Νασιονάλ – Σάντα Κλάρα Στατιστικά αγώνα
Ενημερώθηκε
Νασιονάλ — Σάντα Κλάρα, Κυρ 17 Ιαν 02:00
Νασιονάλ
Σάντα Κλάρα
Παίκτες
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Abdel Kader NjoyaNjoyaΚ. επιθ. | 1 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 8,02 |
Ze VitorVitorΚ. αμυν. | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 3 | 82% | 13 | 7 | 43 | 6 | 44 | 64% | 1 | 0 | 0 | 8 | 4 | 0 | 0 | 1 | 17 | 0 | 6,73 |
Miguel BaezaBaezaΕπ. χαφ | 8 | 1 | 0 | 1 | 8 | 4 | 1 | 0 | 7 | 0 | 4 | 85% | 3 | 1 | 6 | 0 | 15 | 48% | 0 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 0 | 1 | 16 | 0 | 6,74 |
Pablo RuanRuanΔεξ. εξτρέμ | 7 | 1 | 0 | 1 | 12 | 4 | 1 | 1 | 4 | 1 | 0 | — | 5 | 0 | 4 | 0 | 23 | 48% | 0 | 0 | 0 | 9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 11 | 0 | 6,80 |
Wesley GasolinaGasolinaΔεξ. οπισθ. | 7 | 1 | 0 | 1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 4 | 0 | 6 | 88% | 9 | 11 | 14 | 0 | 26 | 54% | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,78 |
Léo SantosSantosΑμυν. | 5 | 1 | 1 | 1 | 5 | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 | 85% | 5 | 4 | 25 | 3 | 24 | 57% | 0 | 0 | 0 | 6 | 2 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 7,15 |
LizieroLizieroΚ. μέσος | 4 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 84% | 11 | 7 | 2 | 0 | 19 | 49% | 0 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 1 | 6 | 0 | 6,93 |
Matchoi DjalóDjalóΕπ. χαφ | 6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1 | 3 | 1 | 0 | — | 5 | 1 | 2 | 0 | 14 | 52% | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | 9 | 0 | 6,56 |
Renato MarinMarinΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 63% | 1 | 0 | 7 | 0 | 1 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 29 | 14 | 1 | 18 | 1 | 6,74 |
Matheus DiasDiasΑμ. χαφ | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 88% | 5 | 10 | 24 | 4 | 20 | 43% | 2 | 1 | 0 | 10 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | 0 | 6,52 |
Daniel JrJrΕπ. χαφ | 7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 9 | 8 | 1 | 6 | 81% | 7 | 1 | 2 | 0 | 39 | 72% | 1 | 0 | 0 | 1 | 21 | 0 | 0 | 1 | 10 | 0 | 6,95 |
William KokoloKokoloΑρ. μέσος | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | 2 | 6 | 81% | 9 | 5 | 3 | 0 | 17 | 46% | 2 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 0 | 0 | 11 | 0 | 6,42 |
Markus JensenJensenΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 11 | 1 | 6 | 1 | 26 | 50% | 1 | 0 | 0 | 3 | 10 | 0 | 0 | 1 | 9 | 0 | 6,54 |
F. GonçalvesGonçalvesΚ. αμυν. | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 92% | 9 | 7 | 14 | 1 | 17 | 53% | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 6,70 |
Stavros GavrielGavrielΔεξ. εξτρέμ | 8 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 2 | 9 | 2 | 1 | 1 | — | 7 | 0 | 1 | 0 | 24 | 50% | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 0 | 0 | 1 | 7 | 0 | 6,48 |
Filipe SoaresSoaresΕπ. χαφ | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 4 | 0 | 2 | 82% | 5 | 4 | 1 | 1 | 17 | 47% | 2 | 0 | 0 | 5 | 7 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,73 |
Chiheb LabidiLabidiΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 1 | 2 | 87% | 10 | 3 | 3 | 2 | 20 | 63% | 0 | 0 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 7,03 |
Allen ObandoObandoΚ. επιθ. | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 1 | 0 | 15 | 60% | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 6,61 |
Min-kyu SongSongΑρ. εξτρέμ | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 5 | 1 | 2 | — | 7 | 0 | 0 | 0 | 13 | 65% | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6,80 |
DeivisonDeivisonΚ. μέσος | 4 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 7 | 2 | 6 | 1 | 11 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 6,58 |
Daniel de la Cruzde la CruzΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | — | 2 | 2 | 3 | 2 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5 | 0 | 6,43 |
Danel DongmoDongmoΚ. μέσος | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 3 | 1 | 2 | 1 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,15 |
Joel SilvaSilvaΚ. μέσος | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6,15 |
José GomesGomesΑρ. οπισθ. | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 3 | 1 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 6,31 |
| Παίκτης | Συμ. | Γκολ | Ασίστ | Γκολ | Σουτ | Εντός | Χαμ. | Ντρίπ. | Καθ.π. | Ευκ. | Σέντρες | Ακρίβ. | Τάκλιν | Κλεψ. | Απομ. | Μπλοκ | Μονομ. | Μον.% | Κίτρ. | 2η κίτρ. | Κόκκ. | Φάουλ | Φ. υπέρ | Αποκρ. | Εντός π. | Χ.π. | Δέχτ. | Πέν. ✓ | Βαθμ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Gonçalo PaciênciaPaciênciaΚ. επιθ. | 8 | 5 | 1 | 5 | 27 | 11 | 4 | 8 | 7 | 1 | 1 | 62% | 7 | 1 | 7 | 1 | 36 | 41% | 1 | 0 | 0 | 13 | 12 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 7,17 |
BrennerBrennerΔεξ. εξτρέμ | 6 | 2 | 0 | 2 | 10 | 4 | 3 | 6 | 3 | 0 | 1 | — | 17 | 1 | 1 | 0 | 31 | 58% | 1 | 0 | 0 | 3 | 7 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 7,04 |
DjéDjéΚ. μέσος | 8 | 1 | 1 | 1 | 8 | 1 | 0 | 7 | 8 | 1 | 0 | 78% | 14 | 0 | 5 | 0 | 40 | 59% | 1 | 0 | 0 | 10 | 10 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,95 |
Vinícius LopesLopesΔεξ. εξτρέμ | 8 | 1 | 1 | 1 | 13 | 4 | 3 | 12 | 15 | 2 | 2 | 80% | 13 | 4 | 6 | 2 | 51 | 52% | 2 | 0 | 0 | 9 | 18 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 7,04 |
Tiago RibeiroRibeiroΚ. μέσος | 8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 8 | 76% | 4 | 3 | 0 | 1 | 13 | 41% | 2 | 0 | 0 | 8 | 6 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 6,78 |
FernandoFernandoΚ. επιθ. | 8 | 1 | 0 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 | 4 | 0 | 1 | — | 5 | 0 | 0 | 0 | 15 | 42% | 0 | 0 | 0 | 7 | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 6,69 |
VasconcelosVasconcelosΕπ. χαφ | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 7,09 |
Lucas FrançaFrançaΤερμ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 69% | 0 | 0 | 12 | 0 | 2 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15 | 8 | 5 | 4 | 0 | 6,94 |
Guilherme RomãoRomãoΑρ. οπισθ. | 8 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 6 | 0 | 4 | 74% | 11 | 8 | 26 | 0 | 33 | 67% | 1 | 0 | 0 | 6 | 11 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,79 |
Pedro FerreiraFerreiraΑμ. χαφ | 8 | 0 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 2 | 8 | 0 | 1 | 82% | 34 | 8 | 20 | 1 | 50 | 56% | 2 | 0 | 0 | 13 | 4 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 6,96 |
Pedro PachecoPachecoΚ. αμυν. | 8 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 88% | 10 | 14 | 49 | 1 | 23 | 59% | 1 | 0 | 0 | 8 | 2 | 0 | 0 | 5 | 4 | 0 | 7,11 |
Emanuel MoreiraMoreiraΚ. αμυν. | 7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 83% | 2 | 9 | 25 | 6 | 14 | 45% | 3 | 0 | 0 | 6 | 3 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 6,81 |
Lucas SoaresSoaresΔεξ. οπισθ. | 5 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 3 | 82% | 6 | 1 | 14 | 0 | 12 | 60% | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 6,94 |
Dani BorgesBorgesΑμ. χαφ | 6 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 1 | — | 5 | 4 | 9 | 1 | 27 | 53% | 3 | 0 | 0 | 8 | 7 | 0 | 0 | 4 | 2 | 0 | 6,73 |
| SorrisoSorrisoΑρ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 8 | 2 | 0 | 6 | 5 | 1 | 4 | — | 2 | 2 | 3 | 0 | 15 | 43% | 2 | 1 | 0 | 3 | 5 | 0 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6,56 |
Welinton TorrãoTorrãoΔεξ. εξτρέμ | 6 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | — | 5 | 0 | 3 | 0 | 16 | 50% | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 6,70 |
Sidney LimaLimaΚ. αμυν. | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 2 | 8 | 0 | 4 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6,68 |
VitinhoVitinhoΚ. μέσος | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | — | 3 | 0 | 0 | 0 | 5 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6,48 |
Henrique SilvaSilvaΚ. αμυν. | 3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 5 | 1 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 6,67 |
Afonso DuarteDuarteΑρ. εξτρέμ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,26 |
| Léo JacóJacóΚ. επιθ. | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | — | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,55 |
| FredyFredyΕπ. χαφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6,49 |
Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.
Ομάδες
Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.
Στοιχήματα
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Γκολ ομάδας
Γκολ αγώνα
Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Βασική αγορά
G/G ανά ημίχρονο
Συνδυασμοί
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Αποτέλεσμα αγώνα
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κόρνερ αγώνα
Κόρνερ ομάδας
Συνδυασμοί
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Κάρτες αγώνα
Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)
Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου
Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.












































