Pumas UNAM – Necaxa Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Pumas UNAM — Necaxa, Δευ 24 Αυγ 04:00
Pumas UNAM
Necaxa11
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
JuninhoJuninhoΚ. επιθ. | 11 | 6 | 1 | 6 | 16 | 8 | 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 71% | 7 | 1 | 2 | 3 | 36 | 40% | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 7,04 |
| Robert MoralesMoralesΚ. επιθ. | 10 | 3 | 3 | 3 | 21 | 7 | 0 | 10 | 13 | 1 | 0 | 70% | 4 | 1 | 9 | 1 | 40 | 47% | 0 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 7,16 |
R. QuiñónesQuiñónesΔεξ. οπισθ. | 11 | 1 | 2 | 1 | 5 | 1 | 1 | 7 | 14 | 2 | 11 | 78% | 25 | 12 | 27 | 2 | 40 | 44% | 1 | 0 | 0 | 12 | 3 | 0 | 0 | 1 | 18 | 0 | 6,79 |
| Víctor ArteagaArteagaΑμ. χαφ | 11 | 1 | 0 | 1 | 14 | 3 | 0 | 4 | 6 | 0 | 2 | 84% | 12 | 20 | 13 | 4 | 33 | 52% | 0 | 0 | 0 | 9 | 8 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,85 |
Pedro ViteViteΚ. μέσος | 10 | 1 | 1 | 1 | 6 | 2 | 0 | 8 | 10 | 1 | 6 | 87% | 12 | 8 | 11 | 2 | 36 | 52% | 3 | 0 | 0 | 15 | 7 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,90 |
Luciano HerreraHerreraΑρ. εξτρέμ | 9 | 1 | 1 | 1 | 16 | 7 | 1 | 8 | 9 | 2 | 3 | 73% | 11 | 4 | 2 | 0 | 46 | 51% | 2 | 0 | 0 | 12 | 12 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,92 |
| Á. GarcíaGarcíaΚ. αμυν. | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 76% | 7 | 0 | 12 | 1 | 11 | 41% | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,38 |
Sebastián CórdovaCórdovaΕπ. χαφ | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 2 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 28% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,60 |
César HuertaHuertaΑρ. εξτρέμ | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 | 5 | 3 | 0 | 3 | — | 2 | 0 | 0 | 1 | 10 | 50% | 2 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,01 |
Guillermo MartínezMartínezΚ. επιθ. | 5 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,86 |
Keylor NavasNavasΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 72% | 0 | 1 | 9 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 30 | 20 | 1 | 19 | 0 | 6,53 |
N. da Silvada SilvaΚ. αμυν. | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 90% | 14 | 7 | 72 | 14 | 34 | 55% | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 18 | 0 | 6,80 |
Uriel AntunaAntunaΔεξ. εξτρέμ | 10 | 0 | 1 | 0 | 15 | 3 | 1 | 7 | 19 | 1 | 11 | 76% | 11 | 8 | 17 | 1 | 40 | 58% | 1 | 0 | 0 | 4 | 14 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,95 |
R. SánchezSánchezΑμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 88% | 9 | 4 | 46 | 5 | 28 | 54% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,62 |
P. PeñaPeñaΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 | 3 | 84% | 6 | 10 | 22 | 1 | 17 | 50% | 0 | 0 | 1 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,44 |
A. CarrasquillaCarrasquillaΚ. μέσος | 8 | 0 | 1 | 0 | 8 | 2 | 0 | 12 | 3 | 1 | 2 | 79% | 3 | 7 | 3 | 1 | 25 | 56% | 1 | 0 | 1 | 4 | 6 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,64 |
Alan MedinaMedinaΔεξ. εξτρέμ | 11 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 6 | 0 | 6 | 83% | 6 | 1 | 4 | 0 | 19 | 59% | 0 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,75 |
Álvaro AnguloAnguloΑρ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 86% | 8 | 5 | 18 | 3 | 18 | 56% | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,87 |
Israel Luna LópezLópezΕπ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 6 | 5 | 2 | 1 | 12 | 46% | 1 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,68 |
Tony LeoneLeoneΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 1 | 9 | 1 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,71 |
Cristian CalderónCalderónΑρ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 4 | 2 | 10 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,64 |
S. NavaNavaΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 2 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,62 |
| Jesús RivasRivasΔεξ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,41 |
S. LópezLópezΚ. επιθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Julián CarranzaCarranzaΚ. επιθ. | 10 | 7 | 2 | 7 | 33 | 14 | 8 | 3 | 9 | 2 | 0 | 72% | 8 | 5 | 14 | 5 | 64 | 50% | 0 | 0 | 1 | 25 | 24 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 7,12 |
Matías EspíndolaEspíndolaΕπ. χαφ | 9 | 2 | 1 | 2 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13 | 2 | 8 | 77% | 8 | 1 | 3 | 0 | 17 | 38% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,87 |
Owen GonzálezGonzálezΔεξ. εξτρέμ | 6 | 2 | 0 | 2 | 9 | 4 | 0 | 1 | 8 | 2 | 1 | 79% | 8 | 3 | 2 | 0 | 10 | 40% | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,86 |
| Juan ValenciaValenciaΚ. επιθ. | 7 | 2 | 1 | 2 | 6 | 4 | 1 | 5 | 5 | 2 | 1 | — | 1 | 2 | 1 | 0 | 14 | 47% | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,84 |
M. MacíasMacíasΔεξ. εξτρέμ | 11 | 1 | 1 | 1 | 12 | 4 | 1 | 18 | 7 | 2 | 5 | 80% | 14 | 6 | 4 | 1 | 50 | 53% | 3 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,75 |
| Luis JiménezJiménezΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 69% | 0 | 0 | 19 | 0 | 6 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 39 | 20 | 0 | 20 | 0 | 6,85 |
Agustín OliverosOliverosΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 89% | 6 | 8 | 38 | 3 | 36 | 75% | 1 | 1 | 0 | 1 | 7 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,54 |
Danny LeyvaLeyvaΑμ. χαφ | 11 | 0 | 0 | 0 | 13 | 4 | 1 | 4 | 26 | 2 | 9 | 81% | 15 | 6 | 12 | 2 | 39 | 48% | 2 | 0 | 0 | 7 | 15 | 0 | 0 | 0 | 19 | 0 | 6,86 |
Lorenzo FaravelliFaravelliΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 | 86% | 13 | 3 | 9 | 2 | 23 | 44% | 1 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 6,74 |
R. RuizRuizΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 3 | 85% | 12 | 8 | 18 | 2 | 29 | 48% | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 6,34 |
Javier RuizRuizΕπ. χαφ | 10 | 0 | 1 | 0 | 9 | 3 | 0 | 25 | 17 | 4 | 8 | 86% | 15 | 2 | 0 | 1 | 63 | 45% | 2 | 0 | 0 | 16 | 22 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,83 |
K. NavesNavesΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 84% | 14 | 7 | 51 | 10 | 31 | 54% | 1 | 0 | 0 | 12 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,89 |
Alexis PeñaPeñaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 90% | 4 | 11 | 35 | 3 | 19 | 51% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,71 |
P. ReynaReynaΑμ. χαφ | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 86% | 8 | 8 | 17 | 3 | 12 | 29% | 3 | 0 | 0 | 19 | 3 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,46 |
Carlos VargasVargasΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 3 | 5 | 1 | 3 | 75% | 27 | 5 | 18 | 5 | 35 | 63% | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,78 |
Juan TorresTorresΕπ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 13 | 7 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 80% | 1 | 1 | 2 | 0 | 4 | 18% | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,46 |
| Mauro ZaletaZaletaΑρ. μέσος | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 4 | 86% | 5 | 4 | 10 | 2 | 16 | 50% | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,75 |
Ricardo MonrealMonrealΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 1 | 2 | 80% | 4 | 2 | 5 | 3 | 24 | 47% | 2 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,74 |
| Francisco MéndezMéndezΚ. αμυν. | 4 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 88% | 3 | 4 | 13 | 2 | 15 | 63% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,96 |
| Kevin RoseroRoseroΔεξ. μέσος | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 1 | 0 | — | 5 | 0 | 6 | 0 | 14 | 47% | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,53 |
| Diego OchoaOchoaΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 6 | 10 | 3 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,59 |
| C. AndradeAndradeΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 5,80 |
| Emilio MartínezMartínezΔεξ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,57 |
Rogelio CortézCortézΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,87 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.





































