Otelul – CFR Cluj Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Otelul — CFR Cluj, Σάβ 18 Ιουλ 18:30

OtelulΙΗΗΗΗΙΗΗΗΗ

Σουπερλίγκα Ρουμανίας

2–1

Ημίχρονο 1–0

CFR ClujΙΗΝΗΝΙΗΝΗΝ

Παίκτες

Otelul — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πράσινο Ακρωτήριο32 ετώνPatrick FernandesFernandesΚ. επιθ.104042692750349%821316842%21021140011206,95
#16Πορτογαλία27 ετώνJoão LameiraLameiraΑμ. χαφ7202831252080%1771034056%2001010001807,09
#27Πορτογαλία31 ετώνPedro NunoNunoΕπ. χαφ111612610352451682%11824251%1006240011207,26
#10Πορτογαλία29 ετώνAndrézinhoAndrézinhoΑρ. εξτρέμ101118544111583%97504147%2005240011506,82
#24Ρουμανία21 ετώνDenis BordunBordunΔεξ. εξτρέμ11101720450167%93412138%10084001906,57
#28Πορτογαλία30 ετώνMiguel SilvaSilvaΑρ. οπισθ.6111611392482%881723151%10066001806,99
#39Μολδαβία31 ετώνTeodor LunguLunguΑμ. χαφ9101820350184%114812042%400134001606,72
#1Ρουμανία28 ετώνC. BozoancaBozoancaΤερμ.11000000010060%001004—00002341811606,86
#6Ρουμανία30 ετώνPaul IacobIacobΚ. αμυν.110001031231087%21136375459%100770011606,84
#5Ακτή Ελεφαντοστού27 ετώνHabib SyllaSyllaΔεξ. οπισθ.10000310850084%2693545452%2011650011406,61
#17Ρουμανία28 ετώνA. CiobanuCiobanuΕπ. χαφ1001080091021083%195635365%110515001907,02
#3Ελλάδα26 ετώνG. ChristopoulosChristopoulosΚ. αμυν.8000300000089%863892874%100250011206,73
#2Βουλγαρία34 ετώνMilen ZhelevZhelevΔεξ. οπισθ.7000100242290%1481742351%100111001706,70
#30Ρουμανία20 ετώνMatei FrunzaFrunzaΔεξ. εξτρέμ7000510320077%70701940%00043001406,62
#88Βραζιλία26 ετώνKazuKazuΑρ. οπισθ.3000000100176%451021260%00024000406,63
#7Πράσινο Ακρωτήριο28 ετώνJoão PaulinoPaulinoΑρ. εξτρέμ80008003100—60102359%10015000706,53
#4Πορτογαλία26 ετώνManuel LopesLopesΑμυν.20001010000—311115—00011000106,58
#11Γουινέα Μπισάου29 ετώνJosé CorreiaCorreiaΚ. επιθ.40003000000—00101243%00025000206,55
#8Πορτογαλία24 ετώνRafael BritoBritoΑμ. χαφ30000000100—32708—00012000406,56
#77Ρουμανία19 ετώνA. BălănicăBălănicăΔεξ. εξτρέμ40000001000—21004—10040000306,43
#15Ρουμανία21 ετώνDan-Cristian NeicuNeicuΔεξ. εξτρέμ40001000000—20003—00140000006,08
#44Καναδάς32 ετώνDominick ZatorZatorΚ. αμυν.20000000000—22102—00010000306,31
#18ΡουμανίαDragos AfteneAfteneΑμ. χαφ10000000000—10001—0000000000—
#16Ρουμανία24 ετώνDan-Emilian NeicuNeicuΚ. αμυν.10000000000—01000—0001000000—
CFR Cluj — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία34 ετώνStefan DrazicDrazicΚ. επιθ.106162284283166%24905246%1009130041507,15
#11Ρουμανία27 ετώνAndrei CordeaCordeaΔεξ. εξτρέμ115353510417267977%116403742%100770041707,37
#17Ιταλία19 ετώνLorenzo BilibocBilibocΔεξ. εξτρέμ1020216731461184%42312952%000510004706,84
#45Ρουμανία39 ετώνMário Camora CamoraΑρ. οπισθ.10111110550280%14131512958%200490031206,73
#6Ρουμανία24 ετώνOvidiu PerianuPerianuΑμ. χαφ8101630850284%164904257%0001390031006,93
#41Κροατία30 ετώνAnton KresicKresicΚ. αμυν.41012100100—442551142%10081003207,02
#19Ρουμανία33 ετώνSergiu BuşBuşΚ. επιθ.41017520110—00004—00013001106,73
#31Ρουμανία30 ετώνOctavian VâlceanuVâlceanuΤερμ.11000000000052%10603—00001351841706,76
#47Γερμανία35 ετώνChristopher BraunBraunΔεξ. οπισθ.10000411773178%2353525157%1001770031706,70
#14Πορτογαλία25 ετώνSimão RochaRochaΑρ. οπισθ.9010300481382%10214443256%000570031206,82
#86Ρουμανία22 ετώνViktor KunKunΔεξ. οπισθ.7000220500178%12102003151%100124004706,64
#42Κροατία28 ετώνRenato PantalonPantalonΚ. αμυν.6000200000090%612722267%00033002606,69
#7Κοσσυφοπέδιο29 ετώνMeriton KorenicaKorenicaΑρ. εξτρέμ50101031561383%92302132%00086001606,76
#77Ρουμανία21 ετώνAndres SfaitSfaitΑρ. εξτρέμ1102013311272475%100212540%20051004906,61
#3Γεωργία25 ετώνΊβα ΓκελασβίλιΓκελασβίλιΚ. αμυν.30000000100—382216—10021001406,73
#73Κροατία30 ετώνKarlo MuharMuharΑμ. χαφ3000721630088%81521855%00022001506,96
#8Ρουμανία25 ετώνAlin FicăFicăΚ. μέσος3000820440093%21211558%00028001207,17
#18Αυστρία23 ετώνErvin OmicOmicΑμ. χαφ30004200101—64501138%00053001306,79
#7Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνAdi NalicNalicΕπ. χαφ40104201610—25116—00042001606,87
#21Ρουμανία23 ετώνCristian IgnatIgnatΚ. αμυν.2000200010085%308110—00011000406,59
#10Ρουμανία31 ετώνAdrian PăunPăunΚ. μέσος70003201200—30005—00001003206,52
#2320 ετώνAmin ZiblimZiblimΚ. μέσος20001100001—21003—10021001006,71
#5Ουρουγουάη24 ετώνFrancisco BarriosBarriosΚ. μέσος20000000100—21305—00022002006,72
#29Αλγερία33 ετώνErnest KommeyKommey20002000200—10002—00001000006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Otelul11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Otelul6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Otelul5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες
1111Αγώνες1111
2-4-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-5
18%18%Νίκες45%45%
111ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
0,829ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,931,212
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,647Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,738
12132ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,615150
3,437Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,75,353
0,182ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,55
4,448ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7550
13,3146Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,610,4104
0,182ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,180,11
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
33%33%Νίκες60%60%
1,177ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,75210
16ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,171,47
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,26
16Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,990,84
14,587ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,114,271
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,65,628
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,42
424ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,35,628
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,11155
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,21
55Αγώνες66
0-2-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
0%0%Νίκες33%33%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,177
0,63ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,6815
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,21Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,50,674
945ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,115,879
210Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 3,8525
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,63
4,824ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,14,422
12,261Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,19,849
0,42ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0600
0,091Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,310,364
1,4516Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,341,5517
16,2178ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
7,684ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,3990
0,171Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,420,63
1,177Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,910,84
18,5111ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91680
7,243ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,69,447
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,171
1,89Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,742,1713
13,467ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,91575
8,241ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 88,643
11,9131Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,610,7107
2,0923Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,21,313
0,182Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,364Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1200
9,758Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,211,658
212Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 21,26
0,171Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,171Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0700
14,673Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,19,849
2,211Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,421,47
0,21Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
0,63Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1800

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Otelul11 αγώνεςCFR Cluj11 αγώνες
Otelul6 αγώνεςCFR Cluj5 αγώνες
Otelul5 αγώνεςCFR Cluj6 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,582%
36%Over 1,527%
0%Over 2,527%

Γκολ αγώνα

64%Over 1,573%
45%Over 2,573%
27%Over 3,555%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
55%Over 0,5 β′ ημιχρόνου64%
9%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

9%Νίκη & Over 1,527%
9%Νίκη & Under 1,518%
9%Νίκη & Over 2,527%
9%Νίκη & Under 2,518%
9%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

83%Over 0,580%
33%Over 1,540%
0%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
33%Over 2,560%
17%Over 3,560%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου40%
83%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,540%
17%Νίκη & Under 1,520%
17%Νίκη & Over 2,540%
17%Νίκη & Under 2,520%
17%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

40%Over 0,583%
40%Over 1,517%
0%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
60%Over 2,583%
40%Over 3,550%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
20%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
0%Νίκη & Under 1,517%
0%Νίκη & Over 2,517%
0%Νίκη & Under 2,517%
0%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

55%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

9%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

9%G/G & Νίκη18%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ40%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
50%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

20%G/G α′ ημιχρόνου17%
0%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

18%Νίκη45%
36%Ισοπαλία9%
55%Νίκη ή ισοπαλία55%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
9%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη60%
33%Ισοπαλία20%
67%Νίκη ή ισοπαλία80%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό40%

Αποτέλεσμα αγώνα

0%Νίκη33%
40%Ισοπαλία0%
40%Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

36%Over 9,540%
27%Over 10,520%
18%Over 11,510%
18%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ50%
27%Over 5,5 υπέρ40%
18%Over 6,5 υπέρ20%
45%Over 4,5 κατά40%
45%Over 5,5 κατά40%
36%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

73%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
45%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
17%Over 10,520%
17%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ60%
33%Over 5,5 υπέρ40%
17%Over 6,5 υπέρ20%
33%Over 4,5 κατά20%
33%Over 5,5 κατά20%
33%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,540%
40%Over 10,520%
20%Over 11,520%
20%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ40%
20%Over 5,5 υπέρ40%
20%Over 6,5 υπέρ20%
60%Over 4,5 κατά60%
60%Over 5,5 κατά60%
40%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

100%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
60%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

82%Over 1,580%
82%Over 2,550%
73%Over 3,520%
55%Over 4,510%
45%Over 5,50%
27%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

73%Over 15 πόντοι40%
45%Over 25 πόντοι0%
45%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

73%Over 15 πόντοι40%
45%Over 25 πόντοι20%
27%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,560%
67%Over 3,540%
33%Over 4,520%
33%Over 5,50%
33%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι20%
33%Over 25 πόντοι0%
33%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

67%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι40%
33%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,560%
80%Over 2,540%
80%Over 3,50%
80%Over 4,50%
60%Over 5,50%
20%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι60%
60%Over 25 πόντοι0%
60%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι0%
40%Over 25 πόντοι0%
20%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.