Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Pogoń Szczecin — Zagłębie Lubin, Σάβ 27 Φεβ 02:00
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Darko ChurlinovChurlinovΑρ. εξτρέμ | 8 | 3 | 0 | 3 | 16 | 8 | 4 | 15 | 4 | 2 | 7 | 77% | 4 | 6 | 3 | 0 | 26 | 57% | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 7,03 |
Paul MukairuMukairuΑρ. εξτρέμ | 9 | 2 | 3 | 2 | 17 | 7 | 4 | 22 | 6 | 2 | 0 | 78% | 21 | 6 | 6 | 1 | 62 | 42% | 0 | 0 | 0 | 27 | 17 | 0 | 0 | 4 | 5 | 0 | 7,11 |
Jordi SánchezSánchezΚ. επιθ. | 3 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 5 | 0 | 9 | 45% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,07 |
| M. WojciechowskiWojciechowskiΕπ. χαφ | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 83% | 11 | 4 | 6 | 0 | 31 | 46% | 1 | 0 | 0 | 11 | 14 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,79 |
Attila SzalaiSzalaiΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 83% | 1 | 4 | 30 | 3 | 11 | 42% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,81 |
Kellyn AcostaAcostaΑμ. χαφ | 9 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 78% | 5 | 4 | 7 | 3 | 18 | 53% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,71 |
Linus WahlqvistWahlqvistΔεξ. οπισθ. | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | — | 2 | 3 | 13 | 2 | 4 | 17% | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,74 |
| Jan BiegańskiBiegańskiΑμ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2 | 87% | 1 | 2 | 3 | 1 | 8 | 30% | 0 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,73 |
Musa JuwaraJuwaraΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 5 | 2 | 3 | — | 6 | 0 | 6 | 1 | 17 | 41% | 0 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,74 |
Valentin CojocaruCojocaruΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 71% | 0 | 0 | 8 | 0 | 12 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 37 | 22 | 4 | 6 | 0 | 7,44 |
D. KeramitsisKeramitsisΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 7 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 87% | 10 | 17 | 39 | 7 | 40 | 54% | 2 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 7,01 |
| Patryk DziczekDziczekΑμ. χαφ | 9 | 0 | 2 | 0 | 6 | 1 | 0 | 4 | 12 | 1 | 9 | 80% | 18 | 10 | 31 | 3 | 50 | 62% | 3 | 0 | 0 | 18 | 10 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 7,28 |
Benjamin MendyMendyΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 1 | 4 | 76% | 8 | 4 | 16 | 1 | 18 | 55% | 1 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,72 |
Lukas WillenWillenΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 91% | 5 | 2 | 21 | 0 | 14 | 45% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,56 |
Hussein AliAliΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | — | 5 | 0 | 7 | 3 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,63 |
Alessandro RiccioRiccioΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 4 | 3 | 10 | 0 | 11 | 39% | 1 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,64 |
Filip CuicCuicΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 2 | 5 | 0 | 9 | 41% | 0 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,47 |
Jean-Pierre NsameNsameΚ. επιθ. | 4 | 0 | 1 | 0 | 7 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,89 |
| Natan ŁawaŁawaΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 1 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,75 |
Kamil Grosicki GrosickiΑρ. εξτρέμ | 4 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,71 |
Mads AggerAggerΔεξ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,60 |
| Jacek CzaplińskiCzaplińskiΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,42 |
| Isaiah EichieEichieΔεξ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,59 |
Mor NdiayeNdiayeΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Aleks LawniczakLawniczakΚ. αμυν. | 10 | 2 | 1 | 2 | 19 | 5 | 2 | 1 | 5 | 1 | 2 | 81% | 6 | 10 | 69 | 9 | 52 | 58% | 0 | 0 | 0 | 6 | 9 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 7,14 |
| M. RegułaRegułaΕπ. χαφ | 10 | 2 | 0 | 2 | 30 | 10 | 4 | 13 | 8 | 0 | 3 | 67% | 23 | 6 | 13 | 0 | 75 | 46% | 2 | 0 | 0 | 26 | 24 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,94 |
| Filip KocabaKocabaΑμ. χαφ | 10 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 81% | 19 | 10 | 17 | 6 | 43 | 60% | 2 | 0 | 0 | 13 | 16 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,88 |
Michał Nalepa NalepaΚ. αμυν. | 8 | 1 | 1 | 1 | 13 | 5 | 1 | 1 | 3 | 1 | 1 | 80% | 4 | 10 | 41 | 7 | 42 | 60% | 2 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,95 |
| Damian MichalskiMichalskiΚ. αμυν. | 10 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2 | 1 | 0 | 6 | 1 | 0 | 85% | 3 | 7 | 49 | 4 | 19 | 58% | 1 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,89 |
Josip CorlukaCorlukaΔεξ. μέσος | 7 | 1 | 2 | 1 | 5 | 1 | 0 | 5 | 5 | 1 | 3 | 68% | 14 | 8 | 26 | 3 | 32 | 54% | 1 | 0 | 0 | 11 | 2 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,91 |
| Jakub SypekSypekΕπ. χαφ | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 | 3 | 1 | 4 | 4 | 1 | 3 | — | 3 | 1 | 7 | 0 | 18 | 32% | 0 | 0 | 0 | 9 | 5 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,66 |
| Michalis KosidisKosidisΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 7 | 1 | 19 | 39% | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,60 |
| Kamil NowogońskiNowogońskiΕπ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 5 | 0 | 2 | 0 | 17 | 57% | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,67 |
Levente SzabóSzabóΚ. επιθ. | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 10 | 45% | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,75 |
Zlatan AlomerovicAlomerovicΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68% | 0 | 0 | 9 | 0 | 6 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 26 | 17 | 3 | 10 | 0 | 6,94 |
Roman Yakuba YakubaΚ. αμυν. | 7 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 5 | 76% | 8 | 5 | 30 | 2 | 31 | 48% | 2 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,79 |
Damian DąbrowskiDąbrowskiΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 10 | 83% | 7 | 8 | 13 | 1 | 10 | 37% | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,82 |
Mateusz GrzybekGrzybekΔεξ. μέσος | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 3 | 0 | 2 | 6 | 2 | 4 | 69% | 11 | 8 | 19 | 1 | 30 | 52% | 2 | 0 | 0 | 8 | 14 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,86 |
Filip SzymczakSzymczakΚ. επιθ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 10 | 2 | 0 | 5 | 3 | 0 | 1 | — | 6 | 2 | 3 | 1 | 26 | 40% | 2 | 0 | 0 | 12 | 5 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,68 |
Sebastian KerkKerkΕπ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 1 | 0 | 15 | 0 | 9 | 77% | 9 | 3 | 11 | 1 | 13 | 43% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,75 |
David ColinaColinaΑρ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 10 | 1 | 1 | 74% | 6 | 5 | 11 | 0 | 10 | 40% | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,63 |
Jakub KolanKolanΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 2 | 78% | 7 | 3 | 10 | 1 | 18 | 44% | 1 | 0 | 0 | 8 | 8 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,67 |
| Igor OrlikowskiOrlikowskiΔεξ. μέσος | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | — | 2 | 2 | 7 | 1 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,59 |
Jasmin BuricBuricΤερμ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 3 | 0 | 7,29 |
| Szymon ŁyczkoŁyczkoΔεξ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 0 | 1 | 10 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,38 |
| M. DziewiatowskiDziewiatowskiΑμ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,48 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.































