Partizani Tirana – Dinamo City Στατιστικά αγώνα

Partizani Tirana — Dinamo City, Σάβ 12 Σεπ 17:00

Partizani TiranaΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Σουπερλίγκα Αλβανίας

2–4

Ημίχρονο 1–3

Dinamo CityΝΝΝΝΗΝΝΝΝΗ

Παίκτες

Partizani Tirana — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Κοσσυφοπέδιο26 ετώνAltin AliuAliuΑρ. εξτρέμ5303126110503—02121634%000530001206,72
#33Νιγηρία25 ετώνDavid FadairoFadairoΔεξ. εξτρέμ32025201401—0300723%00022000806,71
#18Νότια Αφρική25 ετώνRowan HumanHumanΕπ. χαφ5101710271179%00001141%001430011106,62
#21Αλβανία30 ετώνValentino MuratajMuratajΑμ. χαφ5101410160178%03413149%20044001906,71
#1417 ετώνElson HimallariHimallariΚ. επιθ.31017101000—201012—00014000406,53
#60Αλβανία27 ετώνPano QirkoQirkoΤερμ.6000000000079%07303—0000131111507,15
#44Αλβανία25 ετώνAlesio MijaMijaΚ. αμυν.6000100100088%1101724161%200480011306,40
#26Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνArafat DoumbiaDoumbiaΚ. μέσος5000400140086%012013854%1007140011006,74
#1917 ετώνDion VataVataΚ. αμυν.5000100000090%0141031648%00013001906,40
#22Αλβανία25 ετώνAlbion MarkuMarkuΔεξ. οπισθ.50002005105—33803250%001370011006,23
#3Βόρεια Μακεδονία29 ετώνDavid AtanaskoskiAtanaskoskiΑρ. οπισθ.4000310230278%05221856%00031001706,59
#4Κοσσυφοπέδιο24 ετώνAndi JanjevaJanjevaΚ. αμυν.50000000000—137212—10011001506,26
#8Κοσσυφοπέδιο23 ετώνRedon IsmailiIsmailiΑμ. χαφ40000000000—04011774%00023001406,61
#24Κονγκό - Μπραζαβίλ23 ετώνArchange BintsoukaBintsoukaΚ. επιθ.50108121200—01202248%00035001706,51
#10Αλβανία28 ετώνXhuliano SkukaSkukaΚ. επιθ.30002103000—00104—00011001406,47
#26Αλβανία23 ετώνPaulo BuxhelajBuxhelajΑρ. οπισθ.20001000204—236011—10011000606,34
#39Νιγηρία20 ετώνKazeem OgunleyeOgunleyeΕπ. χαφ50004204100—01201464%20012001406,70
#9Αλβανία25 ετώνAlbers KekoKekoΚ. επιθ.30002102100—0101831%00023001206,43
#51Βέλγιο25 ετώνSekou SidibeSidibeΔεξ. εξτρέμ30000000000—10201—00011001006,20
#620 ετώνBaboucarr JattaJattaΚ. μέσος20000000001—02007—00013001006,51
#25Αλβανία22 ετώνRrok TomaTomaΕπιθ.30000000101—00006—00010000006,34
#17Αλβανία22 ετώνEndri ÇelajÇelajΔεξ. εξτρέμ10000000000—11002—10010000106,21
Dinamo City — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Αλβανία27 ετώνLorenco VilaVilaΚ. μέσος62029401040287%13103348%00027001606,86
#2921 ετώνHekuran BerishaBerishaΕπιθ.52127304200—11202343%00072001506,95
#11Καναδάς22 ετώνR. Silva-RichardsSilva-RichardsΚ. επιθ.61018408400—01112648%00035001506,85
#5Αλβανία30 ετώνErion HoxhallariHoxhallariΑρ. οπισθ.3101310130194%11512259%100210001207,06
#8Αλβανία26 ετώνEridon QardakuQardakuΚ. μέσος3101320230086%23101348%21040001206,98
#47Βραζιλία30 ετώνLorranLorranΑρ. οπισθ.21011101202—00005—00003000206,75
#24Αλβανία25 ετώνFlorenc FarrukuFarrukuΚ. επιθ.51018331000—11311229%00036001106,54
#88Αλβανία24 ετώνFlamur RuciRuciΕπ. χαφ41012102111—10201862%00042000106,74
#77Αλβανία31 ετώνAldo TeqjaTeqjaΤερμ.6000000000094%03302—000001571206,70
#2Αλβανία24 ετώνYsni IsmailiIsmailiΔεξ. οπισθ.6010100740881%171014155%10024001506,61
#20Νιγηρία22 ετώνMalomo AyodejiAyodejiΕπ. χαφ5020600161284%04501938%20065001506,73
#21Αλβανία22 ετώνKlevi QefalijaQefalijaΚ. μέσος6010200350090%08203253%00095001406,73
#6Νιγηρία25 ετώνAdamu AlhassanAlhassanΑμ. χαφ6000000001091%02802857%30049001306,58
#27Αλβανία32 ετώνNaser AlijiAlijiΚ. αμυν.5010000040294%03931867%10033000606,74
#22Αλβανία33 ετώνBruno Dita DitaΚ. αμυν.4000100000089%001110—10011001306,38
#28Αλβανία28 ετώνIsi ManellariManellariΑμ. χαφ30001000301—00103—00000001106,51
#19Νιγηρία30 ετώνIbrahim MustaphaMustaphaΚ. επιθ.40002210000—0031732%10030001006,38
#18Αλβανία20 ετώνDejvi MetajMetajΔεξ. εξτρέμ20000000000—00005—00003000106,49
#4520 ετώνBright JamesJamesΔεξ. οπισθ.10001001001—00205—00001000106,21

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Partizani Tirana6 αγώνεςDinamo City6 αγώνες
Partizani Tirana4 αγώνεςDinamo City3 αγώνες
Partizani Tirana2 αγώνεςDinamo City3 αγώνες
66Αγώνες66
1-1-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-2
17%17%Νίκες67%67%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,41,6710
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 000
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,835
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,835
1060ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,710,362
318Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,53,823
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,250,332
530ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 45,533
12,877Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13,414,889
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,200
44Αγώνες33
0-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,81κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,3κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,9κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
22Αγώνες33
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,34κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,73κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,61κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,28κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,20,171
2,1713Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,416
1,811ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,91,811
13,380ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,2742
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 2,6κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,4κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,5κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 3,3κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
1060Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,413,380
1,8311Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,32,6716
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,030,171
0,332Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,150,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,34κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,33κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,03κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,16κάτω από 5 αγώνες (2/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Partizani Tirana6 αγώνεςDinamo City6 αγώνες
Partizani Tirana4 αγώνεςDinamo City3 αγώνες
Partizani Tirana2 αγώνεςDinamo City3 αγώνες

Γκολ ομάδας

83%Over 0,567%
33%Over 1,550%
17%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,550%
83%Over 2,550%
50%Over 3,533%
33%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,550%
0%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,550%
0%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

50%G/G α′ ημιχρόνου50%
67%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

17%Νίκη67%
17%Ισοπαλία0%
33%Νίκη ή ισοπαλία67%
20%Νίκη χωρίς την ισοπαλία67%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

83%Over 9,550%
50%Over 10,533%
17%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

50%Over 4,5 υπέρ50%
33%Over 5,5 υπέρ33%
33%Over 6,5 υπέρ33%
50%Over 4,5 κατά33%
50%Over 5,5 κατά33%
33%Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

83%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
50%Over 4,567%
17%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

83%Over 15 πόντοι100%
50%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι100%
17%Over 25 πόντοι67%
17%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.