Motor Lublin – Katowice Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Motor Lublin — Katowice, Κυρ 16 Αυγ 15:45

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Εκστρακλάσα

1–0

Ημίχρονο 0–0

KatowiceΗΗΝΝΝΗΗΝΝΝ

Παίκτες

Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67
Katowice — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#17Λευκορωσία27 ετώνIlya ShkurinShkurinΚ. επιθ.10818261248103069%301026344%00012110011507,42
#27Πολωνία33 ετώνBartosz NowakNowakΕπ. χαφ1048421111939102675%66722145%000340011507,89
#4Πολωνία34 ετώνArkadiusz Jędrych JędrychΚ. αμυν.9202620210089%1124063765%100540011106,82
#55Ισπανία25 ετώνPau RestaRestaΚ. αμυν.101011732130084%18953156553%1001620011507,06
#77Πολωνία22 ετώνMateusz KowalczykKowalczykΑμ. χαφ8101420651184%1761703553%10094001906,79
#7Πολωνία30 ετώνMateusz WdowiakWdowiakΑρ. μέσος1010114227104787%63922141%100460011006,76
#15Νορβηγία27 ετώνEman MarkovicMarkovicΕπ. χαφ810120731040282%81312751%10038001806,91
#8Ισπανία33 ετώνBorja GalánGalánΑρ. μέσος8131720251280%21721750%20028001306,82
#31Πολωνία20 ετώνSzymon BartlewiczBartlewiczΕπ. χαφ91015102413—2410939%00024001306,65
#21Πολωνία19 ετώνJakub KokosińskiKokosińskiΚ. επιθ.31011100000—00000—00000001106,80
#87Πολωνία24 ετώνGabriel KobylakKobylakΤερμ.10000000000064%011405—10002271911506,78
#6Πολωνία31 ετώνLukas KlemenzKlemenzΚ. αμυν.9000902180182%994035161%5001470011206,70
#68Πολωνία29 ετώνBartosz WolskiWolskiΑμ. χαφ90002001101888%1641363165%000580011106,93
#19Πολωνία23 ετώνKacper LukasiakLukasiakΑμ. χαφ8000810580087%1421144061%100612000906,87
#23Πολωνία32 ετώνMarcin WasielewskiWasielewskiΔεξ. μέσος9010712150483%851432138%2001890011006,56
#30Πολωνία33 ετώνAlan CzerwinskiCzerwinskiΚ. αμυν.9010400061583%721211038%20080000806,64
#97Σλοβακία29 ετώνErik JirkaJirkaΔεξ. μέσος8000711531669%981202142%10032001606,56
#10Πολωνία24 ετώνM. WedrychowskiWedrychowskiΕπ. χαφ50004203303—71111337%20081000406,64
#22Πολωνία28 ετώνSebastian MilewskiMilewskiΑμ. χαφ40000000000—12103—00022001006,57
#99Σλοβακία32 ετώνAdam ZrelakZrelakΚ. επιθ.20001100000—00002—00000000006,49
#14Νορβηγία25 ετώνM. OlsenOlsenΚ. αμυν.10000000000—01100—00000000006,52

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Motor Lublin10 αγώνεςKatowice10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςKatowice4 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςKatowice6 αγώνες
1010Αγώνες1010
2-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)6-0-4
20%20%Νίκες60%60%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,512,222
0,898ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,9319
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,55
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,717
14,7132ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,916,9152
4,238Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,247
0,333ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,444
3,935ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 54,742
12,1109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,910,191
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,444
55Αγώνες44
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-0-0
20%20%Νίκες—
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
3,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
11,256Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
55Αγώνες66
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-4
20%20%Νίκες33%33%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,59
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,332
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,781,177
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)1590
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,829
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,728
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/6)1060
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
0,22Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,11
1,717Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,51,515
15,7141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,7132
8,274ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,35,953
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,47Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
7,638ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,1900
210Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,631,8311
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)15,593
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)6,841
12,8115Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,1109
1,4413Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,3321
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
12,864Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
15Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)11,770
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,515
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/6)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Motor Lublin10 αγώνεςKatowice10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςKatowice4 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςKatowice6 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,580%
30%Over 1,560%
10%Over 2,550%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,590%
60%Over 2,590%
40%Over 3,550%
20%Over 4,540%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου10%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,560%
10%Νίκη & Under 1,50%
10%Νίκη & Over 2,560%
10%Νίκη & Under 2,50%
10%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,54 αγ.
20%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

60%Over 1,54 αγ.
40%Over 2,54 αγ.
20%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,54 αγ.
20%Νίκη & Under 1,54 αγ.
0%Νίκη & Over 2,54 αγ.
20%Νίκη & Under 2,54 αγ.
0%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

100%Over 0,567%
40%Over 1,533%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,583%
80%Over 2,583%
60%Over 3,533%
20%Over 4,533%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,533%
0%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,533%
0%Νίκη & Under 2,50%
20%G/G & Νίκη33%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου10%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

10%G/G & Νίκη50%
10%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη60%
30%Ισοπαλία0%
50%Νίκη ή ισοπαλία60%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
10%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη4 αγ.
20%Ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη33%
40%Ισοπαλία0%
60%Νίκη ή ισοπαλία33%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία33%
0%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

22%Over 9,578%
11%Over 10,556%
11%Over 11,533%
0%Over 12,511%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ33%
0%Over 5,5 υπέρ33%
0%Over 6,5 υπέρ33%
22%Over 4,5 κατά56%
11%Over 5,5 κατά44%
11%Over 6,5 κατά22%

Συνδυασμοί

44%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ56%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ44%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,53 αγ.
0%Over 10,53 αγ.
0%Over 11,53 αγ.
0%Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ3 αγ.
0%Over 5,5 υπέρ3 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ3 αγ.
20%Over 4,5 κατά3 αγ.
0%Over 5,5 κατά3 αγ.
0%Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,583%
4 αγ.Over 10,550%
4 αγ.Over 11,533%
4 αγ.Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 4,5 κατά67%
4 αγ.Over 5,5 κατά50%
4 αγ.Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ67%

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,589%
78%Over 2,578%
56%Over 3,556%
33%Over 4,533%
11%Over 5,522%
11%Over 6,522%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι56%
11%Over 25 πόντοι44%
11%Over 35 πόντοι22%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

78%Over 15 πόντοι67%
56%Over 25 πόντοι22%
11%Over 35 πόντοι11%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,53 αγ.
80%Over 2,53 αγ.
60%Over 3,53 αγ.
20%Over 4,53 αγ.
0%Over 5,53 αγ.
0%Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι3 αγ.
0%Over 25 πόντοι3 αγ.
0%Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι3 αγ.
60%Over 25 πόντοι3 αγ.
0%Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,583%
4 αγ.Over 2,583%
4 αγ.Over 3,567%
4 αγ.Over 4,533%
4 αγ.Over 5,517%
4 αγ.Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι50%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι17%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.