Motor Lublin – Raków Częstochowa Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Motor Lublin — Raków Częstochowa, Σάβ 13 Μαρ 02:00

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Εκστρακλάσα

Raków CzęstochowaΗΝΗΗΗΗΝΗΗΗ

Παίκτες

Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67
Raków Częstochowa — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Πολωνία27 ετώνPatryk MakuchMakuchΕπ. χαφ10606311454121476%331135854%00012180002107,31
#11Αζερμπαϊτζάν29 ετώνMahir EmreliEmreliΚ. επιθ.103133411214130384%161213338%1001240002207,05
#5Κροατία25 ετώνMarko BulatBulatΑμ. χαφ61117217100982%53111959%100160001206,89
#80Γαλλία25 ετώνL. Diaby-FadigaDiaby-FadigaΕπ. χαφ510110212100—31016—001210001006,36
#1719 ετώνJakub JendrykaJendrykaΔεξ. μέσος31013201100—40007—00022000706,66
#1Πολωνία23 ετώνKacper TrelowskiTrelowskiΤερμ.9000000110068%001407—00000362302316,95
#25Ρουμανία26 ετώνBogdan RacovițanRacovițanΚ. αμυν.9000200220093%6944112852%1009110002106,56
#20Βραζιλία30 ετώνJean Carlos SilvaSilvaΑρ. μέσος10010123111112582%13111734769%0007170001806,92
#6Πολωνία27 ετώνOskar RepkaRepkaΑμ. χαφ90101322482182%8101733449%100870002106,67
#8Πολωνία22 ετώνTomasz PienkoPienkoΕπ. χαφ8000621781481%72602847%200590001206,59
#7Κροατία31 ετώνFran TudorTudorΔεξ. μέσος7000510470285%13121933762%4109130001306,90
#4Ελλάδα28 ετώνStratos SvarnasSvarnasΚ. αμυν.7000210160589%852452160%100470001206,75
#23Πολωνία25 ετώνKarol StruskiStruskiΑμ. χαφ7000400041487%25401641%3009120001006,57
#10Ουκρανία30 ετώνV. KocherginKocherginΑμ. χαφ8020500381479%53621144%100320001006,71
#2Πολωνία21 ετώνJerzy NapierajNapierajΚ. αμυν.3000000341189%42901973%10044000806,76
#88Ουγγαρία22 ετώνÁdin MolnárMolnárΕπ. χαφ80004008904—22101547%00024000606,60
#19Πολωνία26 ετώνMichael AmeyawAmeyawΑρ. εξτρέμ30006014325—22609—00002000306,79
#26Κένυα30 ετώνErick OtienoOtienoΑρ. μέσος30001100312—53106—00001000506,79
#3Σουηδία27 ετώνArvid BrorssonBrorssonΚ. αμυν.3000000000093%011425—000100001006,14
#9918 ετώνAdam BasseBasseΕπ. χαφ80006112000—70212465%00034000506,64
#36Μαυροβούνιο20 ετώνMarko PerovicPerovicΑρ. μέσος60001003101—73311448%00033000606,43
#2917 ετώνWiktor ZolneczkoZolneczkoΤερμ.10000000100—00000—00000110205,74
#39Σουηδία20 ετώνIsak BrusbergBrusbergΚ. επιθ.40101002220—21607—00032000306,71
#2219 ετώνAbraham OjoOjoΑμ. χαφ20000000000—12003—00012000206,24

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Motor Lublin10 αγώνεςRaków Częstochowa10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRaków Częstochowa6 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRaków Częstochowa4 αγώνες
1010Αγώνες1010
2-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-9
20%20%Νίκες10%10%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,313
0,898ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,66
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,55
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,88
14,7132ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,915,5155
4,238Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,343
0,333ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,33
3,935ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5550
12,1109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,914,5145
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,22
55Αγώνες66
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-0-5
20%20%Νίκες17%17%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,651,59
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,110,53
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,560,674
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,090,835
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,116,297
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5530
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,332
3,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,85,835
11,256Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,715,895
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,332
55Αγώνες44
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-0-4
20%20%Νίκες—
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,22Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2100
1,717Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,52,525
15,7141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,511,9119
8,274ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,989
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2400
1,47Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,332,8317
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,211,871
7,638ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8848
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
210Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
12,8115Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,911,1111
1,4413Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,94220
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,11
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,22
12,864Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,110,764
15Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7212
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,040,332
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Motor Lublin10 αγώνεςRaków Częstochowa10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRaków Częstochowa6 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRaków Częstochowa4 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,590%
30%Over 1,540%
10%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,590%
60%Over 2,590%
40%Over 3,540%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου70%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,510%
10%Νίκη & Under 1,50%
10%Νίκη & Over 2,510%
10%Νίκη & Under 2,50%
10%G/G & Νίκη10%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
20%Over 1,550%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,5100%
40%Over 2,5100%
20%Over 3,550%
20%Over 4,550%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,517%
20%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,517%
20%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη17%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,54 αγ.
40%Over 1,54 αγ.
20%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
80%Over 2,54 αγ.
60%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
20%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
20%G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ90%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου30%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

10%G/G & Νίκη10%
10%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου50%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη10%
30%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία10%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία10%
10%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη17%
20%Ισοπαλία0%
40%Νίκη ή ισοπαλία17%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία17%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη4 αγ.
40%Ισοπαλία4 αγ.
60%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

22%Over 9,560%
11%Over 10,540%
11%Over 11,530%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ70%
0%Over 5,5 υπέρ30%
0%Over 6,5 υπέρ20%
22%Over 4,5 κατά40%
11%Over 5,5 κατά40%
11%Over 6,5 κατά30%

Συνδυασμοί

44%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ70%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,550%
0%Over 10,533%
0%Over 11,517%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ83%
0%Over 5,5 υπέρ50%
0%Over 6,5 υπέρ33%
20%Over 4,5 κατά17%
0%Over 5,5 κατά17%
0%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,590%
78%Over 2,570%
56%Over 3,550%
33%Over 4,530%
11%Over 5,520%
11%Over 6,510%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι70%
11%Over 25 πόντοι30%
11%Over 35 πόντοι10%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

78%Over 15 πόντοι50%
56%Over 25 πόντοι40%
11%Over 35 πόντοι10%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,567%
60%Over 3,550%
20%Over 4,533%
0%Over 5,517%
0%Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι67%
0%Over 25 πόντοι33%
0%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι50%
60%Over 25 πόντοι50%
0%Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.