Petrolul 52 – Voluntari Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Petrolul 52 — Voluntari, Σάβ 19 Δεκ 02:00

Petrolul 52ΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ
VoluntariΙΝΗΗΗΙΝΗΗΗ

Παίκτες

Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνAlejandro BranBranΚ. μέσος103332480112161982%86913448%2009120031307,39
#71Αγκόλα25 ετώνBreston MalulaMalulaΚ. αμυν.9303740030084%5104782258%100360031307,02
#9EN27 ετώνDan NlunduluNlunduluΚ. επιθ.103032495690073%211004147%4009110031406,88
#7Πορτογαλία28 ετώνRodrigo MartinsMartinsΑρ. εξτρέμ11212231037132783%541013034%30013140041106,82
#4Ρουμανία36 ετώνPaul PappPappΚ. αμυν.101011240230080%797384056%4001060041006,89
#2222 ετώνM. ȚuțuȚuțuΔεξ. οπισθ.11101810290482%1452222851%30097004806,72
#98Ρουμανία23 ετώνR. JerdeaJerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#2Ρουμανία25 ετώνAndres DumitrescuDumitrescuΑρ. οπισθ.110101002132878%13214934369%2004140041506,90
#38Τσεχία32 ετώνDamián GonzálezGonzález11000000000068%00803—20000512941517,31
#19Πορτογαλία27 ετώνLéo TeixeiraTeixeiraΑρ. εξτρέμ1103062132155661%277619754%00017280041507,08
#20Ρουμανία34 ετώνSergiu HancaHancaΔεξ. μέσος9000300440086%1772053353%100114004806,78
#24Κάτω Χώρες22 ετώνAdam ZaianZaianΚ. αμυν.9000100000082%434661456%30033004706,58
#66Ρουμανία28 ετώνTiberiu CăpuşăCăpuşăΔεξ. οπισθ.11000300020473%472331858%00045004706,55
#8Αργεντινή27 ετώνL. VegaVegaΚ. μέσος7010601281182%42311755%10042002506,75
#99Νιγηρία24 ετώνDele IsraelIsraelΚ. μέσος5000110110080%56211250%20054002306,71
#80Ρουμανία19 ετώνM. IonițăIonițăΚ. μέσος70006001101—40208—10012002406,39
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνCalal HüseynovHüseynovΑμ. χαφ7000100010180%41101050%00023002206,46
#29Γερμανία26 ετώνKilian LudewigLudewigΔεξ. οπισθ.50001100000—52306—00010002206,47
#2120 ετώνDaniel ParaschivParaschivΚ. μέσος30000002100—3210945%00032001306,51
#30Ρουμανία17 ετώνRareș LeescuLeescuΚ. επιθ.50004222000—00004—00020002206,30
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#26Ρουμανία16 ετώνLiviu ArgeșanuArgeșanuΑμ. χαφ10001000000—10101—00000001006,64
#4016 ετώνRareș ManolacheManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Voluntari — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία19 ετώνRemus GuțeaGuțeaΑρ. εξτρέμ11404241212071380%197716650%0005260022007,04
#90Ρουμανία34 ετώνMihai RomanRomanΚ. επιθ.92021543494171%63223741%201990011006,75
#9Κροατία28 ετώνMatko BabićBabićΚ. επιθ.1110124861060074%72514340%2009150021806,58
#19Ρουμανία30 ετώνMarvin SchiebSchiebΔεξ. εξτρέμ111014101642180%681413249%000160022206,41
#40Κροατία31 ετώνLovro CvekCvekΑμ. χαφ7101810141079%1531872246%000710011406,74
#10Ρουμανία26 ετώνCristian MerloiMerloiΔεξ. εξτρέμ91119303201—21201847%100413001606,73
#31Σλοβενία28 ετώνMetod JurharJurharΤερμ.11000000100062%002204—10010372222516,70
#27Ρουμανία30 ετώνRadu CrişanCrişanΚ. αμυν.11000501121182%181471134052%4001230022406,61
#30Ρουμανία22 ετώνAlexandru ȘuteuȘuteuΑρ. οπισθ.1101011209122575%27162365554%10010150022206,78
#8Ρουμανία27 ετώνIon GheorgheGheorgheΑρ. εξτρέμ11030157052551282%1191932643%20015100022007,04
#5Ρουμανία27 ετώνDenis HaruțHaruțΚ. αμυν.11000210241185%20112733256%100660022006,51
#44Ρουμανία26 ετώνMihael OnișaOnișaΑρ. οπισθ.10010411151279%1262572166%100510021406,71
#4Μολδαβία25 ετώνDaniel DumbrăvanuDumbrăvanuΚ. αμυν.10000202210079%8144442247%200820022006,37
#23Κροατία24 ετώνM. MamićMamićΔεξ. οπισθ.100102124101280%421101246%00000002906,57
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.80007301100—11001036%30025001806,60
#6Σερβία25 ετώνS. CesticCesticΚ. αμυν.10000001000—10408—00003000306,28
#25Μπενίν32 ετώνDavid KikiKikiΑρ. οπισθ.30000001102—32208—00021001306,72
#21Ρουμανία19 ετώνRobert PetculescuPetculescuΑρ. εξτρέμ30000000000—10002—00011001006,44
#22Πορτογαλία31 ετώνNuno RodriguesRodriguesΔεξ. εξτρέμ30001000000—00001—00001000105,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Petrolul 5211 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςVoluntari5 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-7
55%55%Νίκες18%18%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34111
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,738Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,364
13,2145ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,612,3135
4,549Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7444
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
3,741ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,73,437
12,6138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,612,1133
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,091
55Αγώνες66
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
80%80%Νίκες33%33%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,177
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,674
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,332
1365ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,115,291
4,221Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,231
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
3,417ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,829
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,111,770
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,3100
66Αγώνες55
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-5
33%33%Νίκες0%0%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,84
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,63
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
13,380ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,18,844
4,728Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,82,613
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,11,68
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,663
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,060,21
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,182
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
12,6138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915165
8,796ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,695
0,84Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,338
12,462ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,788
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,746
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,743,417
12,776ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
7,847ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 89,849
10,6116Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,69,4104
2,7330Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,222
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,11
10,452Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,758
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,412
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,42210
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Petrolul 5211 αγώνεςVoluntari11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςVoluntari6 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςVoluntari5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,527%
9%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,582%
45%Over 2,573%
36%Over 3,555%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

64%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,50%
18%Νίκη & Under 1,518%
18%Νίκη & Over 2,50%
36%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
40%Over 1,533%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,567%
0%Over 2,550%
0%Over 3,533%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,50%
40%Νίκη & Under 1,533%
0%Νίκη & Over 2,50%
80%Νίκη & Under 2,533%
0%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,560%
50%Over 1,520%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,580%
17%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
33%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου36%
9%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη0%
36%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

0%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου50%
0%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
80%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

67%G/G α′ ημιχρόνου20%
17%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη18%
9%Ισοπαλία18%
64%Νίκη ή ισοπαλία36%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία22%
36%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη33%
0%Ισοπαλία33%
80%Νίκη ή ισοπαλία67%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
80%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
17%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία0%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,536%
27%Over 10,527%
18%Over 11,527%
18%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ27%
18%Over 5,5 υπέρ18%
9%Over 6,5 υπέρ18%
55%Over 4,5 κατά45%
45%Over 5,5 κατά36%
27%Over 6,5 κατά36%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ45%
45%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,550%
0%Over 10,550%
0%Over 11,550%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ50%
20%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά33%
40%Over 5,5 κατά33%
20%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,520%
50%Over 10,50%
33%Over 11,50%
33%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ0%
17%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
50%Over 4,5 κατά60%
50%Over 5,5 κατά40%
33%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ20%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

91%Over 1,590%
91%Over 2,570%
64%Over 3,560%
45%Over 4,540%
45%Over 5,510%
36%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι90%
45%Over 25 πόντοι30%
36%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι60%
64%Over 25 πόντοι20%
36%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,580%
80%Over 2,560%
60%Over 3,560%
60%Over 4,540%
60%Over 5,520%
40%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι80%
60%Over 25 πόντοι20%
40%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι60%
80%Over 25 πόντοι40%
40%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,580%
67%Over 3,560%
33%Over 4,540%
33%Over 5,50%
33%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι40%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι0%
33%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.