Puebla – Toluca Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Puebla — Toluca, Τετ 16 Σεπ 04:00
Puebla
Toluca01
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| E. TorresTorresΚ. επιθ. | 7 | 3 | 1 | 3 | 12 | 4 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | — | 5 | 0 | 4 | 0 | 16 | 31% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,97 |
Mathías TomásTomásΕπ. χαφ | 8 | 2 | 0 | 2 | 22 | 7 | 1 | 9 | 8 | 0 | 9 | 84% | 4 | 3 | 4 | 1 | 22 | 49% | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 7,10 |
| Facundo AlmadaAlmadaΚ. αμυν. | 11 | 1 | 0 | 1 | 13 | 3 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 79% | 8 | 9 | 69 | 13 | 41 | 60% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,91 |
| Fernando MonárrezMonárrezΑρ. οπισθ. | 11 | 1 | 0 | 1 | 13 | 3 | 1 | 10 | 12 | 2 | 4 | 82% | 16 | 14 | 32 | 6 | 44 | 50% | 2 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,81 |
Kevin VelascoVelascoΔεξ. εξτρέμ | 7 | 1 | 0 | 1 | 20 | 6 | 1 | 10 | 18 | 2 | 14 | 86% | 9 | 4 | 7 | 0 | 32 | 42% | 0 | 0 | 0 | 6 | 10 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 7,25 |
| Carlos BaltazarBaltazarΕπ. χαφ | 9 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 0 | 17 | 6 | 1 | 1 | 86% | 9 | 3 | 2 | 1 | 45 | 53% | 1 | 0 | 0 | 3 | 17 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,97 |
I. PuchPuchΚ. επιθ. | 6 | 1 | 1 | 1 | 10 | 4 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | — | 6 | 3 | 2 | 2 | 21 | 34% | 2 | 0 | 0 | 9 | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 6,78 |
Emiliano GómezGómezΔευτ. επιθ. | 4 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 8 | 5 | 2 | 1 | — | 7 | 1 | 4 | 0 | 20 | 47% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,89 |
Eduardo ArmentaArmentaΚ. μέσος | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7,18 |
Juan Pablo VargasVargasΚ. αμυν. | 11 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 84% | 14 | 8 | 70 | 4 | 36 | 62% | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 6,87 |
Daniel GutiérrezGutiérrezΤερμ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 55% | 0 | 0 | 11 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 34 | 22 | 2 | 13 | 0 | 6,91 |
A. OrganistaOrganistaΕπ. χαφ | 11 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 15 | 20 | 0 | 5 | 89% | 31 | 9 | 14 | 1 | 54 | 48% | 1 | 0 | 0 | 16 | 8 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 7,03 |
| Sergio SanabriaSanabriaΚ. μέσος | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 1 | 84% | 30 | 13 | 15 | 1 | 64 | 60% | 1 | 0 | 0 | 10 | 14 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,81 |
| Iker MorenoMorenoΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 9 | 3 | 1 | 2 | 88% | 15 | 2 | 17 | 1 | 28 | 48% | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,55 |
Brayan GarnicaGarnicaΕπιθ. | 9 | 0 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 6 | 9 | 0 | 8 | 77% | 21 | 3 | 3 | 0 | 36 | 49% | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,77 |
| Alonso RamírezRamírezΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 84% | 4 | 14 | 6 | 2 | 13 | 46% | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,70 |
| José PachucaPachucaΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | — | 9 | 2 | 7 | 1 | 16 | 67% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,56 |
| Omar MorenoMorenoΕπ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 3 | 1 | 10 | 42% | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,57 |
| Luifer HernándezHernándezΚ. επιθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 3 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,66 |
| Óscar VillaVillaΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 3 | 3 | 11 | 1 | 13 | 57% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,56 |
Alberto HerreraHerreraΑμ. χαφ | 3 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 2 | 3 | 2 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,90 |
| Ángel LeyvaLeyvaΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 0 | 4 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,51 |
Heriberto JuradoJuradoΑρ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 2 | 0 | 1 | 1 | 6 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,51 |
Lucas CamiloCamiloΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,46 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Federico ViñasViñasΚ. επιθ. | 8 | 5 | 0 | 5 | 26 | 8 | 6 | 4 | 5 | 0 | 0 | 75% | 6 | 0 | 4 | 1 | 45 | 56% | 0 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7,14 |
Alexis VegaVegaΑρ. εξτρέμ | 9 | 4 | 2 | 4 | 19 | 8 | 0 | 17 | 21 | 2 | 10 | 84% | 12 | 6 | 1 | 2 | 53 | 55% | 2 | 0 | 0 | 7 | 22 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 7,57 |
HelinhoHelinhoΔεξ. εξτρέμ | 10 | 3 | 4 | 3 | 27 | 13 | 2 | 15 | 21 | 5 | 6 | 81% | 7 | 2 | 1 | 0 | 32 | 48% | 3 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 7,39 |
PaulinhoPaulinhoΚ. επιθ. | 5 | 3 | 0 | 3 | 16 | 7 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | — | 6 | 1 | 6 | 0 | 15 | 34% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,82 |
Jesús GallardoGallardoΑρ. οπισθ. | 8 | 1 | 1 | 1 | 11 | 3 | 1 | 3 | 7 | 2 | 8 | 81% | 14 | 9 | 18 | 1 | 28 | 43% | 1 | 0 | 0 | 14 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,85 |
| E. del Villardel VillarΚ. αμυν. | 8 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 4 | 1 | 2 | 88% | 15 | 11 | 18 | 4 | 21 | 45% | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,86 |
| Jesús AnguloAnguloΔεξ. εξτρέμ | 10 | 1 | 1 | 1 | 13 | 5 | 1 | 5 | 19 | 3 | 5 | 87% | 12 | 4 | 5 | 0 | 23 | 47% | 0 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7,06 |
| Jorge DíazDíazΚ. επιθ. | 10 | 1 | 0 | 1 | 13 | 5 | 2 | 10 | 13 | 2 | 1 | 82% | 2 | 4 | 2 | 0 | 28 | 39% | 0 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,69 |
| Oswaldo VirgenVirgenΚ. επιθ. | 2 | 1 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8,52 |
Federico PereiraPereiraΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 89% | 24 | 20 | 85 | 11 | 74 | 62% | 1 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 0 | 4 | 13 | 0 | 7,35 |
Bruno MéndezMéndezΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 0 | 1 | 86% | 10 | 24 | 27 | 8 | 25 | 52% | 1 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,92 |
Franco RomeroRomeroΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 91% | 19 | 6 | 10 | 1 | 29 | 44% | 3 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 6,64 |
Nicolás CastroCastroΕπ. χαφ | 9 | 0 | 2 | 0 | 22 | 7 | 2 | 3 | 19 | 5 | 0 | 88% | 9 | 4 | 4 | 3 | 22 | 48% | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 7,14 |
| Luis GarcíaGarcíaΤερμ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 73% | 0 | 0 | 16 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 27 | 15 | 3 | 10 | 0 | 7,26 |
| Diego BarbosaBarbosaΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 9 | 4 | 1 | 1 | 76% | 22 | 8 | 11 | 0 | 37 | 50% | 1 | 0 | 1 | 9 | 4 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,57 |
Brian GarcíaGarcíaΑρ. οπισθ. | 6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | 1 | 3 | 84% | 12 | 2 | 11 | 2 | 17 | 68% | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,90 |
LuanLuanΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 94% | 3 | 7 | 15 | 2 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 6,66 |
É. GalavizGalavizΚ. μέσος | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 91% | 13 | 3 | 5 | 1 | 16 | 48% | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,74 |
| Hugo GonzálezGonzálezΤερμ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 83% | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 2 | 3 | 0 | 6,93 |
V. GuzmánGuzmánΕπ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 90% | 3 | 5 | 6 | 3 | 13 | 41% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,74 |
Santiago SimónSimónΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 3 | 1 | 2 | 91% | 6 | 5 | 2 | 0 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,10 |
| Fernando ArceArceΑμ. χαφ | 5 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 88% | 3 | 2 | 6 | 1 | 9 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,64 |
Pável PérezPérezΑρ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 1 | 0 | 12 | 46% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,57 |
| R. DimasDimasΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,35 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.




























