Παρί FC – Νις Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Παρί FC — Νις, Κυρ 30 Αυγ 16:00

Παρί FCΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Λιγκ 1

3–0

Ημίχρονο 1–0

ΝιςΗΙΗΝΝΗΙΗΝΝ

Παίκτες

Παρί FC — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Μάλι26 ετώνLassine SinayokoSinayokoΚ. επιθ.6414201025111077%97203048%200910003307,60
#10Αλγερία28 ετώνIlan KebbalKebbalΔεξ. εξτρέμ611114516112684%82202439%00089003207,25
#7Γαλλία23 ετώνPablo PagisPagisΑρ. εξτρέμ61111210383285%93201940%00077003307,14
#31Αλγερία27 ετώνSamir CherguiCherguiΚ. αμυν.4101110010090%391135—10081002206,85
#4Γαλλία29 ετώνVincent MarchettiMarchettiΚ. μέσος21012100000—00200—00000001106,98
#42Ιταλία22 ετώνDiego CoppolaCoppolaΚ. αμυν.6000000010092%693921949%10031003406,88
#1Γερμανία36 ετώνKevin TrappTrappΤερμ.6000000000080%00500—000001393406,85
#33Γαλλία33 ετώνPierre Lees-MelouLees-MelouΑμ. χαφ6000500330090%217623366%00057003407,30
#17Γαλλία29 ετώνAdama CamaraCamaraΔεξ. οπισθ.6000210240085%1451602251%00063003306,80
#20Γαλλία28 ετώνMaxime LopezLopezΑμ. χαφ6010410170494%97521252%20052003307,21
#15Ιταλία22 ετώνLuca KoleoshoKoleoshoΔεξ. εξτρέμ50101231641179%72101734%10083002406,76
#14Μάλι34 ετώνHamari TraoréTraoréΔεξ. οπισθ.5000000220195%72711350%20053002306,69
#6Βραζιλία24 ετώνOtávioOtávioΚ. αμυν.3000100000093%441448—10021002107,10
#5Σενεγάλη26 ετώνMoustapha MbowMbowΚ. αμυν.3000000000098%50616—00021001106,90
#23Κονγκό - Κινσάσα18 ετώνRudy MatondoMatondoΚ. μέσος60003213300—4330833%10041003206,51
#27Νιγηρία31 ετώνMoses SimonSimonΑρ. εξτρέμ40003103310—22105—00011003006,78
#820 ετώνE. GueuGueuΚ. μέσος50102021210—13103—10042002206,56
#28Βέλγιο28 ετώνThibault De SmetDe SmetΑρ. οπισθ.10000000000—10204—10012000106,54
#93Γαλλία28 ετώνJonathan IkonéIkonéΔεξ. εξτρέμ20000000000—00001—00020001106,50
#18Γαλλία20 ετώνOmar SissokoSissokoΚ. επιθ.30001000000—10005—00013001006,60
#11Ακτή Ελεφαντοστού29 ετώνJ. KrassoKrassoΚ. επιθ.10000000000—00002—0001000000—
Νις — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#92Γαλλία34 ετώνJonathan ClaussClaussΔεξ. οπισθ.6101166141341081%92711860%00021001607,31
#11Ακτή Ελεφαντοστού23 ετώνElye WahiWahiΚ. επιθ.51018441420—11101345%10016000406,65
#9Αλγερία26 ετώνMohamed AmouraAmouraΑρ. εξτρέμ41017324411—72001440%10032000206,88
#23Σενεγάλη26 ετώνYehvann DioufDioufΤερμ.6000000000077%00502—0001118131706,80
#35Γαλλία17 ετώνXavier MandzaMandzaΑμ. χαφ6000410440289%1492412757%10033001706,86
#55Μπουρούντι27 ετώνY. NdayishimiyeNdayishimiyeΚ. αμυν.6000100100092%6113451858%20035001606,88
#7Γαλλία30 ετώνGauthier HeinHeinΔεξ. εξτρέμ6010510593390%42301232%00032001607,05
#39Μάλι17 ετώνDjibril CoulibalyCoulibalyΚ. μέσος6000520230091%55712239%100105001506,58
#5Αίγυπτος27 ετώνMohamed AbdelmonemAbdelmonemΚ. αμυν.6000300110094%1172422162%10023001606,88
#28Βέλγιο37 ετώνAxel WitselWitselΑμ. χαφ5000621320094%37441244%00026000606,90
#27Γαλλία25 ετώνNiels NkounkouNkounkouΑρ. οπισθ.40001012100—136612348%00043000206,75
#10Μαρόκο26 ετώνSofiane DiopDiopΑρ. εξτρέμ6020221591278%54101248%10022001506,98
#26Γαλλία25 ετώνMelvin BardBardΑρ. οπισθ.20001000200—315210—00012001206,69
#29Γαλλία26 ετώνNathan NgoumouNgoumouΔεξ. εξτρέμ50003011000—10104—00002001406,46
#33Σενεγάλη22 ετώνAntoine MendyMendyΚ. αμυν.3000300010090%52309—00012001106,58
#87Γαλλία19 ετώνEvertonEvertonΑμ. χαφ30000000000—20307—00032001106,68
#44Γαλλία21 ετώνZoumana DialloDialloΚ. επιθ.10001000000—00102—10030001006,47
#6Αλγερία27 ετώνHicham BoudaouiBoudaouiΚ. μέσος20001000100—11012—00001000106,61
#2Τυνησία32 ετώνAli AbdiAbdiΑρ. οπισθ.30000000000—31104—00020000206,24
#36Γκάνα26 ετώνAlidu SeiduSeiduΚ. αμυν.10000000000—01020—00010000106,46
#25Γαλλία22 ετώνMohamed-Ali ChoChoΔεξ. εξτρέμ10001000000—00000—00020001006,36
#21Σουηδία24 ετώνIsak JanssonJanssonΑρ. εξτρέμ30001000000—10004—00002000106,62
#84Μαρόκο20 ετώνHamza KoutouneKoutouneΔεξ. οπισθ.20001000000—00000—00030001106,20

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Παρί FC6 αγώνεςΝις6 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΝις4 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΝις2 αγώνες
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
50%50%Νίκες33%33%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,450,835
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,53
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,53
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,332
13,782ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,811,770
4,326Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,83,521
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,231
9,859Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,98,752
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
33Αγώνες44
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
33Αγώνες22
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-2
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,451,177
18,3110ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,615,895
10,362ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 1010,362
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
13,782Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,98,752
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,59
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/2)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Παρί FC6 αγώνεςΝις6 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΝις4 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΝις2 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,550%
50%Over 1,533%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,567%
50%Over 2,550%
17%Over 3,50%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου33%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,50%
50%Νίκη & Over 2,533%
0%Νίκη & Under 2,50%
33%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,54 αγ.
3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,54 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,54 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,52 αγ.
3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,52 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,52 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου33%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη33%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη33%
33%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη4 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη2 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,550%
17%Over 10,533%
17%Over 11,517%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ50%
17%Over 5,5 υπέρ33%
17%Over 6,5 υπέρ33%
33%Over 4,5 κατά17%
17%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,54 αγ.
3 αγ.Over 10,54 αγ.
3 αγ.Over 11,54 αγ.
3 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,52 αγ.
3 αγ.Over 10,52 αγ.
3 αγ.Over 11,52 αγ.
3 αγ.Over 12,52 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ2 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά2 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά2 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ2 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ2 αγ.

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,567%
67%Over 2,533%
33%Over 3,533%
33%Over 4,50%
17%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι33%
33%Over 25 πόντοι17%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι17%
0%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,54 αγ.
3 αγ.Over 2,54 αγ.
3 αγ.Over 3,54 αγ.
3 αγ.Over 4,54 αγ.
3 αγ.Over 5,54 αγ.
3 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.