New York City – DC United Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
New York City — DC United, Κυρ 03 Μαΐ 22:00
New York City
DC United02
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
N. MercauMercauΚ. επιθ. | 27 | 15 | 4 | 15 | 70 | 37 | 4 | 44 | 59 | 18 | 35 | 82% | 44 | 6 | 8 | 1 | 184 | 53% | 8 | 0 | 0 | 47 | 90 | 0 | 0 | 5 | 33 | 0 | 7,70 |
Hannes WolfWolfΔεξ. εξτρέμ | 22 | 6 | 2 | 6 | 27 | 12 | 3 | 9 | 16 | 1 | 1 | 82% | 27 | 12 | 8 | 1 | 62 | 41% | 2 | 0 | 0 | 26 | 26 | 0 | 0 | 4 | 19 | 0 | 6,81 |
Agustín OjedaOjedaΑρ. εξτρέμ | 28 | 5 | 10 | 5 | 33 | 13 | 8 | 24 | 44 | 7 | 17 | 84% | 27 | 9 | 21 | 3 | 87 | 46% | 1 | 0 | 0 | 16 | 25 | 0 | 0 | 5 | 30 | 0 | 7,03 |
LuighiLuighiΚ. επιθ. | 10 | 4 | 0 | 4 | 20 | 9 | 7 | 7 | 3 | 0 | 0 | — | 6 | 2 | 3 | 0 | 28 | 35% | 2 | 0 | 0 | 13 | 7 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,64 |
Andrés PereaPereaΑμ. χαφ | 18 | 2 | 1 | 2 | 19 | 10 | 0 | 8 | 13 | 1 | 1 | 79% | 21 | 19 | 21 | 0 | 69 | 49% | 1 | 0 | 0 | 13 | 24 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 6,85 |
Keaton Parks ParksΑμ. χαφ | 18 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 2 | 6 | 8 | 2 | 1 | 85% | 20 | 7 | 23 | 1 | 68 | 51% | 5 | 0 | 0 | 24 | 15 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,74 |
Talles MagnoMagnoΑρ. εξτρέμ | 16 | 2 | 2 | 2 | 23 | 9 | 3 | 10 | 4 | 2 | 0 | 72% | 7 | 0 | 7 | 0 | 40 | 48% | 1 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 | 0 | 1 | 13 | 0 | 6,76 |
Tayvon GrayGrayΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 1 | 1 | 13 | 4 | 0 | 16 | 20 | 5 | 13 | 83% | 51 | 30 | 72 | 7 | 106 | 62% | 5 | 1 | 0 | 25 | 24 | 0 | 0 | 5 | 28 | 0 | 6,93 |
James SandsSandsΑμ. χαφ | 13 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 88% | 17 | 19 | 55 | 11 | 50 | 63% | 1 | 0 | 0 | 10 | 15 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 6,87 |
Maxi Moralez MoralezΕπ. χαφ | 14 | 1 | 6 | 1 | 13 | 5 | 1 | 3 | 29 | 8 | 14 | 80% | 18 | 4 | 6 | 0 | 48 | 53% | 1 | 0 | 0 | 10 | 25 | 0 | 0 | 3 | 15 | 0 | 7,28 |
Bénie TraoréTraoréΑρ. εξτρέμ | 13 | 1 | 0 | 1 | 12 | 4 | 4 | 11 | 9 | 1 | 1 | 81% | 13 | 3 | 1 | 0 | 39 | 43% | 0 | 0 | 0 | 10 | 13 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,62 |
| Malachi JonesJonesΑρ. εξτρέμ | 16 | 1 | 0 | 1 | 15 | 6 | 3 | 13 | 2 | 0 | 2 | 69% | 11 | 1 | 8 | 1 | 38 | 40% | 3 | 0 | 0 | 13 | 8 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 6,48 |
Matt FreeseFreeseΤερμ. | 27 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 75% | 0 | 0 | 10 | 0 | 9 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | 91 | 59 | 5 | 36 | 1 | 6,90 |
Thiago Martins MartinsΚ. αμυν. | 24 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 92% | 19 | 18 | 122 | 21 | 55 | 64% | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 5 | 30 | 0 | 6,78 |
Raul Gustavo GustavoΚ. αμυν. | 22 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 86% | 23 | 20 | 93 | 9 | 70 | 62% | 4 | 0 | 0 | 17 | 9 | 0 | 0 | 4 | 23 | 0 | 6,73 |
Kevin O'Toole O'TooleΑρ. οπισθ. | 19 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 3 | 7 | 1 | 6 | 88% | 22 | 13 | 31 | 4 | 44 | 45% | 2 | 0 | 0 | 10 | 6 | 0 | 0 | 3 | 24 | 0 | 6,54 |
| Nico CavalloCavalloΑρ. οπισθ. | 17 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | 7 | 3 | 2 | 85% | 38 | 17 | 42 | 4 | 62 | 61% | 2 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 3 | 16 | 0 | 6,73 |
Kai Trewin TrewinΑμ. χαφ | 15 | 0 | 0 | 0 | 8 | 3 | 0 | 3 | 8 | 2 | 1 | 89% | 24 | 17 | 44 | 10 | 50 | 56% | 3 | 0 | 0 | 15 | 8 | 0 | 0 | 3 | 20 | 0 | 6,87 |
Aiden O'Neill O'NeillΑμ. χαφ | 16 | 0 | 1 | 0 | 9 | 1 | 0 | 9 | 7 | 1 | 0 | 90% | 41 | 15 | 26 | 8 | 81 | 61% | 3 | 0 | 0 | 22 | 18 | 0 | 0 | 3 | 19 | 0 | 6,93 |
| Jonathan ShoreShoreΚ. μέσος | 20 | 0 | 0 | 0 | 8 | 1 | 0 | 5 | 6 | 0 | 0 | 82% | 25 | 5 | 8 | 4 | 47 | 55% | 1 | 0 | 0 | 12 | 11 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 6,66 |
| Max MurrayMurrayΚ. αμυν. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 2 | 2 | 9 | 3 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,31 |
| Arnau FarnósFarnósΔευτ. επιθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 12 | 57% | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 6,54 |
| Seymour ReidReidΚ. επιθ. | 12 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 0 | 1 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,52 |
| Alonso Martínez MartínezΚ. επιθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,29 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tai BariboBariboΚ. επιθ. | 21 | 14 | 0 | 14 | 48 | 22 | 9 | 8 | 17 | 1 | 0 | 74% | 18 | 6 | 10 | 0 | 102 | 40% | 3 | 0 | 0 | 29 | 24 | 0 | 0 | 4 | 30 | 0 | 7,15 |
Louis MunteanuMunteanuΚ. επιθ. | 21 | 6 | 3 | 6 | 65 | 24 | 5 | 7 | 20 | 3 | 8 | 69% | 6 | 3 | 1 | 0 | 62 | 38% | 2 | 0 | 0 | 33 | 28 | 0 | 0 | 4 | 28 | 0 | 6,99 |
Lucas BartlettBartlettΚ. αμυν. | 26 | 4 | 0 | 4 | 25 | 9 | 5 | 2 | 9 | 1 | 0 | 74% | 27 | 27 | 191 | 30 | 153 | 61% | 5 | 0 | 0 | 38 | 25 | 0 | 0 | 6 | 45 | 0 | 6,91 |
Jackson HopkinsHopkinsΕπ. χαφ | 27 | 2 | 2 | 2 | 33 | 18 | 6 | 26 | 21 | 4 | 8 | 80% | 34 | 8 | 14 | 3 | 104 | 48% | 4 | 0 | 0 | 28 | 24 | 0 | 0 | 6 | 33 | 0 | 6,77 |
| K. NonoNonoΔεξ. οπισθ. | 9 | 2 | 2 | 2 | 18 | 5 | 2 | 3 | 16 | 4 | 4 | 79% | 16 | 8 | 14 | 5 | 40 | 56% | 1 | 0 | 0 | 5 | 15 | 0 | 0 | 2 | 16 | 0 | 7,17 |
PeglowPeglowΑρ. εξτρέμ | 24 | 1 | 4 | 1 | 42 | 7 | 2 | 12 | 47 | 9 | 18 | 77% | 65 | 23 | 18 | 3 | 110 | 43% | 8 | 0 | 0 | 37 | 18 | 0 | 0 | 5 | 39 | 0 | 6,99 |
Silvan HeftiHeftiΔεξ. οπισθ. | 24 | 1 | 2 | 1 | 9 | 2 | 0 | 5 | 15 | 2 | 11 | 76% | 65 | 26 | 57 | 5 | 99 | 51% | 5 | 1 | 0 | 28 | 8 | 0 | 0 | 5 | 32 | 0 | 6,63 |
Matti PeltolaPeltolaΑμ. χαφ | 26 | 1 | 0 | 1 | 21 | 3 | 0 | 10 | 20 | 1 | 0 | 81% | 58 | 32 | 44 | 11 | 115 | 62% | 1 | 0 | 0 | 21 | 38 | 0 | 0 | 6 | 35 | 0 | 6,86 |
Kye RowlesRowlesΚ. αμυν. | 21 | 1 | 0 | 1 | 13 | 5 | 3 | 2 | 4 | 2 | 0 | 79% | 39 | 36 | 153 | 26 | 89 | 53% | 4 | 0 | 0 | 12 | 9 | 0 | 0 | 5 | 34 | 0 | 6,93 |
Jared StroudStroudΑρ. εξτρέμ | 19 | 1 | 0 | 1 | 10 | 6 | 0 | 4 | 6 | 1 | 3 | 67% | 15 | 5 | 9 | 1 | 30 | 42% | 4 | 0 | 0 | 15 | 10 | 0 | 0 | 3 | 9 | 0 | 6,59 |
Sean JohnsonJohnsonΤερμ. | 27 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 54% | 1 | 0 | 28 | 0 | 5 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 99 | 62 | 6 | 46 | 1 | 6,82 |
| Keisuke KurokawaKurokawaΑρ. οπισθ. | 27 | 0 | 6 | 0 | 6 | 2 | 1 | 25 | 30 | 6 | 39 | 81% | 39 | 40 | 54 | 5 | 90 | 54% | 5 | 0 | 0 | 19 | 13 | 0 | 0 | 6 | 46 | 0 | 6,73 |
Brandon ServaniaServaniaΚ. μέσος | 26 | 0 | 0 | 0 | 25 | 7 | 0 | 5 | 16 | 1 | 4 | 79% | 60 | 19 | 28 | 5 | 100 | 52% | 2 | 0 | 0 | 20 | 24 | 0 | 0 | 5 | 35 | 0 | 6,68 |
Andre DozzellDozzellΚ. μέσος | 12 | 0 | 0 | 0 | 9 | 3 | 0 | 3 | 12 | 0 | 2 | 87% | 13 | 9 | 17 | 3 | 26 | 52% | 3 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 2 | 21 | 0 | 6,74 |
Gabriel PiraniPiraniΕπ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 1 | 5 | 0 | 2 | 78% | 4 | 2 | 1 | 0 | 17 | 27% | 1 | 0 | 0 | 11 | 12 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,38 |
| Nikola MarkovićMarkovićΚ. αμυν. | 20 | 0 | 1 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 76% | 14 | 10 | 23 | 4 | 45 | 47% | 1 | 0 | 0 | 21 | 9 | 0 | 0 | 5 | 11 | 0 | 6,52 |
Nathan OrdazOrdazΚ. επιθ. | 12 | 0 | 2 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 11 | 3 | 2 | 80% | 1 | 2 | 3 | 0 | 11 | 31% | 0 | 0 | 0 | 6 | 8 | 0 | 0 | 2 | 7 | 0 | 6,68 |
Sean NealisNealisΚ. αμυν. | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86% | 4 | 4 | 31 | 2 | 15 | 68% | 0 | 0 | 0 | 4 | 3 | 0 | 0 | 2 | 6 | 0 | 6,57 |
Hosei KijimaKijimaΚ. μέσος | 12 | 0 | 1 | 0 | 7 | 3 | 0 | 12 | 7 | 1 | 2 | — | 9 | 5 | 6 | 0 | 29 | 54% | 0 | 0 | 0 | 3 | 6 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 6,72 |
Caden ClarkClarkΕπ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | — | 8 | 2 | 1 | 1 | 11 | 55% | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 6,58 |
Jacob MurrellMurrellΚ. επιθ. | 8 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | — | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | — | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 6,66 |
Gavin TurnerTurnerΕπ. χαφ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,58 |
Conner AntleyAntleyΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,37 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.






































