Partizan – Mačva Šabac Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Partizan — Mačva Šabac, Κυρ 08 Νοε 18:00

PartizanΝΗΗΝΝΝΗΗΝΝ
Mačva ŠabacΗΙΙΗΗΗΙΙΗΗ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 73,8%ισοπαλία Χ 16,7%νίκη φιλοξενούμενου 2 9,6%

Παίκτες

Partizan — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#89Βραζιλία27 ετώνJehJehΚ. επιθ.1330337908130266%70216144%30016250021307,01
#19Σενεγάλη25 ετώνSeck DembaSeckΔεξ. εξτρέμ103232011215111581%123104755%30110180021106,99
#9Σλοβενία20 ετώνKojzek ErikKojzekΚ. επιθ.133231081192072%41302130%0001180021006,86
#17Σερβία21 ετώνAleksic MilanAleksicΕπ. χαφ14212265032501980%57101623%300145002906,83
#11Μαυροβούνιο24 ετώνVukotic MilanVukoticΕπ. χαφ10222213052301390%114023664%3017150011107,39
#40Σερβία19 ετώνSimic NikolaSimicΚ. αμυν.121011440440089%16113276076%0006100021807,06
#10Σερβία23 ετώνMiladinovic IgorMiladinovicΕπ. χαφ10121163119182685%59403843%1001190021607,02
#44Μαυροβούνιο26 ετώνMilic StefanMilicΚ. αμυν.9101720430186%16143364960%3007110011506,97
#39Γκάνα22 ετώνZubairu IbrahimZubairuΑρ. εξτρέμ12101186011180275%71304558%3001116002706,94
#27Σερβία27 ετώνCumic NikolaCumicΔεξ. εξτρέμ91211910181911070%53103146%0003160021206,98
#23Βραζιλία29 ετώνLima SidneyLimaΚ. αμυν.6101310100089%582031554%000700011006,78
#99Σερβία19 ετώνKostic BogdanKosticΕπ. χαφ111011131351281%1010927%00055002806,56
#4Σλοβενία31 ετώνJurcevic MarioJurcevicΑρ. οπισθ.4101320130378%46811554%00151002306,85
#16Σερβία20 ετώνΟύγκρεσιτς ΌγκνιενΟύγκρεσιτςΚ. μέσος51011130130189%91301858%10037000506,98
#20Νιγηρία19 ετώνNwulu SamsonNwuluΔεξ. οπισθ.1101071051321186%1992325972%3009250021507,10
#14Γκάνα30 ετώνBaba IddrisuBabaΚ. μέσος10000620520085%166715369%10011170021306,82
#1Σερβία35 ετώνMilosevic MarkoMilosevicΤερμ.7000000000071%00601—000001382806,60
#31Σερβία29 ετώνKrunic MilosKrunicΤερμ.7000000000069%20405—00002191301606,62
#25Μαυροβούνιο21 ετώνRoganovic MilanRoganovicΔεξ. οπισθ.5010200391983%771302467%00035000706,86
#24Σερβία22 ετώνDjurdjevic VukasinDjurdjevicΚ. αμυν.5000311160482%421602155%10042000806,51
#819 ετώνZekovic AleksZekovicΚ. μέσος9000600220083%911113054%301910001706,62
#32Σερβία22 ετώνTrifunovic NemanjaTrifunovicΑρ. εξτρέμ70006216505—30212054%2004100001006,58
#3318 ετώνPetrovic StefanPetrovicΑρ. οπισθ.6000200230377%8511214—000110001006,49
#5Σερβία22 ετώνMilovanovic MatejaMilovanovicΚ. αμυν.6000210520180%72411970%00025002506,74
Mačva Šabac — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία26 ετώνVidakov MilanVidakovΚ. επιθ.124042772560060%1141217743%30018230031406,92
#27Σερβία27 ετώνPejović LukaPejovićΑρ. εξτρέμ14202185113122574%28101417745%20027250032006,78
#30Σερβία21 ετώνDjordjic DjordjeDjordjicΕπ. χαφ14101134018140473%164315445%40015170032006,68
#19Σερβία38 ετώνRistivojević IgorRistivojevićΚ. αμυν.12101710040071%10117794259%300960031406,83
#10Σερβία24 ετώνErgelaš MitarErgelašΔεξ. εξτρέμ11111123021011166%54711935%0001210003806,72
#99Σερβία20 ετώνDelibašić NikšaDelibašićΚ. επιθ.111012211000—2140824%00033001706,51
#55Σερβία32 ετώνČolović StefanČolovićΔεξ. εξτρέμ51012102301—11106—00033000406,59
#15Σερβία24 ετώνSladojević S.SladojevićΚ. αμυν.13010320210078%111580135450%4002070032106,65
#8Σερβία31 ετώνVraštanović BoškoVraštanovićΚ. μέσος13010710351482%18101574545%30120160031406,66
#44Σερβία25 ετώνStevanovic NemanjaStevanovicΑρ. οπισθ.12010411461666%28152725549%30013180021506,46
#17Σερβία24 ετώνLainović NikolaLainovićΔεξ. οπισθ.1301082017102882%13112805053%2007180031406,70
#89Σερβία19 ετώνJovanovic VukasinJovanovicΤερμ.9000000100074%00801—00000351721317,08
#22Βοσνία - Ερζεγοβίνη26 ετώνTojcic KristijanTojcicΚ. αμυν.12000110400079%15172694552%70025120031606,54
#4Σερβία27 ετώνIlić VladimirIlićΔεξ. οπισθ.11000310840273%742544250%20016190031706,37
#5Σερβία28 ετώνTerzić DarkoTerzićΑμ. χαφ10000800440075%341121433%1001330031206,44
#12Σερβία22 ετώνRakonic KostaRakonicΤερμ.6000000000072%00304—00003181121206,72
#1119 ετώνRakic VladimirRakicΕπ. χαφ90005103211—104622036%200920031206,39
#34Σερβία22 ετώνKnežević DaniloKneževićΑμ. χαφ60102104201—101722145%00074000706,72
#26Σερβία24 ετώνDrezgic UrosDrezgicΚ. αμυν.4000000000083%242048—10032000606,56
#33Σερβία24 ετώνBlagojević UrošBlagojevićΑρ. οπισθ.30001001000—51708—00012000806,31
#35Kone IssaKoneΚ. αμυν.10000001000—21708—00002000206,56
#21Σερβία28 ετώνDjuric VasilijeDjuricΕπ. χαφ50101000210—10003—00002000306,55
#6ΣερβίαJevremović JakšaJevremovićΑμ. χαφ20000000000—12002—00011000206,38
#50Σερβία34 ετώνMatić BojanMatićΚ. επιθ.20000000000—00000—00000000106,44

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Partizan14 αγώνεςMačva Šabac14 αγώνες
Partizan7 αγώνεςMačva Šabac7 αγώνες
Partizan7 αγώνεςMačva Šabac7 αγώνες
1414Αγώνες1414
5-2-7Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-4-8
36%36%Νίκες14%14%
1,7124ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,30,7911
0,8612ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,910,57
0,578Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,365
1,1416Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,710,436
18,6260ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,69,1127
5,983Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,52,433
0,649ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,142
6,388ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,52,839
17,7248Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1514,9209
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,100
77Αγώνες77
3-0-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-3
43%43%Νίκες29%29%
1,4310ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,5417
0,715ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,433
0,292Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,574
1,148Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,433
19,9139ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,41177
5,740Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 53,122
0,574ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,480,292
7,754ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,129
17,1120Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,714,9104
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
77Αγώνες77
2-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-5
29%29%Νίκες0%0%
214ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,574
17ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,730,574
0,866Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,470,141
1,148Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,433
17,3121ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,87,150
6,143Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 41,611
0,715ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3200
4,934ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,11,410
18,3128Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,315105
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0700
0,142Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,213
1,7124Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,31,7925
13,2185ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,414,6205
7,7108ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79126
0,292Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,433
1,299Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,051,4310
13,192ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,615105
9,164ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,667
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2400
2,1415Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,552,1415
13,393ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,314,3100
6,344ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,459
11,6163Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1516,4230
2,3633Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,72,9341
0,071Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,294Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,130,071
1177Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,318,3128
1,8613Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,83,4324
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
0,141Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,130,141
12,386Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,714,6102
2,8620Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,592,4317
0,141Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,433Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1300

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Partizan14 αγώνεςMačva Šabac14 αγώνες
Partizan7 αγώνεςMačva Šabac7 αγώνες
Partizan7 αγώνεςMačva Šabac7 αγώνες

Γκολ ομάδας

79%Over 0,564%
50%Over 1,514%
36%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

79%Over 1,571%
71%Over 2,543%
50%Over 3,529%
21%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
7%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
71%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
36%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

29%Νίκη & Over 1,50%
7%Νίκη & Under 1,514%
29%Νίκη & Over 2,50%
7%Νίκη & Under 2,514%
21%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

71%Over 0,586%
43%Over 1,514%
29%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

71%Over 1,557%
57%Over 2,543%
29%Over 3,529%
14%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου57%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
71%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
43%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

29%Νίκη & Over 1,50%
14%Νίκη & Under 1,529%
29%Νίκη & Over 2,50%
14%Νίκη & Under 2,529%
14%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

86%Over 0,543%
57%Over 1,514%
43%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,586%
86%Over 2,543%
71%Over 3,529%
29%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

71%Over 0,5 α′ ημιχρόνου14%
14%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
71%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
29%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

29%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,50%
29%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,50%
29%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

64%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου21%
57%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

21%G/G & Νίκη0%
14%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

43%Γκολ/Γκολ57%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου29%
43%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

14%G/G & Νίκη0%
29%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Βασική αγορά

86%Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

29%G/G α′ ημιχρόνου14%
71%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

29%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη14%
14%Ισοπαλία29%
50%Νίκη ή ισοπαλία43%
42%Νίκη χωρίς την ισοπαλία20%
14%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

43%Νίκη29%
0%Ισοπαλία29%
43%Νίκη ή ισοπαλία57%
43%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
29%Νίκη χωρίς παθητικό29%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη0%
29%Ισοπαλία29%
57%Νίκη ή ισοπαλία29%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,514%
36%Over 10,50%
21%Over 11,50%
14%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

79%Over 4,5 υπέρ21%
57%Over 5,5 υπέρ14%
36%Over 6,5 υπέρ7%
14%Over 4,5 κατά57%
0%Over 5,5 κατά43%
0%Over 6,5 κατά21%

Συνδυασμοί

57%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ29%
36%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

71%Over 9,514%
57%Over 10,50%
29%Over 11,50%
29%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

86%Over 4,5 υπέρ43%
86%Over 5,5 υπέρ29%
57%Over 6,5 υπέρ14%
29%Over 4,5 κατά57%
0%Over 5,5 κατά29%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

57%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ43%
57%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κόρνερ αγώνα

14%Over 9,514%
14%Over 10,50%
14%Over 11,50%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

71%Over 4,5 υπέρ0%
29%Over 5,5 υπέρ0%
14%Over 6,5 υπέρ0%
0%Over 4,5 κατά57%
0%Over 5,5 κατά57%
0%Over 6,5 κατά43%

Συνδυασμοί

57%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ14%
14%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
86%Over 2,579%
79%Over 3,571%
64%Over 4,564%
43%Over 5,550%
36%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι86%
43%Over 25 πόντοι57%
36%Over 35 πόντοι36%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

93%Over 15 πόντοι71%
79%Over 25 πόντοι57%
57%Over 35 πόντοι36%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
71%Over 2,586%
71%Over 3,571%
57%Over 4,571%
14%Over 5,557%
14%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

57%Over 15 πόντοι100%
29%Over 25 πόντοι71%
14%Over 35 πόντοι43%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

86%Over 15 πόντοι71%
71%Over 25 πόντοι71%
43%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,571%
86%Over 3,571%
71%Over 4,557%
71%Over 5,543%
57%Over 6,543%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

71%Over 15 πόντοι71%
57%Over 25 πόντοι43%
57%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

100%Over 15 πόντοι71%
86%Over 25 πόντοι43%
71%Over 35 πόντοι43%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.