over 2,50%
4 αγ.Νίκη & Under 2,540%
4 αγ.G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,550%
17%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,5100%
33%Over 2,550%
17%Over 3,533%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

33%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

30%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

10%G/G α′ ημιχρόνου9%
20%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
30%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου0%
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη0%
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη18%
20%Ισοπαλία27%
70%Νίκη ή ισοπαλία45%
63%Νίκη χωρίς την ισοπαλία25%
30%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη40%
4 αγ.Ισοπαλία20%
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
33%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

60%Over 9,518%
40%Over 10,50%
40%Over 11,50%
40%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

80%Over 4,5 υπέρ18%
50%Over 5,5 υπέρ9%
40%Over 6,5 υπέρ0%
40%Over 4,5 κατά64%
20%Over 5,5 κατά45%
10%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

70%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,520%
4 αγ.Over 10,50%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά60%
4 αγ.Over 5,5 κατά20%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,517%
33%Over 10,50%
33%Over 11,50%
33%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

83%Over 4,5 υπέρ0%
50%Over 5,5 υπέρ0%
33%Over 6,5 υπέρ0%
17%Over 4,5 κατά67%
17%Over 5,5 κατά67%
17%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

67%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,582%
90%Over 3,573%
90%Over 4,564%
60%Over 5,555%
50%Over 6,545%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

90%Over 15 πόντοι82%
70%Over 25 πόντοι64%
50%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι73%
60%Over 25 πόντοι55%
50%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,580%
4 αγ.Over 4,580%
4 αγ.Over 5,580%
4 αγ.Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι100%
4 αγ.Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι80%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,567%
100%Over 3,567%
100%Over 4,550%
50%Over 5,533%
50%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

100%Over 15 πόντοι67%
83%Over 25 πόντοι33%
50%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι67%
67%Over 25 πόντοι33%
50%Over 35 πόντοι33%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.