Νόριτς – Μπρίστολ Σίτι Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Νόριτς — Μπρίστολ Σίτι, Σάβ 30 Ιαν 17:00
Νόριτς
Μπρίστολ Σίτι
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Mohamed TouréTouréΚ. επιθ. | 7 | 5 | 0 | 5 | 11 | 6 | 3 | 2 | 5 | 3 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | 26% | 1 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 7,06 |
Andre BrooksBrooksΚ. μέσος | 9 | 2 | 2 | 2 | 20 | 8 | 3 | 11 | 10 | 1 | 1 | 78% | 9 | 8 | 2 | 1 | 27 | 37% | 1 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,83 |
Jacob WrightWrightΑμ. χαφ | 8 | 2 | 1 | 2 | 10 | 5 | 0 | 3 | 8 | 3 | 3 | 80% | 4 | 4 | 2 | 0 | 15 | 47% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 7,01 |
| M. KvistgaardenKvistgaardenΚ. επιθ. | 6 | 2 | 1 | 2 | 5 | 3 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 4 | 0 | 2 | 0 | 16 | 43% | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,80 |
Ruairi McConvilleMcConvilleΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 85% | 6 | 6 | 39 | 4 | 33 | 73% | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 6,77 |
Jack StaceyStaceyΔεξ. οπισθ. | 7 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 4 | 5 | 1 | 1 | 77% | 17 | 14 | 9 | 1 | 30 | 57% | 2 | 0 | 0 | 5 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,76 |
Oscar SchwartauSchwartauΕπ. χαφ | 8 | 1 | 2 | 1 | 11 | 3 | 0 | 3 | 9 | 1 | 5 | 70% | 7 | 6 | 1 | 1 | 19 | 43% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,84 |
Anthony MusabaMusabaΑρ. εξτρέμ | 8 | 1 | 1 | 1 | 12 | 5 | 4 | 9 | 6 | 1 | 3 | 70% | 8 | 0 | 3 | 1 | 25 | 43% | 0 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 6,56 |
Papa Amadou DialloDialloΑρ. εξτρέμ | 6 | 1 | 0 | 1 | 6 | 3 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 4 | 0 | 16 | 73% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,85 |
Jovon MakamaMakamaΚ. επιθ. | 4 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 11 | — | 1 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,79 |
Vladan KovacevicKovacevicΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 77% | 0 | 0 | 16 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 22 | 14 | 0 | 19 | 0 | 6,51 |
José Córdoba CórdobaΚ. αμυν. | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 82% | 9 | 7 | 36 | 6 | 27 | 52% | 4 | 1 | 0 | 10 | 5 | 0 | 0 | 0 | 18 | 0 | 6,47 |
Pelle MattssonMattssonΚ. μέσος | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 3 | 2 | 4 | 14 | 1 | 0 | 81% | 21 | 16 | 15 | 4 | 47 | 50% | 1 | 0 | 0 | 19 | 13 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,95 |
Kenny McLean McLeanΚ. μέσος | 8 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 1 | 2 | 11 | 1 | 7 | 81% | 17 | 13 | 16 | 1 | 40 | 62% | 1 | 0 | 0 | 7 | 14 | 0 | 0 | 0 | 17 | 0 | 7,01 |
Ben ChriseneChriseneΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 2 | 6 | 0 | 1 | 77% | 21 | 7 | 19 | 3 | 42 | 62% | 1 | 0 | 0 | 4 | 11 | 0 | 0 | 0 | 16 | 0 | 6,71 |
Anis Ben SlimaneBen SlimaneΕπ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 7 | 2 | 0 | 79% | 5 | 5 | 5 | 0 | 13 | 37% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,56 |
Kellen FisherFisherΔεξ. οπισθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 75% | 9 | 9 | 10 | 1 | 24 | 57% | 1 | 0 | 0 | 5 | 8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 6,68 |
Harry DarlingDarlingΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 85% | 1 | 0 | 15 | 5 | 11 | 55% | 1 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,56 |
Paris MaghomaMaghomaΚ. μέσος | 4 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 2 | — | 3 | 2 | 0 | 0 | 9 | 41% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,79 |
Darlin YongwaYongwaΑρ. οπισθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | — | 5 | 3 | 1 | 0 | 13 | 50% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,60 |
Sam FieldFieldΑμ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 2 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,90 |
Ante CrnacCrnacΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,62 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Scott TwineTwineΕπ. χαφ | 7 | 3 | 0 | 3 | 14 | 5 | 1 | 4 | 10 | 2 | 1 | 75% | 10 | 6 | 4 | 0 | 27 | 52% | 0 | 0 | 0 | 3 | 14 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 7,13 |
Dom BallardBallardΚ. επιθ. | 9 | 3 | 0 | 3 | 17 | 5 | 1 | 3 | 7 | 1 | 1 | — | 5 | 2 | 3 | 0 | 21 | 32% | 0 | 0 | 0 | 7 | 6 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,86 |
L. TolajTolajΕπιθ. | 8 | 2 | 1 | 2 | 27 | 5 | 5 | 2 | 7 | 1 | 0 | — | 2 | 2 | 5 | 0 | 29 | 36% | 1 | 0 | 0 | 18 | 13 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,84 |
Jason Knight KnightΚ. μέσος | 9 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 6 | 1 | 3 | 78% | 7 | 9 | 23 | 4 | 37 | 47% | 3 | 0 | 0 | 15 | 7 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,70 |
Rob DickieDickieΚ. αμυν. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 84% | 9 | 3 | 64 | 8 | 56 | 66% | 2 | 0 | 0 | 9 | 10 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,89 |
| Lisav Naif EissatEissatΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 84% | 7 | 5 | 45 | 3 | 32 | 56% | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 12 | 0 | 6,73 |
Yu HirakawaHirakawaΔεξ. εξτρέμ | 9 | 1 | 0 | 1 | 13 | 5 | 4 | 4 | 6 | 1 | 5 | 75% | 11 | 3 | 5 | 1 | 26 | 50% | 0 | 0 | 0 | 7 | 10 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,72 |
Sam TickleTickleΤερμ. | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 52% | 0 | 0 | 9 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 15 | 10 | 1 | 13 | 0 | 6,40 |
| Rio CardinesCardinesΑρ. οπισθ. | 9 | 0 | 6 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 32 | 4 | 31 | 74% | 13 | 8 | 33 | 1 | 32 | 58% | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 7,30 |
George TannerTannerΔεξ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 1 | 1 | 78% | 10 | 7 | 26 | 6 | 29 | 57% | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,86 |
Joe WilliamsWilliamsΚ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 79% | 8 | 5 | 13 | 4 | 21 | 54% | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,76 |
Jed WallaceWallaceΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | — | 8 | 3 | 7 | 1 | 16 | 44% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,59 |
Sam GreenwoodGreenwoodΕπ. χαφ | 9 | 0 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 1 | 3 | 0 | 1 | — | 7 | 3 | 3 | 3 | 19 | 44% | 1 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 1 | 8 | 0 | 6,59 |
Rob AtkinsonAtkinsonΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 74% | 7 | 2 | 26 | 4 | 28 | 68% | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,95 |
Cameron Pring PringΑρ. οπισθ. | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | — | 6 | 1 | 11 | 2 | 12 | 60% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,44 |
Adam RandellRandellΑμ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | — | 3 | 3 | 6 | 1 | 14 | 64% | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,52 |
Gibson YahYahΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79% | 3 | 2 | 14 | 0 | 17 | 65% | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,59 |
Noah EileEileΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 7 | 1 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,56 |
Luke McNally McNallyΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 12 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,60 |
B. De KeersmaeckerDe KeersmaeckerΑμ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,67 |
Tomi HorvatHorvatΔεξ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 1 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,30 |
Elijah AdebayoAdebayoΚ. επιθ. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 2 | 0 | 4 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6,47 |
Sam BellBellΑρ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,47 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.











































