Motor Lublin – Górnik Zabrze Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Motor Lublin — Górnik Zabrze, Σάβ 19 Σεπ 21:15

Motor LublinΗΗΗΙΝΗΗΗΙΝ

Εκστρακλάσα

0–0

Ημίχρονο 0–0

Górnik ZabrzeΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Παίκτες

Motor Lublin — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Πολωνία26 ετώνKarol CzubakCzubakΚ. επιθ.10606341484123054%1142326947%00014110021707,20
#30Σενεγάλη23 ετώνMbaye NdiayeNdiayeΔεξ. εξτρέμ10232298414105279%103504440%10019160021706,89
#8Σενεγάλη26 ετώνChristopher SimonSimonΕπ. χαφ101011352371483%1291433565%20077002906,95
#17Πολωνία24 ετώνKamil LukoszekLukoszekΔεξ. οπισθ.811182011341191%94921648%10067002806,99
#70Γαλλία25 ετώνMakan AïkoAïkoΑρ. εξτρέμ1011111415402—43301643%20076002706,62
#24Πολωνία21 ετώνFilip LubereckiLubereckiΑρ. οπισθ.10000410841688%28142144658%100790021706,78
#18Πολωνία34 ετώνB. BereszyńskiBereszyńskiΚ. αμυν.10000310140288%12102912954%200780021406,59
#39Σλοβακία30 ετώνMarek BartosBartosΚ. αμυν.9000922073083%955134463%2001260021206,81
#27Κομόρες28 ετώνYacine BourhaneBourhaneΑμ. χαφ8000421261392%1652743751%1001050021206,78
#6Πολωνία23 ετώνMateusz ŁęgowskiŁęgowskiΑμ. χαφ10000822241175%66741935%1001150021206,53
#11Πορτογαλία25 ετώνFábio RonaldoRonaldoΑρ. εξτρέμ1000096312113683%82233948%1009100021106,60
#29Δανία28 ετώνThomas SantosSantosΔεξ. οπισθ.7000400650479%20101323347%00063001806,61
#7Πορτογαλία31 ετώνIvo RodriguesRodriguesΕπ. χαφ60308104102681%47912747%2001017001906,88
#71Ρουμανία26 ετώνMihai PopaPopaΤερμ.5000000000064%00703—000021091806,46
#33Σλοβενία26 ετώνGasper TratnikTratnikΤερμ.5000000000070%00903—000011481906,76
#2Γερμανία21 ετώνPaskal MeyerMeyerΚ. αμυν.10000300110167%562751440%20033002606,51
#4Κροατία29 ετώνTin PlavoticPlavoticΚ. αμυν.6000100010085%731521556%00060000806,44
#9Πορτογαλία30 ετώνRony LopesLopesΔεξ. εξτρέμ30005102301—11107—00002001107,00
#23Κοσσυφοπέδιο24 ετώνFlorian HaxhaHaxhaΔεξ. εξτρέμ50001000000—00200—00000001106,44
#90Πολωνία20 ετώνDominik GregorskiGregorskiΚ. επιθ.20100000200—00000—00000001106,67
Górnik Zabrze — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#82Πολωνία22 ετώνKacper UrbańskiUrbańskiΕπ. χαφ10414188114103686%5161544249%100611003807,25
#19Ισπανία24 ετώνPeter FedericoFedericoΔεξ. εξτρέμ84041760261379%98502940%200216003607,12
#11Σλοβακία29 ετώνErik PrekopPrekopΚ. επιθ.102028303200—10612542%20069003206,84
#26Πολωνία34 ετώνRafał JanickiJanickiΚ. αμυν.10121623051086%12147656274%30088003907,11
#33Ουκρανία23 ετώνMaksym KhlanKhlanΑρ. εξτρέμ101013613313111174%941003539%1001710003906,96
#20Ισπανία30 ετώνJosemaJosemaΚ. αμυν.9111420621180%15205534162%20086003807,09
#14Πολωνία31 ετώνJaroslaw KubickiKubickiΑμ. χαφ7111410260087%551511429%200145003406,80
#7Γαλλία22 ετώνYvan Ikia DimiDimiΔεξ. εξτρέμ8101102091002—91312943%10078002206,76
#23Νορβηγία29 ετώνSondre LisethLisethΚ. επιθ.71218317920—32123556%210922002307,00
#18Τσεχία30 ετώνLukas SadilekSadilekΚ. μέσος8101210110183%55521558%00024002406,73
#9Γαλλία24 ετώνJanis AntisteAntisteΚ. επιθ.61014212300—43212044%20056003406,78
#1Γερμανία23 ετώνPhilipp SchulzeSchulzeΤερμ.10000000000060%101505—1001123133906,85
#61Τσεχία30 ετώνMichal SacekSacekΔεξ. οπισθ.8000100360586%24143013858%20098003706,87
#64Σλοβενία33 ετώνErik Janza JanzaΑρ. οπισθ.802011001721579%1492632754%00097002707,10
#8Πορτογαλία24 ετώνPaulo BernardoBernardoΕπ. χαφ9000941752385%134933245%100102003606,72
#21Τσεχία27 ετώνOndrej ZmrzlyZmrzlyΑρ. οπισθ.9000410251676%742231440%10052003306,83
#6Δανία25 ετώνMalthe HøjholtHøjholtΑμ. χαφ3000200100089%48108—10041002106,85
#66Γερμανία24 ετώνMaximilian DietzDietzΑμ. χαφ4000000150090%01103—10020000406,63
#4Πολωνία30 ετώνPawel BochniewiczBochniewiczΚ. αμυν.20000000000—22903—00010000106,65
#2Πολωνία23 ετώνPatryk WarczakWarczakΔεξ. οπισθ.20000000000—11002—00001000106,46
#2821 ετώνBastien DonioDonioΑμ. χαφ30000000000—53206—00011000006,69
#27Σουηδία24 ετώνZeidane InoussaInoussaΑρ. εξτρέμ20000001000—00000—00000001006,45
#34Κροατία18 ετώνBruno DurdovDurdovΔεξ. εξτρέμ10000000000—10001—00010000106,31

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Motor Lublin10 αγώνεςGórnik Zabrze10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςGórnik Zabrze4 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςGórnik Zabrze6 αγώνες
1010Αγώνες1010
2-3-5Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-1-1
20%20%Νίκες80%80%
1,212ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,511,919
0,898ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,930,99
0,33Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,66
0,99Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,921,313
14,7132ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,913,7137
4,238Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,6550
0,333ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,66
3,935ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 55,252
12,1109Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,913,8138
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,33
55Αγώνες44
1-1-3Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-1
20%20%Νίκες—
0,84ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,65κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,11κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,56κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,84Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 1,09κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15,678ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 16,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
4,422Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
0,21ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,46κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
3,618ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5,8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
11,256Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,19κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
55Αγώνες66
1-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
20%20%Νίκες83%83%
1,68ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,361,8311
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,835
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,580,835
15Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,7816
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,285
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)5,231
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,674
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)3,320
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 13κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,883
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
0,22Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,210,33
1,717Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,50,99
15,7141ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,1151
8,274ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,312,4124
0,42Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,24κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1,47Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
1680ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,2κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
7,638ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,190,53
210Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,630,53
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)15,392
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)1272
12,8115Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,912,8128
1,4413Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,942,727
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,020,11
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,11
12,864Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 13,1κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
15Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,7κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (5/4)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)11,871
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,13κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,8317
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,02κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,05κάτω από 5 αγώνες (4/6)00

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Motor Lublin10 αγώνεςGórnik Zabrze10 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςGórnik Zabrze4 αγώνες
Motor Lublin5 αγώνεςGórnik Zabrze6 αγώνες

Γκολ ομάδας

80%Over 0,590%
30%Over 1,580%
10%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

80%Over 1,580%
60%Over 2,570%
40%Over 3,530%
20%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

30%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου20%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

10%Νίκη & Over 1,570%
10%Νίκη & Under 1,510%
10%Νίκη & Over 2,560%
10%Νίκη & Under 2,520%
10%G/G & Νίκη60%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,54 αγ.
20%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

60%Over 1,54 αγ.
40%Over 2,54 αγ.
20%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

0%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%Νίκη & Over 1,54 αγ.
20%Νίκη & Under 1,54 αγ.
0%Νίκη & Over 2,54 αγ.
20%Νίκη & Under 2,54 αγ.
0%G/G & Νίκη4 αγ.

Γκολ ομάδας

100%Over 0,583%
40%Over 1,567%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

100%Over 1,567%
80%Over 2,550%
60%Over 3,533%
20%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

60%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
60%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,567%
0%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,550%
0%Νίκη & Under 2,533%
20%G/G & Νίκη50%

Βασική αγορά

70%Γκολ/Γκολ70%

G/G ανά ημίχρονο

30%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

10%G/G & Νίκη60%
10%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
40%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

0%G/G & Νίκη4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Βασική αγορά

100%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

60%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη50%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη80%
30%Ισοπαλία10%
50%Νίκη ή ισοπαλία90%
29%Νίκη χωρίς την ισοπαλία89%
10%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη4 αγ.
20%Ισοπαλία4 αγ.
40%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

20%Νίκη83%
40%Ισοπαλία17%
60%Νίκη ή ισοπαλία100%
3 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
0%Νίκη χωρίς παθητικό33%

Κόρνερ αγώνα

22%Over 9,520%
11%Over 10,520%
11%Over 11,520%
0%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ40%
0%Over 5,5 υπέρ30%
0%Over 6,5 υπέρ20%
22%Over 4,5 κατά20%
11%Over 5,5 κατά20%
11%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

44%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
33%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ50%

Κόρνερ αγώνα

20%Over 9,54 αγ.
0%Over 10,54 αγ.
0%Over 11,54 αγ.
0%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

40%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
20%Over 4,5 κατά4 αγ.
0%Over 5,5 κατά4 αγ.
0%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

20%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,50%
4 αγ.Over 10,50%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ0%
4 αγ.Over 4,5 κατά17%
4 αγ.Over 5,5 κατά17%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

89%Over 1,590%
78%Over 2,590%
56%Over 3,560%
33%Over 4,560%
11%Over 5,540%
11%Over 6,530%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

56%Over 15 πόντοι70%
11%Over 25 πόντοι60%
11%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

78%Over 15 πόντοι70%
56%Over 25 πόντοι30%
11%Over 35 πόντοι20%

Κάρτες αγώνα

80%Over 1,54 αγ.
80%Over 2,54 αγ.
60%Over 3,54 αγ.
20%Over 4,54 αγ.
0%Over 5,54 αγ.
0%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

40%Over 15 πόντοι4 αγ.
0%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

80%Over 15 πόντοι4 αγ.
60%Over 25 πόντοι4 αγ.
0%Over 35 πόντοι4 αγ.

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,567%
4 αγ.Over 4,567%
4 αγ.Over 5,533%
4 αγ.Over 6,517%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι67%
4 αγ.Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.