Μονακό – Παρί FC Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Μονακό — Παρί FC, Κυρ 16 Μαΐ 03:00

ΜονακόΝΝΙΝΙΝΝΙΝΙ

Λιγκ 1

Παρί FCΝΝΙΝΗΝΝΙΝΗ

Παίκτες

Μονακό — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#29Γερμανία20 ετώνParis BrunnerBrunnerΕπιθ.540416943500—50402042%00055002307,13
#15EN32 ετώνEric DierDierΚ. αμυν.6111410221092%754042267%00050002507,26
#20Πορτογαλία23 ετώνNazinhoNazinhoΑρ. οπισθ.6111110171385%10111621850%20084002507,07
#17Βέλγιο21 ετώνStanis IdumboIdumboΜέσος51011231950388%71812255%00026002307,00
#11Γαλλία23 ετώνMatthis AblineAblineΚ. επιθ.51116226411—22201648%00023001406,81
#37Γαλλία22 ετώνEdan DiopDiopΚ. μέσος21112100100—61108—00000000207,19
#72Σενεγάλη22 ετώνSadibou SanéSanéΚ. αμυν.6000000020093%842961655%00043002506,98
#1Φινλανδία36 ετώνLukas HradeckyHradeckyΤερμ.6000000000077%00600—100002192507,07
#8Σενεγάλη22 ετώνLamine CamaraCamaraΚ. μέσος6010410640291%299505567%200717002507,40
#10Ρωσία30 ετώνAleksandr GolovinGolovinΕπ. χαφ60307316112680%102202251%30066002507,04
#6Ελβετία29 ετώνDenis Zakaria ZakariaΑμ. χαφ6000530500091%1041372059%10063002406,99
#2Βραζιλία25 ετώνVandersonVandersonΔεξ. οπισθ.6000200662480%21111443460%100123002507,14
#28Γαλλία22 ετώνMamadou CoulibalyCoulibalyΜέσος30000003312—44101438%00027002106,57
#7Γαλλία19 ετώνMathys DetourbetDetourbetΑρ. εξτρέμ40002004100—410011—00023001106,74
#46Μαρόκο19 ετώνAnis SoubeirSoubeirΜέσος40002112110—32207—00021002006,52
#4Κάτω Χώρες27 ετώνJordan TezeTezeΔεξ. οπισθ.20100000110—31513—10000000007,02
#9Ηνωμένες Πολιτείες25 ετώνFolarin BalogunBalogunΚ. επιθ.20002100000—00101—00011000106,39
#14Δανία23 ετώνMika BierethBierethΚ. επιθ.20000000000—20205—00002002006,60
#31Ισπανία23 ετώνAnsu FatiFatiΑρ. εξτρέμ10002101100—00001—00000000006,86
#19Γαλλία19 ετώνPape CabralCabralΜέσος10000001000—20114—00001000006,91
#13Γαλλία21 ετώνChristian MawissaMawissaΑμυν.10000000000—01100—0000000000—
#22Γκάνα27 ετώνMohammed Salisu SalisuΚ. αμυν.10000000000—10201—0000000000—
#5Γερμανία30 ετώνThilo KehrerKehrerΚ. αμυν.10000000000—00101—0000000100—
Παρί FC — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Μάλι26 ετώνLassine SinayokoSinayokoΚ. επιθ.6414201025111077%97203048%200910003307,60
#10Αλγερία28 ετώνIlan KebbalKebbalΔεξ. εξτρέμ611114516112684%82202439%00089003207,25
#7Γαλλία23 ετώνPablo PagisPagisΑρ. εξτρέμ61111210383285%93201940%00077003307,14
#31Αλγερία27 ετώνSamir CherguiCherguiΚ. αμυν.4101110010090%391135—10081002206,85
#4Γαλλία29 ετώνVincent MarchettiMarchettiΚ. μέσος21012100000—00200—00000001106,98
#42Ιταλία22 ετώνDiego CoppolaCoppolaΚ. αμυν.6000000010092%693921949%10031003406,88
#1Γερμανία36 ετώνKevin TrappTrappΤερμ.6000000000080%00500—000001393406,85
#33Γαλλία33 ετώνPierre Lees-MelouLees-MelouΑμ. χαφ6000500330090%217623366%00057003407,30
#17Γαλλία29 ετώνAdama CamaraCamaraΔεξ. οπισθ.6000210240085%1451602251%00063003306,80
#20Γαλλία28 ετώνMaxime LopezLopezΑμ. χαφ6010410170494%97521252%20052003307,21
#15Ιταλία22 ετώνLuca KoleoshoKoleoshoΔεξ. εξτρέμ50101231641179%72101734%10083002406,76
#14Μάλι34 ετώνHamari TraoréTraoréΔεξ. οπισθ.5000000220195%72711350%20053002306,69
#6Βραζιλία24 ετώνOtávioOtávioΚ. αμυν.3000100000093%441448—10021002107,10
#5Σενεγάλη26 ετώνMoustapha MbowMbowΚ. αμυν.3000000000098%50616—00021001106,90
#23Κονγκό - Κινσάσα18 ετώνRudy MatondoMatondoΚ. μέσος60003213300—4330833%10041003206,51
#27Νιγηρία31 ετώνMoses SimonSimonΑρ. εξτρέμ40003103310—22105—00011003006,78
#820 ετώνE. GueuGueuΚ. μέσος50102021210—13103—10042002206,56
#28Βέλγιο28 ετώνThibault De SmetDe SmetΑρ. οπισθ.10000000000—10204—10012000106,54
#93Γαλλία28 ετώνJonathan IkonéIkonéΔεξ. εξτρέμ20000000000—00001—00020001106,50
#18Γαλλία20 ετώνOmar SissokoSissokoΚ. επιθ.30001000000—10005—00013001006,60
#11Ακτή Ελεφαντοστού29 ετώνJ. KrassoKrassoΚ. επιθ.10000000000—00002—0001000000—

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Μονακό6 αγώνεςΠαρί FC6 αγώνες
Μονακό3 αγώνεςΠαρί FC3 αγώνες
Μονακό3 αγώνεςΠαρί FC3 αγώνες
66Αγώνες66
4-2-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
67%67%Νίκες50%50%
1,6710ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,451,338
1,59ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,0516
0,835Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,60,674
0,835Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,850,674
11,267ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,813,782
4,527Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,84,326
0,332ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,390,171
3,722ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8424
11,368Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,99,859
00ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,170,332
33Αγώνες33
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-1-0
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,66κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,92κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 14,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
33Αγώνες33
2-1-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-1
—Νίκες—
—ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,19κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,79κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,44κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,22κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 5κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 11,7κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,15κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,53
0,835Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,450,674
22,5135ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,618,3110
9,859ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 1010,362
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,25κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,4κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,9κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,68κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 16,8κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 10κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
10,865Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,913,782
1,8311Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,682,1713
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0200
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0800
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 11,6κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,74κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,04κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,07κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 12,2κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,54κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0κάτω από 5 αγώνες (3/3)—
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (3/3)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Μονακό6 αγώνεςΠαρί FC6 αγώνες
Μονακό3 αγώνεςΠαρί FC3 αγώνες
Μονακό3 αγώνεςΠαρί FC3 αγώνες

Γκολ ομάδας

100%Over 0,550%
67%Over 1,550%
0%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

83%Over 1,550%
50%Over 2,550%
17%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

67%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 α′ ημιχρόνου17%
67%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

50%Νίκη & Over 1,550%
17%Νίκη & Under 1,50%
33%Νίκη & Over 2,550%
33%Νίκη & Under 2,50%
33%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Γκολ ομάδας

3 αγ.Over 0,53 αγ.
3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.

Γκολ αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

3 αγ.Over 0,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 0,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.Over 1,5 β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Νίκη & Over 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 1,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Over 2,53 αγ.
3 αγ.Νίκη & Under 2,53 αγ.
3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.

Βασική αγορά

67%Γκολ/Γκολ33%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
33%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

33%G/G & Νίκη33%
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Βασική αγορά

3 αγ.Γκολ/Γκολ3 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

3 αγ.G/G α′ ημιχρόνου3 αγ.
3 αγ.G/G β′ ημιχρόνου3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.G/G & Νίκη3 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

67%Νίκη50%
33%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
33%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

3 αγ.Νίκη3 αγ.
3 αγ.Ισοπαλία3 αγ.
3 αγ.Νίκη ή ισοπαλία3 αγ.
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία2 αγ.
3 αγ.Νίκη χωρίς παθητικό3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

50%Over 9,517%
33%Over 10,517%
17%Over 11,517%
0%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

33%Over 4,5 υπέρ17%
17%Over 5,5 υπέρ17%
17%Over 6,5 υπέρ17%
67%Over 4,5 κατά33%
67%Over 5,5 κατά17%
50%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
50%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κόρνερ αγώνα

3 αγ.Over 9,53 αγ.
3 αγ.Over 10,53 αγ.
3 αγ.Over 11,53 αγ.
3 αγ.Over 12,53 αγ.

Κόρνερ ομάδας

3 αγ.Over 4,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 υπέρ3 αγ.
3 αγ.Over 4,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 5,5 κατά3 αγ.
3 αγ.Over 6,5 κατά3 αγ.

Συνδυασμοί

3 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ3 αγ.
3 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ3 αγ.

Κάρτες αγώνα

100%Over 1,583%
50%Over 2,567%
50%Over 3,533%
17%Over 4,533%
0%Over 5,517%
0%Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

50%Over 15 πόντοι67%
17%Over 25 πόντοι33%
17%Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

33%Over 15 πόντοι33%
17%Over 25 πόντοι0%
0%Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Κάρτες αγώνα

3 αγ.Over 1,53 αγ.
3 αγ.Over 2,53 αγ.
3 αγ.Over 3,53 αγ.
3 αγ.Over 4,53 αγ.
3 αγ.Over 5,53 αγ.
3 αγ.Over 6,53 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

3 αγ.Over 15 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 25 πόντοι3 αγ.
3 αγ.Over 35 πόντοι3 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.