Novi Pazar – Mladost Lučani Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Novi Pazar — Mladost Lučani, Κυρ 08 Νοε 14:00

Novi PazarΙΗΗΝΗΙΗΗΝΗ
Mladost LučaniΝΙΗΙΗΝΙΗΙΗ

Πιθανότητες 1Χ2

νίκη γηπεδούχου 1 59,0%ισοπαλία Χ 24,4%νίκη φιλοξενούμενου 2 16,6%

Παίκτες

Novi Pazar — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Τζαμάικα22 ετώνDixon KaheimDixonΔεξ. εξτρέμ125252814410162570%2571416146%20010180031607,29
#24Σερβία30 ετώνDavidovic IvanDavidovicΚ. μέσος1410114415120281%1282594341%30019130051406,80
#10EN23 ετώνSadi DominicSadiΕπ. χαφ141212282102801578%156724843%00012180051306,95
#2Σερβία36 ετώνMiljkovic A.MiljkovicΔεξ. οπισθ.11101842270381%12134114347%3002360041206,79
#99Σερβία32 ετώνMulic FejsalMulicΚ. επιθ.121213182383067%201805152%1001113005906,94
#6Σενεγάλη25 ετώνGadio PapaGadioΑμ. χαφ1110110411241078%209905852%201139002906,64
#22Σερβία35 ετώνLjajic AdemLjajicΕπ. χαφ711110410111286%1110828%20037002306,87
#9Κάτω Χώρες24 ετώνKotzebue VieiriKotzebueΑρ. εξτρέμ51019610501—30411838%00038003506,89
#4Σερβία19 ετώνHadzimujovic AhmedHadzimujovicΚ. αμυν.130009211110079%141375143342%2001740051406,94
#23Σερβία30 ετώνMarinkovic JovanMarinkovicΚ. αμυν.13000800160184%26167186256%40018140041606,92
#122 ετώνMatijašević BogdanMatijaševićΤερμ.11000000000051%101004—00001332131206,89
#50Κροατία28 ετώνDadic TomislavDadicΑρ. οπισθ.110204103921077%22132544451%41022180031206,82
#26Νιγηρία19 ετώνAgwom D.AgwomΔεξ. εξτρέμ12010153013124164%113503236%300165004906,66
#820 ετώνTogbe SkimaTogbeΑμ. χαφ10010830270077%1410602748%201156005506,54
#1423 ετώνStanković NikolaStankovićΑμ. χαφ12000210330177%55721844%10062005406,63
#12Σερβία35 ετώνPrekovic MilojePrekovicΤερμ.30000000000—00200—000001282407,21
#3Σερβία21 ετώνMirosavic VeljkoMirosavicΑρ. οπισθ.30003101113—23826—00012002206,96
#5Μαυροβούνιο22 ετώνMelentijević S.MelentijevićΚ. αμυν.6000110000077%26615—10031003306,59
#7Βραζιλία28 ετώνRobert JonnyRobertΑρ. εξτρέμ70007111303—1000833%10054002206,55
#32Μαυροβούνιο22 ετώνAdzic BojanAdzicΔεξ. οπισθ.90000001100—53618—00020004206,48
#21Σερβία21 ετώνPetrović MihajloPetrovićΕπ. χαφ60002200001—12105—10022003106,48
#70Σερβία20 ετώνJankovic DimitrijeJankovicΚ. μέσος50001000001—51308—10033001406,57
#18Σλοβενία26 ετώνKadric HarisKadricΚ. επιθ.30005112000—00105—00010000106,52
#1121 ετώνSkrobonja NikolaSkrobonjaΕπ. χαφ50001001502—00003—10062002006,56
Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνTasovski VasilTasovskiΕπ. χαφ1440421922070179%1810946346%10013230051506,82
#22Σερβία18 ετώνTodosijević M.TodosijevićΚ. επιθ.143132563971365%104305936%10020130051406,60
#40Σερβία34 ετώνĆirković NikolaĆirkovićΚ. αμυν.14202220211082%1610108114865%1004100051906,88
#24Σερβία25 ετώνMarkovic VukasinMarkovicΕπ. χαφ102028301711—86722345%20098003806,80
#25Σερβία19 ετώνĆirić JovanĆirićΑρ. εξτρέμ141212381872172%45202936%0001015005906,64
#1Σερβία41 ετώνStamenković SašaStamenkovićΤερμ.13000000000054%002205—00003542951407,24
#7Σερβία34 ετώνAndrić NikolaAndrićΔεξ. οπισθ.13000411030080%191677124755%3001260051406,89
#17Σερβία35 ετώνVarjačić A.VarjačićΔεξ. μέσος1204052051752765%1382664656%4009170051106,99
#29Σερβία36 ετώνJovancic DusanJovancicΑμ. χαφ11000610840080%24182448259%3002028004606,88
#12Σερβία36 ετώνJoksimović MilanJoksimovićΚ. αμυν.10000000130179%254491437%200810041106,60
#5Σερβία27 ετώνKijevčanin V.KijevčaninΑμ. χαφ12020721561177%1941054446%40023110041306,65
#39Καμερούν33 ετώνUzuegbunam J.UzuegbunamΚ. επιθ.110001220540071%301313640%1001510005506,56
#33Σερβία30 ετώνJovanovic VukasinJovanovicΚ. αμυν.7000000030085%453341246%000310021206,48
#44Σερβία36 ετώνCvetkovic MilosCvetkovicΔεξ. οπισθ.7000100230180%1292412164%000150021206,61
#33Σερβία39 ετώνUdovičić ŽarkoUdovičićΑρ. οπισθ.5000100071772%5710210—10033003306,72
#32Σερβία33 ετώνJovičić B.JovičićΑμ. χαφ5000100020271%5382936%10041001706,45
#37Σερβία35 ετώνMladenovic FilipMladenovicΑρ. οπισθ.4000000240772%251211456%30047001206,80
#18Σερβία24 ετώνŽunić FilipŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνBojić PetarBojićΔεξ. εξτρέμ100003110400—40102144%200613004606,46
#3Σερβία34 ετώνPetrović NemanjaPetrovićΑρ. οπισθ.50000000201—22537—00012001706,34
#36Σερβία17 ετώνDjokic DavidDjokicΔεξ. εξτρέμ50002002101—20004—00000000406,41
#99Σερβία24 ετώνSamcovic ZeljkoSamcovicΤερμ.10000000000—00300—00000730506,77
#14Ουκρανία34 ετώνBondarenko TarasBondarenkoΚ. αμυν.50000000000—13402—00000001306,33
#10Σερβία21 ετώνKrsmanović OgnjenKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Novi Pazar14 αγώνεςMladost Lučani14 αγώνες
Novi Pazar7 αγώνεςMladost Lučani7 αγώνες
Novi Pazar7 αγώνεςMladost Lučani7 αγώνες
1414Αγώνες1414
4-4-6Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-6-4
29%29%Νίκες29%29%
0,9313ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,30,8612
0,7911ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,910,649
0,436Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,294
0,57Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,710,578
14196ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,68,9124
4,968Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,52,738
0,436ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,142
4,563ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,52,941
11,8165Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 1514,3200
0,071ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,10,071
77Αγώνες77
3-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-4-1
43%43%Νίκες29%29%
1,4310ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,5417
1,299ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,866
0,574Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,70,433
0,866Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,574
15,4108ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,411,983
5,136Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 53,726
0,292ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,480,141
4,733ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 53,927
11,782Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,714,7103
0,141ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1400
77Αγώνες77
1-2-4Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-3
14%14%Νίκες29%29%
0,433ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,050,715
0,292ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,730,433
0,292Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,470,141
0,141Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,574
12,688ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 11,85,941
4,632Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 41,712
0,574ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,141
4,330ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,1214
11,983Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,313,997
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,070,141
0,365Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,365
1,1416Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,31,3619
13,8193ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,412,8179
8,6120ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,78,6121
0,433Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,40,433
1,299Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,050,715
14,3100ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,611,681
8,459ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,29,164
0,292Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,292
17Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,55214
13,393ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,31498
8,761ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,157
15,1212Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1512,2171
2,4334Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,72,2131
0,071Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
0,213Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1300
1391Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,312,386
2,8620Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82,4317
0,141Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0100
0,433Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1300
17,3121Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,712,185
214Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,59214
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1300

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Novi Pazar14 αγώνεςMladost Lučani14 αγώνες
Novi Pazar7 αγώνεςMladost Lučani7 αγώνες
Novi Pazar7 αγώνεςMladost Lučani7 αγώνες

Γκολ ομάδας

64%Over 0,557%
29%Over 1,521%
0%Over 2,57%

Γκολ αγώνα

71%Over 1,557%
21%Over 2,536%
14%Over 3,529%
7%Over 4,514%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

43%Over 0,5 α′ ημιχρόνου21%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου7%
43%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
7%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

21%Νίκη & Over 1,514%
7%Νίκη & Under 1,514%
0%Νίκη & Over 2,514%
29%Νίκη & Under 2,514%
0%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,557%
43%Over 1,529%
0%Over 2,514%

Γκολ αγώνα

86%Over 1,543%
43%Over 2,529%
29%Over 3,529%
14%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

57%Over 0,5 α′ ημιχρόνου29%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου14%
71%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
14%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

29%Νίκη & Over 1,514%
14%Νίκη & Under 1,514%
0%Νίκη & Over 2,514%
43%Νίκη & Under 2,514%
0%G/G & Νίκη14%

Γκολ ομάδας

29%Over 0,557%
14%Over 1,514%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

57%Over 1,571%
0%Over 2,543%
0%Over 3,529%
0%Over 4,529%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

29%Over 0,5 α′ ημιχρόνου14%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
14%Over 0,5 β′ ημιχρόνου43%
0%Over 1,5 β′ ημιχρόνου14%

Συνδυασμοί

14%Νίκη & Over 1,514%
0%Νίκη & Under 1,514%
0%Νίκη & Over 2,514%
14%Νίκη & Under 2,514%
0%G/G & Νίκη14%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου0%
21%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη14%
29%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

57%Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου0%
43%G/G β′ ημιχρόνου43%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη14%
43%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Βασική αγορά

14%Γκολ/Γκολ43%

G/G ανά ημίχρονο

14%G/G α′ ημιχρόνου0%
0%G/G β′ ημιχρόνου29%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη14%
14%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

29%Νίκη29%
29%Ισοπαλία43%
57%Νίκη ή ισοπαλία71%
40%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
29%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

43%Νίκη29%
29%Ισοπαλία57%
71%Νίκη ή ισοπαλία86%
60%Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
43%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Αποτέλεσμα αγώνα

14%Νίκη29%
29%Ισοπαλία29%
43%Νίκη ή ισοπαλία57%
20%Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
14%Νίκη χωρίς παθητικό14%

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,543%
36%Over 10,543%
29%Over 11,529%
14%Over 12,521%

Κόρνερ ομάδας

36%Over 4,5 υπέρ29%
21%Over 5,5 υπέρ14%
14%Over 6,5 υπέρ7%
50%Over 4,5 κατά79%
36%Over 5,5 κατά71%
29%Over 6,5 κατά43%

Συνδυασμοί

86%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ21%

Κόρνερ αγώνα

57%Over 9,543%
43%Over 10,543%
29%Over 11,529%
14%Over 12,529%

Κόρνερ ομάδας

29%Over 4,5 υπέρ43%
29%Over 5,5 υπέρ14%
29%Over 6,5 υπέρ14%
57%Over 4,5 κατά71%
29%Over 5,5 κατά71%
29%Over 6,5 κατά29%

Συνδυασμοί

86%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ57%
43%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ29%

Κόρνερ αγώνα

43%Over 9,543%
29%Over 10,543%
29%Over 11,529%
14%Over 12,514%

Κόρνερ ομάδας

43%Over 4,5 υπέρ14%
14%Over 5,5 υπέρ14%
0%Over 6,5 υπέρ0%
43%Over 4,5 κατά86%
43%Over 5,5 κατά71%
29%Over 6,5 κατά57%

Συνδυασμοί

86%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ43%
57%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ14%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,593%
93%Over 2,586%
79%Over 3,550%
64%Over 4,543%
50%Over 5,536%
43%Over 6,521%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

64%Over 15 πόντοι79%
50%Over 25 πόντοι43%
50%Over 35 πόντοι14%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

86%Over 15 πόντοι64%
57%Over 25 πόντοι29%
29%Over 35 πόντοι21%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,5100%
100%Over 2,5100%
86%Over 3,543%
71%Over 4,543%
57%Over 5,529%
57%Over 6,529%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

86%Over 15 πόντοι100%
71%Over 25 πόντοι43%
71%Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

86%Over 15 πόντοι43%
43%Over 25 πόντοι29%
29%Over 35 πόντοι29%

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,586%
86%Over 2,571%
71%Over 3,557%
57%Over 4,543%
43%Over 5,543%
29%Over 6,514%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

43%Over 15 πόντοι57%
29%Over 25 πόντοι43%
29%Over 35 πόντοι29%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

86%Over 15 πόντοι86%
71%Over 25 πόντοι29%
29%Over 35 πόντοι14%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.