Mladost Lučani – Radnik Surdulica Στατιστικά αγώνα

Mladost Lučani — Radnik Surdulica, Κυρ 01 Νοε 02:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ
Radnik SurdulicaΝΙΙΙΗΝΙΙΙΗ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Radnik Surdulica — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σερβία24 ετώνVukašin BogdanovićBogdanovićΚ. επιθ.10505241144100176%81706549%20020290021607,14
#30Σερβία25 ετώνMartin NovakovićNovakovićΚ. μέσος10222249313154480%2511626847%30016260021607,08
#47Γκάνα19 ετώνE. Jr.Jr.Δεξ. εξτρέμ1020212416113368%101712439%1001060031006,75
#22Σερβία23 ετώνU. LazićLazićΔεξ. οπισθ.11101730260967%26102854655%2001680031506,72
#20Σερβία18 ετώνLuka JovanovicJovanovicΔεξ. εξτρέμ910114416204—63402550%00079002906,68
#28Σερβία35 ετώνAleksandar PejovićPejovićΑμ. χαφ811172071731277%861012558%10156002807,23
#7Σερβία23 ετώνDarko StojanovicStojanovicΕπ. χαφ81011031480271%62311236%30083003106,82
#3Σερβία28 ετώνLuka ZoricZoricΚ. μέσος8101620230065%93611448%20080003706,55
#37Γκάνα28 ετώνSadick AbubakarAbubakarΚ. αμυν.11010410130083%25127376256%3002380031606,81
#6Σερβία24 ετώνDavid StojanovicStojanovicΚ. αμυν.11010520230082%20147025763%30011150031606,81
#5Σερβία22 ετώνMilos PopovicPopovicΑμ. χαφ110001330260183%139943547%20019150031606,75
#99Σερβία27 ετώνStefan RanđelovićRanđelovićΤερμ.8000000000063%11503—10002301221106,95
#2Ισπανία25 ετώνTijan SonhaSonhaΑρ. οπισθ.90004106131779%14122023355%300950021006,76
#88Σερβία25 ετώνĐorđe JovanovićJovanovićΕπιθ.1003022432123376%931203241%100911003706,84
#23Σερβία23 ετώνLazar RadojicicRadojicicΤερμ.40000000000—00200—100001281516,97
#92Λιβερία25 ετώνAyouba KosiahKosiahΚ. επιθ.50101000310—1001941%20144001106,30
#66Σερβία23 ετώνMateja GašićGašićΔεξ. οπισθ.30000001604—61519—00021001206,81
#21Σερβία20 ετώνUros FilipovicFilipovicΑρ. οπισθ.20000001000—21603—00000001106,39
#25Βοσνία - Ερζεγοβίνη18 ετώνTeo LakicLakicΕπ. χαφ20000000000—13404—00032001006,50
#27Σερβία29 ετώνMilos SpasicSpasicΔεξ. εξτρέμ20103100210—00208—00011000206,92
#55Βόρεια Μακεδονία17 ετώνM. DjangarovskiDjangarovskiΑρ. εξτρέμ20000000000—10113—00022001106,46
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος10002000100—00101—10011000006,48
#10Ιαπωνία25 ετώνRyonosuke OhoriOhoriΚ. μέσος30002002101—40006—10020001206,58
#14Σερβία20 ετώνUroš IlićIlićΑρ. οπισθ.20000001000—11104—10011001006,54

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςRadnik Surdulica11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςRadnik Surdulica6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςRadnik Surdulica5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-5-3
36%36%Νίκες27%27%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,2714
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,9110
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,829
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,455
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,914,4158
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,550
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,273
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,448
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,815,3168
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-3-0
40%40%Νίκες50%50%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,8311
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,59
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,761,338
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,53
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)15,794
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)530
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,53
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,728
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)11,871
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
33%33%Νίκες0%0%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,63
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,21
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,21
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,42
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,864
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,2420
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3500
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8420
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,419,497
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,080,21
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,273
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,4516
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,517,8196
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,886
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,332
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,071,177
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)16,599
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)8,752
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,21
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,61,89
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,519,497
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,26,834
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,816,3179
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,68333
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0500
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,182
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)16,8101
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/6)2,515
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/6)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,115,678
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,533,618
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςRadnik Surdulica11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςRadnik Surdulica6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςRadnik Surdulica5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,573%
27%Over 1,527%
9%Over 2,518%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,564%
36%Over 2,545%
27%Over 3,527%
9%Over 4,518%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου18%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου45%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,518%
18%Νίκη & Under 1,59%
18%Νίκη & Over 2,518%
18%Νίκη & Under 2,59%
18%G/G & Νίκη18%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,583%
40%Over 1,550%
20%Over 2,533%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,567%
40%Over 2,550%
40%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου33%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου50%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,533%
20%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,533%
20%Νίκη & Under 2,517%
20%G/G & Νίκη33%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,560%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,560%
33%Over 2,540%
17%Over 3,520%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ64%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου9%
27%G/G β′ ημιχρόνου36%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη18%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου50%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη33%
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία45%
82%Νίκη ή ισοπαλία73%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία50%
18%Νίκη χωρίς παθητικό9%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη50%
60%Ισοπαλία50%
100%Νίκη ή ισοπαλία100%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
33%Ισοπαλία40%
67%Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,536%
40%Over 10,536%
30%Over 11,518%
20%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ55%
20%Over 5,5 υπέρ45%
10%Over 6,5 υπέρ18%
70%Over 4,5 κατά64%
60%Over 5,5 κατά45%
30%Over 6,5 κατά18%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ64%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ18%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,533%
4 αγ.Over 10,533%
4 αγ.Over 11,533%
4 αγ.Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ67%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ50%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ17%
4 αγ.Over 4,5 κατά67%
4 αγ.Over 5,5 κατά33%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ67%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,540%
33%Over 10,540%
33%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ40%
17%Over 5,5 υπέρ40%
0%Over 6,5 υπέρ20%
83%Over 4,5 κατά60%
67%Over 5,5 κατά60%
50%Over 6,5 κατά40%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,591%
60%Over 3,573%
50%Over 4,573%
50%Over 5,564%
30%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι91%
50%Over 25 πόντοι73%
20%Over 35 πόντοι45%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι73%
40%Over 25 πόντοι45%
30%Over 35 πόντοι18%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,583%
4 αγ.Over 3,550%
4 αγ.Over 4,550%
4 αγ.Over 5,550%
4 αγ.Over 6,533%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι50%
4 αγ.Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι50%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι33%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,5100%
50%Over 4,5100%
50%Over 5,580%
17%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι100%
50%Over 25 πόντοι100%
33%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι0%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.