Petrolul 52 – FCSB Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Petrolul 52 — FCSB, Σάβ 06 Φεβ 02:00

Petrolul 52ΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ
FCSBΗΗΙΗΝΗΗΙΗΝ

Παίκτες

Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνAlejandro BranBranΚ. μέσος103332480112161982%86913448%2009120031307,39
#71Αγκόλα25 ετώνBreston MalulaMalulaΚ. αμυν.9303740030084%5104782258%100360031307,02
#9EN27 ετώνDan NlunduluNlunduluΚ. επιθ.103032495690073%211004147%4009110031406,88
#7Πορτογαλία28 ετώνRodrigo MartinsMartinsΑρ. εξτρέμ11212231037132783%541013034%30013140041106,82
#4Ρουμανία36 ετώνPaul PappPappΚ. αμυν.101011240230080%797384056%4001060041006,89
#2222 ετώνM. ȚuțuȚuțuΔεξ. οπισθ.11101810290482%1452222851%30097004806,72
#98Ρουμανία23 ετώνR. JerdeaJerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#2Ρουμανία25 ετώνAndres DumitrescuDumitrescuΑρ. οπισθ.110101002132878%13214934369%2004140041506,90
#38Τσεχία32 ετώνDamián GonzálezGonzález11000000000068%00803—20000512941517,31
#19Πορτογαλία27 ετώνLéo TeixeiraTeixeiraΑρ. εξτρέμ1103062132155661%277619754%00017280041507,08
#20Ρουμανία34 ετώνSergiu HancaHancaΔεξ. μέσος9000300440086%1772053353%100114004806,78
#24Κάτω Χώρες22 ετώνAdam ZaianZaianΚ. αμυν.9000100000082%434661456%30033004706,58
#66Ρουμανία28 ετώνTiberiu CăpuşăCăpuşăΔεξ. οπισθ.11000300020473%472331858%00045004706,55
#8Αργεντινή27 ετώνL. VegaVegaΚ. μέσος7010601281182%42311755%10042002506,75
#99Νιγηρία24 ετώνDele IsraelIsraelΚ. μέσος5000110110080%56211250%20054002306,71
#80Ρουμανία19 ετώνM. IonițăIonițăΚ. μέσος70006001101—40208—10012002406,39
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνCalal HüseynovHüseynovΑμ. χαφ7000100010180%41101050%00023002206,46
#29Γερμανία26 ετώνKilian LudewigLudewigΔεξ. οπισθ.50001100000—52306—00010002206,47
#2120 ετώνDaniel ParaschivParaschivΚ. μέσος30000002100—3210945%00032001306,51
#30Ρουμανία17 ετώνRareș LeescuLeescuΚ. επιθ.50004222000—00004—00020002206,30
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#26Ρουμανία16 ετώνLiviu ArgeșanuArgeșanuΑμ. χαφ10001000000—10101—00000001006,64
#4016 ετώνRareș ManolacheManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

FCSB — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#11Ρουμανία26 ετώνDaniel BîrligeaBîrligeaΚ. επιθ.630322114591168%22412939%200108003507,19
#18Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PauloPauloΑμ. χαφ102021592430388%1171343558%3005130031206,82
#90Ρουμανία18 ετώνAlexandru StoianStoianΚ. επιθ.1020211224612—20411345%00040004606,77
#5Καμερούν30 ετώνJoyskim DawaDawaΚ. αμυν.91011133040088%1454623462%000750031406,62
#11Ρουμανία25 ετώνDavid MiculescuMiculescuΔεξ. εξτρέμ611111315211—52511647%00023001806,79
#33Μαυροβούνιο34 ετώνRisto RadunovicRadunovicΑρ. οπισθ.5101420150589%65901653%00023003307,02
#15Ισραήλ28 ετώνOfri AradAradΑμ. χαφ7101621360285%85402351%10035001706,70
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ41011641170785%42201338%00025001807,01
#20Ρουμανία26 ετώνDennis PoliticPoliticΑρ. εξτρέμ61015301310—31101148%10032003106,78
#419 ετώνRicardo PădurariuPădurariuΑρ. οπισθ.11000731171311285%2441636456%30010170041706,84
#31Ιταλία33 ετώνJuri CisottiCisottiΚ. μέσος1102015434192877%881454045%10016190041606,84
#32Ρουμανία26 ετώνȘtefan TârnovanuTârnovanuΤερμ.8000000000062%01802—10012321631317,09
#3Πορτογαλία29 ετώνAndré DuarteDuarteΚ. αμυν.8000510131088%1354793971%001510004607,04
#21Κονγκό - Κινσάσα30 ετώνDylan BatubinsikaBatubinsikaΚ. αμυν.7000510211092%5112943370%100620011506,78
#2Ρουμανία37 ετώνValentin CrețuCrețuΔεξ. οπισθ.701052021101176%792242960%30057003507,02
#28Αλγερία25 ετώνAymen BoutoutaouBoutoutaouΔεξ. εξτρέμ800018301175782%113103556%1005130011006,88
#14Γαλλία31 ετώνArnold GaritaGaritaΚ. επιθ.60009333211—10302136%00086001806,50
#30Ρουμανία23 ετώνΟκτάβιαν ΠοπέσκουΠοπέσκουΑρ. εξτρέμ60207207135674%20101635%10017003206,97
#97Μαρτινίκα29 ετώνRonny LabonneLabonneΔεξ. οπισθ.5000111030386%6661945%20031002606,59
#1319 ετώνMatei PopaPopaΤερμ.30000000000—00400—00000741406,69
#8Γαλλία32 ετώνEddy GnahoréGnahoréΑμ. χαφ7000000260190%46411050%00012002506,72
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000200051192%40411246%10044001606,91
#22Ρουμανία19 ετώνMihai TomaTomaΑρ. μέσος50102000200—22515—10022003206,63
#98Ρουμανία19 ετώνDavid PopaPopaΔεξ. εξτρέμ30006312000—30106—00001002006,91

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Petrolul 5211 αγώνεςFCSB11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςFCSB6 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςFCSB5 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-3-4
55%55%Νίκες36%36%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,738Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,647
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,647
13,2145ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,6193
4,549Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,965
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
3,741ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,369
12,6138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,613,6150
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες66
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
80%80%Νίκες50%50%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,1716
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
1365ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,120,3122
4,221Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,66,539
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
3,417ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,37,746
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,113,581
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,53
66Αγώνες55
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-3
33%33%Νίκες20%20%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,21
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,42
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,21
13,380ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,271
4,728Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,85,226
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,623
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,113,869
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
12,6138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,9153
8,796ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,583
0,84Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,911,59
12,462ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,575
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,67,243
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,68
12,776ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,678
7,847ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8840
10,6116Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,4115
2,7330Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,1824
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,091
10,452Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,29,356
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 22,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,859
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,21

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Petrolul 5211 αγώνεςFCSB11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςFCSB6 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςFCSB5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,573%
45%Over 1,545%
9%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,573%
45%Over 2,555%
36%Over 3,545%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

64%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,59%
18%Νίκη & Over 2,59%
36%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
40%Over 1,567%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
0%Over 2,567%
0%Over 3,567%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,533%
40%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
80%Νίκη & Under 2,533%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,540%
50%Over 1,520%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
83%Over 2,540%
67%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,520%
33%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ45%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου18%
9%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη9%
36%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

0%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
80%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

67%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη36%
9%Ισοπαλία27%
64%Νίκη ή ισοπαλία64%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
36%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη50%
0%Ισοπαλία33%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
80%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
17%Ισοπαλία20%
50%Νίκη ή ισοπαλία40%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,555%
27%Over 10,555%
18%Over 11,545%
18%Over 12,536%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ82%
18%Over 5,5 υπέρ55%
9%Over 6,5 υπέρ36%
55%Over 4,5 κατά45%
45%Over 5,5 κατά18%
27%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ91%
45%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ55%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,550%
0%Over 10,550%
0%Over 11,550%
0%Over 12,533%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ100%
20%Over 5,5 υπέρ67%
20%Over 6,5 υπέρ50%
60%Over 4,5 κατά33%
40%Over 5,5 κατά0%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,560%
50%Over 10,560%
33%Over 11,540%
33%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ60%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
50%Over 4,5 κατά60%
50%Over 5,5 κατά40%
33%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

91%Over 1,591%
91%Over 2,582%
64%Over 3,573%
45%Over 4,555%
45%Over 5,536%
36%Over 6,59%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι82%
45%Over 25 πόντοι36%
36%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι73%
64%Over 25 πόντοι36%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,583%
60%Over 3,567%
60%Over 4,550%
60%Over 5,550%
40%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι83%
60%Over 25 πόντοι33%
40%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι67%
80%Over 25 πόντοι33%
40%Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,580%
100%Over 2,580%
67%Over 3,580%
33%Over 4,560%
33%Over 5,520%
33%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι40%
33%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι40%
33%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.