Petrolul 52 – Dinamo Bucureşti Στατιστικά αγώνα

Petrolul 52 — Dinamo Bucureşti, Κυρ 19 Ιουλ 19:30

Petrolul 52ΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

1–0

Ημίχρονο 1–0

Dinamo BucureştiΙΝΝΝΝΙΝΝΝΝ

Παίκτες

Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνAlejandro BranBranΚ. μέσος103332480112161982%86913448%2009120031307,39
#71Αγκόλα25 ετώνBreston MalulaMalulaΚ. αμυν.9303740030084%5104782258%100360031307,02
#9EN27 ετώνDan NlunduluNlunduluΚ. επιθ.103032495690073%211004147%4009110031406,88
#7Πορτογαλία28 ετώνRodrigo MartinsMartinsΑρ. εξτρέμ11212231037132783%541013034%30013140041106,82
#4Ρουμανία36 ετώνPaul PappPappΚ. αμυν.101011240230080%797384056%4001060041006,89
#2222 ετώνM. ȚuțuȚuțuΔεξ. οπισθ.11101810290482%1452222851%30097004806,72
#98Ρουμανία23 ετώνR. JerdeaJerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#2Ρουμανία25 ετώνAndres DumitrescuDumitrescuΑρ. οπισθ.110101002132878%13214934369%2004140041506,90
#38Τσεχία32 ετώνDamián GonzálezGonzález11000000000068%00803—20000512941517,31
#19Πορτογαλία27 ετώνLéo TeixeiraTeixeiraΑρ. εξτρέμ1103062132155661%277619754%00017280041507,08
#20Ρουμανία34 ετώνSergiu HancaHancaΔεξ. μέσος9000300440086%1772053353%100114004806,78
#24Κάτω Χώρες22 ετώνAdam ZaianZaianΚ. αμυν.9000100000082%434661456%30033004706,58
#66Ρουμανία28 ετώνTiberiu CăpuşăCăpuşăΔεξ. οπισθ.11000300020473%472331858%00045004706,55
#8Αργεντινή27 ετώνL. VegaVegaΚ. μέσος7010601281182%42311755%10042002506,75
#99Νιγηρία24 ετώνDele IsraelIsraelΚ. μέσος5000110110080%56211250%20054002306,71
#80Ρουμανία19 ετώνM. IonițăIonițăΚ. μέσος70006001101—40208—10012002406,39
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνCalal HüseynovHüseynovΑμ. χαφ7000100010180%41101050%00023002206,46
#29Γερμανία26 ετώνKilian LudewigLudewigΔεξ. οπισθ.50001100000—52306—00010002206,47
#2120 ετώνDaniel ParaschivParaschivΚ. μέσος30000002100—3210945%00032001306,51
#30Ρουμανία17 ετώνRareș LeescuLeescuΚ. επιθ.50004222000—00004—00020002206,30
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#26Ρουμανία16 ετώνLiviu ArgeșanuArgeșanuΑμ. χαφ10001000000—10101—00000001006,64
#4016 ετώνRareș ManolacheManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Dinamo Bucureşti — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#44Ισπανία27 ετώνMartín PascualPascualΚ. αμυν.115051873020093%12135546467%3001610004707,37
#29Ισπανία27 ετώνAlberto SoroSoroΕπ. χαφ1142415713112288%1831033552%3001011004707,29
#77Ηνωμένο Βασίλειο29 ετώνDanny ArmstrongArmstrongΔεξ. εξτρέμ114104341221731112776%53303749%300714004607,78
#10Ρουμανία23 ετώνCătălin CîrjanCîrjanΚ. μέσος10222267471731087%114702435%210155004507,08
#7Ρουμανία22 ετώνA. MusiMusiΑρ. εξτρέμ72021544550072%40201738%21077002206,64
#9Γαλλία27 ετώνMamoudou KaramokoKaramokoΚ. επιθ.822218701672186%20603453%000311003207,16
#90Ρουμανία25 ετώνAndrei MărgineanMărgineanΑμ. χαφ1110118301132189%23122224958%200167004607,21
#97Κάτω Χώρες25 ετώνDean Zandbergen ZandbergenΚ. επιθ.41118412721—001010—00021002207,30
#18Σουηδία25 ετώνO. HintsaHintsaΚ. επιθ.91212101320—2021945%10034004206,77
#8Πορτογαλία27 ετώνDiogo PintoPintoΕπ. χαφ51017334521—12209—10023002206,85
#26Ρουμανία21 ετώνAdrian MaziluMaziluΔεξ. εξτρέμ51015201100—40205—10030002106,71
#36Μαρόκο24 ετώνAlaa BellaarouchBellaarouchΤερμ.11010000021084%0027010—3000334204707,29
#31Ρουμανία28 ετώνRaul OpruțOpruțΑρ. οπισθ.110007002183986%2683075362%100810004707,00
#15Ισραήλ21 ετώνNikita StoinovStoinovΚ. αμυν.10000000010093%573461752%00036003706,75
#20Ρουμανία20 ετώνDavid IrimiaIrimiaΔεξ. οπισθ.100102107100389%1871503655%200129004506,85
#6Βέλγιο28 ετώνMatthias VerrethVerrethΑμ. χαφ7000420010293%32724—00010003206,77
#23Ρουμανία20 ετώνIanis TârbăTârbăΔεξ. εξτρέμ70106015511—21001343%10043003006,62
#5Βόρεια Μακεδονία24 ετώνImran FetaiFetaiΚ. αμυν.20000000000—10702—10010001006,77
#22Ισπανία23 ετώνDarío BenavidesBenavidesΔεξ. οπισθ.60000000000—13402—00001003106,47
#30Ρουμανία20 ετώνMatteo DuțuDuțuΚ. αμυν.20000000000—00300—00000002006,49
#1920 ετώνRăzvan RaduRaduΑρ. οπισθ.20000000100—00000—00000000006,57
#21Ρουμανία22 ετώνC. MihaiMihaiΑμ. χαφ20001000000—11101—00000000006,48
#6619 ετώνStefan OprisOprisΔεξ. οπισθ.30000000000—00001—0000100000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Petrolul 5211 αγώνεςDinamo Bucureşti11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςDinamo Bucureşti5 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςDinamo Bucureşti6 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-2-1
55%55%Νίκες73%73%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,93222
0,738Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,591,1813
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,0912
13,2145ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,617,7195
4,549Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,864
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,556
3,741ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,560
12,6138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,8119
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,273
55Αγώνες55
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-0
80%80%Νίκες100%100%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,753,417
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,17315
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,47
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,99210
1365ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,118,492
4,221Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,67,437
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
3,417ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,829
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,18,442
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,63
66Αγώνες66
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
33%33%Νίκες50%50%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,338
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,681,177
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,4116
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,332
13,380ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,117,2103
4,728Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,527
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,835
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,231
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,112,877
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,647
12,6138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,912,6138
8,796ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,36,167
0,84Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,42
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,63
12,462ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,477
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6840
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,332
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,740,674
12,776ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,910,261
7,847ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 84,527
10,6116Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,8119
2,7330Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,6429
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,182
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
10,452Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,210,452
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 23,216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,42
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,070,42
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,111,267
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Petrolul 5211 αγώνεςDinamo Bucureşti11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςDinamo Bucureşti5 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςDinamo Bucureşti6 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,591%
45%Over 1,564%
9%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,582%
45%Over 2,555%
36%Over 3,536%
9%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

64%Over 0,5 α′ ημιχρόνου73%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου36%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,564%
18%Νίκη & Under 1,59%
18%Νίκη & Over 2,555%
36%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,5100%
40%Over 1,5100%
0%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,5100%
0%Over 2,5100%
0%Over 3,560%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου100%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου100%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,5100%
40%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,5100%
80%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,583%
50%Over 1,533%
17%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,567%
83%Over 2,517%
67%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,517%
33%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,533%
33%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου9%
9%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη36%
36%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

0%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη60%
80%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

67%G/G α′ ημιχρόνου17%
17%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη73%
9%Ισοπαλία18%
64%Νίκη ή ισοπαλία91%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία89%
36%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη100%
0%Ισοπαλία0%
80%Νίκη ή ισοπαλία100%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
80%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη50%
17%Ισοπαλία33%
50%Νίκη ή ισοπαλία83%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,527%
27%Over 10,518%
18%Over 11,59%
18%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ64%
18%Over 5,5 υπέρ45%
9%Over 6,5 υπέρ27%
55%Over 4,5 κατά18%
45%Over 5,5 κατά18%
27%Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ82%
45%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,520%
0%Over 10,520%
0%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ80%
20%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ40%
60%Over 4,5 κατά20%
40%Over 5,5 κατά20%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,533%
50%Over 10,517%
33%Over 11,50%
33%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ50%
17%Over 5,5 υπέρ50%
0%Over 6,5 υπέρ17%
50%Over 4,5 κατά17%
50%Over 5,5 κατά17%
33%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

91%Over 1,5100%
91%Over 2,582%
64%Over 3,555%
45%Over 4,536%
45%Over 5,527%
36%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι64%
45%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι18%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι73%
64%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,580%
60%Over 3,560%
60%Over 4,540%
60%Over 5,540%
40%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι40%
40%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
80%Over 25 πόντοι60%
40%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,583%
67%Over 3,550%
33%Over 4,533%
33%Over 5,517%
33%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι67%
33%Over 25 πόντοι50%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι50%
50%Over 25 πόντοι33%
33%Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.