ΝΕΚ Νιμέγκεν – ΑΖ Άλκμααρ Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
ΝΕΚ Νιμέγκεν — ΑΖ Άλκμααρ, Σάβ 27 Φεβ 02:00
ΝΕΚ Νιμέγκεν
ΑΖ Άλκμααρ
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Tjaronn Chery CheryΕπ. χαφ | 7 | 4 | 2 | 4 | 22 | 10 | 2 | 4 | 14 | 2 | 13 | 82% | 2 | 0 | 4 | 0 | 14 | 37% | 0 | 0 | 0 | 4 | 7 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 7,48 |
Adam TahauiTahauiΔεξ. εξτρέμ | 6 | 2 | 0 | 2 | 7 | 3 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2 | 78% | 8 | 4 | 2 | 0 | 21 | 45% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,75 |
Kaj SierhuisSierhuisΚ. επιθ. | 4 | 2 | 0 | 2 | 12 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | — | 2 | 0 | 3 | 0 | 12 | 44% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,97 |
Perr SchuursSchuursΚ. αμυν. | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 89% | 4 | 5 | 9 | 2 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 7,02 |
Noé LebretonLebretonΚ. μέσος | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 | 5 | 1 | 1 | 79% | 17 | 10 | 13 | 2 | 43 | 61% | 2 | 0 | 0 | 6 | 14 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 6,97 |
Darko NejasmicNejasmicΑμ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 7 | 3 | 0 | 2 | 5 | 0 | 1 | 83% | 10 | 8 | 16 | 6 | 27 | 49% | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 7,06 |
Bryan LinssenLinssenΚ. επιθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | — | 4 | 1 | 2 | 0 | 17 | 35% | 1 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,63 |
Tobias StormStormΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 84% | 16 | 6 | 24 | 4 | 38 | 56% | 2 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,71 |
Dusan TadicTadicΕπ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 3 | 9 | 78% | 2 | 2 | 8 | 2 | 16 | 42% | 1 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,92 |
Gonzalo Crettaz CrettazΤερμ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 64% | 2 | 0 | 7 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11 | 9 | 0 | 9 | 0 | 6,52 |
C. BischoffBischoffΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 4 | 8 | 3 | 4 | 77% | 3 | 1 | 3 | 0 | 19 | 41% | 0 | 0 | 0 | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,67 |
Jamiro MonteiroMonteiroΚ. μέσος | 7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 2 | 91% | 13 | 4 | 2 | 1 | 23 | 45% | 1 | 0 | 0 | 9 | 6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,75 |
Deveron Fonville FonvilleΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 1 | 85% | 5 | 9 | 7 | 2 | 14 | 52% | 0 | 0 | 0 | 7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,81 |
Gabriel BrásBrásΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 88% | 7 | 4 | 14 | 0 | 13 | 41% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,59 |
Bram NuytinckNuytinckΚ. αμυν. | 5 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 79% | 3 | 9 | 20 | 3 | 18 | 60% | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,65 |
Nikolas PolsterPolsterΤερμ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 67% | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 5 | 0 | 6,61 |
Almugera KabarKabarΚ. αμυν. | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 85% | 8 | 6 | 12 | 1 | 19 | 59% | 2 | 0 | 0 | 6 | 7 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 6,42 |
Brayann PereiraPereiraΔεξ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 93% | 3 | 3 | 4 | 0 | 9 | 43% | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,60 |
Kevin KersKersΑρ. εξτρέμ | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 4 | 0 | 17 | 57% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 6,55 |
| Dele ThomasThomasΑρ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 | — | 6 | 1 | 1 | 0 | 13 | 52% | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,94 |
Dennis GeigerGeigerΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 83% | 4 | 3 | 1 | 1 | 8 | 36% | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,57 |
Isak Hansen-AarøenHansen-AarøenΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 0 | 1 | — | 2 | 3 | 3 | 0 | 7 | 25% | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,59 |
Philippe SandlerSandlerΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 91% | 4 | 2 | 8 | 0 | 16 | 76% | 1 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,64 |
Emre Mor MorΔεξ. εξτρέμ | 4 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3 | — | 2 | 1 | 0 | 0 | 8 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,81 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ro-Zangelo DaalDaalΑρ. εξτρέμ | 8 | 4 | 0 | 4 | 16 | 11 | 0 | 24 | 21 | 2 | 5 | 84% | 9 | 3 | 0 | 0 | 44 | 56% | 2 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 7,64 |
Mexx MeerdinkMeerdinkΚ. επιθ. | 8 | 3 | 2 | 3 | 24 | 9 | 5 | 4 | 4 | 1 | 0 | 72% | 3 | 2 | 6 | 1 | 38 | 49% | 0 | 0 | 0 | 14 | 14 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7,04 |
Ayoub OufkirOufkirΔεξ. εξτρέμ | 8 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 0 | 9 | 5 | 2 | 1 | — | 4 | 0 | 1 | 0 | 18 | 51% | 2 | 0 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,96 |
Jizz Hornkamp HornkampΚ. επιθ. | 3 | 2 | 0 | 2 | 7 | 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 7,15 |
Lewis SchoutenSchoutenΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 89% | 19 | 6 | 30 | 7 | 39 | 57% | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 7,07 |
Peer KoopmeinersKoopmeinersΑμ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 11 | 5 | 0 | 2 | 16 | 2 | 14 | 92% | 22 | 9 | 19 | 2 | 41 | 59% | 0 | 0 | 0 | 10 | 8 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 7,64 |
Mateo ChávezChávezΑρ. οπισθ. | 8 | 1 | 3 | 1 | 9 | 4 | 2 | 6 | 14 | 3 | 6 | 78% | 24 | 6 | 11 | 2 | 40 | 56% | 1 | 0 | 0 | 10 | 7 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 7,16 |
Dave KwakmanKwakmanΚ. μέσος | 7 | 1 | 1 | 1 | 14 | 4 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 91% | 10 | 2 | 10 | 0 | 32 | 63% | 0 | 0 | 0 | 2 | 15 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 7,14 |
Calvin StengsStengsΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 2 | 1 | 9 | 2 | 1 | 9 | 12 | 1 | 3 | 80% | 5 | 0 | 2 | 1 | 18 | 41% | 0 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,91 |
Weslley PatatiPatatiΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 0 | 1 | 17 | 5 | 2 | 8 | 10 | 1 | 6 | 86% | 9 | 5 | 2 | 0 | 26 | 49% | 1 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 3 | 5 | 0 | 6,97 |
Jordy Clasie ClasieΑμ. χαφ | 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 90% | 3 | 4 | 2 | 1 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,82 |
Jari De BusserDe BusserΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 76% | 0 | 0 | 8 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 12 | 6 | 3 | 8 | 0 | 6,60 |
Wouter GoesGoesΚ. αμυν. | 8 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 91% | 14 | 15 | 35 | 3 | 39 | 62% | 2 | 0 | 0 | 11 | 5 | 0 | 0 | 3 | 8 | 0 | 7,04 |
Elijah DijkstraDijkstraΔεξ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 7 | 1 | 0 | 89% | 8 | 7 | 15 | 0 | 22 | 46% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 6,65 |
Kees SmitSmitΕπ. χαφ | 5 | 0 | 2 | 0 | 10 | 2 | 1 | 2 | 12 | 2 | 0 | 84% | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | 24% | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3 | 2 | 0 | 6,93 |
V. AndreasenAndreasenΚ. μέσος | 3 | 0 | 2 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0 | — | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,99 |
Mees de Witde WitΑρ. οπισθ. | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | — | 2 | 0 | 5 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,42 |
Seiya MaikumaMaikumaΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | — | 2 | 0 | 3 | 0 | 6 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 6,50 |
Denso Kasius KasiusΔεξ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,51 |
Hessel de Witde WitΕπ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,23 |
Bendegúz KovácsKovácsΚ. επιθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,78 |
Rion IchiharaIchiharaΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6,52 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.














































