Petrovac – Žalgiris Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Petrovac — Žalgiris, Πέμ 09 Ιουλ 21:45

PetrovacΗΗΗΗ

Κόνφερενς Λιγκ

1–3

Ημίχρονο 1–1

ŽalgirisΝΗΝΗΗΝΗΝΗΗ

Παίκτες

Petrovac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Κοσσυφοπέδιο26 ετώνTrimror SelimiSelimiΑρ. εξτρέμ11010000000—00000—00000000406,37
#10Μαυροβούνιο22 ετώνNemanja CarevicCarevicΚ. μέσος11010000000—00000—00000000506,23
#44Μαυροβούνιο27 ετώνMarko MerdovicMerdovicΚ. αμυν.10000000000—00000—10000000505,95
#5Κροατία37 ετώνA. KapisodaKapisodaΚ. αμυν.10000000000—00000—00000000505,96
#25Μαυροβούνιο31 ετώνMarko KordicKordicΤερμ.10000000000—00000—00000000205,79
#33Μαυροβούνιο36 ετώνDejan Boljevic BoljevicΑρ. οπισθ.10000000000—00000—00000000306,05
#11Μαυροβούνιο24 ετώνIvan VukcevicVukcevicΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000306,32
#8Μαυροβούνιο30 ετώνDanilo BakicBakicΚ. μέσος10000000000—00000—00000000206,37
#22Μαυροβούνιο21 ετώνDragan MiranovicMiranovicΑμ. χαφ10000000000—00000—00000000106,37
#30Μαυροβούνιο24 ετώνNikola JanjicJanjicΔεξ. εξτρέμ10000000000—00000—00000000206,39
#99Μαυροβούνιο24 ετώνVuk StrikovicStrikovicΚ. επιθ.10000000000—00000—00000000306,43
#29Μαυροβούνιο26 ετώνDanilo PesukicPesukicΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—00000000306,15
#14Μαυροβούνιο18 ετώνNikola BalevicBalevicΜέσος10000000000—00000—00000000206,37
#18Σερβία28 ετώνStefan FicovicFicovicΚ. μέσος10000000000—00000—00000000306,32
Žalgiris — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Σερβία30 ετώνNikola PetkovićPetkovićΚ. επιθ.66060000000—00000—000000001306,67
#19Ουκρανία28 ετώνStanislav BilenkyiBilenkyiΚ. επιθ.64240000000—00000—000000001306,69
#7Σερβία30 ετώνNemanja MihajlovićMihajlovićΑρ. εξτρέμ52020000000—00000—00000000406,49
#70Πράσινο Ακρωτήριο26 ετώνBryan TeixeiraTeixeiraΚ. επιθ.51210000000—00000—000000001506,32
#6Κροατία22 ετώνMarko CapanCapanΑμ. χαφ51010000000—00000—10000000806,35
#18Λιθουανία28 ετώνD. ŠešplaukisŠešplaukisΔεξ. μέσος60100000000—00000—100000001606,22
#15Κροατία30 ετώνPetar BosančićBosančićΚ. αμυν.60000000000—00000—300000001605,94
#77Λευκορωσία36 ετώνWalter DíazDíazΑμ. χαφ60000000000—00000—200000001306,03
#10Λιθουανία27 ετώνPaulius GolubickasGolubickasΕπ. χαφ60200000000—00000—000000001306,30
#4Βέλγιο26 ετώνDanny LupanoLupanoΚ. αμυν.50000000000—00000—200000001605,94
#21Γερμανία28 ετώνDominik FrankeFrankeΑρ. οπισθ.50100000000—00000—200000001306,06
#12Λιθουανία27 ετώνV. ŠarkauskasŠarkauskasΤερμ.40000000000—00000—000000001105,78
#20Ουκρανία25 ετώνIvan LytvynenkoLytvynenkoΑμ. χαφ50000000000—00000—000000001106,26
#1Βενεζουέλα26 ετώνCarlos OlsesOlsesΤερμ.10000000000—00000—00000000405,38
#27Λιθουανία26 ετώνMatas VareikaVareikaΑρ. εξτρέμ40000000000—00000—00000000306,41
#9Λιθουανία23 ετώνG. JarusevičiusJarusevičiusΔεξ. μέσος20000000000—00000—00000000006,50
#23Γεωργία24 ετώνSaba MamatsashviliMamatsashviliΑρ. οπισθ.30000000000—00000—00000000106,42
#8Ρουμανία37 ετώνLiviu AntalAntalΔεξ. εξτρέμ20000000000—00000—00000000306,45
#5Ρουμανία29 ετώνGrigore TurdaTurdaΚ. αμυν.20000000000—00000—00000000006,50
#13Λιθουανία31 ετώνKlaudijus UpstasUpstasΔεξ. οπισθ.10000000000—00000—00000000206,05
#22Λιθουανία33 ετώνO. VerbickasVerbickasΑρ. μέσος20000000000—00000—00000000006,50

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Petrovac2 αγώνεςŽalgiris6 αγώνες
Petrovac1 αγώναςŽalgiris3 αγώνες
Petrovac1 αγώναςŽalgiris3 αγώνες
22Αγώνες66
0-0-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-3
—Νίκες50%50%
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,3κάτω από 5 αγώνες (2/6)2,3314
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (2/6)0,332
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,52κάτω από 5 αγώνες (2/6)0,53
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (2/6)1,8311
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (1/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (1/5)420
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/6)00
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (2/6)3,320
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (2/6)13,883
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/6)0,332
11Αγώνες33
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,49κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,39κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,89κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,4κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,2κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,5κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
11Αγώνες33
0-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,12κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,33κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,67κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (0/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (0/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (2/6)00
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,64κάτω από 5 αγώνες (2/6)2,6716
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/6)00
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (2/6)00
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,46κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,6κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,81κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (2/6)12,877
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21κάτω από 5 αγώνες (2/5)2,211
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,12κάτω από 5 αγώνες (2/5)00
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,3κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,28κάτω από 5 αγώνες (1/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (1/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1κάτω από 5 αγώνες (1/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Petrovac2 αγώνεςŽalgiris6 αγώνες
Petrovac1 αγώναςŽalgiris3 αγώνες
Petrovac1 αγώναςŽalgiris3 αγώνες

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,567%
2 αγ.Over 1,567%
2 αγ.Over 2,533%

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,5100%
2 αγ.Over 2,5100%
2 αγ.Over 3,567%
2 αγ.Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,550%
2 αγ.Νίκη & Under 1,50%
2 αγ.Νίκη & Over 2,550%
2 αγ.Νίκη & Under 2,50%
2 αγ.G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,53 αγ.
1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

1 αγ.Over 0,53 αγ.
1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

1 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
1 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου50%
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη50%
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

1 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

1 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
1 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη50%
2 αγ.Ισοπαλία0%
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία50%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη3 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

1 αγ.Νίκη3 αγ.
1 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
1 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,517%
2 αγ.Over 10,517%
2 αγ.Over 11,517%
2 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ33%
2 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
2 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
2 αγ.Over 4,5 κατά50%
2 αγ.Over 5,5 κατά17%
2 αγ.Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,53 αγ.
1 αγ.Over 10,53 αγ.
1 αγ.Over 11,53 αγ.
1 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,53 αγ.
1 αγ.Over 10,53 αγ.
1 αγ.Over 11,53 αγ.
1 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
1 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
1 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
1 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,5100%
2 αγ.Over 2,560%
2 αγ.Over 3,540%
2 αγ.Over 4,520%
2 αγ.Over 5,520%
2 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι60%
2 αγ.Over 25 πόντοι60%
2 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι20%
2 αγ.Over 25 πόντοι20%
2 αγ.Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,53 αγ.
1 αγ.Over 2,53 αγ.
1 αγ.Over 3,53 αγ.
1 αγ.Over 4,53 αγ.
1 αγ.Over 5,53 αγ.
1 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,52 αγ.
1 αγ.Over 2,52 αγ.
1 αγ.Over 3,52 αγ.
1 αγ.Over 4,52 αγ.
1 αγ.Over 5,52 αγ.
1 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
1 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.