Mladost Lučani – Železničar Pančevo Στατιστικά αγώνα

Mladost Lučani — Železničar Pančevo, Σάβ 21 Νοε 02:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ
Železničar PančevoΗΝΗΝΝΗΝΗΝΝ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Železničar Pančevo — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#90Γκάνα24 ετώνKarikari KwakuKwakuΚ. επιθ.8424181044821—03502355%00068002407,22
#20Σερβία22 ετώνJanko JevremovicJevremovicΕπ. χαφ1021218849100388%197715355%00011180031007,00
#1020 ετώνSimão PedroPedroΑρ. εξτρέμ10242247211103991%32203245%100616003807,11
#11Σερβία22 ετώνNikola JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ10212156012112684%63402948%200107003607,02
#14Σερβία19 ετώνDavorin TosicTosicΕπ. χαφ62024201410—20206—10043003006,91
#33Σερβία26 ετώνNikola DjuricicDjuricicΑρ. οπισθ.1010115306111390%10122115155%2001290031007,18
#6Μαυροβούνιο24 ετώνMirko MilikicMilikicΚ. αμυν.8101911030085%544053957%100109002806,93
#21Νιγηρία24 ετώνDavid AnkeyeAnkeyeΚ. επιθ.910112543510—51202244%000911002606,61
#17Σερβία22 ετώνAleksa KuljaninKuljaninΔεξ. εξτρέμ1011112411571575%91003652%200510003206,82
#95Σερβία30 ετώνSrdjan PlavsicPlavsicΑρ. εξτρέμ6111730291781%24001445%10028002406,92
#5Σερβία22 ετώνNemanja VidojevicVidojevicΚ. αμυν.10010200060092%8105074859%30024150031007,01
#1Σερβία38 ετώνZoran PopovicPopovicΤερμ.10000000000072%00402—0000020931016,75
#19Σερβία20 ετώνUros TegeltijaTegeltijaΔεξ. οπισθ.90205115124787%1081423545%4101612003906,79
#77Ελβετία22 ετώνKristian SekularacSekularacΕπ. χαφ100001121780292%126614061%000817003906,76
#26Νίγηρας22 ετώνMamane SaboSaboΑμ. χαφ80004005102588%102512668%40056001706,94
#88Γαλλία23 ετώνClément LhernaultLhernaultΚ. μέσος5000100031487%42311257%00056003206,73
#12Γκάνα25 ετώνAbdul YusifYusifΔεξ. οπισθ.10000002101—12216—11031000106,80
#320 ετώνC. TchouanteTchouanteΚ. αμυν.20000001100—01321—00020000106,72
#7Σερβία23 ετώνMarko CuricCuricΑμ. χαφ30000000101—00100—00010000106,38
#9Σερβία28 ετώνLuka AdžićAdžićΑρ. εξτρέμ20003111412—00002—00011001006,90
#19Βουλγαρία25 ετώνSylvester JasperJasperΑρ. εξτρέμ10100000200—10003—00002000007,08
#47Ιταλία23 ετώνYassin SbaiSbaiΑρ. οπισθ.20000001201—00101—00000001006,62
#27Σερβία24 ετώνΜίλος ΠάντοβιτςΠάντοβιτςΚ. επιθ.10000000000—00001—00000001006,36
#70Βραζιλία21 ετώνLéo AgostinhoAgostinhoΔεξ. εξτρέμ10001100000—00001—00001001006,72

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςŽelezničar Pančevo10 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςŽelezničar Pančevo6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςŽelezničar Pančevo4 αγώνες
1111Αγώνες1010
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-2-3
36%36%Νίκες50%50%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,717
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,313
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,55
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,741,212
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,916,6166
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,454
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,33
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,555
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,816,5165
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,11
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)4-1-1
40%40%Νίκες67%67%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,59212
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,59
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,332
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,831,6710
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)20,8125
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)6,237
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)6,539
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)1696
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
66Αγώνες44
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-1-2
33%33%Νίκες—
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,08κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,45κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,63κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,35κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,08κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,33
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33110
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,510,8108
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,171
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,332
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,835
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)10,563
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)7,243
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,23κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,6κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,5κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,2κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,814,1141
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,22
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,22
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,587
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,6716
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,1κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,09κάτω από 5 αγώνες (6/4)—
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (6/4)—

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςŽelezničar Pančevo10 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςŽelezničar Pančevo6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςŽelezničar Pančevo4 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,570%
27%Over 1,560%
9%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,580%
36%Over 2,560%
27%Over 3,520%
9%Over 4,510%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου40%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου10%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,550%
18%Νίκη & Under 1,50%
18%Νίκη & Over 2,540%
18%Νίκη & Under 2,510%
18%G/G & Νίκη30%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
40%Over 1,567%
20%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,583%
40%Over 2,567%
40%Over 3,517%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,567%
20%Νίκη & Under 1,50%
20%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη50%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,54 αγ.
17%Over 1,54 αγ.
0%Over 2,54 αγ.

Γκολ αγώνα

67%Over 1,54 αγ.
33%Over 2,54 αγ.
17%Over 3,54 αγ.
17%Over 4,54 αγ.

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου4 αγ.
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,54 αγ.
17%Νίκη & Under 1,54 αγ.
17%Νίκη & Over 2,54 αγ.
17%Νίκη & Under 2,54 αγ.
17%G/G & Νίκη4 αγ.

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου30%
27%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη30%
18%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου33%
40%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη50%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ4 αγ.

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου4 αγ.
17%G/G β′ ημιχρόνου4 αγ.

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη50%
45%Ισοπαλία20%
82%Νίκη ή ισοπαλία70%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
18%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη67%
60%Ισοπαλία17%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη4 αγ.
33%Ισοπαλία4 αγ.
67%Νίκη ή ισοπαλία4 αγ.
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό4 αγ.

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,520%
40%Over 10,50%
30%Over 11,50%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ50%
20%Over 5,5 υπέρ40%
10%Over 6,5 υπέρ30%
70%Over 4,5 κατά20%
60%Over 5,5 κατά20%
30%Over 6,5 κατά10%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,533%
4 αγ.Over 10,50%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ67%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ67%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ50%
4 αγ.Over 4,5 κατά33%
4 αγ.Over 5,5 κατά33%
4 αγ.Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ17%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,54 αγ.
33%Over 10,54 αγ.
33%Over 11,54 αγ.
17%Over 12,54 αγ.

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ4 αγ.
17%Over 5,5 υπέρ4 αγ.
0%Over 6,5 υπέρ4 αγ.
83%Over 4,5 κατά4 αγ.
67%Over 5,5 κατά4 αγ.
50%Over 6,5 κατά4 αγ.

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ4 αγ.
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ4 αγ.

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,590%
60%Over 3,590%
50%Over 4,570%
50%Over 5,560%
30%Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι30%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι90%
40%Over 25 πόντοι70%
30%Over 35 πόντοι30%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,5100%
4 αγ.Over 4,567%
4 αγ.Over 5,550%
4 αγ.Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι50%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι67%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,54 αγ.
83%Over 2,54 αγ.
67%Over 3,54 αγ.
50%Over 4,54 αγ.
50%Over 5,54 αγ.
17%Over 6,54 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι4 αγ.
50%Over 25 πόντοι4 αγ.
33%Over 35 πόντοι4 αγ.

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι4 αγ.
33%Over 25 πόντοι4 αγ.
17%Over 35 πόντοι4 αγ.

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.