Mladost Lučani – IMT Novi Beograd Στατιστικά αγώνα

Mladost Lučani — IMT Novi Beograd, Σάβ 13 Φεβ 02:00

Mladost LučaniΗΝΗΝΙΗΝΗΝΙ
IMT Novi BeogradΝΙΗΙΝΝΙΗΙΝ

Παίκτες

Mladost Lučani — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#88Σερβία19 ετώνVasil TasovskiTasovskiΕπ. χαφ1140419821660182%1510745148%10011190051006,95
#22Σερβία18 ετώνM. TodosijevićTodosijevićΚ. επιθ.113031752861366%103404737%100169005906,63
#30Σερβία34 ετώνNikola ĆirkovićĆirkovićΚ. αμυν.11202220211082%15107464265%100470051206,83
#25Σερβία19 ετώνJovan ĆirićĆirićΑρ. εξτρέμ111211981652176%45202438%0001112005606,71
#1Σερβία41 ετώνSaša StamenkovićStamenkovićΤερμ.11000000000055%001904—00002502751207,37
#7Σερβία34 ετώνNikola AndrićAndrićΔεξ. οπισθ.11000412030082%16186794255%2001060051206,94
#17Σερβία35 ετώνA. VarjačićVarjačićΔεξ. μέσος1104052061662565%13102644556%3008160051007,00
#29Σερβία35 ετώνDusan JovancicJovancicΑμ. χαφ9000500740080%21122117161%3001725004506,87
#12Σερβία36 ετώνMilan JoksimovićJoksimovićΚ. αμυν.9000000131277%264171335%20080004606,68
#5Σερβία27 ετώνV. KijevčaninKijevčaninΑμ. χαφ10020621761178%154933945%4002311004806,67
#39Καμερούν33 ετώνJ. UzuegbunamUzuegbunamΚ. επιθ.110001221540072%301313539%1001510005506,57
#44Σερβία36 ετώνMilos CvetkovicCvetkovicΔεξ. οπισθ.5000000230083%1061611565%00013002706,68
#33Σερβία30 ετώνVukasin JovanovicJovanovicΚ. αμυν.4000000020085%141829—00021002606,50
#18Σερβία24 ετώνFilip ŽunićŽunićΚ. μέσος7000310231071%21521444%10058003606,48
#9Σερβία35 ετώνPetar BojićBojićΔεξ. εξτρέμ80003110200—40101746%200610004506,44
#24Σερβία25 ετώνVukasin MarkovicMarkovicΕπ. χαφ70003101400—84521953%20086003406,69
#37Σερβία35 ετώνFilip MladenovicMladenovicΑρ. οπισθ.20000002205—236011—10025001106,91
#32Σερβία33 ετώνB. JovičićJovičićΑμ. χαφ20000000001—12202—10021001006,40
#3Σερβία34 ετώνNemanja PetrovićPetrovićΑρ. οπισθ.20000000201—12001—00000001106,51
#10Σερβία21 ετώνOgnjen KrsmanovićKrsmanovićΚ. επιθ.50001001100—20004—10011003006,60
#14Ουκρανία34 ετώνTaras BondarenkoBondarenkoΚ. αμυν.30000000000—10102—00000001106,26
#36Σερβία17 ετώνDavid DjokicDjokicΔεξ. εξτρέμ30001001001—00001—00000000206,42
#27Σερβία18 ετώνNenad RadicRadicΔεξ. οπισθ.20000000000—10002—00000001106,49
IMT Novi Beograd — αναλυτικά στατιστικά παικτών, 2026/2027
ΠαίκτηςΣυμ.ΓκολΑσίστΓκολΣουτΕντόςΧαμ.Ντρίπ.Καθ.π.Ευκ.ΣέντρεςΑκρίβ.ΤάκλινΚλεψ.Απομ.ΜπλοκΜονομ.Μον.%Κίτρ.2η κίτρ.Κόκκ.ΦάουλΦ. υπέρΑποκρ.Εντός π.Χ.π.Δέχτ.Πέν. ✓Βαθμ.
#7Σερβία27 ετώνNikola GlisicGlisicΔεξ. οπισθ.102222282992670%1041414045%1001312005406,93
#19Σερβία17 ετώνTadija CojićCojićΕπ. χαφ1022215603130174%123502145%00095004507,00
#99Γαλλία27 ετώνCharly KeitaKeitaΚ. επιθ.10222197511010—21105955%2102019005306,87
#2218 ετώνVasilije Novicic NovicicΑμ. χαφ11121136121841381%21111635259%200146005707,29
#3Ισπανία29 ετώνIván MartosMartosΑρ. οπισθ.10101710151673%20122024960%4001719004706,85
#65Σερβία29 ετώνStefan SapicSapicΚ. αμυν.10101322250089%12114594269%20064004707,07
#1823 ετώνJosué TiendrébéogoTiendrébéogoΕπ. χαφ1010118402140376%1912414944%4002921005506,90
Σερβία19 ετώνDusan ZagarZagarΑρ. εξτρέμ610118804604—32301031%100113003306,98
#29Μαρτινίκα26 ετώνKarl Fabien FabienΔεξ. εξτρέμ41014204201—101001650%00061001206,83
#1Αρμενία37 ετώνOgnjen CancarevicCancarevicΤερμ.11000000000059%10505—0000323135706,72
#5Μάλι25 ετώνMoussa SissakoSissakoΚ. αμυν.11000500410084%12134985668%100610005706,92
#27Σερβία27 ετώνVladimir RadocajRadocajΔεξ. εξτρέμ100001030790664%1691223343%200163005406,83
#2Ισπανία31 ετώνJulián DelmásDelmásΔεξ. οπισθ.7000200680271%2101302261%10037003406,82
#45Ισπανία25 ετώνIsmael CasasCasasΔεξ. οπισθ.5000200120285%46621548%00037003106,70
#8Σερβία30 ετώνLuka LukovicLukovicΕπ. χαφ70008204101281%83201944%100112004106,88
#14Μάλι26 ετώνIbrahima KébéKébéΑμ. χαφ5000710190082%93101542%00063002306,93
#9Σερβία17 ετώνAleksa MiticMiticΚ. επιθ.50004111100—40302039%00033001206,63
#15Σερβία34 ετώνAleksandar SedlarSedlarΚ. αμυν.20000001000—02404—10031001006,55
#50Σερβία18 ετώνLazar CvijeticCvijeticΚ. επιθ.30003220100—10001139%00036001106,48
#2018 ετώνD. RadivojevicRadivojevicΕπ. χαφ50002105101—2431838%10071003106,66
#1120 ετώνR. JuniorJuniorΔεξ. εξτρέμ50003003300—10108—00026002106,56
#23Γκάνα19 ετώνDaniel AkrofiAkrofiΑμ. χαφ40000000000—12113—00011002106,38
#28Σερβία18 ετώνAndrej MilanovicMilanovicΚ. αμυν.20000000000—00202—00000001006,55
#94Γαλλία25 ετώνVicky KiankauluaKiankauluaΑρ. εξτρέμ20000001000—22113—00020001106,51

Οι 24 παίκτες με τα περισσότερα λεπτά σε κάθε ρόστερ, από τα επίσημα σύνολα της σεζόν. Τα ποσοστά εμφανίζονται μόνο όταν ο παρονομαστής τους είναι αρκετός. Οι τερματοφύλακες έχουν γαλάζια γραμμή στο όνομά τους.

Ομάδες

Mladost Lučani11 αγώνεςIMT Novi Beograd11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςIMT Novi Beograd5 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςIMT Novi Beograd6 αγώνες
1111Αγώνες1111
4-5-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)5-3-3
36%36%Νίκες45%45%
0,9110ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,331,1813
0,88ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,960,647
0,364Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,590,364
0,556Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,740,829
9,393ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 13,915,4169
3,333Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,65,156
0,22ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,455
3,131ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,3555
15,2152Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,813,9153
0,11ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,110,182
55Αγώνες55
2-3-0Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)3-1-1
40%40%Νίκες60%60%
1,26ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,591,47
—ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 1,15κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,63
0,63Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,760,63
0,63Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,830,84
—ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 15,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)15,879
—Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 5,1κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,628
—ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,54κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,84
—ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 4,8κάτω από 5 αγώνες (4/5)5,427
—Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 14,3κάτω από 5 αγώνες (4/5)10,452
—ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)0,42
66Αγώνες66
2-2-2Ρεκόρ (Ν-Ι-Η)2-2-2
33%33%Νίκες33%33%
0,674ΓκολΜ.ό. διοργάνωσης 1,0816
0,53ΑσίστΜ.ό. διοργάνωσης 0,750,674
0,171Γκολ α′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,450,171
0,53Γκολ β′ ημιχρόνουΜ.ό. διοργάνωσης 0,630,835
6,237ΤελικέςΜ.ό. διοργάνωσης 12,11590
1,811Τελικές εντόςΜ.ό. διοργάνωσης 4,24,728
0,171ΔοκάριαΜ.ό. διοργάνωσης 0,350,171
2,213ΚόρνερΜ.ό. διοργάνωσης 3,84,728
14,285Φάουλ υπέρΜ.ό. διοργάνωσης 15,416,8101
0,171ΠέναλτιΜ.ό. διοργάνωσης 0,0800
0,455Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,320,455
1,0912Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,330,647
13,8138ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,515,6171
990ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,79,8108
0,63Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,410,84
0,63Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,070,21
—ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,6κάτω από 5 αγώνες (4/5)16,482
—ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 9,2κάτω από 5 αγώνες (4/5)8,442
0,332Χωρίς παθητικόΜ.ό. διοργάνωσης 0,230,171
1,59Γκολ κατά (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 1,616
14,386ΤάκλινΜ.ό. διοργάνωσης 14,514,889
8,551ΚλεψίματαΜ.ό. διοργάνωσης 8,21166
14140Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,817,9197
2,424Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,682,3626
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,050,091
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,091
—Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 15,4κάτω από 5 αγώνες (4/5)1890
—Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,82κάτω από 5 αγώνες (4/5)1,68
—Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,01κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
—Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,14κάτω από 5 αγώνες (4/5)00
1484Φάουλ (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 14,117,8107
2,3314Κίτρινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 2,53318
00Δεύτερη κίτρινη (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,090,171
00Κόκκινες (όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα)Μ.ό. διοργάνωσης 0,140,171

Μέσοι όροι ανά αγώνα — ή σύνολα — από τη φετινή σεζόν (2026/2027). Έγχρωμο είναι το νούμερο της ομάδας που υπερέχει· το ↓ σημαίνει ότι όσο λιγότερο, τόσο καλύτερα. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε μέσο όρο — οι αγώνες και το ρεκόρ φαίνονται από τον πρώτο.

Στοιχήματα

Mladost Lučani11 αγώνεςIMT Novi Beograd11 αγώνες
Mladost Lučani5 αγώνεςIMT Novi Beograd5 αγώνες
Mladost Lučani6 αγώνεςIMT Novi Beograd6 αγώνες

Γκολ ομάδας

55%Over 0,573%
27%Over 1,527%
9%Over 2,59%

Γκολ αγώνα

55%Over 1,555%
36%Over 2,527%
27%Over 3,59%
9%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

27%Over 0,5 α′ ημιχρόνου36%
9%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
36%Over 0,5 β′ ημιχρόνου55%
18%Over 1,5 β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%Νίκη & Over 1,527%
18%Νίκη & Under 1,518%
18%Νίκη & Over 2,518%
18%Νίκη & Under 2,527%
18%G/G & Νίκη9%

Γκολ ομάδας

60%Over 0,560%
40%Over 1,540%
20%Over 2,520%

Γκολ αγώνα

40%Over 1,540%
40%Over 2,520%
40%Over 3,520%
0%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

40%Over 0,5 α′ ημιχρόνου60%
20%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
40%Over 0,5 β′ ημιχρόνου40%
20%Over 1,5 β′ ημιχρόνου20%

Συνδυασμοί

20%Νίκη & Over 1,540%
20%Νίκη & Under 1,520%
20%Νίκη & Over 2,520%
20%Νίκη & Under 2,540%
20%G/G & Νίκη0%

Γκολ ομάδας

50%Over 0,583%
17%Over 1,517%
0%Over 2,50%

Γκολ αγώνα

67%Over 1,567%
33%Over 2,533%
17%Over 3,50%
17%Over 4,50%

Γκολ ομάδας ανά ημίχρονο

17%Over 0,5 α′ ημιχρόνου17%
0%Over 1,5 α′ ημιχρόνου0%
33%Over 0,5 β′ ημιχρόνου67%
17%Over 1,5 β′ ημιχρόνου17%

Συνδυασμοί

17%Νίκη & Over 1,517%
17%Νίκη & Under 1,517%
17%Νίκη & Over 2,517%
17%Νίκη & Under 2,517%
17%G/G & Νίκη17%

Βασική αγορά

36%Γκολ/Γκολ36%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
27%G/G β′ ημιχρόνου18%

Συνδυασμοί

18%G/G & Νίκη9%
18%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Βασική αγορά

40%Γκολ/Γκολ0%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
40%G/G β′ ημιχρόνου0%

Συνδυασμοί

20%G/G & Νίκη0%
20%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Βασική αγορά

33%Γκολ/Γκολ67%

G/G ανά ημίχρονο

0%G/G α′ ημιχρόνου0%
17%G/G β′ ημιχρόνου33%

Συνδυασμοί

17%G/G & Νίκη17%
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Αποτέλεσμα αγώνα

36%Νίκη45%
45%Ισοπαλία27%
82%Νίκη ή ισοπαλία73%
67%Νίκη χωρίς την ισοπαλία63%
18%Νίκη χωρίς παθητικό36%

Αποτέλεσμα αγώνα

40%Νίκη60%
60%Ισοπαλία20%
100%Νίκη ή ισοπαλία80%
2 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
20%Νίκη χωρίς παθητικό60%

Αποτέλεσμα αγώνα

33%Νίκη33%
33%Ισοπαλία33%
67%Νίκη ή ισοπαλία67%
4 αγ.Νίκη χωρίς την ισοπαλία4 αγ.
17%Νίκη χωρίς παθητικό17%

Κόρνερ αγώνα

40%Over 9,527%
40%Over 10,527%
30%Over 11,518%
20%Over 12,518%

Κόρνερ ομάδας

30%Over 4,5 υπέρ55%
20%Over 5,5 υπέρ9%
10%Over 6,5 υπέρ9%
70%Over 4,5 κατά27%
60%Over 5,5 κατά27%
30%Over 6,5 κατά9%

Συνδυασμοί

60%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ36%
20%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ27%

Κόρνερ αγώνα

4 αγ.Over 9,520%
4 αγ.Over 10,520%
4 αγ.Over 11,520%
4 αγ.Over 12,520%

Κόρνερ ομάδας

4 αγ.Over 4,5 υπέρ40%
4 αγ.Over 5,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 6,5 υπέρ20%
4 αγ.Over 4,5 κατά20%
4 αγ.Over 5,5 κατά20%
4 αγ.Over 6,5 κατά0%

Συνδυασμοί

4 αγ.Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ40%
4 αγ.Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ20%

Κόρνερ αγώνα

33%Over 9,533%
33%Over 10,533%
33%Over 11,517%
17%Over 12,517%

Κόρνερ ομάδας

17%Over 4,5 υπέρ67%
17%Over 5,5 υπέρ0%
0%Over 6,5 υπέρ0%
83%Over 4,5 κατά33%
67%Over 5,5 κατά33%
50%Over 6,5 κατά17%

Συνδυασμοί

50%Και οι δύο Over 2,5 κόρνερ33%
17%Και οι δύο Over 3,5 κόρνερ33%

Κάρτες αγώνα

90%Over 1,591%
90%Over 2,573%
60%Over 3,555%
50%Over 4,555%
50%Over 5,545%
30%Over 6,536%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

80%Over 15 πόντοι73%
50%Over 25 πόντοι45%
20%Over 35 πόντοι27%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

70%Over 15 πόντοι82%
40%Over 25 πόντοι64%
30%Over 35 πόντοι27%

Κάρτες αγώνα

4 αγ.Over 1,580%
4 αγ.Over 2,540%
4 αγ.Over 3,520%
4 αγ.Over 4,520%
4 αγ.Over 5,520%
4 αγ.Over 6,50%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

4 αγ.Over 15 πόντοι60%
4 αγ.Over 25 πόντοι20%
4 αγ.Over 35 πόντοι0%

Κάρτες αγώνα

83%Over 1,5100%
83%Over 2,5100%
67%Over 3,583%
50%Over 4,583%
50%Over 5,567%
17%Over 6,567%

Πόντοι πειθαρχίας — ομάδας (κίτρινη 10 · κόκκινη 25)

67%Over 15 πόντοι83%
50%Over 25 πόντοι67%
33%Over 35 πόντοι50%

Πόντοι πειθαρχίας — αντιπάλου

83%Over 15 πόντοι100%
33%Over 25 πόντοι100%
17%Over 35 πόντοι50%

Ποσοστά από τη φετινή σεζόν (2026/2027) — πόσο συχνά κάθε ομάδα πέτυχε αυτό το αποτέλεσμα στους αγώνες του φίλτρου. Έγχρωμο είναι το κουτί της ομάδας με το υψηλότερο ποσοστό. Κάτω από 5 αγώνες δεν δίνουμε ποσοστό: το κουτί δείχνει τους αγώνες που έχουν παιχτεί, και τα ποσοστά εμφανίζονται όσο προχωράει η σεζόν.