Οσασούνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Οσασούνα — Αθλέτικ Μπιλμπάο, Σάβ 07 Νοε 19:30
Πιθανότητες 1Χ2
νίκη γηπεδούχου 1 32,3%ισοπαλία Χ 26,6%νίκη φιλοξενούμενου 2 41,1%
Οσασούνα
Αθλέτικ Μπιλμπάο
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Budimir AnteBudimirΚ. επιθ. | 11 | 8 | 0 | 8 | 31 | 17 | 4 | 9 | 3 | 0 | 0 | 58% | 13 | 1 | 12 | 4 | 78 | 56% | 1 | 0 | 0 | 16 | 17 | 0 | 0 | 3 | 18 | 0 | 7,37 |
García RaúlGarcíaΚ. επιθ. | 11 | 1 | 1 | 1 | 16 | 6 | 1 | 5 | 3 | 1 | 0 | 81% | 2 | 0 | 3 | 0 | 25 | 42% | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,66 |
Osambela AsierOsambelaΚ. μέσος | 9 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 77% | 11 | 4 | 17 | 0 | 25 | 47% | 1 | 0 | 0 | 11 | 1 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,55 |
Barja KikeBarjaΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 12 | — | 3 | 0 | 2 | 2 | 8 | 29% | 4 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,60 |
Catena AlejandroCatenaΚ. αμυν. | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 | 1 | 1 | 84% | 11 | 10 | 62 | 8 | 39 | 56% | 3 | 0 | 0 | 13 | 6 | 0 | 0 | 3 | 18 | 0 | 6,65 |
Bretones AbelBretonesΑρ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 7 | 7 | 2 | 4 | 82% | 23 | 9 | 21 | 3 | 48 | 50% | 3 | 0 | 0 | 15 | 7 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 6,52 |
Moncayola JonMoncayolaΚ. μέσος | 11 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0 | 4 | 86% | 20 | 6 | 12 | 0 | 28 | 44% | 3 | 0 | 0 | 11 | 3 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,60 |
Arguibide IñigoArguibideΔεξ. οπισθ. | 11 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 8 | 3 | 1 | 4 | 81% | 14 | 3 | 11 | 4 | 32 | 46% | 0 | 0 | 0 | 10 | 8 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,37 |
Muñoz IkerMuñozΑμ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 5 | 4 | 0 | 1 | 82% | 5 | 9 | 16 | 4 | 34 | 47% | 1 | 0 | 0 | 14 | 11 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,66 |
García RubénGarcíaΔεξ. εξτρέμ | 11 | 0 | 1 | 0 | 10 | 4 | 1 | 3 | 17 | 4 | 10 | 81% | 21 | 3 | 15 | 1 | 39 | 51% | 1 | 0 | 0 | 12 | 7 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 6,92 |
Gómez MoiGómezΕπ. χαφ | 8 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 9 | 2 | 6 | 87% | 10 | 4 | 7 | 1 | 32 | 55% | 1 | 0 | 0 | 8 | 14 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,92 |
Herrera SergioHerreraΤερμ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 72% | 2 | 0 | 4 | 0 | 6 | — | 3 | 0 | 0 | 1 | 2 | 11 | 8 | 2 | 10 | 0 | 6,76 |
Dubasin JonathanDubasinΔεξ. εξτρέμ | 11 | 0 | 0 | 0 | 10 | 5 | 4 | 4 | 7 | 0 | 1 | 83% | 10 | 6 | 6 | 2 | 21 | 31% | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,49 |
Boyomo EnzoBoyomoΚ. αμυν. | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 89% | 9 | 3 | 33 | 4 | 17 | 57% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,63 |
Fernández AitorFernándezΤερμ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 64% | 0 | 1 | 4 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17 | 7 | 1 | 12 | 0 | 6,77 |
Torró LucasTorróΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 81% | 5 | 4 | 14 | 1 | 25 | 54% | 1 | 0 | 0 | 6 | 6 | 0 | 0 | 3 | 11 | 0 | 6,53 |
Moro RaúlMoroΑρ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 0 | 8 | 7 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 1 | 0 | 9 | 30% | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,57 |
Rosier ValentinRosierΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 2 | — | 7 | 4 | 7 | 1 | 13 | 57% | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,58 |
| Yeboah RocksonYeboahΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 92% | 6 | 5 | 11 | 1 | 11 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,54 |
| Santos UnaiSantosΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 4 | 11 | 2 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 5,96 |
Herrando JorgeHerrandoΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 84% | 1 | 3 | 10 | 0 | 8 | — | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,76 |
Oroz AimarOrozΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 1 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,74 |
Rico DiegoRicoΑρ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 3 | 0 | 9 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,34 |
Del Castillo R.Del CastilloΔεξ. εξτρέμ | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,66 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Berenguer ÁlexBerenguerΑρ. εξτρέμ | 10 | 4 | 4 | 4 | 18 | 6 | 2 | 7 | 17 | 3 | 8 | 81% | 11 | 9 | 4 | 0 | 36 | 47% | 1 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 7,21 |
Williams IñakiWilliamsΚ. επιθ. | 10 | 2 | 2 | 2 | 21 | 9 | 3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 62% | 4 | 5 | 6 | 1 | 31 | 42% | 1 | 0 | 0 | 7 | 12 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 6,81 |
Navarro RobertNavarroΔεξ. εξτρέμ | 8 | 2 | 0 | 2 | 12 | 7 | 1 | 7 | 14 | 1 | 9 | 85% | 8 | 10 | 2 | 0 | 21 | 39% | 1 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 7,03 |
Paredes AitorParedesΚ. αμυν. | 7 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 93% | 8 | 4 | 30 | 2 | 23 | 74% | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 6 | 4 | 0 | 7,21 |
Berchiche YuriBerchicheΑρ. οπισθ. | 8 | 1 | 0 | 1 | 15 | 2 | 0 | 1 | 10 | 1 | 4 | 91% | 14 | 7 | 17 | 2 | 29 | 71% | 3 | 0 | 1 | 5 | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 7,08 |
Williams NicoWilliamsΑρ. εξτρέμ | 9 | 1 | 1 | 1 | 18 | 2 | 1 | 10 | 11 | 2 | 6 | 74% | 9 | 5 | 4 | 0 | 28 | 41% | 0 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 6,94 |
Sancet OihanSancetΕπ. χαφ | 7 | 1 | 0 | 1 | 17 | 5 | 3 | 13 | 9 | 1 | 0 | 80% | 3 | 2 | 1 | 0 | 32 | 50% | 0 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 6,90 |
Simón UnaiSimónΤερμ. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 70% | 0 | 0 | 10 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 23 | 6 | 10 | 0 | 7,08 |
Laporte AymericLaporteΚ. αμυν. | 9 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 93% | 11 | 5 | 28 | 2 | 28 | 54% | 1 | 0 | 1 | 8 | 4 | 0 | 0 | 4 | 6 | 0 | 6,77 |
Gerenabarrena B.GerenabarrenaΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 1 | 85% | 19 | 14 | 7 | 3 | 32 | 59% | 4 | 0 | 0 | 13 | 9 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 6,83 |
Urtasun P.UrtasunΜέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 6 | 7 | 1 | 1 | 88% | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 44% | 0 | 0 | 0 | 4 | 8 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 6,72 |
Rincón HugoRincónΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 6 | 1 | 4 | 86% | 6 | 4 | 14 | 2 | 26 | 60% | 1 | 0 | 0 | 6 | 15 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,85 |
Etxeberria I.Etxeberria | 8 | 0 | 1 | 0 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 1 | 1 | 87% | 7 | 6 | 2 | 1 | 26 | 46% | 3 | 0 | 0 | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 6,95 |
Álvarez YerayÁlvarezΚ. αμυν. | 6 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 88% | 5 | 6 | 21 | 2 | 23 | 61% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 2 | 9 | 0 | 6,89 |
Areso JesúsAresoΔεξ. οπισθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 0 | 7 | 82% | 8 | 8 | 6 | 0 | 20 | 57% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,64 |
Jauregizar MikelJauregizarΚ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 84% | 12 | 7 | 3 | 0 | 21 | 51% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,65 |
Louis-Jean J.Louis-JeanΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 83% | 6 | 9 | 8 | 1 | 17 | 55% | 1 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 6,60 |
Sannadi MaroanSannadiΚ. επιθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 17 | 71% | 1 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,65 |
Guruzeta GorkaGuruzetaΚ. επιθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 2 | 1 | 5 | 0 | 9 | 32% | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 6,50 |
Vivian DaniVivianΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 93% | 1 | 5 | 13 | 2 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 7,24 |
Rego AlejandroRegoΚ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,55 |
Prados BeñatPradosΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,54 |
Boiro AdamaBoiroΑρ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,27 |
Djaló ÁlvaroDjalóΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,37 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.
















































