Mladost Lučani – Partizan Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Mladost Lučani — Partizan, Κυρ 23 Αυγ 22:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ

Σούπερ Λίγκα Σερβίας

3–1

Ημίχρονο 2–0

PartizanΝΗΗΙΝΝΗΗΙΝ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Partizan — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#9Σλοβενία20 ετώνErik KojzekKojzekΚ. επιθ.93237511620—40301937%00087001906,97
#19Σενεγάλη25 ετώνDemba SeckSeckΔεξ. εξτρέμ8222181021391480%110103953%3019130011006,91
#17Σερβία21 ετώνMilan AleksicAleksicΕπ. χαφ10202193021601178%3610918%200104001706,74
#89Βραζιλία26 ετώνJehJehΚ. επιθ.920225604501—50113743%100911001906,92
#40Σερβία19 ετώνNikola SimicSimicΚ. αμυν.8101630320088%1172263875%000350011307,05
#11Μαυροβούνιο24 ετώνMilan VukoticVukoticΕπ. χαφ9121182052201290%114023565%3017140001107,37
#10Σερβία23 ετώνIgor MiladinovicMiladinovicΕπ. χαφ611182113122482%55202446%100550011107,06
#39Γκάνα22 ετώνIbrahim ZubairuZubairuΑρ. εξτρέμ810113508120175%70204271%200516001607,17
#21Βραζιλία29 ετώνSidney LimaLimaΚ. αμυν.4101310100088%3611211—00040001706,88
#16Σερβία20 ετώνΌγκνιεν ΟύγκρεσιτςΟύγκρεσιτςΚ. μέσος51011130130189%91301858%10037000506,98
#99Σερβία19 ετώνBogdan KosticKosticΕπ. χαφ81018311220—1010419%00052001606,56
#7Ακτή Ελεφαντοστού21 ετώνChaka TraorèTraorèΑρ. εξτρέμ610111435510—30001757%10029000506,68
#31Σερβία29 ετώνMilos KrunicKrunicΤερμ.7000000010069%20405—00002191301606,62
#44Μαυροβούνιο26 ετώνStefan MilicMilicΚ. αμυν.7000300240187%1392553957%3007100001306,81
#20Νιγηρία19 ετώνSamson NwuluNwuluΔεξ. οπισθ.7010420392788%1761314473%3008180011007,21
#25Μαυροβούνιο20 ετώνMilan RoganovicRoganovicΔεξ. οπισθ.5010200391983%771302467%00035000706,86
#24Σερβία22 ετώνVukasin DjurdjevicDjurdjevicΚ. αμυν.5000311160482%421602155%10042000806,51
#14Γκάνα30 ετώνIddrisu BabaBabaΚ. μέσος6000410220085%113502761%100760011106,65
#1Σερβία35 ετώνMarko MilosevicMilosevicΤερμ.3000000000074%00201—00000531306,68
#27Σερβία27 ετώνNikola CumicCumicΔεξ. εξτρέμ501073161117—50102248%000211001806,82
#32Σερβία22 ετώνNemanja TrifunovicTrifunovicΑρ. εξτρέμ40006216504—20101461%10026000606,77
#819 ετώνAleks ZekovicZekovicΚ. μέσος6000500220085%410002057%30167001306,67
#3318 ετώνStefan PetrovicPetrovicΑρ. οπισθ.40002002202—43928—00010000806,43
#23Σερβία36 ετώνStefan MitrovicMitrovicΚ. αμυν.2000000000099%00533—10031000506,53

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςPartizan10 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςPartizan5 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςPartizan5 αγώνες
1111Αγώνες1010
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-5
36%36%Νίκες30%30%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,818
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,96110
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,55
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,741,313
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,918,8188
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,757
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,99
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,35,555
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,817,8178
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,1100
55Αγώνες55
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-0-3
40%40%Νίκες40%40%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,47
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,21
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,831,26
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)18,492
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)4,623
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)735
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/5)17,487
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)1-2-2
33%33%Νίκες20%20%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,082,211
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,751,26
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,84
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,631,47
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,119,296
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,26,834
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,3515
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,8420
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,418,291
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,11
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,919
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,7147
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,474
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,21
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,071,47
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,276
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,241
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,2300
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,62,412
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,271
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,26,633
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,811,5115
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,828
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,11
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,33
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)11,256
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/5)2,412
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,21
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,111,859
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,533,216
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,21
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,42

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςPartizan10 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςPartizan5 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςPartizan5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,590%
27%Over 1,550%
9%Over 2,530%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,580%
36%Over 2,580%
27%Over 3,560%
9%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου50%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,520%
18%Νίκη & Under 1,510%
18%Νίκη & Over 2,520%
18%Νίκη & Under 2,510%
18%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,580%
40%Over 1,540%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,560%
40%Over 2,560%
40%Over 3,540%
0%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,520%
20%Νίκη & Under 1,520%
20%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,520%
20%G/G & Νίκη20%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,5100%
17%Over 1,560%
0%Over 2,540%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,5100%
33%Over 2,5100%
17%Over 3,580%
17%Over 4,520%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου80%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου80%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου40%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,520%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,520%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη20%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ80%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
27%G/G β′ ημιχρόνου70%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη20%
18%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ60%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου60%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη20%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ100%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου40%
17%G/G β′ ημιχρόνου80%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη20%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη30%
45%Ισοπαλία20%
82%Νίκη ή ισοπαλία50%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία38%
18%Νίκη χωρίς παθητικό10%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη40%
60%Ισοπαλία0%
100%Νίκη ή ισοπαλία40%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία40%
20%Νίκη χωρίς παθητικό20%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη20%
33%Ισοπαλία40%
67%Νίκη ή ισοπαλία60%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,530%
40%Over 10,520%
30%Over 11,510%
20%Over 12,510%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ70%
20%Over 5,5 υπέρ40%
10%Over 6,5 υπέρ20%
70%Over 4,5 κατά20%
60%Over 5,5 κατά0%
30%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ50%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ30%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,560%
4 αγ.Over 10,540%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ80%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 4,5 κατά40%
4 αγ.Over 5,5 κατά0%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ60%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ60%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,50%
33%Over 10,50%
33%Over 11,50%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ60%
17%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
83%Over 4,5 κατά0%
67%Over 5,5 κατά0%
50%Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ0%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,590%
60%Over 3,580%
50%Over 4,570%
50%Over 5,550%
30%Over 6,540%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι50%
20%Over 35 πόντοι40%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι90%
40%Over 25 πόντοι70%
30%Over 35 πόντοι60%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,580%
4 αγ.Over 3,580%
4 αγ.Over 4,560%
4 αγ.Over 5,520%
4 αγ.Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι40%
4 αγ.Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι80%
4 αγ.Over 25 πόντοι60%
4 αγ.Over 35 πόντοι40%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,580%
50%Over 4,580%
50%Over 5,580%
17%Over 6,560%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι80%
50%Over 25 πόντοι60%
33%Over 35 πόντοι60%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι80%
17%Over 35 πόντοι80%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.