Παρί FC – Λοριάν Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Παρί FC — Λοριάν, Σάβ 13 Μαρ 02:00

Παρί FCΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Λιγκ 1

ΛοριάνΗΝΙΗΝΗΝΙΗΝ

Παίκτες

Παρί FC — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Μάλι26 ετώνLassine SinayokoSinayokoΚ. επιθ.6414201025111077%97203048%200910003307,60
#10Αλγερία28 ετώνIlan KebbalKebbalΔεξ. εξτρέμ611114516112684%82202439%00089003207,25
#7Γαλλία23 ετώνPablo PagisPagisΑρ. εξτρέμ61111210383285%93201940%00077003307,14
#31Αλγερία27 ετώνSamir CherguiCherguiΚ. αμυν.4101110010090%391135—10081002206,85
#4Γαλλία29 ετώνVincent MarchettiMarchettiΚ. μέσος21012100000—00200—00000001106,98
#42Ιταλία22 ετώνDiego CoppolaCoppolaΚ. αμυν.6000000010092%693921949%10031003406,88
#1Γερμανία36 ετώνKevin TrappTrappΤερμ.6000000000080%00500—000001393406,85
#33Γαλλία33 ετώνPierre Lees-MelouLees-MelouΑμ. χαφ6000500330090%217623366%00057003407,30
#17Γαλλία29 ετώνAdama CamaraCamaraΔεξ. οπισθ.6000210240085%1451602251%00063003306,80
#20Γαλλία28 ετώνMaxime LopezLopezΑμ. χαφ6010410170494%97521252%20052003307,21
#15Ιταλία22 ετώνLuca KoleoshoKoleoshoΔεξ. εξτρέμ50101231641179%72101734%10083002406,76
#14Μάλι34 ετώνHamari TraoréTraoréΔεξ. οπισθ.5000000220195%72711350%20053002306,69
#6Βραζιλία24 ετώνOtávioOtávioΚ. αμυν.3000100000093%441448—10021002107,10
#5Σενεγάλη26 ετώνMoustapha MbowMbowΚ. αμυν.3000000000098%50616—00021001106,90
#23Κονγκό - Κινσάσα18 ετώνRudy MatondoMatondoΚ. μέσος60003213300—4330833%10041003206,51
#27Νιγηρία31 ετώνMoses SimonSimonΑρ. εξτρέμ40003103310—22105—00011003006,78
#820 ετώνE. GueuGueuΚ. μέσος50102021210—13103—10042002206,56
#28Βέλγιο28 ετώνThibault De SmetDe SmetΑρ. οπισθ.10000000000—10204—10012000106,54
#93Γαλλία28 ετώνJonathan IkonéIkonéΔεξ. εξτρέμ20000000000—00001—00020001106,50
#18Γαλλία20 ετώνOmar SissokoSissokoΚ. επιθ.30001000000—10005—00013001006,60
#11Ακτή Ελεφαντοστού29 ετώνJ. KrassoKrassoΚ. επιθ.10000000000—00002—0001000000—
Λοριάν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Γαλλία28 ετώνJ. MakengoMakengoΕπ. χαφ6111941841088%72724058%100618003607,21
#33Γαλλία20 ετώνGabin BernardeauBernardeauΕπ. χαφ6101621331665%61412251%00039003506,80
#42Ακτή Ελεφαντοστού19 ετώνMamadou KonéKonéΚ. επιθ.610110731500—42001634%00076003206,60
#18Γαλλία23 ετώνIbrahima BaldéBaldéΚ. επιθ.41013120100—1121936%00041002406,61
#10Δανία22 ετώνIsak JensenJensenΑρ. εξτρέμ51013104101—00008—00004002106,87
#72Βέλγιο21 ετώνNoah MbambaMbambaΚ. μέσος31011100000—23207—00035001206,66
#43Μπουρκίνα Φάσο22 ετώνArsène KouassiKouassiΑρ. οπισθ.6010200591582%68812249%10057003606,79
#3Τυνησία28 ετώνMontassar TalbiTalbiΚ. αμυν.6000430010091%674362668%10023003607,10
#38Ελβετία32 ετώνYvon MvogoMvogoΤερμ.6000000000072%00500—000001783606,78
#8Γαλλία27 ετώνN. CadiouCadiouΚ. μέσος6000801540083%75712652%00058003606,88
#32Γκάνα24 ετώνNathaniel AdjeiAdjeiΑμυν.6000000310194%10123043167%10046003607,13
#20Γουινέα23 ετώνDembo SyllaSyllaΔεξ. οπισθ.6000000120089%12141833566%000310003606,93
#62Καμερούν21 ετώνArthur AvomAvomΚ. μέσος6000400231187%119321864%10044003406,95
#11Γαλλία24 ετώνThéo Le BrisLe BrisΔεξ. μέσος50004105210—971121657%00032002406,88
#77Ελλάδα25 ετώνPanos KatserisKatserisΔεξ. μέσος50301101623—447011—10012002206,96
#2Γαλλία28 ετώνAlec GeorgenGeorgenΔεξ. οπισθ.20000000101—03122—00011002006,79
#95Γαλλία23 ετώνIsaak TouréTouréΚ. αμυν.10001001000—21708—00010001007,14
#19Σενεγάλη23 ετώνSouleymane FayeFayeΔεξ. εξτρέμ30003003211—101010—00013001006,84
#15Μπενίν28 ετώνAiyegun TosinTosinΚ. επιθ.20001010000—00101—00000001006,37
#55Ιταλία23 ετώνN. ObaretinObaretinΚ. αμυν.20000001000—00602—00020001006,38

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Παρί FC6 αγώνεςΛοριάν6 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΛοριάν3 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΛοριάν3 αγώνες
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
50%50%Νίκες33%33%
1,338ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4516
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,835
0,674Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,332
0,674Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,674
13,782ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,81060
4,326Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,83,521
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,332
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,82,515
9,859Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,91590
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1700
33Αγώνες33
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
0,53Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,53
0,674Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,4516
18,3110ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,614,889
10,362ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 101378
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
13,782Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,99,255
2,1713Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,26
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/2)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Παρί FC6 αγώνεςΛοριάν6 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΛοριάν3 αγώνες
Παρί FC3 αγώνεςΛοριάν3 αγώνες

Γκολ ομάδας

50%Over 0,583%
50%Over 1,517%
33%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

50%Over 1,550%
50%Over 2,550%
17%Over 3,517%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
50%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,533%
50%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,533%
33%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

17%G/G α′ ημιχρόνου0%
33%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη33%
33%Ισοπαλία33%
83%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

17%Over 9,533%
17%Over 10,533%
17%Over 11,533%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ0%
17%Over 5,5 υπέρ0%
17%Over 6,5 υπέρ0%
33%Over 4,5 κατά67%
17%Over 5,5 κατά50%
0%Over 6,5 κατά50%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,560%
67%Over 2,560%
33%Over 3,560%
33%Over 4,560%
17%Over 5,560%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι20%
33%Over 25 πόντοι20%
17%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι60%
0%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,52 αγ.
3 αγ.Over 2,52 αγ.
3 αγ.Over 3,52 αγ.
3 αγ.Over 4,52 αγ.
3 αγ.Over 5,52 αγ.
3 αγ.Over 6,52 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι2 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι2 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.