Παρί Σεν Ζερμέν – Οσέρ Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Παρί Σεν Ζερμέν — Οσέρ, Σάβ 23 Ιαν 02:00

Λιγκ 1

ΟσέρΗΗΝΝΗΗΗΝΝΗ

Παίκτες

Παρί Σεν Ζερμέν — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Ισπανία26 ετώνFerran TorresTorresΚ. επιθ.640411520400—22101050%00006001407,16
#5Βραζιλία32 ετώνMarquinhos MarquinhosΚ. αμυν.5303441020090%211421542%10042001707,21
#17Πορτογαλία26 ετώνVitinhaVitinhaΑμ. χαφ611113305104192%55711152%10031001707,88
#11Γαλλία24 ετώνMaghnes AklioucheAklioucheΔεξ. εξτρέμ6101533272088%94201442%00042001406,85
#7Γεωργία25 ετώνK. KvaratskheliaKvaratskheliaΑρ. εξτρέμ611114629101290%41001646%00023001407,10
#4Βραζιλία22 ετώνLucas BeraldoBeraldoΚ. αμυν.4101110100088%511212—00001000206,85
#39Ρωσία27 ετώνMatvey SafonovSafonovΤερμ.6000000000080%00904—000021281806,61
#51Ισημερινός24 ετώνWillian PachoPachoΚ. αμυν.5000100000096%1041241858%00011001706,83
#33Γαλλία20 ετώνWarren Zaïre-EmeryZaïre-EmeryΚ. μέσος6010512142093%81301644%00023001606,78
#87Πορτογαλία22 ετώνJoão NevesNevesΚ. μέσος50001144030191%117502456%00054001606,99
#2Μαρόκο27 ετώνAchraf HakimiHakimiΔεξ. οπισθ.50001323861188%34302147%10007001706,74
#8Ισπανία30 ετώνFabián RuizRuizΚ. μέσος60208303103188%732012—10022001307,26
#14Γαλλία21 ετώνDésiré DouéDouéΔεξ. εξτρέμ6010165113101384%102003462%000410001507,33
#10Γαλλία29 ετώνOusmane DembéléDembéléΚ. επιθ.40101645590383%01005—00000001406,78
#21Γαλλία30 ετώνLucas HernándezHernándezΑρ. οπισθ.3000000020091%431109—10013000406,79
#25Πορτογαλία24 ετώνNuno Mendes MendesΑρ. οπισθ.2010320284487%31521357%10026001107,69
#22Βέλγιο21 ετώνMika GodtsGodtsΑρ. εξτρέμ6010510561289%40001655%00026001306,86
#12Γαλλία33 ετώνLucas DigneDigneΑρ. οπισθ.20002000321—11307—00003000207,04
#27Φιλιππίνες18 ετώνDro FernándezFernándezΕπ. χαφ40000011110—51109—10011001206,49
#6Ουκρανία24 ετώνIlya ZabarnyiZabarnyiΚ. αμυν.10000000000—00503—00010000106,64
#24Γαλλία20 ετώνSenny Nsona MayuluMayuluΜέσος10000000000—00000—00010000106,39
Οσέρ — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#19EN24 ετώνCameron ArcherArcherΚ. επιθ.44049634300—21141126%00081001807,05
#27Γαλλία24 ετώνLamine SySyΔεξ. οπισθ.61015101441279%97903149%000930011606,56
#10Καμερούν26 ετώνDanny NamasoNamasoΑρ. εξτρέμ61211161682082%91703146%000660011207,10
#3Γαλλία23 ετώνR. LascaryLascaryΚ. επιθ.51019626201—53301238%00033001706,66
#5Γαλλία22 ετώνKévin DanoisDanoisΜέσος60007201091182%1971304861%10010120011607,09
#23Σενεγάλη26 ετώνMamadou DiopDiopΤερμ.6010000011048%01801—00000241611606,62
#92Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνClément AkpaAkpaΚ. αμυν.6000211210278%1162212750%100880011406,36
#46Βέλγιο21 ετώνArthur PiedfortPiedfortΑμ. χαφ6000100120285%810631647%100530011306,53
#8Γαλλία24 ετώνNaouirou AhamadaAhamadaΚ. μέσος6000630661186%53611547%000320011206,60
#15Γαλλία22 ετώνChrist MakossoMakossoΚ. αμυν.4010000222080%382631048%10141001506,58
#21Γαλλία28 ετώνRomain FaivreFaivreΕπ. χαφ60107318121486%40001956%00026001807,02
#22Νορβηγία24 ετώνFredrik OppegårdOppegårdΑρ. οπισθ.40000003202—34122730%00041001706,45
#4Κονγκό - Κινσάσα28 ετώνAxel TuanzebeTuanzebeΚ. αμυν.3000210010082%221911255%00032001506,61
#20Ακτή Ελεφαντοστού25 ετώνSinaly DiomandéDiomandéΚ. αμυν.20002010000—33919—10033000806,31
#35Κονγκό - Κινσάσα18 ετώνElikya LegrosLegrosΚ. αμυν.40001000000—332128—10030000706,38
#77Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνAristide ZossouZossouΑρ. εξτρέμ40002003101—11204—00020000806,47
#32Καμερούν20 ετώνRayan MandengueMandengueΑρ. εξτρέμ40101003110—3230945%10072001106,63
#17Γαλλία24 ετώνPierre EkwahEkwahΑμ. χαφ40002000000—10013—00022001206,47
#3419 ετώνLamfia DioubatéDioubatéΑμ. χαφ30002100000—00201—10010000106,43
#9Καναδάς27 ετώνTheo BairBairΚ. επιθ.10001000000—00000—00000000106,57

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Παρί Σεν Ζερμέν6 αγώνεςΟσέρ6 αγώνες
Παρί Σεν Ζερμέν2 αγώνεςΟσέρ3 αγώνες
Παρί Σεν Ζερμέν4 αγώνεςΟσέρ3 αγώνες
66Αγώνες66
3-2-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
50%50%Νίκες33%33%
1,8311ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,451,338
1,338ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,674
0,53Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,53
1,338Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,835
21,3128ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,81272
7,344Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,8530
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3900
5,734ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,85,835
11,368Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,99,255
0,332ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,171
22Αγώνες33
1-0-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
44Αγώνες33
2-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-3
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
1,338Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,452,6716
15,291ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,615,291
742ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 1010,261
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
5,835Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,91484
1,177Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,681,338
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,080,171
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (2/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (4/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (4/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Παρί Σεν Ζερμέν6 αγώνεςΟσέρ6 αγώνες
Παρί Σεν Ζερμέν2 αγώνεςΟσέρ3 αγώνες
Παρί Σεν Ζερμέν4 αγώνεςΟσέρ3 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,5100%
67%Over 1,533%
17%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,583%
50%Over 3,567%
0%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

50%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
67%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

33%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,517%
33%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,517%
33%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,53 αγ.
2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

4 αγ.Over 0,53 αγ.
4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

4 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
4 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

83%Γκολ/Γκολ83%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου50%
50%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

4 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

4 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
4 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

50%Νίκη33%
33%Ισοπαλία0%
83%Νίκη ή ισοπαλία33%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη3 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

4 αγ.Νίκη3 αγ.
4 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,5100%
0%Over 10,5100%
0%Over 11,550%
0%Over 12,550%

Κόρνερ ομάδας

67%Over 4,5 υπέρ83%
50%Over 5,5 υπέρ50%
33%Over 6,5 υπέρ50%
0%Over 4,5 κατά67%
0%Over 5,5 κατά67%
0%Over 6,5 κατά67%

Συνδυασμοί

33%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ100%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,53 αγ.
2 αγ.Over 10,53 αγ.
2 αγ.Over 11,53 αγ.
2 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,53 αγ.
4 αγ.Over 10,53 αγ.
4 αγ.Over 11,53 αγ.
4 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
83%Over 2,567%
50%Over 3,550%
33%Over 4,517%
17%Over 5,50%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

33%Over 15 πόντοι50%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι17%
33%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,53 αγ.
2 αγ.Over 2,53 αγ.
2 αγ.Over 3,53 αγ.
2 αγ.Over 4,53 αγ.
2 αγ.Over 5,53 αγ.
2 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,53 αγ.
4 αγ.Over 2,53 αγ.
4 αγ.Over 3,53 αγ.
4 αγ.Over 4,53 αγ.
4 αγ.Over 5,53 αγ.
4 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.