Mladost Lučani – Vojvodina Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Mladost Lučani — Vojvodina, Σάβ 24 Οκτ 03:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ
VojvodinaΝΝΝΙΝΝΝΝΙΝ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Vojvodina — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#10Σερβία25 ετώνDejan Zukic ZukicΕπ. χαφ1061619842131186%123533147%400109004707,24
#99Βοσνία - Ερζεγοβίνη28 ετώνN. MulahusejnovicMulahusejnovicΚ. επιθ.1143424117294173%31723337%200174004506,95
#2721 ετώνPetar SukacevSukacevΑρ. εξτρέμ1131322811573567%24112476748%20015120041006,94
#2122 ετώνMilan KolarevicKolarevicΑρ. εξτρέμ113132051102231274%1021004552%2001118004507,12
#77Σερβία29 ετώνLazar RandjelovicRandjelovicΔεξ. εξτρέμ1127224628257878%65402630%200790041007,19
#20Σερβία24 ετώνDragan KokanovicKokanovicΕπ. χαφ921216634130779%810722938%100159004306,93
#22Σερβία27 ετώνLazar NikolicNikolicΔεξ. οπισθ.9111110361477%12132263039%300237003906,88
#19Σερβία24 ετώνS. StanisavljevicStanisavljevicΚ. επιθ.21011100000—01001—00010000106,86
#7Σερβία24 ετώνStefan MitrovićMitrovićΑρ. εξτρέμ21011100000—00001—00011002006,71
#12Σερβία30 ετώνDragan RosicRosicΤερμ.11000000000064%102008—00005402541107,17
#26Ουγγαρία25 ετώνKornél SzűcsSzűcsΚ. αμυν.10000510220089%1184074158%0011020041006,78
#18Σερβία27 ετώνNjegos PetrovicPetrovicΑμ. χαφ110208107103584%2381735253%2001514004907,02
#15Σερβία27 ετώνErhan MasovicMasovicΚ. αμυν.7000111300083%561851438%000104002506,59
#5Σερβία33 ετώνD. CrnomarkovicCrnomarkovicΚ. αμυν.8000210130084%403361458%10040002606,74
#35Σερβία28 ετώνIfet DjakovacDjakovacΚ. μέσος10010620482279%123012352%10077003706,73
#23Βραζιλία27 ετώνLucas BarrosBarrosΑρ. οπισθ.60001003528—44811750%20085003406,66
#8Σερβία22 ετώνMarko VelickovicVelickovicΕπ. χαφ70107303710—41101260%00026002506,82
#9Σερβία34 ετώνAleksa VukanovicVukanovicΚ. επιθ.50008212300—20301747%20087002306,78
#4Σερβία33 ετώνMarko PoletanovicPoletanovicΑμ. χαφ7010200021089%72008—00021003306,66
#66Σερβία23 ετώνMateja GašićGašićΔεξ. οπισθ.30000000000—20106—10050000206,34
#16Ρουμανία30 ετώνMihai ButeanButeanΔεξ. οπισθ.20001100000—13505—00031002006,58
#6Σερβία22 ετώνSinisa TanjgaTanjgaΚ. αμυν.10000000000—13704—00011001006,98
#3320 ετώνVuk BoskanBoskanΚ. επιθ.40002100000—10208—00003001206,59

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςVojvodina11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςVojvodina6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςVojvodina5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)8-1-2
36%36%Νίκες73%73%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,332,2725
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,961,8220
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,741,4516
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,916,3179
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,763
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,738
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,246
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,812,4137
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-1-0
40%40%Νίκες83%83%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,59212
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,6710
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,332
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,831,6710
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)16,8101
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)5,332
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,835
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,728
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,581
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-0-2
33%33%Νίκες60%60%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,082,613
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,75210
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,451,47
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,631,26
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,115,678
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,26,231
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,63
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,83,618
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,411,256
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,080,21
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,364
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,33111
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,513,8152
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,582
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,53
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)12,877
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,551
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,21
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,68
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,51575
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,26,231
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,816,6183
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,4527
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)18108
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,3314
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,11575
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,532,613
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςVojvodina11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςVojvodina6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςVojvodina5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,591%
27%Over 1,564%
9%Over 2,536%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,591%
36%Over 2,564%
27%Over 3,545%
9%Over 4,527%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου55%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου27%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου73%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου45%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,564%
18%Νίκη & Under 1,59%
18%Νίκη & Over 2,555%
18%Νίκη & Under 2,518%
18%G/G & Νίκη36%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
40%Over 1,567%
20%Over 2,517%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,583%
40%Over 2,550%
40%Over 3,517%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου33%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου83%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,567%
20%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,550%
20%Νίκη & Under 2,533%
20%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,580%
17%Over 1,560%
0%Over 2,560%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,5100%
33%Over 2,580%
17%Over 3,580%
17%Over 4,560%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου60%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου60%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,560%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,560%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη40%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ55%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου27%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη36%
18%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
17%G/G β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη40%
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη73%
45%Ισοπαλία9%
82%Νίκη ή ισοπαλία82%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία80%
18%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη83%
60%Ισοπαλία17%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία100%
20%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη60%
33%Ισοπαλία0%
67%Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία60%
17%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,536%
40%Over 10,527%
30%Over 11,518%
20%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ36%
20%Over 5,5 υπέρ27%
10%Over 6,5 υπέρ18%
70%Over 4,5 κατά45%
60%Over 5,5 κατά36%
30%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ55%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,517%
4 αγ.Over 10,517%
4 αγ.Over 11,50%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ50%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 4,5 κατά17%
4 αγ.Over 5,5 κατά0%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,560%
33%Over 10,540%
33%Over 11,540%
17%Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ20%
17%Over 5,5 υπέρ20%
0%Over 6,5 υπέρ20%
83%Over 4,5 κατά80%
67%Over 5,5 κατά80%
50%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,5100%
60%Over 3,591%
50%Over 4,555%
50%Over 5,536%
30%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι64%
50%Over 25 πόντοι36%
20%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι100%
40%Over 25 πόντοι73%
30%Over 35 πόντοι45%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,583%
4 αγ.Over 4,567%
4 αγ.Over 5,550%
4 αγ.Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι67%
4 αγ.Over 25 πόντοι50%
4 αγ.Over 35 πόντοι33%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι100%
4 αγ.Over 25 πόντοι83%
4 αγ.Over 35 πόντοι50%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
50%Over 4,540%
50%Over 5,520%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι60%
50%Over 25 πόντοι20%
33%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.