Ossett United – Pontefract Collieries Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Ossett United — Pontefract Collieries, Παρ 04 Σεπ 21:45

Ossett UnitedΙΝΝΝΗΙΝΝΝΗ

Κύπελλο Αγγλίας

1–0

Ημίχρονο 0–0

Ομάδες

Ossett United5 αγώνεςPontefract Collieries2 αγώνες
Ossett United2 αγώνεςPontefract Collieries1 αγώνας
Ossett United3 αγώνεςPontefract Collieries1 αγώνας
55Αγώνες22
3-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-1
60%60%Νίκες—
15ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,4κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
00ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
0,21Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,36κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,05κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,4κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
00ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
22Αγώνες11
2-0-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,62κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,43κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,2κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,2κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,9κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,3κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,6κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
33Αγώνες11
1-1-1Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,37κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,02κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 9,4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 10,9κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
15Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
00ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
00ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,21κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,17κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,96κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,7κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,86κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (5/2)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,11κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (1/0)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 10,4κάτω από 5 αγώνες (1/1)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,06κάτω από 5 αγώνες (2/1)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/1)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (2/1)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Ossett United5 αγώνεςPontefract Collieries2 αγώνες
Ossett United2 αγώνεςPontefract Collieries1 αγώνας
Ossett United3 αγώνεςPontefract Collieries1 αγώνας

Γκολ ομάδας

100%Over 0,52 αγ.
0%Over 1,52 αγ.
0%Over 2,52 αγ.

Γκολ αγώνα

40%Over 1,52 αγ.
20%Over 2,52 αγ.
20%Over 3,52 αγ.
20%Over 4,52 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

20%Over 0,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου2 αγ.
80%Over 0,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,52 αγ.
60%Νίκη & Under 1,52 αγ.
0%Νίκη & Over 2,52 αγ.
60%Νίκη & Under 2,52 αγ.
0%G/G & Νίκη2 αγ.

Γκολ ομάδας

2 αγ.Over 0,51 αγ.
2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

2 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
2 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,51 αγ.
3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,51 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,51 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ2 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου2 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου2 αγ.

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη2 αγ.
60%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Βασική αγορά

2 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

2 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
2 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ1 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου1 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

60%Νίκη2 αγ.
20%Ισοπαλία2 αγ.
80%Νίκη ή ισοπαλία2 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
60%Νίκη χωρίς παθητικό2 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

2 αγ.Νίκη1 αγ.
2 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη1 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία1 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία1 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,51 αγ.
3 αγ.Over 10,51 αγ.
3 αγ.Over 11,51 αγ.
3 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κόρνερ αγώνα

1 αγ.Over 9,5—
1 αγ.Over 10,5—
1 αγ.Over 11,5—
1 αγ.Over 12,5—

Κόρνερ ομάδας

1 αγ.Over 4,5 υπέρ—
1 αγ.Over 5,5 υπέρ—
1 αγ.Over 6,5 υπέρ—
1 αγ.Over 4,5 κατά—
1 αγ.Over 5,5 κατά—
1 αγ.Over 6,5 κατά—

Συνδυασμοί

1 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ—
1 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ—

Κόρνερ αγώνα

2 αγ.Over 9,51 αγ.
2 αγ.Over 10,51 αγ.
2 αγ.Over 11,51 αγ.
2 αγ.Over 12,51 αγ.

Κόρνερ ομάδας

2 αγ.Over 4,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 υπέρ1 αγ.
2 αγ.Over 4,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 5,5 κατά1 αγ.
2 αγ.Over 6,5 κατά1 αγ.

Συνδυασμοί

2 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ1 αγ.
2 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ1 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,51 αγ.
3 αγ.Over 2,51 αγ.
3 αγ.Over 3,51 αγ.
3 αγ.Over 4,51 αγ.
3 αγ.Over 5,51 αγ.
3 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Κάρτες αγώνα

1 αγ.Over 1,5—
1 αγ.Over 2,5—
1 αγ.Over 3,5—
1 αγ.Over 4,5—
1 αγ.Over 5,5—
1 αγ.Over 6,5—

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

1 αγ.Over 15 πόντοι—
1 αγ.Over 25 πόντοι—
1 αγ.Over 35 πόντοι—

Κάρτες αγώνα

2 αγ.Over 1,51 αγ.
2 αγ.Over 2,51 αγ.
2 αγ.Over 3,51 αγ.
2 αγ.Over 4,51 αγ.
2 αγ.Over 5,51 αγ.
2 αγ.Over 6,51 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

2 αγ.Over 15 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 25 πόντοι1 αγ.
2 αγ.Over 35 πόντοι1 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.