Petrolul 52 – Corvinul Hunedoara Στατιστικά αγώνα

Petrolul 52 — Corvinul Hunedoara, Κυρ 06 Σεπ 15:00

Petrolul 52ΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–0

Ημίχρονο 1–0

Corvinul HunedoaraΙΗΗΝΝΙΗΗΝΝ

Παίκτες

Petrolul 52 — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Κόστα Ρίκα25 ετώνAlejandro BranBranΚ. μέσος103332480112161982%86913448%2009120031307,39
#71Αγκόλα25 ετώνBreston MalulaMalulaΚ. αμυν.9303740030084%5104782258%100360031307,02
#9EN27 ετώνDan NlunduluNlunduluΚ. επιθ.103032495690073%211004147%4009110031406,88
#7Πορτογαλία28 ετώνRodrigo MartinsMartinsΑρ. εξτρέμ11212231037132783%541013034%30013140041106,82
#4Ρουμανία36 ετώνPaul PappPappΚ. αμυν.101011240230080%797384056%4001060041006,89
#2222 ετώνM. ȚuțuȚuțuΔεξ. οπισθ.11101810290482%1452222851%30097004806,72
#98Ρουμανία23 ετώνR. JerdeaJerdeaΚ. επιθ.7101961741070%14401448%10025002606,74
#2Ρουμανία25 ετώνAndres DumitrescuDumitrescuΑρ. οπισθ.110101002132878%13214934369%2004140041506,90
#38Τσεχία32 ετώνDamián GonzálezGonzález11000000000068%00803—20000512941517,31
#19Πορτογαλία27 ετώνLéo TeixeiraTeixeiraΑρ. εξτρέμ1103062132155661%277619754%00017280041507,08
#20Ρουμανία34 ετώνSergiu HancaHancaΔεξ. μέσος9000300440086%1772053353%100114004806,78
#24Κάτω Χώρες22 ετώνAdam ZaianZaianΚ. αμυν.9000100000082%434661456%30033004706,58
#66Ρουμανία28 ετώνTiberiu CăpuşăCăpuşăΔεξ. οπισθ.11000300020473%472331858%00045004706,55
#8Αργεντινή27 ετώνL. VegaVegaΚ. μέσος7010601281182%42311755%10042002506,75
#99Νιγηρία24 ετώνDele IsraelIsraelΚ. μέσος5000110110080%56211250%20054002306,71
#80Ρουμανία19 ετώνM. IonițăIonițăΚ. μέσος70006001101—40208—10012002406,39
#18Αζερμπαϊτζάν23 ετώνCalal HüseynovHüseynovΑμ. χαφ7000100010180%41101050%00023002206,46
#29Γερμανία26 ετώνKilian LudewigLudewigΔεξ. οπισθ.50001100000—52306—00010002206,47
#2120 ετώνDaniel ParaschivParaschivΚ. μέσος30000002100—3210945%00032001306,51
#30Ρουμανία17 ετώνRareș LeescuLeescuΚ. επιθ.50004222000—00004—00020002206,30
#29Ρουμανία28 ετώνAdi Chică-RoșăChică-RoșăΚ. επιθ.10000002100—10003—00000001006,97
#26Ρουμανία16 ετώνLiviu ArgeșanuArgeșanuΑμ. χαφ10001000000—10101—00000001006,64
#4016 ετώνRareș ManolacheManolacheΚ. επιθ.10001000000—10001—00000000106,47

Δεν έχουμε τερματοφύλακα με συμμετοχές σε αυτό το ρόστερ.

Corvinul Hunedoara — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Πορτογαλία30 ετώνSérgio RibeiroRibeiroΔεξ. εξτρέμ11202146021811289%85732441%3001110004906,96
#19Ρουμανία29 ετώνDaniel PîrvulescuPîrvulescuΑρ. εξτρέμ11212331068104780%95903141%3001012004806,86
#4721 ετώνG. GoodladGoodladΕπ. χαφ102028511200—41001345%10025004206,72
#99Γκάνα23 ετώνEmmanuel YeboahYeboahΕπιθ.11111256216142563%22121318047%30026100041106,91
#30Ρουμανία26 ετώνAntoniu ManolacheManolacheΚ. αμυν.10111310451086%1194443655%100550041006,88
#22Σλοβακία29 ετώνAndrej FabryFabryΕπ. χαφ11121215442341384%186202846%00082004707,04
#9Περού28 ετώνRenato EspinosaEspinosaΚ. επιθ.1110114434620—01712444%000811004806,60
#23Μολδαβία30 ετώνIon CărărușCărărușΑμ. χαφ9101331120089%1051662841%201119003706,58
#15Σερβία27 ετώνMihajlo IvančevićIvančevićΚ. αμυν.7101410231088%1294362754%20091003407,17
#32Αργεντινή24 ετώνÁ. GillardGillardΑρ. εξτρέμ1111113444921—41302136%100126004306,73
#41Ρουμανία24 ετώνMario BratuBratuΔεξ. εξτρέμ610111200402—21204—00031004106,73
#21Ρουμανία20 ετώνC. SanduSanduΤερμ.11000000020066%101004—00003362341117,08
#13Ρουμανία25 ετώνFlavius IacobIacobΔεξ. οπισθ.11000103181221381%3463975551%20017110041107,00
#10Ρουμανία35 ετώνAlexandru NeacșaNeacșaΑρ. οπισθ.110103007124978%18152814549%3001710004906,85
#97Ρουμανία24 ετώνDenis HrezdacHrezdacΑμ. χαφ7000312120081%1441652653%20056003406,67
#18Ρουμανία34 ετώνFlorin IlieIlieΚ. αμυν.8000410140086%224921048%10030003706,64
#5Ιορδανία25 ετώνMohammad AbualnadiAbualnadiΚ. αμυν.4000101100086%581201244%11071002306,27
#12Ρουμανία21 ετώνC. FrănculescuFrănculescuΤερμ.20000000000—00000—00000630007,24
#14Νιγηρία19 ετώνMuhammed HayatuHayatuΑρ. εξτρέμ60002002000—23007—00023001006,49
#70Ρουμανία29 ετώνRonaldo DeaconuDeaconuΕπ. χαφ40001101313—10102—00010001206,62
#11Βραζιλία30 ετώνR. FerreiraFerreiraΕπ. χαφ20001000100—20003—00001000006,72
#29Νίγηρας19 ετώνEmmanuel OkoroOkoroΚ. επιθ.10001000000—00001—00010000006,51
#8Ρουμανία25 ετώνDragoș AlbuAlbuΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Petrolul 5211 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες
1111Αγώνες1111
6-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-4-3
55%55%Νίκες36%36%
1,2714ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,2714
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,647
0,738Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
13,2145ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615,8174
4,549Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
0,364ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,273
3,741ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,853
12,6138Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4114
0,273ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
55Αγώνες66
4-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
80%80%Νίκες50%50%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,751,8311
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,170,835
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,9916
1365ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,8101
4,221Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,734
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,332
3,417ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,34,527
12,462Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
66Αγώνες55
2-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
33%33%Νίκες20%20%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,63
0,835ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,42
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,42
13,380ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,114,673
4,728Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,819
0,53ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,15,226
12,776Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,11260
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,364Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,3615Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,34111
12,6138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,1177
8,796ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,37,684
0,84Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,332
0,42Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,835
12,462ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91590
9,849ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,752
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,26
12,776ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,917,487
7,847ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 86,432
10,6116Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,614,4159
2,7330Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,22,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
10,452Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21378
2,613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
10,764Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,116,281
2,8317Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,423,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Petrolul 5211 αγώνεςCorvinul Hunedoara11 αγώνες
Petrolul 525 αγώνεςCorvinul Hunedoara6 αγώνες
Petrolul 526 αγώνεςCorvinul Hunedoara5 αγώνες

Γκολ ομάδας

73%Over 0,555%
45%Over 1,536%
9%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

73%Over 1,573%
45%Over 2,536%
36%Over 3,518%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

64%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου9%
45%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

36%Νίκη & Over 1,536%
18%Νίκη & Under 1,50%
18%Νίκη & Over 2,536%
36%Νίκη & Under 2,50%
18%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

80%Over 0,583%
40%Over 1,550%
0%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
0%Over 2,550%
0%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

40%Νίκη & Over 1,550%
40%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,550%
80%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

67%Over 0,520%
50%Over 1,520%
17%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,560%
83%Over 2,520%
67%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,520%
0%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,520%
0%Νίκη & Under 2,50%
33%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

36%G/G α′ ημιχρόνου18%
9%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη18%
36%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Βασική αγορά

0%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
0%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
80%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

67%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη20%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

55%Νίκη36%
9%Ισοπαλία36%
64%Νίκη ή ισοπαλία73%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία57%
36%Νίκη χωρίς παθητικό18%

Αποτέλεσμα αγώνα

80%Νίκη50%
0%Ισοπαλία33%
80%Νίκη ή ισοπαλία83%
80%Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
80%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
17%Ισοπαλία40%
50%Νίκη ή ισοπαλία60%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,536%
27%Over 10,527%
18%Over 11,527%
18%Over 12,527%

Κόρνερ ομάδας

27%Over 4,5 υπέρ36%
18%Over 5,5 υπέρ36%
9%Over 6,5 υπέρ36%
55%Over 4,5 κατά45%
45%Over 5,5 κατά45%
27%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

64%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
45%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

0%Over 9,517%
0%Over 10,517%
0%Over 11,517%
0%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

20%Over 4,5 υπέρ33%
20%Over 5,5 υπέρ33%
20%Over 6,5 υπέρ33%
60%Over 4,5 κατά33%
40%Over 5,5 κατά33%
20%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

40%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

67%Over 9,560%
50%Over 10,540%
33%Over 11,540%
33%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ40%
50%Over 4,5 κατά60%
50%Over 5,5 κατά60%
33%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
67%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

91%Over 1,582%
91%Over 2,582%
64%Over 3,564%
45%Over 4,564%
45%Over 5,536%
36%Over 6,527%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι64%
45%Over 25 πόντοι45%
36%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι73%
64%Over 25 πόντοι55%
36%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,567%
80%Over 2,567%
60%Over 3,533%
60%Over 4,533%
60%Over 5,50%
40%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

60%Over 15 πόντοι50%
60%Over 25 πόντοι17%
40%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι50%
80%Over 25 πόντοι50%
40%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
33%Over 4,5100%
33%Over 5,580%
33%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι80%
33%Over 35 πόντοι80%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι100%
50%Over 25 πόντοι60%
33%Over 35 πόντοι60%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.