Partizani Tirana – Skënderbeu Korçë Στατιστικά αγώνα

Partizani Tirana — Skënderbeu Korçë, Σάβ 24 Οκτ 03:00

Partizani TiranaΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ
Skënderbeu KorçëΗΗΙΙΗΗΗΙΙΗ

Παίκτες

Partizani Tirana — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Κοσσυφοπέδιο26 ετώνAltin AliuAliuΑρ. εξτρέμ5303126110503—02121634%000530001206,72
#33Νιγηρία25 ετώνDavid FadairoFadairoΔεξ. εξτρέμ32025201401—0300723%00022000806,71
#18Νότια Αφρική25 ετώνRowan HumanHumanΕπ. χαφ5101710271179%00001141%001430011106,62
#21Αλβανία30 ετώνValentino MuratajMuratajΑμ. χαφ5101410160178%03413149%20044001906,71
#1417 ετώνElson HimallariHimallariΚ. επιθ.31017101000—201012—00014000406,53
#60Αλβανία27 ετώνPano QirkoQirkoΤερμ.6000000000079%07303—0000131111507,15
#44Αλβανία25 ετώνAlesio MijaMijaΚ. αμυν.6000100100088%1101724161%200480011306,40
#26Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνArafat DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος5000400140086%012013854%1007140011006,74
#1917 ετώνDion VataVataΚ. αμυν.5000100000090%0141031648%00013001906,40
#22Αλβανία25 ετώνAlbion MarkuMarkuΔεξ. οπισθ.50002005105—33803250%001370011006,23
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDavid AtanaskoskiAtanaskoskiΑρ. οπισθ.4000310230278%05221856%00031001706,59
#4Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAndi JanjevaJanjevaΚ. αμυν.50000000000—137212—10011001506,26
#8Κοσσυφοπέδιο23 ετώνRedon IsmailiIsmailiΑμ. χαφ40000000000—04011774%00023001406,61
#24Κονγκό - Μπραζαβίλ23 ετώνArchange BintsoukaBintsoukaΚ. επιθ.50108121200—01202248%00035001706,51
#10Αλβανία28 ετώνXhuliano SkukaSkukaΚ. επιθ.30002103000—00104—00011001406,47
#26Αλβανία23 ετώνPaulo BuxhelajBuxhelajΑρ. οπισθ.20001000204—236011—10011000606,34
#39Νιγηρία20 ετώνKazeem OgunleyeOgunleyeΕπ. χαφ50004204100—01201464%20012001406,70
#9Αλβανία25 ετώνAlbers KekoKekoΚ. επιθ.30002102100—0101831%00023001206,43
#51Βέλγιο25 ετώνSekou SidibeSidibeΔεξ. εξτρέμ30000000000—10201—00011001006,20
#620 ετώνBaboucarr JattaJattaΚ. μέσος20000000001—02007—00013001006,51
#25Αλβανία22 ετώνRrok TomaTomaΕπιθ.30000000101—00006—00010000006,34
#17Αλβανία22 ετώνEndri ÇelajÇelajΔεξ. εξτρέμ10000000000—11002—10010000106,21
Skënderbeu Korçë — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Γκάνα25 ετώνB. KwaremaKwaremaΚ. επιθ.621213713511—25323740%10099000907,03
#25Αλβανία23 ετώνDejvid JanaqiJanaqiΕπ. χαφ6101520250384%15713850%10048000806,77
#2824 ετώνB. MusaMusaΕπ. χαφ6101740420172%14103549%000512000906,77
#10Αίγυπτος26 ετώνSaleh NasrNasrΑρ. εξτρέμ510114608214—02102651%00003000706,75
#71Αλβανία26 ετώνMarco AliaAliaΤερμ.60000000000—06000—100011290306,48
#77Αλβανία26 ετώνKlevis ShaqeShaqeΑρ. οπισθ.6000210200182%171202764%30025000606,54
#26Γουινέα26 ετώνOusmane DrameDrameΚ. μέσος5000500230189%110234058%200105000706,87
#21Αλβανία26 ετώνKosta VangjeliVangjeliΔεξ. οπισθ.60002002401173%23501744%10011000706,28
#4Ελλάδα24 ετώνGeorgios LagonidisLagonidisΚ. αμυν.5000200010092%081143170%10013000706,88
#97Γαλλία28 ετώνAmadou SeydiSeydiΚ. αμυν.40000000000—171121350%00052000606,41
#11EN23 ετώνAmadou DialloDialloΑρ. εξτρέμ500041110707—02001842%00045000306,64
#3Κοσσυφοπέδιο20 ετώνLuan LleshiLleshiΑμυν.40001000000—24611860%00021000206,63
#8Βόρεια Μακεδονία29 ετώνEnnur TotreTotreΚ. μέσος40000001200—06001650%00026000206,59
#21Νίγηρας23 ετώνSalim AbubakarAbubakarΚ. μέσος30000000103—02111542%10061000406,29
#5Βραζιλία25 ετώνVictor BragaBragaΚ. μέσος20002000000—01113—00011000106,44
#9Βόρεια Μακεδονία21 ετώνN. VelichkovskiVelichkovskiΚ. επιθ.40001002100—10004—00012000006,48
#29Αλβανία23 ετώνErgi ZenullariZenullariΑρ. οπισθ.20000000001—00000—00000000006,46
#23Αλβανία25 ετώνMasimiliano DodaDodaΔεξ. οπισθ.20000000000—00101—20020000106,08
#720 ετώνDeclan MoussavouMoussavouΑρ. εξτρέμ10000000000—00001—00010000006,11

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Partizani Tirana6 αγώνεςSkënderbeu Korçë6 αγώνες
Partizani Tirana4 αγώνεςSkënderbeu Korçë2 αγώνες
Partizani Tirana2 αγώνεςSkënderbeu Korçë4 αγώνες
66Αγώνες66
1-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-3-3
17%17%Νίκες0%0%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,40,835
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,171
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,674
1060ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,710,563
318Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,54,527
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,171
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 43,521
12,877Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,416,398
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,332
44Αγώνες22
0-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
22Αγώνες44
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,200
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,41,59
1,811ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,92,716
13,380ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,214,386
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
1060Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,412,776
1,8311Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32,3314
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0300
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1500
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Partizani Tirana6 αγώνεςSkënderbeu Korçë6 αγώνες
Partizani Tirana4 αγώνεςSkënderbeu Korçë2 αγώνες
Partizani Tirana2 αγώνεςSkënderbeu Korçë4 αγώνες

Γκολ ομάδας

83%Over 0,567%
33%Over 1,517%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,533%
50%Over 3,517%
33%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,52 αγ.
4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,54 αγ.
2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου17%
67%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη0%
17%Ισοπαλία50%
33%Νίκη ή ισοπαλία50%
20%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη2 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη4 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

83%Over 9,517%
50%Over 10,517%
17%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ33%
33%Over 5,5 υπέρ17%
33%Over 6,5 υπέρ17%
50%Over 4,5 κατά17%
50%Over 5,5 κατά0%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,52 αγ.
4 αγ.Over 10,52 αγ.
4 αγ.Over 11,52 αγ.
4 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,54 αγ.
2 αγ.Over 10,54 αγ.
2 αγ.Over 11,54 αγ.
2 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
50%Over 4,583%
17%Over 5,567%
0%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι83%
50%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι100%
17%Over 25 πόντοι100%
17%Over 35 πόντοι100%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,52 αγ.
4 αγ.Over 2,52 αγ.
4 αγ.Over 3,52 αγ.
4 αγ.Over 4,52 αγ.
4 αγ.Over 5,52 αγ.
4 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,54 αγ.
2 αγ.Over 2,54 αγ.
2 αγ.Over 3,54 αγ.
2 αγ.Over 4,54 αγ.
2 αγ.Over 5,54 αγ.
2 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.