Piast Gliwice – Wisła Kraków Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Piast Gliwice — Wisła Kraków, Σάβ 01 Αυγ 15:45
Piast Gliwice
Wisła Kraków43
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Leandro SancaSancaΔεξ. εξτρέμ | 10 | 4 | 1 | 4 | 25 | 9 | 2 | 14 | 11 | 3 | 5 | 77% | 3 | 4 | 7 | 1 | 28 | 39% | 2 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 7,09 |
| Hugo VallejoVallejoΑρ. εξτρέμ | 10 | 3 | 0 | 3 | 14 | 6 | 1 | 14 | 10 | 0 | 0 | 87% | 6 | 7 | 13 | 1 | 37 | 46% | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,91 |
Juande RivasRivasΚ. αμυν. | 10 | 2 | 1 | 2 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 88% | 14 | 9 | 88 | 13 | 66 | 63% | 1 | 0 | 0 | 12 | 6 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 7,22 |
| Jakub ŁabojkoŁabojkoΑμ. χαφ | 10 | 2 | 0 | 2 | 13 | 5 | 0 | 6 | 8 | 2 | 11 | 84% | 12 | 7 | 27 | 2 | 28 | 47% | 2 | 0 | 0 | 11 | 6 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,93 |
Samuel NtamackNtamackΚ. επιθ. | 10 | 2 | 1 | 2 | 17 | 10 | 3 | 2 | 7 | 2 | 1 | 77% | 3 | 1 | 9 | 1 | 18 | 38% | 0 | 0 | 0 | 7 | 8 | 0 | 0 | 3 | 12 | 0 | 6,85 |
Jakub Czerwiński CzerwińskiΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 92% | 8 | 3 | 51 | 7 | 29 | 53% | 2 | 0 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 7,03 |
Quentin BoisgardBoisgardΕπ. χαφ | 9 | 1 | 1 | 1 | 11 | 2 | 1 | 8 | 13 | 3 | 7 | 88% | 16 | 7 | 17 | 4 | 45 | 54% | 3 | 0 | 0 | 9 | 14 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 7,18 |
Szczepan MuchaMuchaΕπ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 4 | 1 | 4 | 0 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,81 |
| Oliwier MaziarzMaziarzΕπ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 5 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6,78 |
Domen GrilGrilΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 71% | 1 | 0 | 14 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 35 | 29 | 3 | 16 | 1 | 7,00 |
Jakub LewickiLewickiΑρ. οπισθ. | 10 | 0 | 3 | 0 | 7 | 1 | 0 | 2 | 7 | 1 | 4 | 83% | 20 | 12 | 39 | 2 | 51 | 55% | 2 | 0 | 0 | 15 | 17 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 6,81 |
Ema TwumasiTwumasiΔεξ. οπισθ. | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 1 | 2 | 86% | 10 | 4 | 29 | 1 | 27 | 55% | 1 | 0 | 0 | 7 | 9 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,68 |
Ivan LimaLimaΑρ. εξτρέμ | 9 | 0 | 2 | 0 | 16 | 3 | 3 | 15 | 13 | 2 | 8 | 78% | 13 | 3 | 2 | 0 | 49 | 47% | 1 | 0 | 0 | 11 | 16 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,80 |
| Oskar LeśniakLeśniakΕπ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8 | 1 | 3 | 90% | 11 | 5 | 15 | 5 | 21 | 42% | 1 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 0 | 3 | 13 | 0 | 6,69 |
| Filip BorowskiBorowskiΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 1 | 2 | 77% | 8 | 2 | 10 | 2 | 15 | 58% | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,58 |
Jason LokiloLokiloΔεξ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 11 | 1 | 2 | 4 | 6 | 0 | 1 | 83% | 7 | 1 | 2 | 0 | 22 | 50% | 0 | 0 | 0 | 4 | 10 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,69 |
| Igor DrapińskiDrapińskiΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 86% | 3 | 2 | 9 | 4 | 8 | — | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,43 |
A. KatsantonisKatsantonisΚ. επιθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 1 | 2 | 6 | 1 | 5 | 24% | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,47 |
Jorge FélixFélixΑρ. εξτρέμ | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,53 |
Elton FikajFikajΑρ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 1 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,41 |
| Maciej KucharskiKucharskiΚ. επιθ. | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,75 |
Levis PitanPitanΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,73 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Jordi SánchezSánchezΚ. επιθ. | 7 | 6 | 1 | 6 | 15 | 9 | 3 | 3 | 8 | 4 | 0 | — | 1 | 0 | 6 | 0 | 20 | 42% | 2 | 0 | 0 | 11 | 8 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 7,29 |
Ángel Rodado RodadoΚ. επιθ. | 10 | 4 | 1 | 4 | 34 | 7 | 3 | 6 | 10 | 1 | 3 | 80% | 10 | 2 | 7 | 1 | 32 | 43% | 1 | 0 | 0 | 14 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 7,03 |
Alan UrygaUrygaΚ. αμυν. | 10 | 2 | 1 | 2 | 17 | 3 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 89% | 12 | 10 | 52 | 5 | 51 | 61% | 3 | 0 | 0 | 8 | 5 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 7,09 |
Marko BozicBozicΑρ. εξτρέμ | 10 | 2 | 2 | 2 | 31 | 12 | 3 | 20 | 14 | 4 | 2 | 78% | 13 | 0 | 12 | 0 | 53 | 56% | 1 | 0 | 0 | 4 | 17 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 7,09 |
Élie YouanYouanΑρ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 12 | 5 | 3 | 13 | 4 | 0 | 3 | 78% | 9 | 5 | 1 | 0 | 32 | 54% | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6,87 |
Jérémy GuillemenotGuillemenotΚ. επιθ. | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,91 |
Marcel ŁubikŁubikΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 71% | 0 | 0 | 8 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 38 | 24 | 2 | 14 | 0 | 7,15 |
Jakub KrzyżanowskiKrzyżanowskiΑρ. οπισθ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 12 | 1 | 1 | 6 | 16 | 1 | 5 | 82% | 25 | 11 | 26 | 4 | 40 | 52% | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 2 | 14 | 0 | 6,87 |
Kacper DudaDudaΚ. μέσος | 10 | 0 | 1 | 0 | 9 | 4 | 0 | 4 | 15 | 2 | 5 | 85% | 41 | 7 | 7 | 2 | 71 | 58% | 3 | 0 | 0 | 13 | 19 | 0 | 0 | 2 | 13 | 0 | 7,00 |
| Julius ErtlthalerErtlthalerΕπ. χαφ | 10 | 0 | 1 | 0 | 14 | 4 | 0 | 5 | 25 | 3 | 20 | 79% | 10 | 3 | 5 | 0 | 38 | 44% | 2 | 0 | 0 | 15 | 21 | 0 | 0 | 2 | 12 | 0 | 7,05 |
| Raoul GigerGigerΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 88% | 23 | 9 | 28 | 1 | 43 | 68% | 1 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,94 |
James IgbekemeIgbekemeΑμ. χαφ | 10 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 7 | 8 | 0 | 1 | 86% | 17 | 14 | 9 | 2 | 39 | 53% | 1 | 0 | 0 | 14 | 9 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,78 |
Darijo GrujcicGrujcicΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | 89% | 9 | 4 | 20 | 5 | 21 | 57% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,89 |
Frederico DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 5 | 6 | 2 | 3 | 85% | 4 | 1 | 0 | 0 | 22 | 44% | 0 | 0 | 0 | 8 | 11 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,67 |
M. MaisonneuveMaisonneuveΚ. αμυν. | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 85% | 6 | 4 | 31 | 3 | 16 | 52% | 3 | 0 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,49 |
Julian LelieveldLelieveldΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 89% | 3 | 7 | 7 | 0 | 7 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,56 |
| Maciej KuziemkaKuziemkaΔεξ. εξτρέμ | 7 | 0 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 | 10 | 3 | 0 | 0 | — | 5 | 1 | 2 | 0 | 19 | 51% | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,66 |
Rafał MikulecMikulecΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 4 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,52 |
Marc CarbóCarbóΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,66 |
Víctor MeseguerMeseguerΕπ. χαφ | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,67 |
| Oliwier PławińskiPławińskiΔεξ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
Ervin OmicOmicΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.


































