Motor Lublin – Radomiak Radom Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Motor Lublin — Radomiak Radom, Σάβ 03 Απρ 03:00

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Εκστρακλάσα

Radomiak RadomΝΙΗΗΗΝΙΗΗΗ

Παίκτες

Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67
Radomiak Radom — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#27Πολωνία33 ετώνRafał WolskiWolskiΕπ. χαφ103031470102372076%1361114952%20014210021707,26
#13Πολωνία31 ετώνJan GrzesikGrzesikΔεξ. οπισθ.1012122444123677%15173554645%00012150022306,89
#72Πολωνία22 ετώνFilip KoperskiKoperskiΚ. αμυν.8101410011188%1264183859%1001070021106,90
#8Γουινέα27 ετώνIbrahima CamaráCamaráΑμ. χαφ10111821492488%12101741738%100900021506,83
#8021 ετώνGuilherme LuizLuizΚ. επιθ.510184212401—54402844%00027001906,81
#10Ελβετία29 ετώνRoberto AlvesAlvesΕπ. χαφ31013102211—13618—00044000306,93
#14Καμερούν26 ετώνSteve KingueKingueΚ. αμυν.11011102000—32539—00012000308,12
#3Πολωνία25 ετώνKryspin SzcześniakSzcześniakΚ. αμυν.10000200110188%997583055%000670022306,65
#1Πολωνία26 ετώνFilip MajchrowiczMajchrowiczΤερμ.9000000000066%001001—00000292021806,62
#24Ακτή Ελεφαντοστού26 ετώνZié OuattaraOuattaraΔεξ. οπισθ.90004101061484%1573224252%100580022006,54
#82Βραζιλία30 ετώνLuquinhasLuquinhasΕπ. χαφ10010124220132183%129546355%30010260022106,81
#77Ελλάδα32 ετώνChristos DonisDonisΑμ. χαφ9000821140286%1042352853%300960021306,68
#90Σάο Τομέ και Πρίνσιπε25 ετώνRonaldo LumungoLumungoΔεξ. εξτρέμ800021859402—102212747%000760021606,44
#15Μπουρκίνα Φάσο25 ετώνAbdoul TapsobaTapsobaΚ. επιθ.901011052532—41712841%3001590021206,50
#97Βραζιλία29 ετώνConradoConradoΑρ. οπισθ.6000431400079%72702250%20010110011106,26
#11Ακτή Ελεφαντοστού24 ετώνFernand GoureGoureΚ. επιθ.100006011200—101101941%10042002506,52
#26Ισπανία30 ετώνAdrián DiéguezDiéguezΚ. αμυν.4000000000082%671361239%300830001206,13
#7Κάτω Χώρες27 ετώνChé NunnelyNunnelyΔεξ. εξτρέμ70005203200—30001144%10025001906,50
#28Πορτογαλία26 ετώνRomário BaróBaróΑμ. χαφ40101001412—21315—00031002306,66
#99Πολωνία26 ετώνB. GradeckiGradeckiΤερμ.10000000000—00001—00000210505,18
#18Αγκόλα20 ετώνManuManuΔεξ. εξτρέμ60001001101—31007—00012001306,60
#21Πορτογαλία27 ετώνElves BaldéBaldéΔεξ. εξτρέμ20003000000—00201—00001000106,51
#23Πολωνία24 ετώνKacper KarasekKarasekΕπ. χαφ60001002401—10025—00002002006,67

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Motor Lublin10 αγώνεςRadomiak Radom10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRadomiak Radom6 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRadomiak Radom4 αγώνες
1010Αγώνες1010
2-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-6
20%20%Νίκες20%20%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,510,99
0,898ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,333
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,44
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,920,55
14,7132ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,914,8133
4,238Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,238
0,333ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,111
3,935ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 56,256
12,1109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,914,7132
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,222
55Αγώνες66
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-3
20%20%Νίκες33%33%
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,651,177
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,110,42
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,560,332
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,090,835
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,117,688
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 55,226
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,460,21
3,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,88,241
11,256Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,71575
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,42
55Αγώνες44
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-1-3
20%20%Νίκες—
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,36κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,58κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,78κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
0,22Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,22
1,717Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,52,323
15,7141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,3129
8,274ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,38,476
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,240,171
1,47Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,6710
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,216,482
7,638ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 87,638
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
210Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,63κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
12,8115Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,913,1118
1,4413Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,1119
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
12,864Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,114,271
15Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,71,89
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0400
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/4)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Motor Lublin10 αγώνεςRadomiak Radom10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRadomiak Radom6 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςRadomiak Radom4 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,560%
30%Over 1,530%
10%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,580%
60%Over 2,570%
40%Over 3,550%
20%Over 4,530%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου10%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,520%
10%Νίκη & Under 1,50%
10%Νίκη & Over 2,520%
10%Νίκη & Under 2,50%
10%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,567%
20%Over 1,550%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

60%Over 1,583%
40%Over 2,567%
20%Over 3,533%
20%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,533%
20%Νίκη & Under 1,50%
0%Νίκη & Over 2,533%
20%Νίκη & Under 2,50%
0%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

100%Over 0,54 αγ.
40%Over 1,54 αγ.
20%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

100%Over 1,54 αγ.
80%Over 2,54 αγ.
60%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,54 αγ.
0%Νίκη & Under 1,54 αγ.
20%Νίκη & Over 2,54 αγ.
0%Νίκη & Under 2,54 αγ.
20%G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου10%
40%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

10%G/G & Νίκη20%
10%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου67%

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη4 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη20%
30%Ισοπαλία20%
50%Νίκη ή ισοπαλία40%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία25%
10%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη33%
20%Ισοπαλία17%
40%Νίκη ή ισοπαλία50%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
20%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη4 αγ.
40%Ισοπαλία4 αγ.
60%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
0%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

22%Over 9,567%
11%Over 10,567%
11%Over 11,556%
0%Over 12,544%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ67%
0%Over 5,5 υπέρ56%
0%Over 6,5 υπέρ33%
22%Over 4,5 κατά44%
11%Over 5,5 κατά44%
11%Over 6,5 κατά44%

Συνδυασμοί

44%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ44%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ44%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,560%
0%Over 10,560%
0%Over 11,560%
0%Over 12,540%

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ80%
0%Over 5,5 υπέρ60%
0%Over 6,5 υπέρ60%
20%Over 4,5 κατά20%
0%Over 5,5 κατά20%
0%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,54 αγ.
4 αγ.Over 10,54 αγ.
4 αγ.Over 11,54 αγ.
4 αγ.Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 υπέρ4 αγ.
4 αγ.Over 4,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 5,5 κατά4 αγ.
4 αγ.Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,5100%
78%Over 2,5100%
56%Over 3,544%
33%Over 4,544%
11%Over 5,533%
11%Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι56%
11%Over 25 πόντοι33%
11%Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

78%Over 15 πόντοι78%
56%Over 25 πόντοι56%
11%Over 35 πόντοι44%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,5100%
80%Over 2,5100%
60%Over 3,540%
20%Over 4,540%
0%Over 5,540%
0%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι40%
0%Over 25 πόντοι40%
0%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι100%
60%Over 25 πόντοι60%
0%Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,54 αγ.
4 αγ.Over 2,54 αγ.
4 αγ.Over 3,54 αγ.
4 αγ.Over 4,54 αγ.
4 αγ.Over 5,54 αγ.
4 αγ.Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 25 πόντοι4 αγ.
4 αγ.Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.