Mladost Lučani – Novi Pazar Στατιστικά αγώνα

Ενημερώθηκε

Mladost Lučani — Novi Pazar, Κυρ 26 Ιουλ 21:30

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ

Σούπερ Λίγκα Σερβίας

0–0

Ημίχρονο 0–0

Novi PazarΙΝΙΙΗΙΝΙΙΗ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
Novi Pazar — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#20Τζαμάικα22 ετώνKaheim DixonDixonΔεξ. εξτρέμ922221857143471%193914445%2009120021207,14
#2Σερβία36 ετώνA. MiljkovicMiljkovicΔεξ. οπισθ.11101842270381%12134114347%3002360041206,79
#24Σερβία30 ετώνIvan DavidovicDavidovicΚ. μέσος1110113425100183%1281264048%20015120041006,88
#10EN23 ετώνDominic SadiSadiΕπ. χαφ111112072102201378%124623846%0007160041007,02
#99Σερβία32 ετώνFejsal MulicMulicΚ. επιθ.91112772162169%111403449%100109004506,93
#6Σενεγάλη24 ετώνPapa Amady GadioGadioΑμ. χαφ91016311231180%188804956%20098002806,89
#9Κάτω Χώρες24 ετώνVieiri KotzebueKotzebueΑρ. εξτρέμ41017410501—30311740%00028002506,93
#22Σερβία35 ετώνAdem Ljajic LjajicΕπ. χαφ41016300611—11006—10005001107,04
#23Σερβία30 ετώνJovan MarinkovicMarinkovicΚ. αμυν.11000800140184%21135684653%3001570041206,89
#4Σερβία19 ετώνAhmed HadzimujovicHadzimujovicΚ. αμυν.9000611090080%9105191941%20083004607,03
#122 ετώνBogdan MatijaševićMatijaševićΤερμ.8000000000051%10803—0000125172806,90
#50Κροατία28 ετώνTomislav DadicDadicΑρ. οπισθ.8020300480878%1471933360%3101214002706,83
#26Νιγηρία19 ετώνD. AgwomAgwomΔεξ. εξτρέμ11010133013114165%113503136%300155004906,68
#820 ετώνSkima TogbeTogbeΑμ. χαφ8010430160078%910401949%101124004506,49
#1423 ετώνNikola StankovićStankovićΑμ. χαφ9000210230183%32317—10021004206,66
#12Σερβία35 ετώνMiloje PrekovicPrekovicΤερμ.30000000000—00200—000001282407,21
#3Σερβία21 ετώνVeljko MirosavicMirosavicΑρ. οπισθ.30003101113—23826—00012002306,96
#7Βραζιλία28 ετώνJonny RobertRobertΑρ. εξτρέμ60007111303—1000732%10053002106,56
#5Μαυροβούνιο22 ετώνS. MelentijevićMelentijevićΚ. αμυν.50000000000—22504—00021002306,38
#21Σερβία21 ετώνMihajlo PetrovićPetrovićΕπ. χαφ60002200001—22105—10022003106,47
#32Μαυροβούνιο22 ετώνBojan AdzicAdzicΔεξ. οπισθ.80000001100—32204—00000004006,48
#70Σερβία20 ετώνDimitrije JankovicJankovicΚ. μέσος30001001101—10003—00010000206,49
#18Σλοβενία26 ετώνHaris KadricKadricΚ. επιθ.20005112000—00105—00010000106,55
#1121 ετώνNikola SkrobonjaSkrobonjaΕπ. χαφ40000001412—00003—10042001006,60

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςNovi Pazar11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςNovi Pazar6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςNovi Pazar5 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-4-4
36%36%Νίκες27%27%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,330,9110
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,738
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,455
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,455
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,914,6161
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,64,954
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,556
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,34,651
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,811,6128
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,091
55Αγώνες66
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-2-1
40%40%Νίκες50%50%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,59
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/6)1,338
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,674
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,835
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)16,398
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/6)5,231
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/6)4,829
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/6)10,865
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
66Αγώνες55
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)0-2-3
33%33%Νίκες0%0%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,080,21
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,7500
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,21
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,6300
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,112,663
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,24,623
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,84
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,422
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,412,663
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,364
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,331,0912
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,513,4147
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,77,987
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,53
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,071,177
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/6)14,788
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/6)7,746
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,21
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,615
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,511,859
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,28,241
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,814,2156
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,182
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/6)13,581
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/6)318
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,171
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/6)0,332
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,11575
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,531,68
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,0900
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,1400

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςNovi Pazar11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςNovi Pazar6 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςNovi Pazar5 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,564%
27%Over 1,527%
9%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,564%
36%Over 2,518%
27%Over 3,518%
9%Over 4,59%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου45%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου36%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου9%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,518%
18%Νίκη & Under 1,59%
18%Νίκη & Over 2,50%
18%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,5100%
40%Over 1,550%
20%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,583%
40%Over 2,533%
40%Over 3,533%
0%Over 4,517%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,533%
20%Νίκη & Under 1,517%
20%Νίκη & Over 2,50%
20%Νίκη & Under 2,550%
20%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,520%
17%Over 1,50%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,540%
33%Over 2,50%
17%Over 3,50%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου20%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου0%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,50%
17%Νίκη & Under 1,50%
17%Νίκη & Over 2,50%
17%Νίκη & Under 2,50%
17%G/G & Νίκη0%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου18%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη0%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ50%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου17%
40%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ20%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου20%
17%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη0%
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη27%
45%Ισοπαλία36%
82%Νίκη ή ισοπαλία64%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία43%
18%Νίκη χωρίς παθητικό27%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη50%
60%Ισοπαλία33%
100%Νίκη ή ισοπαλία83%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό50%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη0%
33%Ισοπαλία40%
67%Νίκη ή ισοπαλία40%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία3 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό0%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,545%
40%Over 10,536%
30%Over 11,527%
20%Over 12,59%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ45%
20%Over 5,5 υπέρ27%
10%Over 6,5 υπέρ18%
70%Over 4,5 κατά36%
60%Over 5,5 κατά27%
30%Over 6,5 κατά27%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ82%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ36%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,567%
4 αγ.Over 10,550%
4 αγ.Over 11,533%
4 αγ.Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ33%
4 αγ.Over 4,5 κατά50%
4 αγ.Over 5,5 κατά33%
4 αγ.Over 6,5 κατά33%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ83%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,520%
33%Over 10,520%
33%Over 11,520%
17%Over 12,50%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ60%
17%Over 5,5 υπέρ20%
0%Over 6,5 υπέρ0%
83%Over 4,5 κατά20%
67%Over 5,5 κατά20%
50%Over 6,5 κατά20%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ80%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ40%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,5100%
90%Over 2,591%
60%Over 3,573%
50%Over 4,555%
50%Over 5,545%
30%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι55%
50%Over 25 πόντοι45%
20%Over 35 πόντοι45%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι82%
40%Over 25 πόντοι45%
30%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,5100%
4 αγ.Over 2,5100%
4 αγ.Over 3,583%
4 αγ.Over 4,567%
4 αγ.Over 5,550%
4 αγ.Over 6,550%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι67%
4 αγ.Over 35 πόντοι67%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι83%
4 αγ.Over 25 πόντοι33%
4 αγ.Over 35 πόντοι17%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,580%
67%Over 3,560%
50%Over 4,540%
50%Over 5,540%
17%Over 6,520%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι20%
50%Over 25 πόντοι20%
33%Over 35 πόντοι20%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι80%
33%Over 25 πόντοι60%
17%Over 35 πόντοι40%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.