Otelul – Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα Στατιστικά αγώνα

Otelul — Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα, Κυρ 16 Αυγ 18:30

OtelulΙΗΗΗΗΙΗΗΗΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

1–1

Ημίχρονο 0–0

Παίκτες

Otelul — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πράσινο Ακρωτήριο32 ετώνPatrick FernandesFernandesΚ. επιθ.104042692750349%821316842%21021140011206,95
#16Πορτογαλία27 ετώνJoão LameiraLameiraΑμ. χαφ7202831252080%1771034056%2001010001807,09
#27Πορτογαλία31 ετώνPedro NunoNunoΕπ. χαφ111612610352451682%11824251%1006240011207,26
#10Πορτογαλία29 ετώνAndrézinhoAndrézinhoΑρ. εξτρέμ101118544111583%97504147%2005240011506,82
#24Ρουμανία21 ετώνDenis BordunBordunΔεξ. εξτρέμ11101720450167%93412138%10084001906,57
#28Πορτογαλία30 ετώνMiguel SilvaSilvaΑρ. οπισθ.6111611392482%881723151%10066001806,99
#39Μολδαβία31 ετώνTeodor LunguLunguΑμ. χαφ9101820350184%114812042%400134001606,72
#1Ρουμανία28 ετώνC. BozoancaBozoancaΤερμ.11000000010060%001004—00002341811606,86
#6Ρουμανία30 ετώνPaul IacobIacobΚ. αμυν.110001031231087%21136375459%100770011606,84
#5Ακτή Ελεφαντοστού27 ετώνHabib SyllaSyllaΔεξ. οπισθ.10000310850084%2693545452%2011650011406,61
#17Ρουμανία28 ετώνA. CiobanuCiobanuΕπ. χαφ1001080091021083%195635365%110515001907,02
#3Ελλάδα26 ετώνG. ChristopoulosChristopoulosΚ. αμυν.8000300000089%863892874%100250011206,73
#2Βουλγαρία34 ετώνMilen ZhelevZhelevΔεξ. οπισθ.7000100242290%1481742351%100111001706,70
#30Ρουμανία20 ετώνMatei FrunzaFrunzaΔεξ. εξτρέμ7000510320077%70701940%00043001406,62
#88Βραζιλία26 ετώνKazuKazuΑρ. οπισθ.3000000100176%451021260%00024000406,63
#7Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PaulinoPaulinoΑρ. εξτρέμ80008003100—60102359%10015000706,53
#4Πορτογαλία26 ετώνManuel LopesLopesΑμυν.20001010000—311115—00011000106,58
#11Γουινέα Μπισάου29 ετώνJosé CorreiaCorreiaΚ. επιθ.40003000000—00101243%00025000206,55
#8Πορτογαλία24 ετώνRafael BritoBritoΑμ. χαφ30000000100—32708—00012000406,56
#77Ρουμανία19 ετώνA. BălănicăBălănicăΔεξ. εξτρέμ40000001000—21004—10040000306,43
#15Ρουμανία21 ετώνDan-Cristian NeicuNeicuΔεξ. εξτρέμ40001000000—20003—00140000006,08
#44Καναδάς32 ετώνDominick ZatorZatorΚ. αμυν.20000000000—22102—00010000306,31
#18ΡουμανίαDragos AfteneAfteneΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
#16Ρουμανία24 ετώνDan-Emilian NeicuNeicuΚ. αμυν.10000000000—01000—0001000000—
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#22Γαλλία27 ετώνSimon ElisorElisorΚ. επιθ.660610800201—1001827%10045005107,19
#7Γαλλία30 ετώνSteven NsimbaNsimbaΚ. επιθ.9404148210801—00112146%10036004806,95
#9Παλαιστίνη25 ετώνAssad Al-HamlawiAl-HamlawiΚ. επιθ.7404291277510—11502651%10063004007,22
#20Ρουμανία29 ετώνAlexandru CicâldăuCicâldăuΚ. μέσος10202269381811687%85202660%00015006407,39
#12Νιγηρία27 ετώνMonday EtimEtimΔεξ. εξτρέμ922213633102287%32302348%200912005407,09
#10Ρουμανία23 ετώνȘtefan BaiaramBaiaramΑρ. εξτρέμ823216339143188%63203558%100712005207,27
#24Σερβία28 ετώνNikola StevanovicStevanovicΚ. αμυν.10101822030093%1686075367%00073006807,15
#6Ρουμανία26 ετώνVladimir ScreciuScreciuΚ. αμυν.10101310130090%15123304372%00059006207,20
#3Ουκρανία26 ετώνO. RomanchukRomanchukΚ. αμυν.9111610010086%1393652660%20052005407,03
#23Πορτογαλία29 ετώνSamuel TelesTelesΚ. μέσος81011130452082%95702745%20097003906,86
#11Ρουμανία34 ετώνNicușor Bancu BancuΑρ. οπισθ.11040821183382080%1992714550%200134006607,43
#17Κόστα Ρίκα25 ετώνCarlos MoraMoraΔεξ. μέσος11050820132091185%2291935360%00096006507,35
#8Ρουμανία27 ετώνTudor BăluțăBăluțăΑμ. χαφ903018501104282%15121653255%10081004507,21
#30Ρουμανία20 ετώνDavid MateiMateiΔεξ. εξτρέμ1001019635121582%195303451%20088006606,93
#90Ρουμανία24 ετώνRăzvan SavaSavaΤερμ.6000000000083%10302—10000822806,51
#21Ρουμανία29 ετώνLaurențiu PopescuPopescuΤερμ.5000000000073%00501—000001774107,26
#23Γεωργία25 ετώνA. MekvabishviliMekvabishviliΑμ. χαφ60109223111393%65411456%10054002507,05
#29Ρουμανία20 ετώνL. BăsceanuBăsceanuΑρ. εξτρέμ10010950472282%32301550%00009005206,77
#4Ρουμανία34 ετώνAlexandru CrețuCrețuΑμ. χαφ7000100020088%531501560%11044004506,32
#28Ρουμανία30 ετώνAdrian RusRusΚ. αμυν.3000200020188%4051838%10020001106,82
#19Πορτογαλία29 ετώνHeri TavaresTavaresΑρ. εξτρέμ50001000101—4120629%00032003406,15
#31Τζαμάικα25 ετώνRonaldo WebsterWebsterΑρ. οπισθ.10000000000—01003—00001000205,36
#16Πορτογαλία27 ετώνJoão LameiraLameiraΑμ. χαφ30000000100—30003—00030003006,56
#18Ρουμανία21 ετώνMihnea RădulescuRădulescuΔεξ. εξτρέμ10000001001—10002—00000000106,45

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Otelul11 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα11 αγώνες
Otelul6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
Otelul5 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα5 αγώνες
1111Αγώνες1111
2-4-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)7-2-2
18%18%Νίκες64%64%
111ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,342,2725
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,8220
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,556
0,647Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,7319
12132ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,619,2211
3,437Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,76,875
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,364
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,74,954
13,3146Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,69,6105
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,182
66Αγώνες66
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-0-1
33%33%Νίκες83%83%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,753,3320
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,172,6716
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,835
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,992,515
14,587ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,122,2133
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,6848
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,53
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,36,338
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,1954
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,332
55Αγώνες55
0-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-1
0%0%Νίκες40%40%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,9215
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,680,84
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,21Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,84
945ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,678
210Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,85,427
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,21
4,824ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,13,216
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,110,251
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,091Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,556
1,4516Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,340,829
16,2178ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,7173
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,290
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,674
1,177Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,332
18,5111ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,392
7,243ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,68,249
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,42
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,741,47
13,467ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,281
8,241ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,241
11,9131Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,2112
2,0923Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,8220
0,182Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
0,364Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,120,182
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,21166
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,59
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
14,673Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,246
2,211Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,422,211
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,21
0,63Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,180,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Otelul11 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα11 αγώνες
Otelul6 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα6 αγώνες
Otelul5 αγώνεςΟυνιβερσιτάτεα Κραϊόβα5 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,591%
36%Over 1,545%
0%Over 2,545%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
45%Over 2,555%
27%Over 3,555%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου82%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

9%Νίκη & Over 1,545%
9%Νίκη & Under 1,518%
9%Νίκη & Over 2,545%
9%Νίκη & Under 2,518%
9%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,583%
33%Over 1,583%
0%Over 2,583%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,583%
33%Over 2,583%
17%Over 3,583%
17%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου83%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,583%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,583%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

40%Over 0,5100%
40%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,560%
60%Over 2,520%
40%Over 3,520%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,50%
0%Νίκη & Under 1,540%
0%Νίκη & Over 2,50%
0%Νίκη & Under 2,540%
0%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου0%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

9%G/G & Νίκη9%
9%Νίκη χωρίς παθητικό55%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ17%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη0%
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

18%Νίκη64%
36%Ισοπαλία18%
55%Νίκη ή ισοπαλία82%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία78%
9%Νίκη χωρίς παθητικό55%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη83%
33%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία83%
17%Νίκη χωρίς παθητικό67%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη40%
40%Ισοπαλία40%
40%Νίκη ή ισοπαλία80%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,527%
27%Over 10,518%
18%Over 11,518%
18%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ55%
27%Over 5,5 υπέρ27%
18%Over 6,5 υπέρ18%
45%Over 4,5 κατά27%
45%Over 5,5 κατά18%
36%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
45%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
17%Over 10,517%
17%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ67%
33%Over 5,5 υπέρ33%
17%Over 6,5 υπέρ33%
33%Over 4,5 κατά17%
33%Over 5,5 κατά0%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ17%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,520%
40%Over 10,520%
20%Over 11,520%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
20%Over 5,5 υπέρ20%
20%Over 6,5 υπέρ0%
60%Over 4,5 κατά40%
60%Over 5,5 κατά40%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,591%
82%Over 2,582%
73%Over 3,564%
55%Over 4,527%
45%Over 5,527%
27%Over 6,518%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι55%
45%Over 25 πόντοι45%
45%Over 35 πόντοι9%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι82%
45%Over 25 πόντοι36%
27%Over 35 πόντοι9%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,583%
83%Over 2,567%
67%Over 3,550%
33%Over 4,517%
33%Over 5,517%
33%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι50%
33%Over 25 πόντοι33%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι67%
50%Over 25 πόντοι17%
33%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
80%Over 3,580%
80%Over 4,540%
60%Over 5,540%
20%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι60%
60%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι60%
20%Over 35 πόντοι20%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.